הסייבר הישראלי - והקווים האדומים שנחצו | הפודקאסט היומי

תחקיר רחב היקף שעסק בתוכנת "פגסוס" של NSO החזיר לכותרות את תעשיית הסייבר ההתקפי הישראלית, ולקוחותיה המפוקפקים. האם נחצו כאן קווים אדומים? האם מדינת ישראל נמצאת בבעיה חוקית ומוסרית כשהיא מאשרת מכירת טכנולוגיות מסוג זה למשטרים חונקים? מה אפשר לעשות, אם בכלל, על מנת לעצור את השוק הפרוע של חברות הריגול הישראליות? ד"ר רונן ברגמן וד"ר מתן גוטמן על עולם הצללים של הריגול הטכנולוגי במאה ה-21. האזינו

תמונה כללית
אטילה שומפלבי | פורסם: 21/07/2021
הכותרת - פודקאסט החדשות היומי של ynet. בכל יום אנו מדברים כאן עם כתבי ynet ו"ידיעות אחרונות", לצד מומחים ופרשנים, על הנושאים הבוערים שעל סדר היום. אתם מוזמנים להאזין לנו כאן ב-ynet, וגם לעקוב אחרינו בספוטיפיי, באפל פודקאסטס, בגוגל פודקאסטס או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים לשמוע פודקאסטים. אנחנו ממליצים להירשם באחת האפליקציות - כדי לא להחמיץ אף פרק. בכל מקרה את כל הפרקים תוכלו למצוא כאן: עמוד הבית של הכותרת - פודקאסט החדשות של ynet.
והפעם: הסייבר הישראלי - והקווים האדומים שנחצו. טכנולוגיות סייבר התקפי ישראליות מסייעות למשטרים רודניים לעקוב אחרי מתנגדי משטר, עיתונאים ופוליטיקאים – זו לא תופעה חדשה. אבל השבוע חזר הנושא לכותרות, בעקבות תחקיר רחב היקף שעסק בתוכנת "פגסוס" של NSO. האם החברה הישראלית חצתה את הקווים האדומים? האם מדינת ישראל נמצאת בבעיה חוקית ומוסרית כשהיא מאשרת מכירת טכנולוגיות מסוג זה למשטרים חונקים? מה אפשר לעשות, אם בכלל, על מנת לעצור את השוק הפרוע של חברות הריגול הישראליות? ד"ר רונן ברגמן וד"ר מתן גוטמן על עולם הצללים של הריגול הטכנולוגי במאה ה-21. האזינו לפרק.
צילום: אוראל כהןמטה NSO בהרצליה (צילום: אוראל כהן)
14

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
11.

10.

9.

יש עיתונאים חוקרים בקהל?

8.

את הידע שלו לאנשים וקבוצות רשעים, מסוכנים ובלתי אנושיים.

7.

6.

החברות האלה ישראליות ותורמות לרווחת האזרחים פה. שימשיכו כך.

5.

עיתונאים למשל, ובטח כל אקסית של עובד החברה

comment-2-comment

אחד העובדים שלהם לשעבר השתמש בתוכנה עמ לרגל אחרי האקסית שלו

comment-2-comment

4.

3.

יצא המרצע מן השק

2.

כולם קיבלוממנוהת התוכנות בשביל קשרים ושוב הסירחון עג השמיים

1.

חצי צעד קדימה בניהול סיכונים והבנת ההשלכות משכורת בשביל מיקור חוץ, שיטת ש"ג יהירות טיפיקלית מקווה להשלכות מחמירות לטובת ביהור יסודי טפשות זו.

לכל התגובות
0