28
סקס אפיל

דוגי סטייל: מה תנוחות הסקס מספרות עלינו?

הן התנוחות הפופולריות ביותר במין שאנחנו עושות ועושים – והן מספרות עלינו סיפור שלם לפרטנרים שלנו, סיפור על מידת הקרבה, האינטימיות והאמון שאנחנו רוכשים כלפיהם. האזינו לפרק מספר 46 של "סקס אפיל", פודקאסט המיניות של ynet

תמונה כללית
לורי שטטמאור | פורסם: 24/03/2022
סקס אפיל - פודקאסט המיניות של ynet יחסים, בהנחיית לורי שטטמאור, עורכת הערוץ. מדי שבוע נדבר עם מומחה או מומחית אחרת מעולמות הסקס, היחסים והמיניות. מוזמנים ומוזמנות להאזין לנו כאן ב-ynet, וגם לעקוב אחרינו בספוטיפיי, באפל פודקאסטס ובכל מקום אחר שבו אתם נוהגים ונוהגות לשמוע את הפודקאסטים שלכם.
פספסתן את הפרק הקודם? תוכלו להאזין לו כאן. רוצים לשוחח על הפרקים השונים? מוזמנות ומוזמנים לקהילה שפתחנו בפייסבוק - "סקס אפיל - הקבוצה לדיונים", ואם בא לכם לפרגן - נשמח מאוד אם תדרגו אותנו בחמישה כוכבים באפליקציות השונות.
צילום: אלון וקניןמעיין בשן. הגוף שלנו כל הזמן מדבר. אנחנו רק צריכות להיות ערות לסימנים (צילום: אלון וקנין)
והפעם: הגוף שלנו מדבר כל הזמן וללא הפסקה, גם כשאנחנו נמצאות בחדר המיטות. למעשה, שפת הגוף שלנו תופסת כ–90 אחוזים מהתקשורת שלנו, והיא באה לידי ביטוי בתת המודע, תנוחות הגוף, באינטואיציה ובסקס שאנחנו עושים. אז מה תנוחות הסקס האהובות עלינו מספרות לצד השני? למה דוגי-סטייל היא אחת התנוחות הכי עוצמתיות בקשר? מדוע שווה להחזיר את הכבוד האבוד לתנוחה המסיונרית? ואיך תזהו כשהאישה שאתכם נהנית ומבקשת מכם, ללא דיבור, שתגבירו ממש עכשיו את הקצב? אורחת: מעיין בשן, מומחית ופרשנית לשפת גוף.
לכתבה זו 28 תגובות
הוספת תגובה
28

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
14.

13.

אני מאזין הדוק של הפודקאסט וסהכ מוצא בו הרבה עניין. בכל פעם מחדש אני מופתע מחוסר הרגישות והזלזול במגדר הגברי, אפילו בניואנסים הקטנים. זה לא עובר, זה מסית נגד גברים, לא עוזר/פותר כלום ובטח שלא מעודד אותם להקשיב. לורי בבקשה שימי לב לזה.

12.

אישתי אוהבת להיות למעלה ברוב המקרים ואומרת שזה נותן לה שליטה על האקט וככה אני יכול לנוח בכיף

11.

ומזיין כאילו אתה עושה ביד אר עם הנאה אחרת.

10.

אין כמו התנוחה הזו...תוך כדי מלטף לה את פי הטבעת עם אצבע רטובה ומפסק לה את הישבנים

9.

פתיחות מינית תשובה לנישואים בריאים.

8.

בעולם האמת מלאכי חבלה יקרעו אתכם עד אימה .מידה כנגד מידה

7.

דוגי לבעלי אורך.מיסיונרית לבעלי לומבגו.רוכבת לבעלי עובי ודגדגן קצר בתלייה לבעלי רגליים חזקות ...

6.

חדשות הספורט ⚽️

5.

4.

3.

comment-2-comment

2.

comment-2-comment

כשהיא בולעת

1.

אני מאד אוהב להעניק לאשתי סקס אוראלי עד שהיא מגיעה לאורגזמה , ומאד אוהב שהיא מעניקה לי סקס אוראלי , ואוהב להגיע לאורגזמה בסקס בתנוחת דוגי סטייל , כאשר תוך כדי החדירה היא מלטפת לי את האיבר ואת האשכים , אנחנו בגיל השלישי 50 שנה ביחד ומעולם לא בגדתי בה .

comment-2-comment

comment-2-comment

פולניות יודעות ללטף ולתפוס אשכים זה עושה להן את זה

comment-2-comment

גם אני אוהב את אשתך בתנוחה זו .

comment-2-comment

comment-2-comment

והיא לא משחררת עד שאתה משלם

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

עד דמעות

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

שתהיו מאושרים עם בת זוג אחת מגיל 18 , שתדעו ותלמדו לעשות אהבה , סקס הוא לא חד צדדי שבו רק צד אחד אמור להנות וברוב המקרים זה הגבר והאישה סובלת בשקט , ככל שתענגו יותר את האישה בת הזוג שלכם , ככה היא תרצה יותר , ואנחנו כבר כמעט בני 69 ועדיין עושים סקס ומאד נהנים אז תגובות סרקסטיות הן לא במקום , תודה .

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה