55
מדריך ynet

מדריך: לצאת לדייטים בלי להתייאש מהדרך

רווקים שמתקשים לעבור את משוכת הדייט השני, מסתובבים עם ייאוש ואכזבה, חלקם כבר לא מאמינים שהם אי פעם ימצאו אהבה. אולם מי שסבור שהחיים יעשו בשבילו את הצעד הבא, עתיד לגלות שהוא בזבז שנים מחייו על הישארות במקום. אז איך מנצחים את הייאוש? מחזירים את חדוות ההנאה לעולם ההיכרויות והדייטינג - וזה הרבה יותר פשוט ממה שנדמה

שירלי גרייפנר | פורסם:24/05/2021
"אני שונאת לצאת לדייטים", "זהו, סיימתי עם האפליקציות", "מחקתי את כל האפליקציות", "חזרתי לאפליקציות", "אני כבר לא מאמינה שאמצא אהבה". מכירים את המשפטים הללו? אנחנו נמצאים בעולם פרדוקסלי מאוד שבו מצד אחד, אנשים רבים מחפשים זוגיות ואהבה, אך מצד שני, הרבה יותר קשה למצוא אהבה וזוגיות בימינו. יש לכך סיבות רבות, ובהן בעיית עודף האפשרויות והבררנות ההולכת וצומחת.
אבל ישנו נושא נוסף המהווה מכשול עיקרי בדרך למציאת זוגיות נפלאה - הגישה שלנו לדייטים. אנשים פשוט לא יודעים איך לצאת לדייטים, ואז הם מתייאשים מהר מדי, פוסלים מוקדם מדי או מאוחר מדי, וסובלים הרבה יותר מדי. דייטים הם הטכניקה שלנו למציאת בן או בת זוג, אך אם אנחנו לא יודעים לעשות את זה נכון, או מוותרים על זה, אנחנו משאירים לעצמנו מעט מאוד הזדמנויות לזוגיות.
צילום: Shutterstockהשינוי מתחיל בגישה שלנו לדייטים. בואו חיוביים (צילום: Shutterstock)
נכון, זה נחמד ורומנטי לחשוב שפתאום תפגשו את אהבת חייכם בתור לארקפה, אבל האמת היא שרעיון "הרומנטיקה" מבלבל אותנו ומסתיר מאיתנו את האמת הפשוטה – מי שמחכה שהחיים יעשו בשבילו את הצעד הבא, יגלה שהוא בזבז שנים מחייו על הישארות במקום. זאת הסיבה שאני סבורה שיש להחזיר את חדוות ההנאה לדייטים שלנו. איך נעשה זאת?

להתפכח מהחלום ההוליוודי

אינספור קומדיות רומנטיות גרמו לנו להאמין בשקר ההוליוודי לפיו דייט ראשון הוא אירוע מהנה ורומנטי, מלא באנשים יפים ובחיוכים. הקפה טעים, האוכל נפלא, האנשים מסביב שקטים ומאפשרים לכם לשמוע זה את זה, המלצר מגיע בדיוק ברגע הנכון, וגם אם משהו קטן מסתבך, זה בדרך כלל מסתיים בסיפור אהבה מהחלומות.
אבל המציאות, כאמור, שונה מאוד מהאשליה שמוכרים לנו. על כן, הכלל הראשון שעלינו להבין הוא שדייטינג זה לא תמיד פשוט ולא תמיד כיף. כשמגיעים אליי אנשים מתוסכלים ומתלוננים שקשה להם לצאת לדייטים, אני אומרת להם "נכון, זה באמת מתסכל". אבל הבעיה היא לא בדייטים עצמם, אלא בציפייה שזה יהיה תהליך מהיר, קליל, כיפי ומושלם.
"הגיע הזמן להבין – דייטינג הוא תהליך שצריך להשקיע בו, גם כשזה לא קל"
בגלל ציפיות לא ריאליות, אנשים מרימים ידיים אחרי תקופת דייטינג קצרצרה, או עושים הפסקות של חודשים רבים בין דייט לדייט, מתייאשים לתקופות ארוכות, ולפעמים אפילו מוותרים לגמרי. אבל אי אפשר לשבת בבית ולהתלונן שאתם לא מוצאים אהבה אם אתם לא יוצאים לדייטים, ואי אפשר להתלונן שזה לא מצליח לכם אם אחרי כל דייט גרוע, אתם מקפיאים את עניין הדייטים לשלושה עד שישה חודשים.
הגיע הזמן להבין – דייטינג הוא תהליך שצריך להשקיע בו, גם כשזה לא קל. אם אתה רוצה להיות שחקן כדורגל מעולה, אתה צריך להתאמץ בשביל להגיע לשם, במיוחד בתקופות שזה קשה. אם את רוצה להצליח בקריירה שלך, את צריכה להשקיע בה זמן וקשב ולא לוותר עד שתגיעי ליעד שלך. באותה מידה, אם אתם רוצים להיות בזוגיות טובה, הכינו את עצמכם נפשית להתאמץ ולהשקיע.
צילום: shutterstockתהליך איטי שעלול להפוך למייגע. דייטים (צילום: shutterstock)

להחזיר את ההנאה לדייטים

עכשיו, כשאנחנו מבינים שתהליך הדייטינג הוא לא תמיד פשוט, יש בכל זאת כמה דברים שיכולים להפוך את התהליך למהנה יותר: דבר ראשון, בואו עם גישה חיובית ולא עם שק מלא בציפיות. אנשים רבים מצליחים למצוא משהו בעייתי בדייט או בפרטנר שלהם לדייט כבר בשלוש הדקות הראשונות למפגש, ומאותו הרגע, החשיבה השלילית מלווה את כל הדייט. חשוב לזכור שאפשר ליהנות בדייט, גם אם אתם לא מתכוונים לצאת שוב עם הפרטנר שלכם. תיהנו מהשיחה, תיהנו מהארוחה, תיהנו מלגלות אדם חדש. פשוט תיהנו. תהיו חיוביים ואופטימיים.
"אנשים מרגישים חשובים ומיוחדים כשמתעניינים בהם. תהיו סקרנים, זה שובר את הקרח, גורם לאנשים להיפתח ופתיחות מייצרת קירבה"
דבר שני, נסו לעשות משהו כיפי. נכון, דייט ראשון צריך לתת לכם גם הזדמנות לדבר, אבל זה לא ראיון עבודה. השיחה לא צריכה להתקיים בחדר שקט, מואר היטב וחסר הפרעות. ההיפך הוא הנכון. הדייטים הראשונים הכי מוצלחים הם אלה שיש בהם התרחשות. זה יכול לשבור את הקרח כשהמלצר בטעות שופך משקה על אחד האורחים במסעדה, או כשאתם מגלים שהמקום אליו רציתם ללכת סגור, ואין לכם ברירה אלא להסתובב באזור ולמצוא מסעדה חלופית. האירועים הללו מעניקים הזדמנות לצחוק יחד מהבלתי צפוי. על כן, העדיפו ללכת לבר עם אווירה טובה או לעשות ביחד אטרקציה כמו באולינג, סנוקר, או כל דבר אחר שיהפוך את הדייט שלכם לקליל יותר.
דבר שלישי, זכרו את המשפט הבא: בשביל שיהיה דייט מעניין צריך לדעת להתעניין. אנשים מרגישים חשובים ומיוחדים כשמתעניינים בהם. תהיו סקרנים, זה שובר את הקרח, גורם לאנשים להיפתח ופתיחות מייצרת קירבה.
צילום: Shutterstockבואו סקרנים. אנשים אוהבים שמתעניינים בהם (צילום: Shutterstock)

להסתכל על עצמי במראה

כשדברים לא הולכים לנו, הכי קל להפנות אצבע מאשימה – "אין בחורים שווים יותר", "כל הנשים מתוסבכות", "גברים רק מחפשים סקס" וכן הלאה. לרובנו לא פשוט להסתכל על עצמנו מבחוץ, ולבחון האם יש משהו בנו שתורם לזה שאנחנו לא מצליחים למצוא אהבה וזוגיות.
אני פוגשת אנשים שיצאו לאינספור דייטים שלא צלחו. כשאני שואלת אותם למה זה לא הצליח, הם לא ממש יודעים את הסיבה. תשובות מסוג "לא יודעת, דייטים זה פשוט לא בשבילי" או "הם פשוט לא מתקשרים אחר כך" או "אני תמיד נופלת על הבחורים הכי מוזרים" - מראות חוסר יכולת לראות את התרומה האישית שלך לבעיה.
צילום: Shutterstockהרבה אנשים מחכים להרגיש פרפרים בלב בזמן הדייט, אבל זה לא תמיד קורה (צילום: Shutterstock)
אני יודעת, זה לא נעים להודות בזה, ובטח שלא נעים לעסוק בזה, אבל פעמים רבות שינוי נקודתי בעצמנו יכול להוביל לשינוי עצום בתוצאות. דרך אחת טובה לזהות שאולי יש משהו שאנחנו עושים לא נכון, היא לשים לב שהרבה דייטים לא מצליחים מאותה הסיבה.
תבדקו עם עצמכם אם אתם מסוגלים להיפתח בדייטים או שאולי אתם קשוחים מדי, נגישים מדי, לחוצים מדי או ביקורתיים כלפי הדייט שלכם. שאלו את עצמכם - האם אתם גורמים לדייט שלכם להרגיש שהוא במבחן או בריאיון עבודה? חשוב ללמוד מהטעויות שלנו ומההצלחות שלנו, ולהשתפר. במקרים שבהם יש בעיה מתמשכת לאורך זמן (חודשים או שנים), כדאי גם לשקול לדבר עם איש או אשת מקצוע.

לבחור את הדייטים המתאימים

אם יש משהו שמוציא את הרוח מהמפרשים זה סדרה של דייטים עם פרטנרים שמהר מאוד מתברר לך שהם כלל לא מתאימים לך. אחרי כמה דייטים כאלה, קשה שלא להתייאש, אולם מצבים אלו נוצרים כשאנחנו לא יודעים למי להגיד כן. כלומר, כשאנחנו בוחרים שוב ושוב את הפרטנרים הלא נכונים לצאת איתם לדייט.
מקור הבעיה היא שלא הגדרנו לעצמנו באופן ברור מה אני באמת רוצה. אנחנו נופלים למלכודת "השיח החברתי" וחושבים שמה שמתאים לנו זה מי שנחשב לפרטנר האידיאלי על ידי האנשים סביבנו והמדיה החברתית. כשזה קורה, אנחנו בוחרים אנשים על בסיס פרמטרים שטחיים כמו כסף ("יש לו דירה"), עבודה ("הוא היי-טקיסט"), סטטוס חברתי ("היא ממש מפורסמת באינסטגרם"), מראה חיצוני ועוד.
לא שיש דבר רע בכסף, עבודה, סטטוס ומראה חיצוני, אבל מנגנון בחירת הפרטנר לדייט צריך להיות מבוסס בעיקר על תכונות אופי ולא על פרמטרים טכניים. לא במה הוא עובד - אלא האם הוא גורם לי לצחוק? לא האם הוא גבוה - אלא האם הוא מעניין. לא האם הוא ייקח אותי למסעדה יקרה - אלא האם הוא חיובי ואופטימי לגבי החיים והעתיד?
כל הדברים החיצוניים נראים מאוד חשובים לפני שאנחנו מכירים את הבנאדם והרבה פחות חשובים אחרי. בחור שעוד לא החליט מה הוא רוצה להיות, אבל הוא מצחיק, מעניין ומסקרן, עדיף על בחור עשיר ומשעמם. תסמכי עליי. על כן, אני מציעה שתשבו עם עצמכם ותחשבו טוב-טוב מה באמת חשוב לכם בבן הזוג, והעניקו לכך חשיבות גדולה יותר מההיבטים השטחיים האחרים.
"מנגנון בחירת הפרטנר צריך להיות מבוסס בעיקר על תכונות אופי ולא על פרמטרים טכניים. לא במה הוא עובד - אלא האם הוא גורם לי לצחוק? לא האם הוא גבוה - אלא האם הוא מעניין? לא האם הוא ייקח אותי למסעדה יקרה - אלא האם הוא חיובי ואופטימי לגבי החיים והעתיד?"

עקרון הדייט השלישי

בעיה מאוד נפוצה, הן אצל גברים והן אצל נשים, היא שאנחנו פוסלים מהר מדי. אנחנו לא שמים לב כשמגיעה הזדמנות אמיתית לקשר מוצלח בגלל שאנחנו ממהרים לפסול על דברים לא מהותיים ("אין לו אינסטגרם", "היא טבעונית"). לפעמים הבעיה שלנו היא שאנחנו בכלל לא נותנים הזדמנות לדייט בגלל סיבה שבטווח הארוך היא חסרת משמעות.
לפעמים אנחנו מגיעים לדייט הראשון, אבל עוד לפני שאמרנו שלום, כבר החלטנו שהוא לא בשבילנו. יש אנשים רבים שאצלם זה הגיע למצב שאם את לא מרגישה זיקוקים ופרפרים בבטן כבר מהשנייה הראשונה, אז כנראה שזה לא "זה". אבל החיים הם לא סרט של 90 דקות, ורוב הקשרים החזקים והטובים נבנים בהדרגה. אם היה לך נחמד, היה די מעניין, חייכת, הרגשת נעים אבל לא "עפת" ו"הוא לא בדיוק הטעם שלך" ו"את רגילה ישר להימשך וכאן זה לא קרה?" – תלמדי לתת הזדמנות!
צילום: Shutterstockאפליקציות היכרויות. מעניקות אשליית שפע שלא תמיד מתרחשת במציאות (צילום: Shutterstock)
רוב האנשים מציבים חומה גדולה בין הדייט הראשון לדייט השני. כלומר, רק מי שבאמת באמת הוכיח את עצמו בדייט הראשון (מקרה נדיר ביותר), יזכה לצאת איתנו לדייט שני. אני מציעה להעביר את החומה לדייט הרביעי. כלומר, כל עוד נחמד לכם עם הפרטנר איתו אתם יוצאים, תסכימו בקלות לצאת לדייט שני, וגם לשלישי.
עיקרון שלושת הדייטים נותן לכם הזדמנות אמיתית להכיר את האדם איתו אתם יוצאים. לא תאמינו כמה פעמים "פתאום" נדלקים על מישהו אחרי קצת זמן ביחד, אז תנו לאנשים הזדמנות. תזכרו, יש אנשים מוצלחים מאוד שלוקח להם יותר זמן להיפתח ולהביא את עצמם לידי ביטוי. וכשאנחנו פוסלים מהר מדי, אנחנו כנראה מפספסים משהו שיכול היה להיות טוב. אך אם אחרי שלושה דייטים אתם מרגישים שזה עדיין לא "זה", פה זה כבר בסדר לסיים את זה.
חברים וחברות יקרים ויקרות, אם אתם נכנסים לעולם הדייטינג במחשבה שהכול יהיה סרט הוליוודי מתוק, אז הפער בין המציאות לציפייה הולך לייצר אצלכם תסכול רב, ועלול להוביל למצב שבו תרימו ידיים מהר. זכרו שגם אם התהליך עצמו לא פשוט, יש רווח עצום בצידו. אתם משקיעים בשביל למצוא אהבה אמיתית, וזו מטרה שבהחלט שווה להתאמץ בשבילה.
עו"ד שירלי גרייפנר היא יועצת אישית וזוגית
לכתבה זו 55 תגובות
הוספת תגובה
55

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
39.

גברים בפרק ב מחפשים סקס. מישהי לממש איתה פנטזיות מסרטי פורנו שאי אפשר לבקש מאמא של הילדים שלך. הם מסתירים את זה ואומרים שמחפשים קשר. הם בקשר כדי לקבל כמה שיותר סקס לפני שיתחילו להם בעיות בערמונית ובעיות תיפקוד מיני.

38.

יצאתי רק לשתי פגישות במהלך חיי. על פניו, אדם נורמטיבי שחי חיים רגילים, פחות או יותר. בפועל, מעולם לא יצרתי כל מגע גופני עם מישהי. לא החזקתי ידיים, לא התנשקתי ובטח לא יותר מזה.

37.

36.

הכי חשוב זה לא אופי, אלא התנהגות: איך בן/בת הזוג כשהם עצבניים? האם מתעצבנים לעיתים תכופות? האם זה על שטויות? האם הם אנשים שיודעים לכבד? האם מרגישים איתם שיש פרטנר לחיים משותפים? וחשוב לבדוק שאין פערים גדולים, בכל התחומים. אהה, וגם הריח חשוב...

35.

גיליתי שאין מה לעשות ככל שיותר מהר מגיעים למיטה ועדיף בכלל בלי דייט אלא פשוט דייט במיטה הכל אמיתי וישיר. אם טוב שם ובעצם שם יוצא מאיתנו הגבר או האישה ללא קליפות אז כל השאר ( ענייני אישיות אינטלקט וכ'ו) הכל כבר יעבוד. צריך להפוך את הפירמידה פשוט. זה קשה כי כולנו חיים בקונוונציות חברתיות אבל האמינו לי אם מתחילים במיטה הכל כבר יקרה יוקרה אמיתי כן וטוב ( או שלא ואז לפחות נהננו).

comment-2-comment

34.

שבאמת יתנו הזדמנות ולא ישר יפסלו וישימו דגש על מה שבאמת חשוב ולא על דברים שטחיים.

33.

היה לי חבר שלא היה מצליח לישון בלילה שלפני הדייט... אני לעומתו, ראיתי בזה חוויה. ידעתי של-90% מהדייטים לא יהיה מפגש שני וראיתי בזה סוג של ריגוש. יש לך הזדמנות לפגוש אדם ולשמוע ממנו על העבודה שלו, על העבר שלו ועל ראיית העולם שלו, לדעתי זה מרתק. הסוד בהצלחה עם נשים הוא פשוט להקשיב להן באמת, ולהיות אמפטי. בהתחלה נהגתי לתת עצות, אבל מהר מאד הבנתי שהן לא רוצות להשתנות, הן רק רוצות לפרוק רגשות.. אם אתה רגיש ואמפטי אתה קונה לך חבר לתמיד ואולי אף תקבל תמורה בסוף הערב...

32.

ובא לציון גואל...

31.

לא מודעות לעצמן בשיט.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

30.

הבחורות לא באמת רוצות להתחתן,,כל האתרים האלה זה גן שעשועים לבחורות על חשבון בחורים תמימים

comment-2-comment

comment-2-comment

אחרי חמישה דייטים הגעת למסקנה גורפת לגבי כל הבחורות? וברור שזו אשמתן. אני כותבת לך לא מתוך ביקורת, אלא מתוך ניסיון לשקף לך איך מה שאתה אומר מכשיל אותך. אם אתה לא רוצה זוגיות זה סבבה. זוגיות היא בהחלט לא דבר קל ולא מתאים לכולם/ן, אבל אם זה משהו שכן היית רוצה, תפסיק לחשוב בהכללות ותנסה לחשוב על הזוגיות שאתה כן רוצה ואיזו אישה אתה תוכל לאהוב ושכמובן תאהב אותך בחזרה. לא כולם/ן אותו הדבר. אף פעם.

29.

תישארו לבד. זה הכי בטוח. אנחנו בדרך למטה מילא..

28.

כמה פעמים אחרי דייט שמעתי "אתה חמוד וממש מתוק ובלה בלה אבל אני לא רואה את זה ממשיך...." באמת? אחר כך מגיעות לגיל 30 ובוכות שהן רווקות

27.

ואם אמרת 173 או פחות ,אתה מקבל חסימה בלי לדבר אפילו. איך אפשר להכיר ככה ? זה פספוס גדול לכולם גם לגברים שנמנע מהם להכיר וגם מנשים שמונעות מעצמן מראש להכיר אלפי גברים שחלק מהם יהיו איכותיים מאד,חבל

comment-2-comment

לא נראה לי שרצוי לבסס מערכת יחסים רצינית עם מישהי שזה הדבר שמעניין אותה. זה אומר שהרבה עומק לא יהיה שם. נכון אגב לכל פסילה אוטומטית על דברים קטנים שאין להם שום קשר לאופן שבו אדם מתנהל אחכ בתוך מערכת זוגית. זה נכון שחייבת להיות משיכה, אחרת זה לא מצליח, אבל המשיכה העמוקה באמת מגיעה לבסוף מתוך הכרות. זאת אחת הסיבות שאפליקציות הן גרועות.

26.

בכל אפליקצית דייטים כלשהיא (אוקיופד,טינדר,באמבל ,you name it) שם המשחק זה היצע וביקוש, ומה לעשות שבחורה ממוצעת מקבלת עשרות עד מאות לייקים בפרק זמן מאוד קצר. אז מה בעצם מונע מהבחורה לעבור הלאה לדייט הבא? למה היא צריכה לתת לגבר 'ככה ככה' הזדמנות אחרי דייט ראשון כשיש לה עוד מחסנית שלמה ביד? נקודה למחשבה..

comment-2-comment

וכותב הודעה שמראה את זה, והיא לא עונה, אז קיבלת הוכחה שהיא לא האדם המתאים לקשר. לא מבין מה הבעיה...

25.

רוב הנשים אוהבות: לבזבז לאכול ללדת ולילל. בראשי תיבות: בא לי, או במילה אחת לנצל. לכן הן יהיו במקום בו הן יכולות לעשות הרבה מכל אלו ולהיות בסביבה שמעודדת זאת.  לכן הן גם ישאפו להעביר את "הבא לי" לדור הבא וישאלו את ילדיהן ובעיקר את בנותיהן "מה בא לך לעשות?" מהי המסקנה?ש"בא לי" זה לא משהו...

24.

ודרך אגב, טבעונות זה בהחלט עילה לפסילה כי זה אורח חיים ואם אחד הצדדים טבעוני והשני לא התוצאה תהיה ויכוחים אינסופיים. כמו גם אם אחד הצדדים דתי והשני לא, אם אחד רוצה ילדים והשני לא ועוד דברים שממש לא כדאי להתפשר עליהם. דברים כאלה כדאי להבהיר עוד לפני שנפגשים כדי לא לבזבז אחד לשני את הזמן, וגם למנוע את התסכול של דייטים שידוע מראש שלא יובילו לשום מקום.

23.

אני קוראת את הכתבה ומרגישה שהרבה מהדברים שם קורים גם לי בלי שבכלל שמתי לב לזה. תודה על הכתבה.

22.

21.

לכל ברווקים בגלל שאת בררנית אל תצאי בכלל לדייט,ככה גם לא תנצלי אותם וגם לא תצאי מאוכזבת.

20.

זאת האמת המרה

19.

18.

זה גם משחק סטטיסטי - הגברות צריכות לנשק מספיק צפרדעים והזכרים צריכים לנשק מספיק קרפדות ורק אז יש סיכוי להתאמה. מי שאין לו אורך נשימה, הפסיד את המשחק מראש.

17.

סופסוף קצת תוכן חסר בהרבה דייטים (:

16.

רוב רובן של הנשים בארץ, במיוחד בפרק ב', מגילאי 20 ומעל 60 פנצלניות וקמצניות, גולדיגריות שמחפשות ארנק מהלך. כן, אנו הגברים מתעבים את הנצלניות המתייחסות אלינו כמו ארנק מהלך. לא, איננו אוהבים אתכן ומנתקים מגע במיידי כשאתן בורחות לשירותים כשמגיע המלצר עם החשבון. גולדיגריות וקמצניות- כספומט יש בבנק בלבד!

comment-2-comment

אם לא אסכים לשלם עליהן תמיד- אני קמצן.... מתי הוצאתן את הארנק שלכן לאיוורור? הגולדיגריות הערמומיות מחפשות כסף וכמה שיותר כסף , חתיך עשיר עם דירה ורכב מפנק... ומה הן מביאות ? את עצמן עאלק.... לכו תגדלו חתולים ואל תבזבזו לנו את הזמן והמשאבים-- נצלניות ארורות.

15.

לא סתם רוב החנויות ברחוב/קניון פונות לנשים, שמים בפתח החנות שלט 'מבצע' ולא משנה כמה זה עולה הן חושבות שהרוויחו, ג'ינס ב800 במקום ב1500, רווח מטורף...

comment-2-comment

14.

מאוד קשה לעבור לדייט שלישי שהגבר רוצה להתמזמז כבר בראשון או השני... לפעמים רוצים להכיר קצת את האישיות והשקפות העולם לפני שמכירים את הלשון

13.

12.

מי שמפיל את תפקיד בן הזוג לחיים על כל דייט שלו אולי מגזים קצת. באים להכיר בן אדם, לצאת לנסות להנות. אולי בקטע חברי, אולי סתם בן אדם מעניין, אולי אפילו לא זה אבל הפעילות הייתה נחמדה. יכול להיות שיש התאמה ומשיכה, ולרוב כנראה שלא. הגישה כאילו בזבזנו את הזמן או ספגנו מכה לאגו או ייאוש - זאת גישה מיותרת ולא נכונה. או במילים אחרת, מי רוצה לשרוד את הדייטים הרבים הנדרשים למציאת זוגיות מוטב לו להיות יותר קליל.

11.

10.

יש אנשים כאלה, ואני ביניהם. אני מאוד רוצה להכיר נשים ואני רואה את עצמי אדם חברותי, קומוניקטיבי ומכבד, אבל אני לא מצליח ליצור לעצמי דייטים. מה אנשים כמוני אמורים לעשות?

comment-2-comment

אותו דבר.

9.

זה לא אי מציאת הבן זוג, אלא התנהגויות דוחות שהעולם הזה הכשיר כנורמאליות. מדיק פיק דרך גוסטינג ולמקבל… אפילו שמות נתנו להתנהגויות שכלל לא אמורות להיות קיימות. האפליקציות האלה והשפע שקיים כבר מזמן צמצמו את האופציה להכיר באמת. ואל נא נשכח שגם אם אנחנו חא ממהרים להחליט לכאן לכאן, בעולם האינסנט הזה, לא פעם אנחנו נפלסלים על כלום ושום דבר, כל הדחיות הקטנות האלה בסופו של דבר מצטברות לתחושה מאוד מעיקה ולא נעימה. כולה עוד מכה בכנף… אך מרב מכות קטנות בכנף, מרביתנו כבר לא באמת מאמינים שאנחנו מסוגלים לעוף

8.

7.

זה בסדר להפסיד :)

6.

למי שיש מכונית יוקרה, זזין גדול וכסף בבנק אז לא משנה אם הוא נראה כמו שימפנזה בגן החיות כי לאדם כזה יכול להשכיב כול בחורה שבעולם. מי שתפרן חתיך גובה מטר שמונים ומעלה יתגרש כאשר בת זוגו תסיים לשדודו לוו את כל מה שאין לו בחשבון הבנק.

5.

אשתי לא התייאשה והתקשרה אחרי יומיים והציעה להיפגש לדייט נוסף בבאולינג , ואח"כ בדייט שלישי אני הצעתי טיול באזור עין כרם בירושליים , ומאז אנו יחד כ-26 שנים .

4.

שהיא איך להשיג בכלל דייט עם בחורה נורמלית, משכילה ואינטליגנטית ושנראית סביר מבחינה חיצונית . כמעט לכל אשה ממוצעת היום יש סטנדרטים שבלתי אפשרי לעמוד בהם לגבר שנראה ממוצע. גברים מאוד חתיכים מנצלים את זה לטובתם ומשאירים לשאר הגברים הממוצעים במראה החיצוני אבק ותקופות ארוכות ללא שום דייט. במיוחד באפליקציות כמו טינדר או קופיד. נשמח לכתבה שאשכרה בודקת את מצב הגבר הממוצע ומציעה טיפים רלוונטים ולא את מצב הבחורה הממוצעת שבקלות משיגה דייטים עם כל גבר ובקושי תתן צאנס לגברים שלא נראים כמו אל יווני / חתיך-על יוצא סיירת כלשהו / שחקן / דוגמן וכו'

3.

עם מרצדס ודירה ... הן נהנות מכל העולמות ... אם גבר חתיך אש - שוכבות איתו אם הוא עשיר - מתחתנות איתו .

comment-2-comment

בן הזוג שלי מרוויח פי 4 פחות ממני. אני לא יודעת מה בנות אחרות רוצות אבל לי חשובה אינטיליגנציה רגשית בבן זוג. אז זה קצת הורס לך התיאוריה. כן יש איזשהו דפוס מסויים של דוגמניות ואנשי עסקים ואז אתה יכול להגיד שהן רוצות כסף אבל הגברים שאיתן רוצים יופי (אז כל אחד והאינטרס שלו). ושוב, מספיק עם הכללות.

2.

המדריך אומנם פונה לגברים ונשים, אבל הוא רלוונטי רק לנשים. מזמין את כותבת המדריך לפתוח חשבון פיקטיבי של גבר ולראות מה זה ייאוש באמת אסיים במדריך מזורז לגברים: 1. לעבור לחו"ל

comment-2-comment

צריך להתחתן עם אישה פשוטה אחרי הסכם ממון לגדל ילדים ליהנות מהם ולהשקיע בפיתוח השכל בעיקר. אדם שאינו משקיע בשכל שלו הופך לבהמה ולכן מתמכר לנשים. אין מה להתעסק עם האישה מעבר לזה.

comment-2-comment

אף אחד בכלל לא טורח להתעניין בך אפילו בקטנה, כולם רק מנסים להכניס אותך למיטה. וזה תקף לכל האפליקציות. חלפו הימים שבהם גברים עשו אפילו מאמץ מינימלי לנסות להכיר נשים.

comment-2-comment

מן הסתם הוא יתייאש כי יש להן (בדר"כ) אף בשמיים ויחס בהתאם. תחפש אופי ולא רק מראה ויענו לך.

1.

comment-2-comment

אלה שעוברים את הדייט הראשון בצורה מזהירה, הם אלה שלמדו כיצד לעשות זאת. לרוב, האנשים האמיתים, הטובים ? הם נופלים בכל הבורות והמלכודות של ההיכרות הראשונית ואפילו הדייט הראשון. הם מתחילים להפתח רק החל מהדייט השלישי\רביעי ואילך. למה? כי רק אז הם מתחילים להרגיש בנוח

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה