166
השדכנית

רווקת השבוע: בעדה שלי כבר היה אמור להיות לי נכד עכשיו

שרי לא חשבה שבגיל 30 היא עדיין תהיה רווקה. חברותיה נישאו כבר בגיל 23, ומשפחתה "יושבת עם סטופר" על הרחם שלה. "למרות זאת אני ממש לא לחוצת חתונה. אני לא באה לחולל שינוי בעדה, אני זורמת כי מדובר בחיים שלי ואני זאת שמכתיבה את הדרך". השדכנית

שיר אוסטפלד | פורסם:28/03/2022
שרי יעקובוב (30) מרמלה היא מנהלת הדרכה בתחום מערכות המידע, ובת לעדה הבוכרית. אני בכוונה מציינת זאת מאחר שלטענתה, רווקות מאוחרת פחות מקובלת בקרב בנות העדה שלה. "אצלנו זה מאוד-מאוד חריג להיות רווקה בגיל הזה. כבר אמור היה להיות לי נכד בדרך", היא צוחקת, ואז מרצינה: "אני חייבת להגיד שאני ממש לא 'לחוצת חתונה', אבל הסביבה שלי לגמרי כן. הם יושבים עם סטופר על הרחם שלי.
"ה'בקרוב אצלך' זה עוד נחמד, אבל יש גם צד פחות כיפי של 'למי את מחכה? את ישנה בעמידה'. זה מלחיץ וקשוח להתמודד עם זה. החברות הבוכריות שלי התחתנו בגיל 23 גג, שזה עוד נחשב למאוחר. אני לא באה לחולל שינוי בעדה, אני פשוט לא זורמת עם זה כי מדובר בחיים שלי, ואני זאת שמכתיבה את הדרך".

"לא סומכת על אנשים ובפרט על גברים"

כבר למעלה משנה שהיא רווקה, לאחר שנפרדה מבן הזוג האחרון שלה. "זה היה קשה ללב אבל הכי נכון בשכל", היא מודה ביושר. "עברתי תהליך מדהים עם עצמי בעקבות קורס NLP שלקחתי אחרי הפרידה. הבנתי שאני בקשר הרסני, ואם להיות כנה, הבנתי שאני בדפוס חוזר מבחינת הטעם שלי בגברים, אז עשיתי 'קאט'. זה היה לא פשוט וזה לא קרה ביום אחד, אבל זה קרה, הצלחתי ואין מאושרת ממני על הצעד הזה".
צילום: שחר הילהשרי יעקובוב. הבינה שהייתה בקשר הרסני (צילום: שחר הילה)
שרי מעידה שהיא מצוינת ברושם ראשוני: "אני תמיד יוצרת רושם טוב וחיבור מדהים עם מי שמולי. אני טוטאלית, בהכול, ואני מתה על זה. החיסרון שלי הוא שאני סומכת רק על עצמי וזה חבל. אני לא סומכת על אנשים ובפרט על גברים. תמיד בודקת לראות שהם עומדים במילה שלהם. כנראה שאני חייבת לשחרר יותר בקטע הזה".
מאיפה זה בא, חוסר האמון הזה?
"יכול להיות שזה מתקשר לסיבה שבגללה אני עדיין רווקה: אני בת להורים שהתגרשו כשהייתי בגילי העשרה. גדלתי בבית של זוג הורים מאוהבים, וכשזה התפוצץ, הקרקע נשמטה מתחת לרגליי. אני חושבת שבאיזשהו מקום הבנתי, בהרגשה, שאם ההורים שלי היו מאוהבים כל כך והתרגשו, אין ערובה לכך שמערכת היחסים תישאר לתמיד. זה פחד שמשכתי איתי לאורך השנים שלא במודע, איך שהתפרק הבית".
למה את חושבת שזה לא היה במודע?
"כי תמיד הצהרתי שאני מחפשת זוגיות, חתונה וילדים. אלו מילים שתמיד היו בפה שלי. כנראה שהפחד ניהל אותי הרבה יותר", היא מודה.
מה זאת אהבה מבחינתך?
"ביטחון ושלוות נפש. לדעת שאת לא לבד, גם כשלא הכול פרחים ופרפרים. בנוסף, היכולת להיות מי שאת בסביבת הפרטנר שלך, להרגיש תמיד הכי יפה ומיוחדת, להכיל זה את זו, להבין האחד את השנייה במבט, ליצור עולם מושגים ובדיחות שרק אנחנו מבינים".
את מאמינה באהבה ממבט ראשון?
"אני מאמינה בכימיה ממפגש ראשון, אהבה זאת מילה גדולה מדי. היא מגיעה לאחר שיש אינטימיות, קרבה, נתינה ונינוחות, וזה ממש לא עניין של פז"מ בעיניי, אלא נטו חיבור. אי אפשר לזייף את זה. לא פעם פגשתי אנשים טובים מאוד גם במהות שלהם וגם על הנייר, אבל לא הייתה כימיה ולכן זה לא קרה".
צילום: אוסף פרטימשיכה ממבט ראשון. שרי יעקובוב (צילום: אוסף פרטי)
צילום: אוסף פרטישרי יעקובוב. אם אתה גרוש, זה פחות יעבוד (צילום: אוסף פרטי)
מה הבנת על עצמך במערכות יחסים?
"שאני אדם מאוד זוגי, מאוד מסורה ופורחת. עם זאת, אני מאמינה ב'שנינו יחד וכל אחד לחוד'. כלומר, זוגות לא צריכים להיות דביקים ובלתי נפרדים, הם לא צריכים לעשות הכול ביחד. הבנתי שגם חשוב לי מאוד הקשר עם המשפחה שלי. אנחנו משפחה מאוד מאוחדת וחשוב לי שבן הזוג שלי ימצא שפה משותפת איתם".
מהו המרכיב הכי חשוב בעינייך במערכת יחסים?
"כבוד, וזה תקף לשני הצדדים. אדם צריך לכבד את עצמו ואת האחר בתוך הזוגיות, לכבד את הדברים שחשובים לצד השני, וגם אם הם נשמעים או נראים לו שטותיים, לא הגיוניים או מגוחכים - אסור לזלזל".

"מפספסת בחורים טובים רק כי הם לא יודעים להצטלם"

שרי לא חובבת גדולה של אפליקציות היכרויות: "אני מתגעגעת לימים בהם הכרתי בחורים באופן ספונטני בכל מקום, כשאנשים אשכרה תיקשרו וגברים היו מתחילים איתי בבר או במסיבה. פתחתי כרטיס באוקיי-קיופיד ובבאמבל וזה פשוט נוראי. יש שם כמות מטורפת של גברים עם אותם משפטי פתיחה בנאליים או תמונות שלא אומרות כלום על הבן אדם. אני בטוחה שאני מפספסת בחורים טובים רק כי הם לא יודעים להצטלם".
צילום: אוסף פרטישרי יעקובוב. לפני הקורונה שיחקה בתיאטרון קהילתי (צילום: אוסף פרטי)
מה מעליב אותך?
"פעם הייתי סופר רגישה, נעלבת מכל שטות, בעיקר מהקרובים אליי. היום אני לא נעלבת. למדתי שאם אני מרגישה שנפגעתי ממילה או מהתנהגות של אדם אחר, זה אומר שהוא כנראה נגע בנקודה שיש לי עניין לא פתור איתה, אחרת זה היה עובר לידי. אם אדם מציף בי משהו שכבר היה שם ואני צריכה לסדר עם עצמי, אני לא כועסת עליו אלא עושה בדק בית".
מחשבה יפה. אילו תכונות את מחפשת בגבר שיהיה איתך ולמה?
"שיהיה גבר בריא בגוף ובנפש. כולנו יודעות כמה זה חשוב. ובהמשך לרשימת המכולת שלי, חשוב לי שיהיה אינטליגנט, איש שיחה. אני ממש אוהבת לדבר וחשוב לי שבן הזוג שלי יהיה שותף לשיח, שיהיה פינג-פונג ושלא אמצא את עצמי נואמת כל היום. שיהיה לו חוש הומור - הוא לא חייב להיות מצחיק, אבל הוא ממש חייב להבין את ההומור שלי כי אני חדה, ושיהיה אדם טוב, כזה שייתן יד למבוגר שצריך עזרה. שיהיה בעל אינטליגנציה רגשית, שידע לקרוא סיטואציות ולנהוג בהתאם".
מה הוא לא יכול להיות?
"קמצן! זה בלתי נסבל ובלתי נסלח, גם אם הוא נראה כמו יהודה לוי וחכם כמו ביבי נתניהו".
גדול. מי ה'טייפ' שלך?
"סקוט פולי, הוא פשוט וואו".
חתונה - ברבנות או לוותר?
"ברבנות, חד-משמעית. אני לא דתיה, אבל חתונה ברבנות זו מסורת ואני יהודייה שמתחתנת עם יהודי".
פוליטיקה – האם דעה פוליטית היא אישיו?
"כן, לא אוכל לחיות עם אדם שדעותיו שונות באופן קיצוני משלי. לא חייבים להסכים על כל נושא אבל בטח שלא להיות בקצוות".
עישון?
"מדי פעם, עם אלכוהול או בחברת אנשים, למה לא?".
טווח גילים שאת מחפשת?
"34-28".
גרוש עם ילדים או גרוש בכלל זה משהו שיכול לבוא בחשבון?
"לא גרוש ולא עם ילדים. בתור ילדה להורים גרושים אני מבינה את המורכבות של ילד בתוך מערכת יחסים, לכן אני לא רוצה להיכנס למקום הזה".
מה ה'דיל ברייקר' שלך? מה יגרום לך לוותר על גבר?
"מישהו שהמשפחה או החברים שלו מנהלים אותו, שהוא לא אדון לעצמו אלא בובה על חוטים".
מה הדייט הכי גרוע שהיה לך?
"לא היו הרבה אבל הזכור ביותר היה בליינד-דייט כושל. הוא היה בחור מלומד, בעל שני תארים, על פניו אינטליגנט. הגענו למסעדה על החוף, ובעודנו אוכלים הוא פתאום שואל אותי כמה אני מרוויחה. עניתי שאני לא אוהבת שנכנסים לי לכיס, אבל הוא התעקש על טווח - פחות מעשר או יותר מעשר? אמרתי שאני מרוויחה מספיק, ואז הוא אמר שאני דומיננטית, שאני אלפא, שגם הוא אלפא ושאי אפשר שני אלפא בקשר. בסופו של דבר, הזמנו חשבון והמזל שלי היה שהתעקשתי שנגיע ברכבים נפרדים".
הזיה. מה את עושה בזמנך הפנוי?
"אני מאוד אוהבת לשחק. לפני הקורונה שיחקתי בתיאטרון קהילתי וממש פרחתי על הבמה. זו תחושה שאין לתאר, להיות בתוך דמות, להכיר אותה, להפוך להיות הדמות הזו. את כבר לא שרי, את מישהי אחרת. אני גם אוהבת לצפות בסרטים הודיים, מכורה קשות לבוליווד, אני אפילו דוברת חצי הודית".
מעניין. על איזה תחביב לא תוותרי בחיים, גם לא בשביל בן הזוג שלך?
"במערכת זוגית בריאה אף אחד מהצדדים לא צריך לוותר על עצמו או על חלק ממנו".
מהו המקום האהוב עליך ולמה?
"כל מקום שניתן לתצפת ממנו. אני אוהבת תצפיות, להרגיש את הרוח ופשוט להיות".
צילום: שחר הילהשרי יעקובוב. קח אותה לדייט כבר (צילום: שחר הילה)
מה מצחיק אותך?
"ערב עם ארבעת האחים שלי. כשאנחנו יחד זה צחוק עד דמעות. מעבר לבדיחות שנונות ביותר, אנחנו מחקים אנשים מהמשפחה או אחד את השני וזה שיא המצחיק. גם סרטוני סטנד-אפ של שחר חסון".
מתי בכית בפעם האחרונה, ולמה?
"במהלך צפייה בתוכנית 'עוד ניפגש'. זה עצוב כשבני משפחה מתנתקים בגלל דת או חוסר הסכמה על דרך חיים. משפחה היא ערך עליון".
מה הסדרה האחרונה שעשית לה בינג'?
"SUITS, באיחור רב. הארווי ספקטור, איזו דמות! איזו כריזמה! אני אוהבת לראות דמויות חזקות על המסך".
איזו מוזיקה את שומעת?
"אני שומעת שירים בהודית. לפעמים קלאסיקות של שנות ה-90 ולפעמים שירים חדשים יותר, תלוי במוד. מדי פעם אני שומעת קצת ספרדית, מתה על רגאטון".
איך חברים שלך היו מתארים אותך?
"מצחיקה, אחת כזו שיודעת איך לשפר את מצב הרוח ביום בינוני. שותפה לאוכל, תמיד רעבה", היא צוחקת.
מה את עושה בימי שישי בערב?
"בארוחה משפחתית שנמשכת כמעט עד חצות ואז הולכת לישון. כבר שנים שאני לא יוצאת בימי שישי. אני מאוד אוהבת ליהנות מאוכל טוב ומהמשפחה ביום הזה. כשהייתי בזוגיות שילבתי בין המשפחה לבן הזוג".
איפה את רואה את עצמך עוד 10 שנים?
"חוגגת שבע שנות נישואין, עדיין פורחת בעשייה המקצועית שלי, מאושרת בחיי הזוגיות ומוקפת משפחה וחברים".
רוצים להתחיל עם שרי? שלחו לה הודעה לפייסבוק או לאינסטגרם
לכתבה זו 166 תגובות
הוספת תגובה
166

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
117.

התחתנת איתה, קיבלת במבצע את כל המשפחה המורחבת, לנצח.

116.

גברת ממוצא בעיתי - בעדתך מחפשים לך חתן בוכרי !? את תעשי מפה קבלית ועל פיה תחפשי את המזל המתאים לך מאחל לך שתמציא את החצי השני שלך האמיתי (הנשמה) בהצלחה רבה

115.

בלי קשר, בחורה מקסימה ונראית נהדר - הרבה בהצלחה !

114.

את עם יותר מדי רשימות ודרישות.. ובררנית, וביקורתית קצת יותר מדי.ואת זה לצערך הזמן והחיים ילמדו. חושב שכדאי לך לשנות את צורת החשיבה. חבל שתתעוררי בגיל 45 , לבד ומיובשת, עם 10 חתולים. כדאי להתגמש, פחות רשימות, יותר לחייך ןלהפתח למה ומי שמולך, עם כמה שפחות ביקורת. מילה מגרוש +1 , עם קצת ניסיון בחיים :) אה ואני דווקא אוהב חתולים.

113.

comment-2-comment

112.

קיבוצניק תופס?

111.

חכמה וטובת לב, וזה הדבר הכי חשוב. אין לי ספק שתמצא בחור זהב בקרוב

110.

109.

בדרך גלל אני לא מגיבה לכתבות כאלה - אבל את נשמעת כל כך כנה ומקסימה. אין לי ספק שתמצאי את מה שאת מחפשת. מאחלת לך אהבה וזוגיות טובה!

108.

אולי רק כדאי להיפטר מהעישון, זה דוחה אחרים ולא בריא עבורך.

107.

וכל כך הרבה דרישות. ברור איפה הבעיה. מי שמע על אשה בת 30 ללא נכדים???

106.

סופר עצוב כאילו כל מה שאתם זה הבעל שלכן אין לכן מהות לבד??

105.

ממליץ לך בחום להתחיל לאמץ חתולים בקצב הזה תהיה הגברת הזאת שמסתובבת גלמונית ומאכילה כל מה שזז...

104.

נתניהו קיבל תואר ראשון מהמכון הטכנולוגי של מסצ׳וסטס. זו האוניברסיטה הטכנולוגית הטובה ביותר בארה״ב וכנראה בעולם כולו. כדי להתקבל ללימודים ב-MIT צריך להיות באחוז העליון באוכלוסיה מבחינת מנת-משכל ואני בספק גדול שיש היום פוליטיקאים ישראלים שמגיעים לקרסוליו של נתניהו מבחינת אינטלגנציה. יכול להיות שהוא שקרן ותחמן וקמצן ואולי גם עבריין אבל צדקה הבוכרית שהוא הכי חכם. תיכף תראו איך התגובה הזו זוכה למבול של נאצות מכל הסמולנים פה שבקושי התקבלו לאוניברסיטה הפתוחה...

comment-2-comment

103.

102.

יודעת להכין אושפולו?

101.

אין שום דבר פסול בה, חמודה שמחה משפחתית. יש גברים שמחפשים משרתת, יש יותר מידי גברים שמחפשים משרתת. הלוואי ולא ימצאו. גם יפיפיה וגם חזקה, וגם חיובית, השמים הגבול בשביל זאתי.

100.

תאמין לי תשאירי רווקה יותר טוב לך אין כמו החופשיות תתעוררו

99.

98.

במערכת זוגית בריאה אף אחד מהצדדים לא צריך לוותר על עצמו או על חלק ממנו

97.

איך בת 30 עם נכד? בוכרים מתחתנים בגיל 12?

96.

מישהו חמודה לאללה..שתצליח בענק..בהצלחה

95.

אל תתני ללחץ להסיט אותך מקו המחשבה שלך. למה לאמלל גבר אחד אם אפשר לעשות מאה מאושרים? הכל טוב.

94.

93.

...ורק ברבנות... נשמע כמו מציאה אמיתית

comment-2-comment

92.

את מחפשת גבר שלא מנוהל על ידי הסובבים אותו ואת כל כך אבל כל כך מנוהלת על ידי הסובבים איתך. בהצלחה

comment-2-comment

רוצה גבר שיעזור לממן את כללללל המשפחה. מסכן עוד תמצא פראייר נואש.

91.

גם יפיפיה וגם אינטיליגנטית....איך את לבד ?

90.

89.

88.

אין ספק, שאנשים השקיעו בקריאת ה"כתבה" רק בגלל בטן חשופה וציצי מידה +. אחרת - את מי זה בכלל יכול לעניין, עם מי היא מוכנה להזדווג?

87.

86.

תרחיבי את מגוון האפשרויות את נראית טוב

85.

84.

עם משפט כזה כמו בכותרת משנה,לא סומכת על אנשים ובפרט על גברים ממש פלא שלא מצאת אף אחד???

83.

82.

תבואי יותר בקלילות… ובזוגיות צריך להתפשר ולהתפשר זה אומר גם לוותר אחד לשני.

81.

80.

את נראה בחורה בהחלט נחמדה (למרות שציינת שביבי חכם אבל ניחא) בתור גבר שמבין ראש של דברים, הסיכוי שלך למצוא זוגיות אמיתית יותר נמוכה מבחורה אחרת מהסיבה הפשוטה העדה הבוכרית וגם הקווקזית, נחשבות לעדות פרימיטיביות שמרניות עם סט של חוקים ומנטליות מלפני 100 שנה. 99% מהבחורים שאני מכיר לא יצאו עם בחורה מעדה, לא משנה כמה איכותית היא. הכי טוב לך להתמקד בבחור בוכרי שיבין את המנטליות שלך מהבית ולא יבהל מהמשפחה והמנהגים

79.

אם את אשה ומזדהה איתן אולי כדי שתלכו לטיפול להבין מה צריך לשנות בשביל זוגיות. לרוב, אתן עפות על עצמכן הרבה יותר ממה שאתן שוות. נהג משאית שמן קירח עם משקפים זה בול מה שאתן שוות

78.

77.

הכי אהבתי לא רוצה קמצן ! קמצן בלתי נסלח! בקיצור- עוד גולדיגרית שבאה לעשות עסקה, לשדרג את המאזן הכספי שלה, לקבל מימון שוטף להוצאותיה ותוך שנה שנתיים לעשות ילד ולקבל אנונה (קצבה) לכל החיים

76.

כמו מישהי שצריכה לאמץ חתול או שניים.

75.

-לא סומכת על גברים -משפחה לוחצת עם סטופר -נשארת בארוחת שישי עד 12(!) בלילה כדי להיות עם המשפחה -לשאלה "מה מצחיק בעינייך" השיבה בילוי עם ארבעה אחיה אבל מה הדיל ברייקר? מישהו שהמשפחה משפיעה עליו...

74.

73.

72.

71.

70.

69.

מדי פעם, עם אלכוהול או בחברת אנשים, למה לא?" למה לא? אפשר לתת לך אלף סיבות למה לא, אבל למה כן? לפחות היית מסבירה את התשובה ההזויה שלך לשאלת העישון. כנראה שאין הרבה בקופסה עם השיער הצבוע.

comment-2-comment

68.

אבל גם תתגרשי.

comment-2-comment

67.

למה בחורה כזו צריכה עזרה? קשה לה למצוא? יש טינדר , קופיד

66.

65.

64.

comment-2-comment

כן גם אתה אורי

comment-2-comment

כי אני נכנסת בשביל הטוקבקים הקורעים, וכשמעלים מישהו נורמלי אז אין כל כך מה להגיד...

63.

62.

61.

שיהיה לך בהצלחה

60.

זה נכון שבעדה יש מסורת וגיל הנישואין הוא אכן צעיר ביחס לממוצע בישראל, עם זאת, את משתמשת בזה כדי להדגיש את חריגות הרווקות שלך. אבל. מצבך איננו חריג. בדומה לבחורות רבות בגילך, את מגיעה עם דרישות למכביר. את עסוקה באיך צריך להיראות, להרוויח ולהתנהג האביר על הסוס הלבן. אבל מה איתך גברת? אותך כולם יקבלו כי את מושלמת? את בסדר גמור. לא הרבה מעבר. יהושוע

59.

חוצמזה סתם עוד בוכרית שתאכל תמוח של בן זוגה. בוכריות זה מכה

58.

אני בן העדה ולא הייתי רוצה אחת כמוך עודף ביטחון עצמי לא פלא שלא מצאת אף אחד תתעוררי על עצמך

comment-2-comment

ואתה עושה עבודה טובה בחיזוק הסטריאוטיפים השליליים בהקשר של שמרנות ושוביניזם

57.

תרבות של מוסלמים ותו לא

56.

55.

אז איך את דוברת אותה? מזכיר לי אמריקאים שאמרו לי שהם מבינים קצת ״ישראלית״.

54.

התרשמתי מאד מהתובנות שלך לגבי מערכות יחסים ובכלל וגם נראית מהמם שיהיה לך המון בהצלחה במציאת הזיווג המתאים לך בקרוב ממש בעזרת השם

53.

52.

51.

ואני מאחל לך בהצלחהההההה

50.

49.

48.

47.

46.

ובגלל זה היא לא מוצאת מישהו שיקח אותה סוף סוף .

45.

44.

הגברים אשכרה נעלמים. נשארים רק הומאים, קוקסינלים וגברים מכים

comment-2-comment

43.

42.

מתאהבים מהלב ולא לפי רשימת מכולת. אלה- דינן להתגרש מהר.

comment-2-comment

41.

ומבינות שזה הדבר הנכון

40.

על ישראלית מצויה והמנטאליות שלה בהכרויות.

39.

ניראית פצצת על...אבל אחרי שקוראים את השאלון....אין הרבה תוכן. מחפשת ארנק....

38.

37.

לכן אפשר להגיד גם אוזבקית

comment-2-comment

comment-2-comment

36.

35.

לצערי אני מחוץ לתחום שלה היא עד 34 שתעלה את הטווח

34.

בחורה באמת יפה ועם רגליים על הקרקע. מאוזנת מכל הבחינות. הייתי הולך עליה בכל הכח אם הייתי בסטטוס ובגיל המתאים. אל תדאגי שרי. בתור אוהבת שירים הודיים בקרוב יהיה מישהו שישיר לך Tu Meri

33.

המשפט היחידי בכתבה שבו היא כל כך נחרצת. ומשם התדרדר במהירות ל "חכם כמו ביבי"

32.

31.

הרבה מהתגובות פה היו קצת נבזיות. חבל. סך הכל לא נראה שהיא עושה רע למישהו. נכון, הדעות והטעם שלה הם נישה מאוד מסוימת, אבל זו זכותה. אותי למשל הרבה יותר מענין אם היא זורקת אשפה לפח או איפה שבא לה ברחוב. מקווה שהיא מתחשבת בסביבה כפי שהיא רוצה שיתחשבו בה. מאחל לה בהצלחה.

30.

29.

אם כזה אופי וכאלה דירשות עוד 10 שנים היא תהיה רווקה בת 40 שגרה בדירה על חתולים. מעניין מה היא עשתה בשנות ה20 היפות שלה.

28.

אל תתפשרי כמו החברות שלך.

27.

26.

25.

הדייט ההזייתי...שאל שאלה, שכל אישה שואלת על גבר, ויש המעיזות בחוצפתן, עוד בטלפון לפני הדייט. ואוי לו לשאלה, אם הוא לא הייטקיסט/גבר אמיד, עם רכב נוצץ, ודירת פאר והיכולת לפנק בטיולים לחו"ל ללא הרף.

24.

23.

22.

21.

יצאה הרבה פחות מעניינת או מושכת

20.

יפ, נשמע אמין ביותר. אולי במאת תשתחררי או תפסיקי לשקר לעמך לשאר בכל אופן תודה רבה שהצחקת!

comment-2-comment

comment-2-comment

מותר לבן אדם לשאוף למשהו הגיוני בחיים שלו בעתיד נראה לעין וזה ממש לא אומר שהוא לחוץ כרגע בעניין.

19.

comment-2-comment

comment-2-comment

זה דווקא סוג מסוים של מחמאה, אבל למרבה הצער היא כצפוי ימנית. ימנית זה דיל ברייקר מטורף. בוכרית זה עוד ניחא, אבל ימנית? אני מעדיף שהמשפחה שלי תשב על הוואבוס שלי ותלחץ מאשר להיות בבית עם ימנית..

18.

אין גברים היום

comment-2-comment

comment-2-comment

גידול הילד במשותף כמובן

17.

הולך להיות כאב ראש

16.

יותר טוב... ביבי לא דמות מופת לציין. בעיני רבים. בטח איכותיים או אינטיליגנטים, ובטח שמוסריים ושומרים על ערכי משפחה. עדיף להגיד אינטיליגנטי, מאינטיליגנט. זה יותר אינטיליגנטי. גם פסילת גרושים, או צילומי דוגמנות מבויימים עם אותו חיוך לא תורמים. קצת פוגם בדברים הטובים שנראה שיש לך.

comment-2-comment

comment-2-comment

בדיוק ..היא חכמה אבל לא יכולה להתנתק מהעדה

15.

אם את לא רוצה להישאר לבד או לחיות במערכת יחסים לא בריאה, ממליץ לך להחליף דחוף את צורת המחשבה שלך. את באה עם רשימת דרישות באורך הגלות ואת רק מצפה שימלאו לך את הפנטזיות. מציע לך לבוא ולהכיר אדם באשר הוא אדם - עם הפלוסים והמינוסים שלו - לא אומר לך להתפשר, או להיות בכח עם מישהו שאת לא חושבת שאתם מתאימים - אבל את לא מלכת בוכרה, את בן אדם סבבה כמו הרבה סביבך. בקיצור, עד שלא תתחילי לבוא ולהכיר את הבן אדם הספציפי שמולך בלי רשימת מכולת - את לא תתקדמי לאף מקום. בהצלחה.

comment-2-comment

comment-2-comment

בא נהיה ידידים

comment-2-comment

14.

אם זו נקודת ההשוואה שלה, אז כל המשפטים הנהדרים שאמרה לפני ואחרי, לא ממש תופסים כבר. גם ה'נראה כמו יהודה לוי' מעיד על טעם די מפוקפק

comment-2-comment

אבל אי אפשר להתעלם ממנו. יהודה לוי? עניין של טעם. אם שלומית מלכה מצאה אותו מושך והתחתנה איתו אז למה לך יש בעיה עם זה?

comment-2-comment

comment-2-comment

המשפט שלה בסדר

comment-2-comment

ברבנות, אני עוד מבין. לא רחוק מהדעות הפוליטיות שלה. ובכן, אני 180 מעלות מביבי.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

מה שרוצים לקנות. זה הכל. איש מכירות מבריק. אני לגמרי אנטי ביבי, אבל זה יאמר לזכותו.

13.

בעדה שלכם כמו אצל בני הדודים נגיעה = חתונה מפחד מאבא שלי עם הראש המרובע ...

comment-2-comment

comment-2-comment

12.

עם רשימה מפה ועד לאוסטרליה

11.

בגיל 30 נשאר בערך 10% ביציות

comment-2-comment

ואז היא צריכה להפשר על תימני

comment-2-comment

10.

9.

comment-2-comment

comment-2-comment

8.

אסור לך להתפשר בקטע הזה. לכי עם האמונה שלך.

comment-2-comment

comment-2-comment

7.

6.

5.

לא התלהבתי בעליל...אין בך שום יתרון שמושך על פני אחרות. את חיה בסרט רע של עצמך עם קודים וחוקים בלתי מתפשרים. אפילו טיפ אין מה לתת לך כי את כבר יודעת הכל. אגו בשמיים...אין פלא שאת לבד. הזויה מאוד

4.

אל תשדרי לחץ , גברים לא אוהבים את זה

3.

אין ספק שמדובר בבחורה ממש יפה. חיוך יפה, גוף מדהים. אבל נראה ששם זה נגמר... קודם כל, כששיא האינטליגנציה בעיניך זה ביבי, זה כבר בעיה. גם לאנשים ימינים הארדקור, שחושבים שהוא היה ראש ממשלה מעולה, זה שיא החכמה? פוליטיקאי? שנית, אנשים (גברים ונשים) שחייבים להגיד על עצמם כל חמש דקות שהם חדים, שנונים ומצחיקים (הכל ציטוטים מהכתבה) הם בד"כ האנשים הכי לא מצחיקים ובד"כ גם חסרי מודעות עצמית. בנאדם מצחיק הוא פשוט מצחיק, הוא לא מסביר לך שהוא שנון מאוד. ולבסוף כמובן, עניין הקמצנות. הרי לא מדובר על זה שהיה צריך להשאיר 50 שקל טיפה והדייט השאיר רק 40, על עשרה שקלים לא מבטלים מערכת יחסים. כנראה שהקמצנות שכל כך מפחידה אותה זה מישהו שלא ירצה לממן לה את החיים. זה גם מתקשר לזה שהזכרון הכי נורא שלה מדייט זה גבר שהעז לשאול אותה על המצב הכלכלי שלה (הרי שאלה כזו שבאה מצד הבחורה נחשבת לדבר לגיטימי, לפחות אחרי גיל מסוים). בקיצר, נראית כמו סטוץ מדהים, ומעבר לכך - לברוח כמו מאש.

comment-2-comment

לא סתם רשמת ללא שם

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

במדינת ישראל (לצערך ולצערי) הרבה מאוד אנשים בטוחים שביבי אכן הוא שיא האינטליגנציה. הרבה יותר קל למצוא בן זוג שמחזיק בדעה הזאת מאשר בן זוג נאור ומתקדם.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

2.

ולא רק יחסית לעדה.. וואלה בוכריות זה אחלה נשים, מי שייקח יזכה

1.

comment-2-comment

comment-2-comment

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה