227
מורן אזולאי 850

האם זו "מזימת אפריל" של בני גנץ?

חלום ראשות הממשלה שלו חי ובועט. פרשת פגישת נציגת כחול לבן עם מנסור עבאס היא עוד סימן - גנץ לא תמים כמו שהוא אולי נראה

תמונה כללית
מורן אזולאי | פורסם: 30/03/2021
הבוקר באולפן ynet (צילום: שחר גולדשטיין)
"תמימות פוליטית, טעות טקטית", אמר הבוקר בני גנץ באולפן ynet בהתייחס לפגישתה של מספר 13 ברשימתו, אלהאם חאזן, עם יו"ר רע"מ מנסור עבאס. חאזן ביקשה מעבאס להמליץ לנשיא המדינה להטיל את הרכבת הממשלה הבאה על גנץ. הוא מבקש מהציבור לייחס למהלך של נציגת מפלגתו "תמימות", אולם התנהלותו בימים שמאז הבחירות מלמדת כי תמימות אפשר לייחס דווקא למי שרואה בו תמים.
גנץ הוא החשוד המיידי ברצון לגלגל את ישראל לבחירות חמישיות. בנובמבר הוא צפוי להפוך לראש הממשלה, מכוח הסכם הרוטציה שחתם עם נתניהו בכנסת הקודמת. ההסכם לא בוטל, ואם תהיה עוד מערכת בחירות, בהסתברות גבוהה לא תורכב ממשלה חדשה עד חודש נובמבר – מה שעשוי להקנות לו את התפקיד. אם תורכב עתה ממשלה והבחירות החמישיות יימנעו, גם הרוטציה תבוטל וחלומו של גנץ להיות ראש ממשלה ייגנז.
הבוקר נחשף הסיפור מאחורי הפגישה שבה ביקשה חזאן, מספר 13 בכחול לבן, ממנסור עבאס להמליץ על גנץ להרכיב ממשלה. התנהלותו עד הפרסום (אי הצהרה כי ימליץ על לפיד אצל הנשיא) מעוררת חשד כי הנציגה לא פעלה בחלל ריק. רק לאחר הפרסום והסערה שקמה בעקבותיו הוא שינה גישה ורמז שימליץ על לפיד.
פעולותיו של גנץ מתכתבות באופן מובהק עם הפעולה שנקטה נציגתו. תמימות רבה לא נראה שיש פה. יתר על כן: הנציגה עצמה אישרה לגלי צה"ל שגנץ עומד מאחורי היוזמה. "שוחחתי עם גנץ אישית לפני ואחרי הפגישה, הכול תואם מראש וקיבל את אישורו", אמרה.

פגישה משמעותית לא יוזמים בהודעה לתקשורת

גנץ אכזב בכניסתו לממשלת נתניהו ציבור אדיר של תומכים. למרות זאת, הוא הצליח לגרוף שמונה מנדטים. בבחירות הקודמות קיבל תמיכה מ-1.2 מיליון ישראלים, והפעם (בלי לפיד) - קצת פחות מ-300 אלף.
תומכיו נעו בציר שבין הצבעת חמלה, לנוכח מה שעבר עליו מול נתניהו, לבין הצבעת הצלה על מנת שיעבור את אחוז החסימה ולא יפגע בגוש מתנגדי נתניהו. השורה התחתונה היא שגנץ שוב איתנו, בכנסת, ובחסות הפלונטר הפוליטי, הוא יכול למצוא את עצמו בעוד מספר חודשים הולך לישון בבלפור.
פאנל פרשנים עם לימור לבנת, עליזה לביא, נילי רייכמן ועפיף אבו מוך (צילום: שחר גולדשטיין)
חלום ראשות הממשלה של גנץ לא נגנז, והוא הודה בכך בפה מלא באולפן ynet. החלום חי ובועט. כבר באמירה הזו צריך היה לחשוד במניעיו, שכן היה מצופה מגנץ שיגיד "הציבור נתן לי הזדמנות שנייה, אעשה הכול על מנת שנתניהו ילך הביתה. אצטרף לכל ממשלה שאינה של נתניהו, איני דורש דבר לעצמי, אקבל מה שיתנו לי".
במקום זאת, בשורת מעשים חריגה, הגביר גנץ עד מאוד את החשד כלפיו. אתמול הוא קרא ללפיד, סער ובנט לפגישה מרובעת. הקריאה הייתה פומבית, תקשורתית. מי שרוצה להקים ממשלה לא יוזם פגישה בתקשורת. להיפך; ממשלה מקימים מחדרי חדרים, לא בהודעות לעיתונאים. להודעה של גנץ הייתה מטרה אחרת: להראות שהוא מנסה להקים ממשלה חלופית לנתניהו. אנחנו חוזים עתה בהצגה, הצגה כחול לבן.
השורה התחתונה היא שגנץ, כך נראה, תמים פחות ממה שהוא נראה או ממה שהוא רוצה שנחשוב. הוא זומם מזימות ורוצה להיות ראש ממשלה. זו הייתה יכולה להיות שאיפה לגיטימית אלמלא מכר לציבור, במשך מערכת הבחירות כולה, שכל מטרתו בחיים היא להביא להחלפת נתניהו, אותה החלפה שבמעשיו הוא יכול לסכלה כעת.
קמפיין הבחירות של גנץ טען כי נתניהו זומם את "מזימת אפריל" ולפיה אם גנץ לא ייבחר לכנסת – נתניהו יבטל את משפטו ויפטר את היועץ המשפטי לממשלה. נוכח ההתנהלות של גנץ, קשה שלא לתהות אם מזימת אפריל האמיתית היא בכלל דרדורה של ישראל לבחירות חמישיות. מרוויח אחד בוודאות יהיה למהלך הזה, שמו בני גנץ.
לכתבה זו 227 תגובות
הוספת תגובה
227

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
181.

גנץ לך לישון תפקיד ראש ממשלה הכי קשה .חוץ מביבי אף אחד לא מתאים

180.

179.

ביבי. כל חבטה בעיתונות שכביכול שמאלנית נותנת לביבי מספר רב של מנדטים אבל בסופו של דבר אחד חי מהשני.עובדה נוספת זה אך שהעתונות רצה לראיין את ביבי בעוד שהוא לא סופר אותם הרי אם היו נגדו היו רק מצטטים אותו במקום לשדרו בשידור חי לצורך תעמולה.

178.

איזה אוסף קשקושים

177.

נדרש תחכום רב ולא בטוח שחמשת המתקוטטים לתואר מתאימים.

comment-2-comment

למה שלא ניקח דוגמא מפוטין? החבר הכי טוב של ביבי, נכון?

176.

לגיטימי שגנץ ירצה להיות ראש ממשלה גם אם הסיכוי לכך נמוך. אבל להאשים אותו שהוא שואף לבחירות נוספות ומוכן לפגוע בישראל לשם כך זו הוצאת דיבה ואין מאחוריה עובדות (זאת להבדיל מביבי ששם יש הרבה עובדות שמראות איך הוא פוגע במדינה). יש לא מעט עובדות ממשיות על גנץ שיכולות לספר סיפור הפוך. מדוע הוצאת דיבה כל כך קלה בימינו? הכתבה הזאת היא לא פרשנות פוליטית לגיטימית!

175.

מורן אזולאי.איזו רעות את מפגינה בפרשנותך הקלוקלת

174.

173.

172.

171.

חלאס עם כל המינופלציות והקונספירציות. יש עובדות דווחי ואם אין עובדות שחררי...אכלתם את הראס עם כל הפרשנויות שלכם.

170.

החזקתי מעמד עד הכתבה יותר

169.

עד שמישהו יעשה את הטעות וביבי יקים את הממשלה

168.

167.

בשביל זה.אפשר לתת לו כבר עכשיו לכהן בראש רק כמפשר ובשביל להחליף את נתניהו.כל הצדדים בסיפור יכולים רק להרוויח ולהתחזק לקראת בחירות אחרי סוף הקדנציה שלו.ממילא אין מה למהר,לא מזיק לחלק גדול מהם להתבשל עוד קצת,והמדינה רוצה שקט,בלי בויבעמעיישס.תנו לגנץ להיות ראש ממשלה ,.הוא יכול להיות בסדר גמור.הוא גם מתייעץ הרבה.אולי הוא יעשה סיבוב פרסה ויתאסלם,אבל מה כבר יכול להיות?! או שלחילופין הוא יתנצר ויפלס את הדרך לכל השונאים את החרדים והשונאים החרדים את החילונים,לעבור לברלין ישר.

166.

גנץ חתיכת חלאה היית ונשארת חבל שהצבעתי לך

165.

עוד פוליטיקאי בחצי שקל, לך, לך הביתה לוזר נוכל שחצן יהיר ועלוב נפש

164.

163.

162.

161.

מי מחליט?

160.

גנץ הוא הפוליטיקאי הכי ישר במערכת הפוליטית הישראלית. אז אסור לרצות להיות ראש ממשלה? זה הופך אותו ללא תמים? ובכלל, האם אדם תמים יכול לשרוד במערכת כל כל תחרותית וכל כך מזימתית כמו המערכת הפוליטית של ישראל?

159.

158.

157.

קיוסק

156.

155.

154.

בשביל שגנץ יהיה ראש ממשלה צריך בחירות שישיות. נשמע הזוי

comment-2-comment

וגם לאחר בחירות חמישיות שלכל המוקדם תתקיימנה באוגוסט(סביר יותר שבספטמבר או ב-31.8 שזה יום ג, כי אחר כך נכנסים לחגים), ואם לאחר הבחירות החמישיות לא תוקם ממשלה, ב-17.11 גנץ יהיה ראש הממשלה(בתנאי מהותי שייבחר לכנסת העשרים וחמש, כמובן).

153.

איכזבת! איזו כתבה שיטחתית ומגמתית. לא אופתע אם אראה אותך בעתיד מצטרפת ליאיר לפיד ויש עתיד. עד אז בבקשה כתבות ענייניות.

152.

איך את ישנה בלילה

151.

מחפיר..חייבים חוק נגד עריקות ואי עמידה בהצהרות בסיסיות בהבטחות בחירות

150.

149.

148.

147.

146.

145.

העם אמר דברו ביבי

comment-2-comment

comment-2-comment

144.

מדובר בנוכל העוטה נשל של נחש, ועוד לא שכחנו את המימד החמישי וגניבת המיליונים.

143.

142.

141.

140.

139.

138.

137.

גנץ יכול לעשות תרגילים על גבי תרגילים אבל אנחנו נבחר רק ביאיר לפיד.

136.

135.

134.

133.

מצביעי גנץ ולהגיד לנו שהצבענו לו מחמלה או מרצון להציל אותו. אנחנו מצביעים לו כי הוא עשה את המהלך הנכון בזמן משבר הקורונה ונתן הזדמנות לנתניהו לפעול ביחד למען אזרחי ישראל. רוב תומכי כחול לבן תמכו במהלך ורק אחרי שנתניהו הפר את ההבטחות, חלק עברו למחנה לפיד. ללפיד אין שום סיכוי להקים ממשלה, לא עכשיו ולא בעתיד. לגנץ דוקא יש.

comment-2-comment

comment-2-comment

הצבעתי לו כי הוא ישר והלך הפוך משקריהו

comment-2-comment

מהמאמץ שהממשלה תמשיך עוד ועוד אפילו שכולם ראו שביבי לא יקיים רוטציה?

comment-2-comment

לא קונים את הבלוף.

132.

לך הביתה. זקן סינילי.

131.

לא מאמין שאנשים שוב הצביעו לו

130.

129.

גנץ ראש הממשלה הבא. היחיד שעוצר את נתניהו בתחבולותיו.

128.

127.

126.

גנץ יכול להיות רק אבא שבת בגן

125.

גנץ אמנם נראה בחור טוב, אבל רחוק מלהיות בעל כישורים שמתאימים לראשות ממשלה. חבל שהוא לא מודע לכך

124.

של גנץ אצלכם הבוקר...ראית אותו בכלל? מה נסגר? זה נראה לך אדם זומם?

123.

122.

121.

ישר, הגון

120.

119.

118.

117.

הפוליטיקאי הכי ישר בכנסת.

comment-2-comment

116.

115.

114.

הבנתם חחחחמממררר

113.

הממורמרים הכי מסוכנים.הם צריכים להראות כוח...משחק הורדת ידיים של מי שלעגו לו בכל המדיות ורוצה להגיד"אני עוד פה"ומצטייר כאיש האמת!?

112.

111.

110.

אם גנץ מקבל את תפקיד רטש הממשלה בנובמבר אז ביבי הופך לראש ממשלה חליפי עם כל התנאים של ראש ממשלה מה שיוביל לממשלה משותקת עד הבחירות השישיות ועד בכלל.

109.

comment-2-comment

התנשאות מנותקת מהמציאות, שמסגירה את המניע ל"כתבה".

108.

107.

עיתונאית בשקל תשעים. מה עדיף, את ביבי? גנץ לא רוצה להיות ראש ממשלה כי מתחשק לו ללטף את הקירות בבלפור, הוא רוצה שהרוטציה תתקיים כפי שהסוכם כדי שנתניהו יזוז הצידה ונמשיך בחיינו. זאת מטרה חשובה והציבור הצביע והעביר אותו למעלה מאחוז החסימה שכולכם ניבאתם לו. יש לו יותר מנדטים מסער ומבנט. הכתבה הזו מגעילה. את צריכה להתבייש.

106.

זו עיתונות? בחייאת...

comment-2-comment

אחרת תפוטר

comment-2-comment

105.

זה לא בגלל גנץ, פשוט אין רוב...די עם גניבת הדעת

104.

גנץ רצה להקים לאחר הבחירותהקודמות קואליציה וכולם בגוש נתנו ברכתם ולא ערערו על יכולתו למלא תפקיד ראש ממשלה. אלא ששני חברי כנסת מסיעתו מנעו זאת ממנו. כחול לבן קיבלה עכשיו את מספר המנדטים השני בגודלו בגוש להחלפת נתניהו,הוא יכל להיות מועמד הפשרה הטוב ביותר. הוכיח כישוריו ויכולתו למלא תפקיד שר הבטחון הטוב ביותר מזה שנים רבות

103.

102.

שופר של ביבי

comment-2-comment

גם אתה תמים

101.

comment-2-comment

100.

99.

98.

97.

96.

95.

94.

93.

comment-2-comment

comment-2-comment

הרי ברור שזו התכנית שלו שלא יבלבל במוח. מעניין אותו הכיסא ולא מזיזים לו המדינה, הקורונה, או בחירות חמישיות, שישיות או מאיות כל עוד הכיסא הנחמד על ידו בהישג יד

92.

האם מפלגתו שמה על דגלה את הובלת ישראל בחירות חמישיות, שישיות, שביעיות וכו' במשך עשרותצדנים, עד שישבר לכולם ויצביעו בנץ לראשות הממשלה

91.

התחיל עם זה שאול מופז בזמנו, ומרגע שפרץ את הסכר, אי אפשר לעצור את השטף: כל כלומניק נרקיסיסט שמעולם לא השתפשף בתפקידים בכירים (אוצר, חוץ, ביטחון), ואין לו למעשה מפלגה אמיתית מאחוריו, "חולם" להיות ראש ממשלה, לא פחות. מספיק! לגנץ אין שום נסיון ושום כישור לעמוד בראש ממשלה, בוודאי לא ממשלת ישראל (תפקיד שעליו כבר נאמר "הג'וב הכי קשה בעולם"). גם בנט לחלוטין לא בשל, וגם לא לפיד אחרי כהונה קצרה וכושלת כשר אוצר שלא מבין כלום בחומר בו משרדו עוסק. זה עוד תוצאה של ההרס שהנוכל גרם: אין דור המשך, כל אישיות בעלת פוטנציאל הורחקה מהפוליטיקה כדי שלא תאיים על מנהיגותו של הנוכל.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

90.

גם אם מצב כזה יכול לקראת זה יכול להיות לזמן מאד קצר וזה יהיה ראש ממשלה שרוב השרים החשובים לא רוצים אותו. אפילו ישיבת ממשלה אחת הוא לא יוכל לקיים. אני לא מאמין שזה מה שגנץ רוצה.

89.

88.

גנץ מטרפד את עבודת הממשלה מסיבות שונות ומשונות. אין פה טובת המדינה. הבחירות נגמרו והוא לא ממש שם לב

87.

לפיד סתם עושה רעש של עבודה כדי לקבל עוד מנדטים בסיבוב הבא. הוא יודע טוב מאוד שבנט וסער לא ישבו תחתיו. אם ללפיד היה אכפת מהמדינה היה תומך בגנץ להקמת ממשלה.

86.

לא אחוז חסימה ולא בטיח.גנץ עבר ובגדול.היה עובר בשתי ספרות,אם לא הייתם טוחנים אותו מדי יום ביומו.גם בפעם הבאה אבחר בו

85.

וקיבלו מעל ומעבר לאחוז החסימה. עכשיו לכו תתמודדו עם רסיסי מפלגות

84.

83.

זה לא רק גנץ. כך גם סער חושב רק על השרדות וכך גם בנט. כך גם לפיד וכך איווט האיום. אף אחד לא פטריוט ואפילו מירב הדפוקה לא פטריוטה. בקיצור כל אחד חושב רק על עצמו ולא חושב אפילו לא לרגע אחת על טובת המדינה. ול תעלילו שרק נתניהו כזה. כולם כולם אותו הדבר

82.

בסוף יתברר שגנץ הוא בכלל שתול של ביבי. כמו שליברמן היה בעבר...

81.

תרחיש אמיתי ומציאותי. חמור ביותר שגנץ חיבל בגוש השינוי על מנת להגיע לבחירות.

80.

העיקר שהנוכל הסגול ואשתו העבריינית יצאו מחיינו

79.

מכפישה את מי שלא מתיישר לשרותו

78.

77.

תלגלגו כמה שתרצו. ביבי הוא ראש הנחש

76.

יאללה צא מחיינו

76.

איפה היה החכמולוג בשנה שעברה? בדיוק, הוא לא חכמולוג

75.

לא משנה מי יהיה ראש ממשלה, אפילו דחליל. העיקר שנתניהו יילך הביתה.

74.

חזק ואמץ גנץ-אנחנו מאחורייך

73.

72.

מורן. את יותר מידי נחרצת במה שאת כותבת וללא ביסוס.אני הצבעתי ועוד רבים כמוני לא מתוך רחמים ושטויות נוספות שכתבת אלא מתוך אמונה שגנץ והנבחרת הטובה שלו צריכים להבחר לטובת ישראל. אז תרגעי בבקשה.

71.

היא מביעה דעות וכותבת ממניעים אישיים. אין לך טיפת מקצועיות.

70.

אם רוצים להחליף את ביבי צריך כולם להמליץ על גנץ. הוא היחיד שאף אחד לא החרים. רק אגו יעמוד בדרך של מהלך כזה. לפני שנה בדיוק כולם המליצו עליו. מה השתנה מאז?

69.

68.

comment-2-comment

67.

הסיבה לבחירות רביעיות ואם יהיה צורך חמישיות ושישיות, היא שנתניהו מתעקש להישאר ראש ממשלה ולא מוכן אפילו לרוטציה. ללכת לספר סיפור כאילו גוש השינוי מקים ממשלה ועוד בלי מפלגה חרדית, ושגנץ הוא זה שמונע את החלפת השלטון, זה סיפור שיש לו רק מטרה אחת, למלא את העיתון בעוד טור מיותר שמציג תיאוריה חסרת בסיס. נניח שבאמת גנץ מתכנן מה שאת מציגה. איזה סיכוי יש בכלל ליצור קואליציה עם ימינה עם רע"ם, או סער עם המשותפת ורע"ם. אבל אם מפלגה חרדית היתה מסכימה להיכנס לגוש השינוי, היה קל להחליף את השלטון

66.

65.

64.

63.

62.

61.

60.

59.

58.

58.

57.

comment-2-comment

56.

רודף שררה וג’ובים נוכל פוליטי במסווה תמימות ויושר

comment-2-comment

55.

54.

גם הוא יודע שזה גדול עליו כרגע

53.

52.

כאילו שקראה תדריך עיתונאים של ביבי. גנץ עמד יציב וחזק נגד מזימות נתניהו להכשחת המשץמשלה. פגיעה בביטחון, במשפט ובכלכלה. הוא עשה עבודתו נאמנה כנגד כל הסיכויים והרוויח את המנדטים ביושר. עבורי השקפותיו שמאלניות מדי, אבל אני מעריך את הדרך. שלו.

51.

לא מאמינה שעבר את אחוז החסימה

50.

אם הייתי יודע שבני גנץ מקבל 8 מנדטים הייתי מצביע לו!!! 2 אנשים שאך ורק טובת המדינה ואזרחייה חשובים להם.

49.

comment-2-comment

48.

47.

הרמטכ״ל הכושל בתולדות המדינה מונהלרמטכלו״ת בזכות המרפסת ״לא חוקית ״ של יואב גלנט.

comment-2-comment

46.

צר לי

45.

44.

אחת הכתבות המוזרות....הייתי בטוח שביבי כתב.

43.

42.

מדוע בנט קודם לו ומה זה משנה אם הצביעו לו מתוך חמלה או שבחרו בו כדי שיעבור את אחוז החסימה? ממתי מחליטים מה השיקול של הבוחר, הוא ראוי להיות ראש ממשלה ו8 מנדטים רוצים בכך

comment-2-comment

41.

הצביעות

40.

הסכם הרוטציה לא בתוקף , מפני שהוא מותנה בכך שיעבור תקציב , אבל מכיוון שלא עבר תקציב , הסכם הרוטציה לא בתוקף .

39.

אני מוכן להתערב שגנץ ועאבס ילכו עם ביבי לממשלה בגלל זה היתה פגישה עם עאבס

comment-2-comment

38.

ביזיון

37.

בעצם עזבי.

36.

"תומכיו נעו בציר שבין הצבעת חמלה, לנוכח מה שעבר עליו מול נתניהו, לבין הצבעת הצלה על מנת שיעבור את אחוז החסימה ולא יפגע בגוש מתנגדי נתניהו." אולי פשוט הצביעו לו כי חשבו שהוא המתאים ביותר להנהיג ולייצר חיבורים בין יהודים לערבים, חילוניים ודתיים.

comment-2-comment

35.

אם גנץ לא יוציא אותו ויפתח את הדרך לאחרים אף אחד אחר לא יוציא אותו בקרוב וביבי יהיה ראש ממשלה בממשלת מעבר בחמש שנים הבאות לפחות

34.

33.

אם יש אנשים בכנסת שאני סומך עליהם זה בני גנץ וחילי טרופר. תתקדמו

32.

31.

המלה אחת אכזבה. אדם חסר עמוד שדרה, נהנתן, לא ישר.

30.

29.

28.

27.

איזו פרשנות, האיש ישר להבדיל מאחרים ובכלל לא מנסה לגרור לבחירות נוספות אלא הרשע מבלפור!!!

26.

עכשיו שהוא מנסה לעשות את מה שמצפים ממועמד,ללכת בכל הכוח,מבקרים אותו.

25.

נראה שהוא נגרר שוב למשחקי אגו ולא נראה שלמד הרבה מהפיאסקו הקודם. חבל.

comment-2-comment

24.

23.

כשעיתונאית בעלת דעה פוליטית מבזבזת את זמננו לשווא

22.

21.

מורן, אל תשכחי שאת צריכה לכתוב אובייקטיבי ולא להיות הדובר של מר לפיד. את די כותבת לאחרונה באובססביות נגד גנץ. גם למראית עין לא נראה טוב...

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

20.

19.

הבן אדם לא מתבייש הוא ובני עם 7 8 מנדטים רוצים את ראשות הממשלה

18.

אל תאשימו אותו. הוא למד בדרך הקשה

17.

16.

15.

רודף הכבוד יעשה הכל להיות ראש ממשלה אפילו לחודש!!!! כמו שנהיה בטעות רמטכ''ל!!!

14.

13.

שגנץ שמנץ ימליץ עליו ולא ההיפך.

12.

אל תיפלו בפח...

11.

הוא לא מתכנן שום מזימות, עדיף שהכתבת שקוראת לעצמה "פרשנית" תשאיר את המחשבות שלא מפרשות כלום לעצמה. היא סתם מנסה לעשות רצח אופי לגנץ, כאילו הוא לא עבר מספיק השנה מהתקשורת. תתביישי

comment-2-comment

10.

אם נדרדר לבחירות חמישיות אז עד דצמבר תהיה כבר ממשלה (או בחירות שישיות) ובני כבר לא יעמוד בראשה. אם נלך לבחירות שישיות יואשם תמיד כמי שדרדר אותנו לבחירות החמישיות וייכשל בהן.

9.

אל תיפלו בפח

8.

7.

אתה היחיד שמתאים לכהן כראש ממשלה גנץ אני סומך עלייך

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

6.

גנץ לא זמם שום מזימה מאחורי הגב. הרבה מאוד ישראלים הצביעו לו כי הם ידעו שכנראה גם ככה לא תקום ממשלה ויהיו בחירות חמישיות. כתבה לא עניינית. הוא בסך הכל מכין תכנית ב' ליום שנלך לבחירות חמישיות. ושוב כמו שכתבתי, בגלל זה הרבה הצביעו לו.

5.

בחרתי בו גם הפעם. האמנתי לו שטובת המדינה מול עיניו והעיקר להחליף את נתניהו. מקווה מאוד שלא נצטער על הבחירה הזו.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

4.

את הקול שלי הוא כבר לא יקבל

3.

comment-2-comment

2.

comment-2-comment

אתה גם מתאים בדיוק לעדר שבחר את הצד שלא בחר בגנץ, עדר האידיוטים

comment-2-comment

1.

חבל אבל זה המצב .האדם היחיד שכניראה יש לו את זה זה נפתלי מה לעשות שהוא מימינה השאלה עם הוא יסכים ללכת עם השמאל לא ניראה לי

comment-2-comment

comment-2-comment

בנט חובש כיפה וציצית אסון למדינה סכנה למרחב הציבורי וסכנה למרחב הפתוח אסון

comment-2-comment

הוא לא יממש שום מדיניות שמאל לעולם. הוא איש ימין חזק. או שאין ערכים מזמן חוץ מ"רק לא ביבי".

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה