אולימפיאדה כזו אף אחד לא רצה | הפודקאסט היומי

סוף סוף זה קורה: אולימפיאדת טוקיו 2020 יוצאת לדרך - רק ב-2021, ובלי קהל. מה שאמור היה להיות הרגע הגדול של בירת יפן הפך להשקעה שרק גדלה ולמיליארדי דולרים שלא יזרמו לכלכלת המדינה. איך צפויים להיראות המשחקים האולימפיים בצל המגפה? איך מכסים את ההפסדים? והאם יש סיכוי למדליה כחול-לבן? יאיר קטן מ"ידיעות אחרונות" ואלכס גלעדי, איש הוועד האולימפי, מדווחים מחגיגת הספורט העגומה. האזינו

תמונה כללית
אטילה שומפלבי | פורסם: 22/07/2021
הכותרת - פודקאסט החדשות היומי של ynet. בכל יום אנו מדברים כאן עם כתבי ynet ו"ידיעות אחרונות", לצד מומחים ופרשנים, על הנושאים הבוערים שעל סדר היום. אתם מוזמנים להאזין לנו כאן ב-ynet, וגם לעקוב אחרינו בספוטיפיי, באפל פודקאסטס, בגוגל פודקאסטס או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים לשמוע פודקאסטים. אנחנו ממליצים להירשם באחת האפליקציות - כדי לא להחמיץ אף פרק. בכל מקרה את כל הפרקים תוכלו למצוא כאן: עמוד הבית של הכותרת - פודקאסט החדשות של ynet.
והפעם: לא האולימפיאדה שחיכינו לה. בסוף השבוע זה קורה: אולימפיאדת טוקיו 2020 יוצאת לדרך - רק ב-2021, ובלי קהל. מה שאמור היה להיות הרגע הגדול של בירת יפן הפך להשקעה שרק גדלה ולמיליארדי דולרים שלא יזרמו לכלכלת המדינה. איך צפויים להיראות המשחקים האולימפיים בצל המגפה שעדיין איתנו? איך מכסים את ההפסדים מהתיירים שלא יגיעו? והאם יש סיכוי למדליה כחול-לבן? יאיר קטן, ראש דסק עולם בספורט ״ידיעות אחרונות״, ואלכס גלעדי, איש הוועד האולימפי שכבר ממתין בטוקיו, מדווחים מחגיגת הספורט העגומה. האזינו לפרק.
צילום: APטוקיו 2020 (צילום: AP)
4

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
3.

נהנים לדבר למקרופון......יש בסין פרגיות...

2.

1.

מלחמות גלדיאטורים של ימינו. אם רק היו משקיעים את הכסף והאנרגיה במשהו שקצת יותר תורם לעולם.

comment-2-comment

דוחים אותה עד ליום שאחרי ואז חוזרים לחגוג. למה לגרום למדינה, שכבר הוציאה הון תועפות להוציא עוד הון רב?

לכל התגובות
0