10
סקס אפיל

בא לך לשלוט בי הלילה? מדריך משחקי תפקידים קינקיים במיטה

למשחק תפקידים סקסי יש ספקטרום רחב, שנע מבניית תסריט המשלב תלבושות קינקיות והפקה, ועד למשחק זוגי ספונטני שמאפשר להוציא החוצה חלקים מושתקים שלא מקבלים ביטוי. בפרק החדש של "סקס אפיל" נלמד איך לגשת לזה בפועל, כיצד תחפושות יכולות לעזור לנו להיכנס לדמות ואילו משחקי תפקידים ירימו את חיי המין שלנו. האזנה נעימה

תמונה כללית
לורי שטטמאור | פורסם: 17/03/2022
סקס אפיל - פודקאסט המיניות של ynet יחסים, בהנחיית לורי שטטמאור, עורכת הערוץ. מדי שבוע נדבר עם מומחה או מומחית אחרת מעולמות הסקס, היחסים והמיניות. מוזמנים ומוזמנות להאזין לנו כאן ב-ynet, וגם לעקוב אחרינו בספוטיפיי, באפל פודקאסטס ובכל מקום אחר שבו אתם נוהגים ונוהגות לשמוע את הפודקאסטים שלכם.
פספסתן את הפרק הקודם? תוכלו להאזין לו כאן. רוצים לשוחח על הפרקים השונים? מוזמנות ומוזמנים לקהילה שפתחנו בפייסבוק - "סקס אפיל - הקבוצה לדיונים", ואם בא לכם לפרגן - נשמח מאוד אם תדרגו אותנו בחמישה כוכבים באפליקציות השונות.
צילום: מריה ריאבצוביעל אלעד (צילום: מריה ריאבצוב)
והפעם: חג פורים הוא הזדמנות מצוינת לעטות על עצמנו זהות חדשה, ולתת ביטוי לחלקים מושתקים בתוכנו שלא תמיד באים לידי ביטוי ביום-יום. גם חדר השינה שלנו יכול להפוך למסיבת תחפושות צבעונית ומיוחדת, כחלק ממשחק תפקידים סקסי ושובר שגרה.
בעזרת התחפושות תוכלו להפוך לגיבורי-על, לוחמים, כוכבי קולנוע או לפנטזיה הקינקית שתמיד רציתם להגשים. התחפושת תאפשר לכם לצאת מהשגרה, להפסיק להיות הזוג השחוק הזה שהתווכח בבוקר, ולהפוך במקומו לזוג חדש ומסקרן שנפגש לראשונה.
למשחק התפקידים המיני יש ספקטרום רחב - מבניית תסריט שלם שמשלב תלבושות והפקה, ועד למשחק זוגי ספונטני שנשען על איכות שבא לכם להביא למיטה, כמו למשל - שולטת ונשלט.
אז איך שווה לגשת לזה בפועל? מה יעזור לנו להיכנס לדמות, ובאילו משחקים זוגיים וסקסיים ממש מומלץ לשחק? יעל אלעד, מנחת קבוצות, סדנאות ומעגלי נשים, ומדריכה למיניות כשער לעבודה עצמית, עם מדריך שלם ומפורט למשחקים קינקים במיטה שלכם. האזנה נעימה!
לא הקשבתם לפרק הקודם עם יעל אלעד? מוזמנים ומוזמנות לחזור אליו ורק אחר כך להאזין לספיישל החדש.
לכתבה זו 10 תגובות
הוספת תגובה
10

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
9.

8.

ובעלי נתן בראש

7.

ואתה יכולים לעשות יחד...

6.

5.

4.

להפסיק לאכול כלכך הרבה, או אז נכנס למיטה יום אחד.

3.

בשנת 1990 הייתי גרושה בת 38 ויצאתי לבילוי סוער של חמישי עם חברה לעבודה ובעלה שהיו בני 25. הבילוי נגמר בדירה שלהם בקומה השמינית. בשעה 6 בבוקר התעוררתי אצלם ונזכרתי שבעוד חצי שעה אני צריכה לאסוף את הבת שלי בת 12 לסוף שבוע בצימר בצפון ואני לבושה עם חצאית מיני , גרביונים שחורים ונעלי עקב. לא רציתי להעיר את הזוג אז יצאתי מהדירה , נעלתי את הדלת מבחוץ ונסעתי מהר להחליף בגדים , לארגן תיק וליסוע. בשישי בלילה הודיעו לי בצימר שיש מישהו שחיפש אותי המון פעמים , הסתבר שלזוג לא היה מפתח והם היו תקועים בבית כל הסוף שבוע עד שבשבת בערב באתי לפתוח להם את הדלת. לא יודעת למה אבל זה הכניס לי ריגוש מטורף ומסתבר שגם לזוג שמצא את עצמו נעול בבית במשך יומיים.

comment-2-comment

2.

היה לי סופר-על מעניינת. געגועיי ♥️ כיף להאזין לך, לכן

1.

הכי טוב עם המאהב. אפשר לשחק והכל מרגש... וגם מקצים זמן לזה.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה