השדכנית

רווקת השבוע: לא רוצה ילדים? אל תפנה אליי

שירן כרמל הבינה שבגיל 37 עליה לשחרר את רשימת המכולת לחופשי, להפסיק עם הבררנות ולשים דגש על החיבור. "כשנכנסים האתגרים האמיתיים של החיים כבר לא כזה חשוב כמה חתיך הוא ואיזה עיניים יפות יש לו. מה שחשוב זה איזה בן אדם עומד לצידי". השדכנית

שיר אוסטפלד | פורסם:11/10/2021
שירן כרמל (37) נשמעת כמו אחת הרווקות הכי מבטיחות שיצא לי לראיין. היא משדרת ביטחון עצמי גבוה וחיוביות מעוררת השראה, אומרת אמיתות שהיינו מצפים לשמוע ממטפל זוגי, ומודה בכנות היכן מסתתר הקטצ': "אולי הייתי צריכה לדייק את עצמי יותר בעבר ולהפסיק עם רשימת המכולת הלא הגיונית שנצמדתי אליה במשך השנים".
מה זה אומר "לדייק את עצמי יותר"?
"חשבתי שאני יודעת מה אני רוצה, אבל לא הבנתי מה אני צריכה. הפרידה האחרונה שעברתי הייתה אחת המתנות שקיבלתי מהחיים. הרגשתי שנולדתי מחדש ולא כקלישאה. התחלתי לעשות הרבה דברים שאני אוהבת וכתוצאה מכך גם דייקתי את הרצונות הרומנטיים שלי. הייתה לי דרך לעבור לפני שאני שוב מכניסה מישהו לחיים שלי".
מה עם רשימת המכולת?
"שחררתי אותה. הפסקתי עם הבררנות, ובניגוד למה שנהוג לחשוב, זה ממש לא בגלל הגיל. בעבר הייתי מאוד בררנית - הוא היה צריך להיות בגובה מסוים, בעל תארים, עבודה וגיל מתאים. באיזשהו שלב, הבנתי שאני מפספסת בגדול ולקח לי זמן להבין מה אני באמת מחפשת. אז היום אני יודעת שאני מחפשת קודם כל חבר נפש, מישהו שיצלח איתי את המשברים של החיים".
צילום: שמעון יאיר כהןשירן כרמל. "הפסקתי עם הבררנות" (צילום: שמעון יאיר כהן)
צילום: שמעון יאיר כהןפחות רשימות מכולות ויותר חיבור אנושי וטבעי. שירן כרמל (צילום: שמעון יאיר כהן)

לראות את הצד השני בלי לרצות לשנות אותו

היא נולדה בצפון הארץ ומתגוררת בהרצליה. יש לה שני תארים מאוניברסיטת חיפה, האחד במשפטים וכלכלה והשני במשפט וטכנולוגיה. בעבר עבדה כעורכת דין וכיום היא מנהלת פרויקטים ולקוחות. היא מעידה על עצמה שהיא טובה מאוד מול קהל, קטן כגדול.
"אני טובה עם אנשים, יודעת להקשיב, לייעץ ולגשר, בעלת אינטליגנציה רגשית גבוהה. אני אוהבת את החיים ומשתדלת לראות את חצי הכוס המלאה. אני יצירתית ועמוקה, אוהבת ללמוד ולחוות דברים חדשים, להתפתח ולצמוח. אני גם פרקטית, הישגית ולא מוותרת בקלות, סתגלנית לשינויים ומאוזנת מצד אחד, אבל גם רוחנית מהצד השני".
מה זאת אהבה מבחינתך?
"משמעות החיים, ולא רק אהבה רומנטית - כל סוגי האהבה שקיימים: אהבה לילד, לקרוב משפחה, לחבר, אהבה עצמית, אהבה לתחביב מסוים, לחיה או לכל דבר שעושה לך טוב".
את מאמינה באהבה ממבט ראשון?
"כן. על האקס שלי נדלקתי על הפעם הראשונה שנפגשנו, אבל אין בזה חוקיות. למשל עם האקס המיתולוגי שלי, שהוא האהבה הראשונה ואחת הגדולות שהיו לי בחיי, לקח לי זמן להתניע. נתתי צ'אנס ואז עוד דייט ועוד דייט עד שזה עבד. יש לי גם המון חברות נשואות שלא בהכרח התאהבו מההתחלה. זה נבנה".
מתי נשבר לך הלב בפעם האחרונה?
"לפני שנה יצאתי עם בחור שרציתי וכשמערכת היחסים החלה לעלות שלב, הוא חתך. טען שלמרות שחשב שהוא שם, הוא עדיין לא בשל לקשר רציני ורוצה עוד זמן כדי לחוות. למרות שיצאנו רק חודש וחצי-חודשיים, נשבר לי הלב".
מה למדת ממערכות היחסים הקודמות?
"שחשוב לדעת איך לריב. מריבות הן טבעיות ואי אפשר להימנע מהן ברגע שחולקים חיים משותפים, אבל חשוב לדעת לנהל אותן. למשל, אחד הכלים שקיבלתי הוא לדבר ב'שפת האני'. במקום להאשים, 'אתה ואתה ואתה', לדבר על עצמי - להסביר איך אני מרגישה, איך אני הייתי עושה דברים אחרת. למדתי גם לראות את הצד השני בלי לרצות לשנות אותו כך שהוא יהיה מותאם אליי. ברגע שמבינים שהגדולה בזוגיות היא לא לשנות את הצד השני אלא לקבל אותו כמו שהוא, הכול הרבה יותר קל ומשוחרר במערכת הזוגית".
את חושבת שכנשים אנחנו מחפשות גבר שיהיה דומה לנו?
"אני חושבת שאנחנו מחפשות מישהו שימלא את כל התפקידים - שיהיה המאהב, החברה הכי טובה, הקולגה, ההורה, אבל בן הזוג לא צריך להיות הכול. אני מאמינה שאין דבר כזה 'חצאים שמשלימים זה את זה'. כל אחד צריך להיות שלם בפני עצמו, עם האהבות שלו והתחביבים שלו. זה מאפשר לצד השני להתפתח".
את אומרת דברים שהופכים אותך למושלמת למדי וזה מחשיד. יש לך גם חסרונות?
"ודאי", היא צוחקת. "אני צריכה ללמוד לשחרר, להבין שהדברים לא תמיד הולכים כמו שתכננתי ושלא תמיד יש היגיון בכל דבר. לעיתים אני רגישה מדי ולוקחת ללב, מנתחת סיטואציות במקום לזרום עם הדברים. לפעמים אני לא מעריכה את עצמי מספיק ולכן מסתפקת במועט או מפחדת לגשת לדברים. שופטת את עצמי מהר מדי ולחומרה".
צילום: שמעון יאיר כהןשירן כרמל. "בעבר שפטתי את עצמי לחומרה" (צילום: שמעון יאיר כהן)
צילום: שמעון יאיר כהן"כל אחד צריך להיות שלם בפני עצמו". שירן כרמל (צילום: שמעון יאיר כהן)
את פעילה באפליקציות?
"יש תקופות שיותר ויש שפחות. מרגישה איתן קצת כמו ברכבת הרים - מצד אחד הן מעייפות ומתסכלות, ומצד שני באמצעותן אני זוכה להכיר אנשים שאין סיכוי שהייתי מכירה. אני מודעת ליתרונות ולחסרונות של אפליקציות ההיכרויות למיניהן, אבל אני באמת בגישה שכל דרך להכיר היא מבורכת. אין לדעת מאיפה הוא יבוא והאפליקציה היא בסך הכול צינור".
מה הדבר הכי טוב שיצא לך מהאפליקציות הללו?
"קשר משמעותי של ארבע שנים. האקס שלי ראה אותי באפליקציה שלא הייתי פעילה בה, חיפש אותי בפייסבוק ופנה אליי".
והחוויה הכי גרועה?
"יצא לי לכתוב למישהו בעדינות שפחות מתאים לי והוא התחיל לקלל. הלוואי וכולם היו מבינים שיש בן אדם אמיתי מאחורי המסך".
אילו תכונות את מחפשת בגבר שלך?
"שיהיה בעל לב טוב, חבר טוב, אכפתי ומתחשב, חברותי, מישהו שאוכל לסמוך עליו, משפחתי, שאפתן, איש שיחה עמוק – שיעניין אותי ושיהיה לנו על מה לדבר. חשוב לי שיהיה בעל חוש הומור וזורם כי חיים רק פעם אחת, וכמובן שרצוי שתהיה משיכה".
חתונה - ברבנות או אזרחית?
"בעבר היה לי מאוד חשוב להתחתן ברבנות, היום זה משהו שכן הייתי רוצה אבל גם יכולה גם לוותר עליו".
מהו המרכיב הכי חשוב בעינייך במערכת יחסים?
"חברות, לחלוטין. כל העניין הפיזי בשלב מסוים מתחיל להיעלם, כי כשנכנסים האתגרים האמיתיים של החיים, כבר לא כזה חשוב כמה חתיך הוא ואיזה עיניים יפות יש לו. מה שחשוב זה איזה בן אדם עומד לצידי, אם זה מישהו שידע להילחם יחד איתי ויהיה שם בזמנים הטובים והפחות טובים".
מה ה'דיל ברייקר' שלך?
"גבר שלא רוצה ילדים".
צילום: שירן כרמלחברות חשובה ממשיכה. שירן כרמל (צילום: שירן כרמל)
תארי לי את הדייט המושלם מבחינתך.
"בעיניי זאת פחות התפאורה ויותר הבחור איתו אני יוצאת לדייט. שיעניין אותי, שיצחיק אותי, שיתעניין בי, שיהיה לי פשוט כיף ונעים איתו עד שלא אשים לב שהזמן עבר".
מה מצחיק אותך?
"אין איזה משהו ספציפי. הפעם אחרונה בה צחקתי המון הייתה בסופ"ש האחרון. ביליתי בירושלים עם חברות, הלכנו ברגל שעות וכל הזמן רק טעינו בדרך וחווינו כל כך הרבה חוויות מצחיקות. זה תלוי עם מי אתה נמצא כדי לצחוק, גם בזה אולי צריך כימיה מסוימת".
מתי בכית בפעם האחרונה?
"שלשום בלילה. שיחה עם חברה טובה על הפחד מבדידות העציבה אותי וגרמה לי לבכות. אני מאוד רגישה ובוכה יחסית הרבה מסרטים, סיטואציות וממחשבות מסוימות".
מהם התחביבים שלך?
"טיולים בארץ ובחו"ל, ספורט, הרצאות, הופעות, קורסים וסדנאות במגוון נושאים, ספרים, ולאחרונה גם כותבת ומצלמת סרטונים על נושאים שונים שמעניינים אותי".
על איזה תחביב לא תוותרי בחיים, גם לא בשביל בן הזוג?
"טיולים, ספורט וכל דבר שיכול להוביל אותי לצמיחה, העצמה והתפתחות אישית".
מהו המקום האהוב עלייך בעולם?
"זה יישמע כמו קלישאה אבל בסוף אני הכי אוהבת ומרגישה בבית בארץ. מרגישה שייכות וביטחון גדולים מאוד וכמובן שגם המשפחה והחברים פה".
מהי הסדרה האחרונה שעשית לה בינג'?
"לא מוצאת את עצמי רואה טלוויזיה לבד. יש לי כל כך הרבה דברים אחרים לעשות עם הזמן הפנוי שלי כשאני לבד בבית".
צילום: שמעון יאיר כהןשירן כרמל. לא פרטנרית לבינג'ים בנטפליקס (צילום: שמעון יאיר כהן)
איזו מוזיקה את שומעת?
"בנסיעות בעיקר גלגל"צ, באימונים בעיקר דאנס, ובבית להנאתי בדרך כלל ישראלי".
איך חברים שלך היו מתארים אותך?
"חברה טובה עם רצון לתת ולעזור, חברותית, עמוקה, אינטליגנטית בעלת ראש פתוח, שאפתנית, אמיצה ומעניינת".
ספרי משהו שאף אחד לא יודע עלייך.
"זכיתי בחביבת הקהל בתחרות 'מיס קריות' כשהייתי בת 18, ועשיתי כמעט כל ספורט אקסטרים אפשרי בשנות העשרים המוקדמות לחיי. עבדתי גם קצת כדוגמנית בפרו, מאוד רציתי ללמוד משחק בעבר והשתתפתי לפני כמה שנים בפרסומות ובסדרות טלוויזיה".
גיל רלוונטי לגבר שירצה לפנות אלייך?
"33-43".
לצאת עם גרוש או עם גרוש פלוס ילדים - זה משהו שבא בחשבון?
"רק בתנאי שהוא רוצה עוד ילדים. כלומר, להקים משפחה חדשה. בנוסף, יש הבדל בין ילד אחד לשלושה. נראה לי ששלושה יהיה לי כבד אבל שניים זה סבבה".
מה את עושה בימי שישי בערב?
"לפעמים עם המשפחה, לפעמים ארוחה עם חברות ולפעמים בשקט ובכיף עם עצמי, אין משהו קבוע".
איפה את רואה את עצמך בעוד עשור?
"מאושרת בזוגיות טובה עם ילדים ועושה את הדברים שאני אוהבת מבחינת עיסוק ותחביבים".
רוצים להתחיל עם שירן? כתבו לה לפייסבוק או לאינסטגרם
לכתבה זו 123 תגובות
הוספת תגובה
123

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
118.

ולפי הדברים שאת אומרת נשמע לי שלא רחוק היום ותכירי את הגבר המדויק לך, את מהממת ונשמע שצמחת מכל מה שחווית עד היום המון הצלחה ואהבה❤️

117.

נראית טוב אבל קארה ישדרג אותה..

116.

כל הרשימות לפח. גם החומריות וגם הרוחניות. בסוף מה שמשנה זה כימיה, והיא ממש לא חייבת להתבסס רק על משיכה. אני הכרתי את בעלי והוא לא ענה על הרבה ממה שחשבתי שאני רוצה. אבל הייתה כימיה ראשונית והוא סיקרן אותי וזרמתי משם. הוא הציב מולי לא מעט אתגרים במהלך הדרך. הוא ממש לא היה הדמות שאיתו חשבתי שאתחתן והיו הרבה רגעים שחשבתי לעזוב. לא כי משהו בו היה לא בסדר, אלא כי אני ציפיתי או הייתי רגילה למשהו אחר. בסוף למדתי שאם אני ארצה קשר אמיתי, כל קשר, זה לא באמת עניין של פשרה כמו שאוהבים לדלקלם, אלא עניין של עבודה. עבודה הדדית עם בן הזוג וגם על עצמנו. ואין בטיחונות בכלום, והכל הימור, ולפעמים צריך לזרום עם מה שהחיים מביאים לנו ולהבין שזה לא תמיד קליל וזורם. הרבה זוגות סביבי שהיה להם קליל וזורם ניסו לשכנע אותי לחתוך, אמרו שאם זה קשה כבר מההתחלה, זה יהיה תמיד קשה. אבל אהבתי אותו והחלטתי ללכת עם זה. היום אנחנו כבר 6 שנים יחד עם 2 ילדים. ועדיין קשה לפעמים, אבל יש המון המון טוב, ואהבה, והתפתחות הדדית. שנינו צמחנו בתוך זה ולומדים כל הזמן. שנינו השתנינו וכל אחד בדרכו הפך קצת יותר דומה לשני. זה הסוד האמיתי בזוגיות. עבודה הדדית, התפתחות הדדית וצמיחה משותפת.

115.

לטובתך שחררי תמונה אחת שבה את מסתכלת לתוך המצלמה , שנראה גם את הנפש והאדם שבתוכך ולא רק מישהי שעסוקה לשווק משהו החוצה , אבל זהירות את עלולה למצוא חן בעיני ועיני אחרים

114.

את נראית לי יותר מדי בררנית

113.

112.

111.

110.

109.

108.

107.

106.

להגיד שזרקת אותה זה לא נכון. רק הגדלת אותה. ריכזתי פה את הדרישות שלך שסותרות את הנטען בכתבה. והנה הרשימה של שירן: 1. בעל לב טוב 2.חבר טוב 3.איכפתי ומתחשב 4.חברותי 5.שניתן לסמוך עליו 6.משפחתי 7.שאפתן 8.איש שיחה 9.בעל חוש הומור 10.שייזרום 11. שיהיה מושך

comment-2-comment

מופרכים כלל הסביבה תמיד מנסה להוריד ולבאס שרי אפשר למצוא את כל זה אבל זה אפשרי!

105.

שיהיה בהצלחה

104.

מציאה אמיתית. שתמצאי את האחד שלך במהרה

103.

סורי אני יודע שאתן שונאות ששואלים אתכן את זה. ונכון צריך הרבה מזל לפגוש את האחד/אחת. אבל זה לא נתפס. בהצלחה, את מקסימה!

102.

המון בהצלחה! בטוחה שתמצאי גבר מקסים!

101.

אבל אני בן 48 והיא מסכימה עד 43 אז נפלתי בסינון

100.

99.

comment-2-comment

98.

קרובה מאוד. בהצלחה!

97.

96.

מעניין כמה כבר עומדים בתור

95.

זה הבן שלנו במידה ומתאים לך תכתבי בתגובות כן והוא יפנה אליך בפייסבוק או באינסטגרם .

94.

93.

92.

91.

90.

אני אני אני.. מציע להפנים - שנעניין אחד את השני/ה, שנצחק ביחד ויהיה לנו כיף ביחד..

89.

אז לסיכום: הרבה שנים חיפשה את מר מושלם, בסוף הבינה שהיא מבוגרת וצריכה ילדים אז מתפשרת.

88.

87.

נשמעת חכמה ובוגרת, וגם נראית טוב. אני כן חושד שרשימת המכולת ירדה עם הגיל, אבל זה גם מצביע על שכל וחכמה, אם היא הייתה מגיעה לתובנות האלו בגיל 42, זה היה פחות מוצלח. המון בהצלחה לה.

86.

קשור לגיל ועוד איך. דור הולך ודור בא, והסכין בגב שפמיניסטיות תוקעות לבנות הדור הצעיר עודה ננעצת.

85.

ילדים! ומה התחביבים שלך? ילדים! ואיזה מוזיקה את שומ.. ילדים! ומה מענ... ילדים!!!!

84.

תסריט שחוזר על עצמו. כשאתן יפות וצעירות אתן יוצאות עם כל הגברים הלא. נכונים, מבזבזות את השנים הכי טובות על הגברים הכי רעים וזורקות את הגברים הטובים. כשאתן בנות 37 והמניה שלכן בהתרסקות אתן נזכרות פתאום מה חשוב באמת אבל כל הגברים הטובים שזרקתן בעבר כבר לא ממש קופצים על המציאה. ובצדק. מקווה למענך שלא מאוחר מדי אבל עצה קטנה, תכיני תוכנית מגירה להורות משותפת להפעלה בעוד שנה שנתיים גג כדי שבגיל 39 כשתהיי בדיוק באותו מקום יהיה לך סיכוי להביא ילד עם מישהו. לא בן זוג רומנטי, אלא שותף. אחרי שיהיו לך ילדים את תביני שכל הרומנטיקה והאהבה ביןמגבר לאישה זה קשקוש ילדותי. הדבר היחדי שחשוב זאת האהבה לילדים. בהצלחה

83.

קראתי את הכתבה בעיון רב... תהיי כנה עם עצמך, לא נראה שבאמת ויתרת על רשימת המכולת החלולה שהייתה לך במקור... פשוט למדת לדקלם רשימה חדשה שתראה כביכול שאת מתייחסת לצד השני כאל אדם. אבל, האמת היא שאת עדיין מחפיצה את הצד השני בדיוק כמו קודם. קשר זוגי טוב הוא קשר בו כל צד נותן מעצמו לצד השני בלי חשבונות קטנוניים ומבלי לחפש תמורה מיידית. אבל, לאורך כל הכתבה, כחוט השני עובר הקוו של אני ואני ועוד פעם אני ומה הוא צריך לתת לי ושום דבר על מה את רוצה להעניק לו. תחשבי על זה. אין לך קטע של בררנות. את זה יש לכולם. מה שיש לך זו אנוכיות, שמבצבצת על כל צעד ושעל... אולי במקום לעשות מישהו אומלל בעתיד, פשוט תלכי לבנק הזרע ותספקי שם את שאיפות הרבייה שלך. אולי, כשיוולד לך ילד ותיאלצי ללמוד להעניק את עצמך ללא תנאי לאדם אחר, תצליחי ליצור בעצמך את השינוי שיתן לך לחיות חיים זוגיים מלאים וברי קיימא.

82.

בהצלחה לך

81.

80.

חבל. תיהיי מציאותית. גבר בן 33 רוצה בחורה בת 25!

79.

מנסיון הרשימת מכולת הזאת זה הסיוט של הדור שלנו.. לא יודעת אם זה יעבוד אצלך אבל ברגע שהפסקתי לנסות ופשוט קיבלתי ונהניתי מהחיים כמו שהם הגיע בחור שענה לכל הסעיפים שחיפשתי בלי להתפשר

78.

77.

מי שיזכה בה יהיה בודאי מאושר אם הוא רוצה חיי משפחה מושלמים

76.

היה מקבל שטיפה פרוגרסיבית פנימית וחיצונית חינם

75.

74.

ישראל מדינת המלטות

73.

שרוטה שמקשקשת על זה שהתחביבים שלה זה מצוינות והגשמה עצמית. עצוב.

72.

71.

ושתהיה לכם זוגיות נהדרת!!

70.

Ronit's sister ?

69.

היא נשמעת כמו בחורה מקסימה וריאליסטית. נראית חמודה ויפה ולא עושה פרצוף ברווז בתמונות. אה, ובלי פוזה או חושבת שהיא מרכז היקום. לדעתי זה הכי חשוב, בנות עם פוזה הן לרוב שנשארות לבד שלא מבחירה. גברים מזהים פוזה מקילומטר, ובאותו הרגע הבחורה רלוונטית רק לסטוץ. זה לא קשור לכתבה, סתם טיפ כללי.

68.

עזרה לי להירדם

67.

66.

אהבה זה לא רק סקס ולהיות דבוק אחד לשני , זה הרבה אמפתיה , כבוד הדדי ונאמנות, להתגעגע לבן הזוג כשהוא לא אתך , להיות חרד שאולי תפסידי אותו, הדברים הקטנים שנותנים אחד לשני ללא תנאים, זה צריך להיות כמו משחק קלפים פתוח , ולהשאיר קלף מסוים להפתעות נעימות, כל יום מתי שאפשר, וכמובן לתת חופש ותמיכה להתפתחות אישית . התואר או במה מישהו עובד לא אומר מי אתה כבן אדם!גם מה שיש לך בבנק לא אומר כלום על מי אתה כאדם ובן זוג( כמובן הכוונה לשני המינים)בהצלחה לך והשליכי את רשימת הקניות לפח זה רק מסבך את העינינים ולא קונה אהבת אמת!

65.

64.

63.

פראיירים לא מתים

62.

שתישאר רווקה.

61.

קשה לשים את האצבע ,אבל איכשהו לא מרגיש שהיא באמת רוצה חיי נישואים על אמת.

60.

מה הגובה שלך? תצאי עם מישהו נמוך ממך?

59.

58.

57.

שירן של היום, בת ה-37: בוגרת, נבונה, מקסימה. שירן של כל החיים שלה: כמו הרבה ישראליות, קודם כל רוצה "גבוה". נמאס כבר מהרדידות והשטחיות וההתמקדות של כולכן בדבר אחד של הופעה חיצונית (נכון, אני לא גבוה ולא מתבייש לומר את זה). היו לה רשימות מכולת, והיא ציפתה (כמו כל הבחורות) שהגבר ימלא את כל התפקידים -- מאהב, חברה טובה, קולגה, הורה. נשים חיות בסרטים שזה לא להאמין. ועוד החברה והתרבות המערבית מיחסת לנשים יותר בגרות מאשר לגברים. הרשו לי לגחך. אז יופי, שירן התפקחה בגיל המתקדם של 37. לבחורה מהסוג הזה, שסיננה אותי ושכמותי על סעיף גובה במשך 20 שנה, אני אומר - עכשיו את לא מעניינת אותי. בהצלחה לך עם הגבר הגרוש+ילדים שירצה בך.

comment-2-comment

אל תתרגש מרשימת המכולת הכל בולשיט. גישה מכובדת, הקשבה ומילים יפות וזה שלך וגם תשיג בחורה יפה שזה הישג גדול.

56.

איזה תותחית את אין עליך כמה חבל שיש הפרשי גיל ביננו

55.

הכל נראה טוב עד הנקודה הזאת אז פרשתי

54.

השארת רושם של בחורה רצינית ונחמדה, אשמח להכיר אותך ולצעוד יחד קדימה המייל שלי - ofernetzach@gmail.com

53.

"מכיר" אותה מטינדר. לא ממש סגורה על עצמה. פרסמה את עצמה גם בקבוצות פייס של רווקים רווקות. מתישהו היא תצטרך לעשות תהליך אמיתי עם עצמה, ולא לחשוב ש..."פשוט לא פגשתי מישהו".

52.

51.

אני כאן בשבילך, עד שתגידי 'די, הספיק לי'.

50.

גרושמנמוך עם קוקו מאחורי קרחת ישמח לעשות לאמא שלך נכדים. נכון שהם לא מזן אלפא, אך כאן יש לך ת"ז לתבוע. דברי איתי אם באמת נגמרו לך האופציות.

49.

מאחלת לך בהצלחה. את יפה מרשימה ומיוחדת.

48.

47.

כנראה הבינה את זה רק בגיל 37...

46.

45.

44.

43.

נשמע שאת בדרך הנכונה

42.

ו-5 מתוך 6 תמונות הן לגמרי מפרופיל.

41.

האם הכותבת מסתכלת על התגובות שנותנים לרווקים ומזהירה אותם? האם הרווקים קוראים ומבינים את הביקורות. כי מי שמסתכל רואה שזו תמיד אותה גברת. מחפשת את אותם דברים. וכשהיא הגיעה כבר לגיל יותר בשל מנטלית, אבל להגוף פחות.(ולא מבחינת מראה חיצוני). בואו נעשה חישוב- 37 כרגע, נוסיף שנה היכרות 38, עד החתונה שנה 39. בעיות פוריות מהגיל ואם יש צורך בטיפול 40. 41 עם תינוק וזה אם יש לה מזל. זו הבעיה של אנשים היום חיים לרגע, לא חושבים קדימה ואז מתעוררים בלחץ שלא להספיק. אז יופי חיית את החיים בגיל 20 דיגמנת, אקסטרים, סטוצים (כנראה). לא שזה רע לבלות, אבל בסוף היום הגעת למצב שאת מתחננת למערכת יחסים וילדים. ותהי כנה עם עצמך (לא שאחרים יגידו לא) מחר מגיע דוגמן לדפוק אותך את תגידי תודה ולא תמנעי מסקס. הסיבה שאת פה היא את רוצה ילד ועזרה לגדל את הילד כי את יודעת שאם תלכי לבנק הזרע (אגב יש מחסור אז זדרזי) ותביאי ילד את תגידי ביי ביי לקריירה או שתשלמי הרבה כסף למטפלות. אני מקווה שאנשים שישתתפו בכתבות הללו יקראו אותן לפני וגם את התגובות. כדי שיבינו מה הצד השני חושב ותגובות שאומרות כמה הרווקות והרווקים מושלמים לא עוזרות.

40.

וחבל שלא נבחרו תמונות שבהן מסתכלת למצלמה

39.

את עוד לא מוכנה להיות אם את עסוקה בעצמך

38.

תמשיכי לעוף על החיים לבד ובזוג!

37.

36.

35.

עוד לחוצת ילדים ...

34.

מי מצלם בחורה להיכרות עם מכנס לבן מלוכלכך על עדן חלון מזוהמת -אוירה אוירה אבל ...

33.

גברים הם לא מושלמים(כמו הנשים), אבל לפי התמונות, יש לך הרבה מה להציע, וזכותך לרצות גבר על רמה. אני חושב שאת צריכה בטחון עצמי, ופתיחות לקשרים עם בני אדם. הגברים יבואו.

32.

חבל שלא שמתם תמונה ברורה של הפנים

31.

יפה שאת שמה על השולחן את מה שאת מרגישה ורוצה ומלאה באופטימיות. אבל, בעיניי.. אם את באמת מאמינה בכל שכתוב זה מראה שאת אישה חזקה- וגברים.. קשה להם עם נשים חזקות. מאחלת לך שלא תפתחי ככ מהר את הרצונות והשאיפות והיכולת בלילות ולהשיג. זה בריא ואני בעד- אבל לאט לאט.. אם צריך לנחש.. אם את יוצאת לדייטים ואת הצד הלא מעוניין הגברים ימשיכו לנסות לתקשר איתך . אבל בהתחלה.. אישה חזקה זה מאיים.. תנסי למצוא יותר רכות כדי שיהיה לצד השני יותר פשוט.. וקדימה- בהצלחה במציאת החבר הכי טוב שתמיד יהיה לצידך בהרפתקאות החיים.

30.

29.

בשביל שתהיי באמת פתוחה לגרוש עם ילדים, רצוי שבתור התחלה תחשבי על המשפחה שלו כחלק משלך

28.

27.

מאחלת לך למצוא זוגיות טובה. אגב, מה הקטע שבנות מצטלמות כאילו הן לא יודעות שהן מצולמות? זה בסדר לפעמים גם להסתכל למצלמה

26.

מקווה שבסוף תמצא מישהו בשבילה! בהצלחה!

25.

מיצתה את כל הנאות העולם ועכשיו רוצה ילדים.. תעשי תרומת זרע ותעזבי אותי חח

24.

23.

22.

להקפיא ביציות כדי לנטרל את הלחץ מתחילת הקשר ושתהיי יותר נינוחה ושמצד שני הזמן לא ילך לאיבוד

21.

20.

19.

אז אחרי עשרות שנים מראה חיצוני כבר לא חשוב, כי במילא לא מתכוונת לעשות סקס, חשוב שיפרנס ויהיה כתב לבכות עליה. "וזה לא בגלל הגיל" חחחחחחח אל דאגה אני בטוח שתמצאי betacuck שישמח להיות שם לצידך בנישואין ללא סקס כשהוא משלם על הכל.

18.

משחקות, מתעלמות, משפילות, נעלמות, מעדיפות חתיכים שמסובבים אתכן על האצבע הקטנה, ואז נזכרות "להתפשר" עלינו בגיל 30 מאוחר בשביל משפחה. תודה באמת.

17.

ומרשימה מאחלת לך למצוא את שורש נשמתך, זיווג הגון ואמיתי שתחיו חיים מאושרים.

16.

15.

לא ברור איך היא עפה על עצמה עד עכשיו

14.

13.

אומנם המרווחים גדלו, אבל זה נשאר רשימת מכולת

12.

שדרי הדדיות ושותפות בלי ציפיות של מלכה תקבלי את הגבר שמתאים לך כמו כפפה ליד. וככל שתפנימי שהאפליקציות הן חסם רגשי יהיה לך קל יותר.

11.

10.

תתחתני ותביאי נשמות יהודיות לעולם זו המטרה כל השאר חלומות שלא מתגשמים.

9.

העתק-הדבק תיאור פלקטי של ״אדם מצליח״.

8.

7.

6.

אם לא תתפשרי, תישארי לבד

5.

הופתעתי

4.

זאת דוגמא לבחורה טובה , שנשארה עם כל מיני דושבגים שלא רוצים להתחייב ובזבזה את השנים הטובות שלה עליהם... משמשת דוגמא מצויינת למה שאסור לנו לעשות !! בגיל 24-27 לאישה , שים טבעת ולחמניות בתנור או צא לדרך ושחרר אותנו ממך !

3.

2.

1.

ושתבנו משפחה מקסימה יחד.

comment-2-comment

comment-2-comment

לכל התגובות
0