הכותרת 850 חדש

ראשי הפשיעה בדרום יצאו מהכלא. המלחמה עלולה להתחדש בכל רגע

מצד אחד ראש ארגון הפשיעה שלום דומרני, שיצא לחופשי אחרי יותר משש שנים בכלא. מהצד השני מי שגדל אצלו והפך ליריבו הגדול, בני שלמה - שהשתחרר גם הוא לא מזמן. ובאמצע הארגונים הקטנים שמילאו את החלל בהיעדרם. האם החזרה שלהם תצית מחדש את קרבות הפשע בדרום? מתן צורי וסגן ניצב בדימוס יגאל קלימיאן על השיטות, האינטרסים והעתיד המסוכן של הארגונים והעומדים בראשם

תמונה כללית
אטילה שומפלבי | פורסם: 13/10/2021
האזינו לפרק של הכותרת - פודקאסט החדשות היומי של ynet. בכל יום אטילה שומפלבי וסיון חילאי בוחנים עם כתבי ynet ו"ידיעות אחרונות", לצד מומחים ופרשנים, את הנושאים הבוערים שעל סדר היום. אתם מוזמנים להאזין לנו כאן ב-ynet, ולעקוב אחרינו בלחיצה על אחת מהאפליקציות שמתחת לנגן, או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים לשמוע פודקאסטים. בכל מקרה את כל הפרקים תוכלו למצוא כאן: עמוד הבית של הכותרת - פודקאסט החדשות של ynet.
תמונה כללית
והפעם: ראשי הפשיעה בדרום יצאו מהכלא. המלחמה עלולה להתחדש בכל רגע. מצד אחד ראש ארגון הפשיעה שלום דומרני, שיצא לחופשי אחרי יותר משש שנים בכלא. מהצד השני מי שגדל אצלו והפך ליריבו הגדול, בני שלמה - שהשתחרר גם הוא לא מזמן. ובאמצע הארגונים הקטנים שמילאו את החלל בהיעדרם. האם החזרה שלהם תצית מחדש את קרבות הפשע בדרום? כתבנו מתן צורי וסגן ניצב בדימוס יגאל קלימיאן על השיטות, האינטרסים והעתיד המסוכן של הארגונים והעומדים בראשם. האזינו לפרק.
תמונה כללית
צילום: הרצל יוסףשלום דומרני. השטח יתלקח? (צילום: הרצל יוסף)
לכתבה זו 5 תגובות
הוספת תגובה
5

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
5.

4.

3.

2.

אין מחלוקת שארגוני הפשע הם סרטן בגוף המדינה , כידוע הסרטן הורג . המדינה חייבת שתהיה לה משילות . למדינה יש כלים להראות שהפשע לא משתלם . באמצעות חקיקה מחמירה עם ענשי מינימום שיכלאו את הנאשמים ועוזריהם לשנים רבות, באמצעים כלכלים ''להכנס להם לעצמות'' באמצעות מס הכנסה לדוגמא , אכיפה משטרתית חזקה וחכמה שתדע להפעיל מודיעין שטח ומודיעין מתוחכם , שתמרר להם את החיים ותשיג ראיות להפללתם .

1.

לא שווה כל הכסף שבעולם.

לכל התגובות
0