34
שלי ורוד

3 תנוחות שיעזרו לך להגיע לאורגזמה מהירה מתמיד

אורגזמה במהלך החדירה כרוכה בגירוי מקביל של הדגדגן. איך מייצרות את הגירוי הסימולטני הזה? שלי ורוד עם שלוש הצעות הגשה, שיקרבו אותך צעד נוסף לעבר האורגזמה המיוחלת

שלי ורוד | פורסם:13/03/2022
צפו: תנוחות שמביאות לשיא (תסריט: שלי ורוד, עריכת תסריט: לורי שטטמאור, עריכת וידיאו: יפית שקרוב)
הי שלי, משיחות עם חברות הבנתי שמעולם לא גמרתי מחדירה. ממש בא לי לשנות את זה, והבנתי שיש תנוחות שיכולות לעזור לי להגיע לשם. מה דעתך?
בסרטים זה תמיד נראה פשוט: גבר ואישה מסתערים זה על זו בתשוקה, הבגדים יורדים והם נכנסים לתוך מיניות סוערת ומרגשת, שמסתיימת באורגזמה קולנית של שניהם. המציאות, איך נאמר, לא תמיד נראית כך, ולא כל הנשים מצליחות להגיע לאורגזמה באופן הזה או בכלל. יש הטוענים כי זה קשור למבנה הנרתיק, יש האומרים כי זה קשור לבגרות מינית, ויש כאלו המשייכים את זה לעוצמת הריגוש המיני.
מחקר שנערך ב-2018 הראה שיותר נשים מגיעות לאורגזמה במהלך חדירה כשיש גירוי מקביל של הדגדגן או ה"עינוגית" בעברית, האזור המופלא של האישה שמיועד נטו לעונג. אז מה בכל זאת ניתן לעשות? להלן מספר תנוחות שיאפשרו לך לשלב מגע סימולטני עם הדגדגן, ובכך להתקרב עוד צעד לעבר האורגזמה.
צילום: ynetשלי ורוד (צילום: ynet)
התנוחה הראשונה היא האישה הרוכבת: הגבר שוכב על הגב עם הפנים למעלה והאישה יושבת מעליו. ההמלצה היא להישען מעט קדימה כדי להימנע מכאב ולהגביר את העונג. מעבר לעובדה כי התנוחה הזו מאפשרת לכם להסתכל זה על זו, היא גם מאפשרת לאישה לנוע בקצב הנכון לה, תוך גירוי סימולטני עם הדגדגן. התקשורת המינית כאן ממש חשובה. לפעמים הגבר מנסה לעזור לאישה להתענג, ולכן הוא נע מתחתיה, אך זה עלול לנתק אותה מהרגע ומהמגע הדרושים לה כדי להשתחרר באמת, ולכן עדיף לתת לאישה לקבוע את הקצב כאן.
תנוחה מומלצת נוספת היא התנוחה בה שניכם יושבים. כלומר, במקום שהגבר ישכב, הוא יושב ומאפשר לאישה שמעליו לנוע איתו או לבד. גם בתנוחה הזו האישה יכולה לשלוט בקצב וליהנות מגירוי ממוקד בשני האזורים הארוגניים - הנרתיק והדגדגן.
התנוחה האחרונה נקראת CAT, שזה קיצור של Coital alignment technique. זה אולי נשמע מפואר באנגלית, אבל למעשה יש לנו כאן את התנוחה המסיונרית, רק עם טוויסט. זה אומר שבזמן שהגבר שוכב מעל האישה, עליו למקם את הגוף שלו קדימה עד שבסיס איבר מינו יהיה באזור הדגדגן. עכשיו תוכלו לנוע למעלה ולמטה, ולשמור על גירוי של פין-דגדגן תוך כדי החדירה לנרתיק.
בהצלחה!
לכתבה זו 34 תגובות
הוספת תגובה
34

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
23.

הסבים והסבתות שלנו ידעו יותר. יש מיגוון אפשרויות לשלב אורגזמה נרתיקית עם אורגזמה של הדגדגן פלוס אורגזמה של פי הטבעת (כל השלוש יחד). המונח "תנוחות" מגביל ומבלבל.

22.

21.

רק לי מזמן בצעתי

20.

לא להגביל לפרטנר אחד

19.

אתה פותח והיא נהנית

18.

17.

כשאתה בסלון, מחליף ערוצים ושותה בירה,, או אז האשה כולה סוערת ונרגשת...

16.

15.

זו התנוחה הכי מגרה שיש

14.

13.

נכון מאד 3 התנוחות בדיוק הטובות לאורגזמה לאשה

12.

חלק מהפרופוגנדה.

11.

שנרתיק האישה מתכווץ, ואם הגבר רגיש לכך ועובד נכון לאט ובעדינות ומכיר את האישה שלו והנקודות הרגישות בנרתיק ומחוצה לו, הנרתיק יתכווץ עוד יותר, האישה תהנה יותר והסיכוי להגעה לאורגזמה גדול יותר.

10.

9.

8.

אני אף פעם לא מבין את התיאורים האלו

comment-2-comment

כל כמה חודשים יש כתבה כזאת ואין בה שום דבר חדש.

7.

6.

5.

4.

3.

הנה דרכים נוספות, פשוטות יותר לדעתי. בזמן החדירה הגבר יכול לשפשף את הדגדגן של האישה.. אבל... 1. תקשורת אישית – האישה חייבת לתקשר באופן חופשי ומדויק מה מענג אותה ביותר.. לחיצה למעלה ומטה, ימינה שמאלה, תנועות מעגליות. חזק\חלש.. מהר\לאט... לגבר אין סיכוי לדעת אלא אם האישה תתקשר בבירור. 2. ניתוק מהסביבה – האישה והגבר צריכים להתנתק מהסביבה.. ולהיות ממוקדים אחת בשנייה.. טיפ.. תסתכלו אחד לשנייה בעיניים. 3. הגמירה מגיעה כקליימקס... לאט לאט.. עד שזה מתפרץ. הרבה גברים נוהגים להגביר את הקצב כשהם שומעים את האישה גונחת יותר ויותר. אל תעשו זאת.. תשמרו על הקצב עד לגמירה (אלא אם כן האישה מבקשת) 4. אפשרות נוספת לגירוי בו זמני הוא שימוש בויברטור.. זה עושה את מה שהאצבע עושה.. והאישה שולטת בנעשה... 5. בהצלחה!!

2.

יש עוד תנוחה מעולה שגורמת לאורגזמה יחסית מהירה , האשה רוכנת שרגליה פסוקות והישבן כלפי מעלה ואתה מכניס את היד בין רגליה , ומגרה באצבע בעדינות את הדגדגן , כשאני מגרה כך את אשתי השפתיים והדגדגן מתנפחים והכל נוזל לה בין הרגליים .

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

דחוף

1.

האסונות והמתים יאיצו

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

נשמע כמו נוצרי קתולי. אבל ממש עתיק....

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה