17
סקס אפיל

כך תהפכו סטוצים ויחסי יזיזות למענגים פי כמה

כשחושבות על יחסי יזיזות ועל מין מזדמן, שיחת תיאום ציפיות היא לא הדבר הראשון שעולה לנו בראש, וחבל. שיחת כזאת יכולה לפעול כאמצעי מעורר, שגם יפחית חרדה וגם יאפשר לצדדים להגיע למפגש המיני עם ביטחון מלא בעצמם ובמרחב שהם הולכים לשחק בתוכו. האזינו לפרק 37 של "סקס אפיל"

תמונה כללית
לורי שטטמאור | פורסם: 13/01/2022
סקס אפיל - פודקאסט המיניות של ynet יחסים, בהנחיית לורי שטטמאור, עורכת הערוץ. מדי שבוע נדבר עם מומחית אחרת מעולמות הסקס, היחסים והמיניות. מוזמנים ומוזמנות להאזין לנו כאן ב-ynet, וגם לעקוב אחרינו בספוטיפיי, באפל פודקאסטס ובכל מקום אחר שבו אתם נוהגים ונוהגות לשמוע את הפודקאסטים שלכם.
פספסתן את הפרק הקודם? תוכלו להאזין לו כאן. רוצות ורוצים לשוחח על הפרקים השונים? מוזמנות ומוזמנים לקבוצה החדשה שפתחנו בפייסבוק - "סקס אפיל - הקבוצה לדיונים", ואם בא לכם לפרגן - נשמח מאוד אם תדרגו אותנו בחמישה כוכבים באפליקציות השונות.
צילום: באדיבות יעל אלעדיעל אלעד (צילום: באדיבות יעל אלעד)
והפעם: כשחושבות על יחסי יזיזות ועל מין מזדמן, שיחת תיאום ציפיות היא לא הדבר הראשון שעולה לנו בראש. "השתגעתן? זה רק יהרוס את הספונטניות", יגידו המתנגדים, אבל מי קבע שמין טוב בכלל מחייב איזושהי ספונטניות?
שיחת תיאום ציפיות, כן, גם לפני סטוץ חד-פעמי עם אדם זר לחלוטין, יכולה לפעול כאמצעי מעורר תשוקה, שגם יפחית מצבי חרדה אפשריים וגם יאפשר לשני הצדדים להגיע למפגש המיני עם ביטחון מלא בעצמם ובמרחב שהם הולכים לשחק בתוכו.
השיחה משנת החיים הזאת נקראת RBDSM. לא, היא לא עוסקת ביחסי שליטה, אבל היא כן תגדיר לכם את הגבולות שתוכלו להתרגש ולהתענג בתוכם, תמזער פגיעות אפשריות שמתבססות על אי-הבנה ועל רצונות סותרים, ותהפוך את הלילה שלכם ושל הפרטנר/ית למענג פי כמה.
בפרק החדש של פודקאסט המיניות "סקס אפיל", יעל אלעד, מנחת קבוצות, סדנאות ומעגלי נשים, ומדריכה למיניות כשער לעבודה עצמית, מסבירה מה כוללת השיחה הזאת ואיך לנהל אותה עם מינימום בושה ומקסימום ביטחון. האזנה נעימה!
לכתבה זו 17 תגובות
הוספת תגובה
17

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
12.

11.

comment-2-comment

אין על גיל הזהב שיא הפריחה המינית

10.

רק בגידות עם נשואות, אין בעיית אהבה, אבהות - בעייה שלה, הריגוש פי שניים מאשר בביית, ממש סם למילפיות

9.

עצוב

8.

הקשבתי בתשוקה וסקרנות... תודה על החוכמה והרגישות... מכל מלמדיי השכלתי... ממש תודה

7.

comment-2-comment

תהנו

comment-2-comment

מתערב שמי שכתב את זה הוא גבר עם זאין קטן

comment-2-comment

6.

5.

כמו שכותבים אזהרה על קופסאות סיגריות, צריך לצרף גם לכתבות כאלה. מחלות מין נפוצות מאוד כיום, וככל שנפגשים עם יותר פרטנרים עולה הסיכון להדבק. לא כולם בכלל יודעים שהם נשאים של וירוסים, וחלק יודעים ולא מגלים. קונדום שווה משהו רק אם בנוסף לחדירה שמים אותו גם במין אוראלי, ׁשעלול גם הוא להעביר את רוב רובן של המחלות. בכל מקרה, במגע עור (כולל נשיקות ומין אוראלי ללא קונדום) אפשר להדבק בהרפס או פפילומה, וירוסים שאינם מתגלים בבדיקת דם, אלא ב-PCR מיוחד. זנים של וירוס הפפילומה מעלים מאוד סיכון לסוגי סרטן שונים. ממש מבאס, אבל זאת האמת...

comment-2-comment

ואל תצא/י מהבית לעולם

4.

עוד בשלב החיזור לשלוח רמזים כגון אעשה לך כך ואת תעשי את זה וזה אני לומד לאן היא מכוונת ומה מגרה אותה. שמגיעים לעצם המעשה, נראה כאילו אני מנחש את מחשבותייה ועושה את מה שמענג. וכמובן שהיא מתענגת אני גם ויותר. הקשיבו זו השיטה.

3.

כבר לא יצאתי מהבית לפני שדיברנו על נושא המיניות, האם יש התאמה, מה הגבולות, מה הציפיות וכו'. כל דבר אחר זה בזבוז זמן טהור.

2.

יעל צריכה להסתפר קארה. תשדרג את המראה שלה מאוד

1.

כל הכבוד לך על התרומה האנושית והנשית שלך.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה