עשיתי מין באמצע החומה הסינית. זה היה מאכזב

החוויה הייתה מבעיתה פלוס, והסקס היה מהמאכזבים שהיו לי בחיי, אבל היי! יש לי סיפור לספר! מי עוד עשה סקס על החומה הסינית? יש לי אחלה וי, אז למי אכפת אם הוא איכותי או לא?

יובל לוי | פורסם:21/07/2021
השבוע יצאנו מהעיר ועלינו צפונה. רצינו לחפש מעט שקט ורוגע מהחום הכבד. הלחות של תל אביב הפכה לבלתי נסבלת, והרגשתי שלמען בריאותנו הנפשית והפיזית, מוטב שניסע להירגע בצפון כמה ימים, נשב יחד על איזו מרפסת, עם נוף ירוק, בזמן שמשב רוח מרענן ילטף לנו את הפנים.
כמה תמימה הייתי. מיד כשעלינו צפונה התברר לנו שהירוק התחלף בצהוב, שהבריזה הקרירה הפכה לאדי חום שמחייבים הישארות במזגן, ושהשקט הומר בשעמום. ברצינות, כמה אפשר לדבר? זה משהו אחד להיפגש בערבים אחרי יום עבודה, ומשהו אחר לחלוטין להיות יחד בשממה רותחת 24-7. פנטזיית החופשה הפסטורלית שלי פשוט עלתה בלהבות אל מול עיניי.
בערב, כשבריזה נעימה החלה מנשבת, אני ומתוקי יצאנו החוצה ונשכבנו לנו על הערסל, לבושים בתחתונים בלבד. "סוף-סוף נעים" הוא אמר וליטף את רגלי. "ממש", חייכתי אליו ברכות. הוא התחיל עולה עם ידו מעלה במעלה הירך שלי, מתקדם בעדינות אל כיוון הנרתיק.
"מה אתה עושה?" עצרתי אותו והסתכלתי לצדדים, מוודאת שאיש לא רואה.
"יובל, אף אחד לא רואה", הוא השיב והמשיך ללטף אותי.
"לא יודעת... זה מלחיץ".
"ממתי את נלחצת מזה? את הרי עשית סקס במלא מקומות הזויים".
צילום: עומר כחלוןיובל לוי. סקס במקומות ציבוריים זה מלהיב אבל אולי פחות בשבילה (צילום: עומר כחלון)
ובכן, כן, זה נכון. בצעירותי עשיתי מין בשלל מקומות, חלקם מוזרים יותר וחלקם פחות, כשבראש רשימת המקומות ההזויים מתנוססת לה החומה הסינית. כשאנשים שומעים את הפרט הזה, הם תמיד מגיבים בפליאה, קנאה, באמירות כמו "יואו, איזה מטורף!", ובשאר קריאות תדהמה למיניהן. אבל הסצנה המופרכת הזו שהם רואים בדמיונם לא הייתה זוהרת כל כך במציאות. למעשה, החוויה הסתכמה בסקס מסורבל עם יותר מדי מבטים לצדדים ומכות יבשות בברכיים. היא גם ארכה דקות בודדות בלבד.

"זאת חומת סין, לא חומת ברלין"

לסין הגעתי עם מי שהיה אז בן הזוג שלי, קצת אחרי שהשתחררתי מהצבא. זאת הייתה המדינה הראשונה שבה פתחנו את הטיול, והגענו אליה בתום עונת התיירות הרשמית. היינו חרמנים ורעבים להרפתקאות. רצינו לעשות הכול, ולראות הכול. אני לא חובבת מקומות הומי אדם, אז החלטנו שאת הביקור שלנו בחומה נעשה בנקודה צדדית ומרוחקת מההמון.
"למי אכפת מה באמת התרחש במציאות? כולנו רוצים את הפנטזיה"
כשהגענו, הופתענו לגלות שהכניסה לאתר ריקה מאדם. שום מכונית לא נראתה באופק, ואפילו תייר אחד לרפואה לא היה שם. שילמנו על הכרטיס, נכנסנו והתחלנו לטפס מעלה לעבר החומה. העלייה הייתה ארוכה ומתישה, אך לבסוף המדרגות נגמרו ומולנו נגלה הנוף הכי מופלא שאי פעם ראיתי. נשימתי כמעט נעתקה, ולא בגלל הטיפוס המפרך.
בחור סיני שמכר פחיות קולה ליד הירידה למדרגות, קפץ עלינו וניסה לדחוף לנו את מרכולתו. נפנפנו אותו בנימוס, והמשכנו להתקדם. הלכנו. והלכנו. והלכנו. וכלום, נפש חיה לא הייתה שם. החומה התפתלה לה על רכסי ההרים, קילומטרים על קילומטרים של חומה, ובני אדם - אין. באחד הצריחים, חבר שלי עצר וסובב אותי אליו. התנשקנו ארוכות.
"מה את אומרת? אין פה אף אחד", הוא אמר והביט בי בתאווה.
"פה?!" עניתי חצי רצינית, חצי צוחקת.
"כן. למה לא?"
"להזכיר לך שזאת סין פה? אם מישהו מטעם המקום מגיע ואנחנו מזדיינים להם על החומה, לך תדע מה הם יעשו לנו. אולי אפילו כלא. זאת חומת סין, לא חומת ברלין".
"בסדר, בגלל זה אנחנו בתוך הצריח. תסתכלי מהחלון ימינה, ואני אסתכל שמאלה".
צילום: shutterstockהחומה הסינית הגדולה. אל תעשו שם את המין (צילום: shutterstock)
לא היה קשה לשכנע אותי. מי לא רוצה ברזומה שלו "סקס על החומה הסינית"? הנחנו את התיקים בפינת הצריח, ניגשתי לחלון, הורדתי את המכנסיים והתחתונים, התכופפתי, הוצאתי את הראש אל מחוץ לחלון, והוא נכנס. לאורך כל האקט אני והוא הסתכלנו לצדדים בדאגה, מוודאים שלא מגיע אף פקח מטעם השמורה, וגם לא הבחור עם פחיות הקולה.
"תסתכלי על הנוף" הוא הציע. נשענתי עם המרפקים על אדן החלון, והבטתי החוצה. הנוף היה עוצר נשימה. החומה נראתה כמו נחש אבן ארוך שמזדחל לו בין רכסי ההרים, כאשר צריחים קטנים מעטרים אותו כל כמה מאות מטרים. אך בזמן שנשענתי עם גופי על החלון, ברכיי התנגשו שוב ושוב באבני החומה הסינית. "איי!" צעקתי. "אתה דוחף אותי עם הברכיים לאבנים!"
"סורי, סורי!" הוא ענה וניסה להוריד את הקצב.
ההתפעלות מהנוף התחלפה בדאגה שאני עומדת לסיים את האקט הזה בכלא הסיני, והתפללתי שהוא יגמור כבר, כדי שנוכל לסמן וי וללכת. תפילותיי נענו, ואחרי לא יותר משבע דקות זה נגמר. תודה לך, אלוהים! או בודהה! או ג'ינגיס-חאן! מי שלא תהיה שם למעלה!
התלבשנו מהר, לקחנו את התיקים, יש מצב שאפילו הבאנו כיף מרוצה האחד לשני, והמשכנו במסלול. החוויה הייתה מבעיתה פלוס, והסקס היה מהמאכזבים שהיו לי בחיי, אבל היי! יש לי סיפור לספר! מי עוד עשה סקס על החומה הסינית? יש לי אחלה וי, אז למי אכפת אם הוא איכותי או לא?
בכלל, למי אכפת מה באמת התרחש במציאות? כולנו רוצים את הפנטזיה. אנחנו צרכנים של הפנטזיה, ואנחנו כל כך מתאכזבים כשאנחנו מגלים שהפנטזיה שלנו, ובכן, סופה להתגלות כבנאלית, אפילו מאכזבת. מאז סימנתי וי על עוד שלל פנטזיות בחיי, רק כדי לגלות שהיה עדיף שיישארו בדמיון.

המופע המרכזי

הפעם הראשונה למשל שעשיתי סקס בפומבי, קרתה במועדון בברלין. יצאתי עם חבורה של גייז אנרגטיים, לבושים באופן מינימלי ביותר. פטמות, שדיים, ישבנים ואיברי מין חייכו אליי מכל עבר, ומהר מאוד הרגשתי בנוח להשיל מעליי את פרטי הלבוש שלי ולהתמזג עם הבליינים העירומים במקום. במהלך המסיבה הכרתי את קודי, רקדן ומוזיקאי, שהיה לבוש במכנסונים שחורים וקטנטנים בלבד. לא עזבנו האחד את השני כל הערב, רקדנו והתמזמזנו בכל מקום.
להרבה מועדונים בברלין יש חדרים המיועדים לקיום יחסי מין, ואין זה חריג לראות אנשים מקיימים יחסי מין בחדרים המיועדים לכך, וגם מחוצה להם. החלטנו שאנחנו הולכים על זה. כלומר, אני החלטתי. לא נראה שעבורו הייתה איזושהי דילמה בדבר קיום יחסים בפומבי.
צילום: shutterstockברלין. לא נדיר לראות זוגות מתערטלים או מקיימים יחסים במסיבות (צילום: shutterstock)
נרתעתי מלהיכנס לחדרים, הם חשוכים כמעט לחלוטין ופחדתי שאנשים אחרים ייגעו בי. לבסוף, החלטנו שאנחנו מתמקמים בכניסה לאחד מחדרי החושך, כך שלא נהיה בעלטה מוחלטת, אבל זה עדיין ירגיש מספיק קרוב. התחלנו להזדיין בכניסה לחדר, ולאט-לאט אני קולטת דרך האפלה גברים מתחילים להתקרב אלינו ולגעת בעצמם. ואז להתקרב יותר ויותר, משל היו חלק מהאקט.
זה הרתיע אותי, הגעיל אותי אפילו, אבל גם ידעתי שזה לא בשליטתי. בחרתי לעשות מין בפומבי, ואנשים מסביב יכולים להגיב לזה איך שבא להם - כל עוד הם לא נוגעים בי.
"קודי, קודי, תעצור!" ביקשתי והפסקתי אותו באחת.
"מה קרה, בייבי?"
"אני לא מסוגלת. הם ממש עלינו. אני חייבת פרטיות".
הוא תפס את ידי והלכנו לחפש מקום נעים יותר. "הנה, כאן שקט יותר" הוא אמר והתחיל לנשק אותי. כן, אבל כאן שקט מדי, חשבתי לעצמי. אם אנחנו מזדיינים פה עכשיו - אנחנו הופכים להיות המופע המרכזי.
"לא רציתי להפוך למבאסת, לזאתי שלא זורמת. כולם פה אירופאים משוחררים ורק אני ישראלית עם מקל בתחת"
בכלל, אף מקום לא היה נראה לי, והרגשתי שאולי סקס בפומבי זה פשוט לא בשבילי. ניסיתי, הזדעזעתי, תודה ושלום. אבל לא רציתי להפוך למבאסת, או לזאתי שלא זורמת. כולם פה אירופאים משוחררים ורק אני ישראלית עם מקל בתחת. "נראה לי שאני רוצה להיות איתך לבד" אמרתי לבסוף. הוא חיבק אותי, ויצאנו משם.
היום, כשאני חושבת על סקס במקומות ציבוריים, אני מיד מגיעה למסקנה שזה פשוט לא נוח. כל סקס שיוצא מגבולות המיטה (או הספה), פשוט פחות טוב בפועל. סקס במטוס למשל - מי אתם אנשים שעושים את זה ולמה נראה לכם שזה מגניב? סקס ברכב - תמיד מסורבל. סקס בים - אם את רוצה אחר כך שישרוף לך הפות מחול ומלח, אז בבקשה, לכי על זה. אבל איך לעזאזל עושים סקס על ערסל?
"יובל?"
פקחתי את עיניי וראיתי את מתוקי, מתנדנד על הערסל ושולח אליי מבט מבולבל.
"כן?"
"נראה לי שחלמת בהקיץ. אז מה את אומרת?"
"אם לא יהיה לי נוח, אני אומרת לך ואנחנו עוברים למיטה. סבבה? תתחיל".
243

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
187.

186.

כמו שאני מכיר תסינים זה יקח כצת זמן אבל

185.

184.

ממליץ על מזרח אירופאיות שם אני בבית

183.

על מה את מדברת אני עשיתי סקס על הירח היה מדהים

182.

אני מבין שאת מאוד מאוד אוהבת תשומת לב אבל הסיפור הזה טראש לא מעניין. תפרשי

181.

הולכת למועדון של סקס פראי, אבל בפנים החדר חשוך מדי ובחוץ חשוף מדי, והתאורה, והרצפה, והחוצפה חחחח קודי לא ידע מה נפל עליו

180.

היא הזדיינה בכל פינה בשביל החוויה, בדיוק כמו שהרבה אחרים מנסים, אף אחד לא חופר על זה. כולם מנסים סקס במקומות לא שגרתיים או עם אותו מין וכד' , זה לא חדש וזה בדיוק בשביל הלעשות וי על הפנטזיה, תתקדמי את לא מיוחדת.

179.

די ליאור,די,זה לא מעניין הסקס שלך

178.

177.

היה מלחיץ, הסתכלתי מהחלון על נוף הפחים מאחורה והיה מצחין

176.

175.

Keep the great writing

174.

173.

לסרט שהיא חיה בו. יש דרכים אחרות לקבל צומי

172.

אני כן! מעלית איטית, שלוש דקות מהקומת קרקע לפנטאוז, אורגזמה של החיים

171.

עשינו אחד לשניה כל שבת וכל השבת בחופשת שבת מהסדיר, ובפרדסים עם ריח הפריחה, ועל חציר שדוקר בטוסיק השובב, אך היו ימים במערב, זה הרבה יותר מהיום שבשירותים בכל פאב…..

170.

169.

168.

167.

הכותבת צודקת מאוד לגבי עניין הנוחות (או אי-הנוחות) וזה נכון גם לגביי כגבר. הכי נוח במיטה!!!

166.

165.

היא הזדמנה לשם בשעות הערב. הכל היה שומם. התפשטה ולדבריה עשתה את זה עם אחד המאבטחים על הכסא של נשיאת בית המשפט העליון. אם הנשיאה היתה נכנסת הם היו גומרים בכלא.....

164.

163.

גם כותבת יפה, וגם חיה טוב. יופי.

162.

איזה כישורים צריך בלהוריד את התחתונים ולתת למישהו להכנס גם אם זה על החומה הסינית או בדיר.

161.

160.

לנסוע עד סין בשביל סקס מאכזב, חבל אפשר בבית בעלויות מופחתות.

159.

158.

157.

156.

comment-2-comment

155.

זה כמו לעשות סקס בלשכה של גדעון סער או נשיא המדינה לשעבר.יובל היא פרסומת מהלכת של ויבורטורים מעלי אקספרסס.

154.

ולא החבר...

comment-2-comment

.

153.

152.

7 דקות?? איך החזיק??

151.

150.

רבים רבים מותחים ביקורת, חלקה נכונה, חלקה לא. ויובל מחייכת ומנתרת בצעדי ריקוד לבנק! קיראו, תהנו ותמשיכו הלאה. לא חייבים תמיד לבקר כתיבה של אחרים! יום טוב.

comment-2-comment

149.

148.

147.

146.

145.

144.

משהו חכם, מתוחכם, חמוד יפה. YOU AN DO IT אחרת וואט דה פאק את עושה פה??

143.

142.

כל אלה שמעקמים תאף יהיה להם אף עקום

141.

פנטזיה לקחתי את אשתי ליומולדת שלה ג׳קוזי ספא וכו׳ ניסינו לעשות בג׳קוזי לא כיף בעליל מסקנה טוב לשנות מקומות אבל טוב שיהיה נוח כמו מיטה ספה שולחן שיש במטבח עם שמיכה מתחת שלא יתקרר לה העכוז

140.

139.

138.

137.

136.

היללות של החתולים ממש מחרמנות

comment-2-comment

comment-2-comment

135.

עכשיו המצאתי אותו! והיה פשוט וואו!

134.

133.

וניגבתי על ספה בהמפטון קורט באנגליה.

132.

131.

לפחות זה לא מלא בהאשמת גברים הפעם. תלכי לפסיכולוג ותחסכי מאיתנו בבקשה.ולעורכות המדור - אתן משווקות דימויים בעיתיים לגבי מין, די לעשות זאת בשביל רייטינג בבקשה, ובטח לא באצטלה של פמיניזם

130.

129.

מעניין מאיפה הצורך לספר לכל העולם הזה וגם להתגאות בזה ..באמת לא מצליח להבין .. סיפורי זימה זה אחלה אבל למה בצורה כל כך זולה וחסרת טעם? (וטיפ טיפה כבוד עצמי) לא יודע... טיפ ממני: נסי לפתח כיוונים אחרים בחיים חוץ מאשר לפרוק פה את מעללייך וציוני דרך בהיסטוריה המינית שלך. קצת מחשבה לפני מעשה- בכלל. טור מוזר..

128.

הבחירה במין ובחושפנות אישית כנושא לכתיבה היא שגיאה....את יותר מוכשרת מזה...

127.

126.

את בטוחה שלא שכבתם בפולין?

125.

124.

הסימון שנראה לכם כמו V נקרא Checkmark.

123.

122.

זו אותה אנלוגיה לשיט שאתם מפרסמים פה. אבל היי, פמינזים + חופש ביטוי + מופנמות דיכוי זה העתיד כנראה

121.

120.

ועל החומה של הבוחן מסלול ? ועם קצינת הספורט ? אז מה מעניינת החומה הסינית ??? מה מרגש בעניין בדיוק ?? ואם יש לך פרטנר צנון ?

119.

אני משתדל לסמן כל אתר עתיקות שאני מגיע אליו... ;)

118.

נראה כמו שילוב של הנרקיסיזם שלה והרצון בתשומת לב, עם איזה עורך הזוי שנענה לבקשה שלה לפרסם את הטור הזה. ולא קשור לשמרנות, שיכתבו על סקס כמה שרוצים אבל שיהיה לזה איזהוא ערך. מהטורים האלה, מה הקורא אמור להפיק?

117.

116.

115.

114.

היכן הפטריוטיות?

113.

כן, בבודהה הגדול , כן בדומיטורי בקונמינג, כן, בkauloon park סבבה. מעלית, שרותים, בית קברות, מכסה מנוע בצידי הדרך ועוד ועוד ...הכי כיף זה המקומות האלה

112.

111.

110.

109.

כאילו זין בכוס? בחומה הסינית? וואו איזה ריגוש מרגש

108.

אני בדרך כלל מאוד אוהב את הטור שלך: את ישירה, כנה, משוחררת ובטוחה בעצמך. וכותבת בלי מניירות ופילטרים של תרבות שמרנית ומיושנת. אבל הפעם היה לי ממש קשה: זה פשוט לא יפה כלפי העם הסיני והמדינה. זה לא יפה כלפי מונומנט שנבנה על גופות הפועלים. אני לא הייתי מתגאה בזה ומנפנף בזה בשביל אייטם תקשורתי, תשומת לב וכסף עבור כתבה. אם זה היה על מונומנט ישראלי תרבותי היסטורי, גם היית מתגאה ומנפנפת פה מול כולם? היית חוששת מהתגובות המוצדקות. אבל פה מישראל הרחוקה, אין לך בעיה לכתוב בלי להסתכן. תתביישי

107.

להתאפק). מה זה לא מעניין?

comment-2-comment

106.

אם העולם הרוחני שלך מתמצה במקומות שבהם עשית סקס .... יש בעיה. החיים כל כך עשירים בחוויות רוחניות ופיזיות, שלהתמקד במה שמשותף לנו ולחולדות בביוב ... שיהיה לך בהצלחה (למצוא חיים).

105.

104.

המון אדם צובא על הדלת הדקיקה והמרופטת ומחכה שיגמור.. והוא גמר בפנים וזה הביא לנס בריאתו של הקריצ'ר שעסוק כל היום במשפטי דיבה.

103.

102.

עשיתי סקס באלף ואחד מקומות, אז מה? מה עם אהבה? מספיק כבר עם השטחיות הקדושה הזו, זה לא סקסי בעליל.

101.

100.

כן גם אני היתי עם מלכת אנגליה שהיתה בגיל 18 בארמון במיטה של אמא שלה רק שאז לא בכלל נולדתי

comment-2-comment

שאפו

99.

98.

97.

וזה כל כך משעמם. מרגישים את זה בכל פינה. מן צ׳ק אין משעמם כזה שהנה וואו עשיתי אפשר לנשום. לאו דווקא סקס, הכל. לקנות מתנות בחגים למשפחה, וי, לטייל בסיישל וי. וכו וכו. זה שטחי ואין בזה כלום וכולם רצים אחרי הריק ועובדים עשרות שעות בשביל עולם שכולו סובב סביב הכסף. העיקר, סימנתי וי וואו. אנחנו לא אוגרים חוויות יותר אלא ויים

comment-2-comment

תודה, רגשת. האמת שזה הדבר הכי מעניין וחודר שאפשר להגיד על הכתבה.

96.

95.

comment-2-comment

תת רמה

94.

לאן הגענו? עדיף להתאסלם או לחזור בתשובה

93.

אחרי שאכלתי ארוחה סינית. לא זוכר איך זה היה. ולא היה לי צורך לשתף בזה אף אחד. לפני עידן האינטרנט, הייתי נכנס לשירותים עם עיתון ספורט. היה יותר מעניין. נראה לי שאני צריך לחזור למנהג הישן הזה

92.

91.

גבר נורמלי יכול לעבור על דברים בשתיקה - כשהוא לא יודע או מתעלם מההיסטוריה של האשה. אבל כשזה מרוח על כל מקום - זה יציק לו. לכן , תהני! - כי זה מה שזה.הנאה. להתראות בגיל 35....

comment-2-comment

יואו הישראלים כאלה מרמרת. תן לבחורה לחיות. מה אכפת לך.

90.

האורגזמה צפה לה באפס משקל

89.

לא בוא נכתוב על זה כתבה בעיתון שכולם יקראו על זה חחחח

88.

87.

הגבר שוכב והאישה רוכבת עליו. הערסל מגביר את התנועות קדימה ואחורה והופך את זה לנעים אף יותר בפחות מאמץ.

86.

יש סיפורים וחוויות שהם פרטיים והם שלך רק שלך אצלך זה לא קיים, את מוכנה לספסר בסיפור חייך ולהציג עצמך לעולם כנערת רוק לשעבר אין לך מה למכור, אז נותרה לך נישת השרלילה החופשיה שזו נישה שאין לה כותבים בדרך כלל המצב קשה אני מבין ואין פרנסה, אבל רבאק, זה מה שבחרת לעשות? על זה דווקא? מילא שכל מי שמכיר אותך קורא את זה, גם הורייך וקרובייך, מה עם טיפה כבוד עצמי, פרטיות, שיקול דעת? כל העולם צריך לדעת עם מי איפה מתי וכמה?

85.

84.

83.

ווינט הוא אתר וותיק. הגיל הממוצע פה הוא כנראה סביב 40. את אף אחד לא מעניין הסיפורים של איזו ילדונת שבטוחה שהיא המציאה את האורגזמה ורוצה לספר לכל העולם. צריך לשקול לצמצם את הכותבים בסגנון רווקה-תל אביבית-מאאאגניבה, ולהביא כותבים שמתאימים יותר לקהל. תביאו זוג נשוי שמספר על סקס סוער בבית מלון כשבחדר הסמוך הילדים רואים טלוויזיה ואז תראו את התגובות. לא מעניין רווקה משתרללת. תכתבו על השכן הנשוי שמשתובב עם הזוג מקומה 3, או עם אמא של הילד מג' 2. בהצלחה

82.

81.

לא יודע אם זה היה מאכזב באותה רמה, אבל ללא ספק זה היה אירוע משמעותי.

80.

79.

יש עוד דברים בחיים חוץ מסקס ומה זה החוסר כבוד הזה, בכותל גם היית עושה את זה?

78.

77.

זולה , מעניינת ואמיתית כמו שאני אוהב

76.

75.

74.

סופו להתאכזב. תתעסקי בדברים בעלי עומק בחיים שלך ותמצאי עניין...

73.

72.

את צריכה עזרה!

71.

סתם שאלה

70.

אבל תראו איזה ילד מוצלח יצא לנו!

69.

איזה חוצפנית לה מותר לחשוב שהסיפור על החומה הסינית מעניין מישהו אבל לאחרים אסור

68.

בעיקר בחופי הים כשעוד היה מותר לנסוע על החוף , בדיונות של אשדוד וחוף הבונים , היינו חוזרים בלילה למושב ותוך כדי נסיעה הייתי מחרמן את אשתי , והיינו מוצאים איזה גבעה שמקיפה על כל האזור , ועושים סקס זה כיף סקס מחוץ לבית , מאז הזדקנו אבל עדיין אוהבים ונהנים מסקס , ואנחנו מגיל 18 ביחד כבר 50 שנה .

67.

66.

65.

64.

63.

סיפורי סבתא של מתבגרת

62.

comment-2-comment

61.

הבחורה מנסה לשדר לא לעשות ביג דיל מסקס. אנחנו לא באיראן. אז כל המצקצקים תתעוררו.

60.

59.

אני יסביר לך איפה בדיוק, רק תשאירי את הנייד שלך.

58.

ומייגעת

57.

סיפורים סיפורים. חומה סינית . נו באמת . כמה שקרים בכתבה כמה כמה ?

56.

קצת ציונות לא תזיק

55.

מחכה למעשיות על הרפתקאות של על הסקס שעשית על גמל בהרי הינדו קוש בפקיסטאן .

54.

את בטח בחורה טובה, אבל מאוד משעממת

53.

חגגתי בפירמידות עם תות אנך אמון! יצאה לי נחירה חחחחח יובל את נראית בחורה טובה ואת מזכירה לי כל פעם מחדש לחנך את ילדיי להיות פחות פרועים. הרבה פחות

52.

אבל היה אחלה נוף של כדור הארץ...

51.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

אתה בטח מופתע.

comment-2-comment

50.

בלקרוא על סדרת הזיונים שלך בכל העולם....יש דברים שאתה צריך לשמור לעצמך ולא לפרסם בציבור או באופן אנונימי

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

אתה חייב להגיד ולכתוב כל מה שעולה לך לראש. אסור לך לסנן שום דבר. הכל החוצה. מעניין מה קורה בחברות אנושיות לאחר הקצנה של הדבר הזה...

49.

48.

47.

46.

45.

איכס. המחראות מצחינות עד למרחוק.

44.

43.

42.

41.

40.

39.

העיקר קראתם עד הסוף הסוף וגם טרחתם לבזבז עוד קצת זמן בכתיבת תגובה כדי לבכות על הזמן שכבר בזבזתם בקריאת הכתבה. וגם בזבזתם זמן לקרוא אותי. בקיצור, חפשו חיים

comment-2-comment

38.

37.

comment-2-comment

36.

35.

אני עשיתי סקס במבצע " שומרי החומות"

comment-2-comment

לפי מה שכתבת, את/אתה בחיים לא עשיתם סקס

comment-2-comment

34.

מדהים מה השעמום מוציא מאנשים

33.

מודה. לא קראתי חוץ מהכותרת. באמת, את מי זה אמור לעניין?

comment-2-comment

comment-2-comment

נראה שאת הרוב זה ממש לא מעניין ונכנסו רק כדי להגיד NEXT

32.

31.

אני מבינה שקשה לכם עם זה שיובל מוציאה את הפנטזיה מחווית המין ומתארת אותו פשוטו כמשמעו כדבר שהוא לפעמים סתמי, לפעמים מאכזב ולפעמים פשוט רק וי - וזה מאוד אמיתי! במיוחד בגילאים הצעירים, כשיש רצון להבין ולגשר על הפער בין הפנטזיה לבין המציאות - התוצאה לרוב מצחיקה, מסורבלת ומאכזבת. עכשיו השאלה למה לעזאזל אתם לא רואים את זה ובמקום זה מתמקדים בכל מיני אמירות עלובות כאלה של שחררי אותנו וכו׳ החשד שלי הוא שקשה לכם לקרוא על הרפתקאות מיניות שיפוטיות של אישה כי וואללה עד היום זו הייתה נחלתו של הגבר... עצוב לי שאתם לא מודעים לזה, יובל מצוינת וחשובה.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

לאף אחד לא קשה כלום. ושכל אחד ואחת יעשו סקס כמה שהם רוצים, איפה שהם רוצים ואיך שהם רוצים. אבל מה שאנשים רואים זה את הנסיון הנואש לצאת מיוחדת וכזאת מאגניבה כאילו, וזה די פתאטי. זה הכל. כנראה שרובינו פה עברנו את גיל 16.

comment-2-comment

כמה התלהבות מדברים תפלים....עצוב האמת..

comment-2-comment

30.

תדחפו שם את הכתבות האלה, זה פשוט לא מתאים

29.

comment-2-comment

28.

27.

מה קורה פה עם ה DISLIKES לתגובות? אני אמור להאמין שפתאום כולם נהנים מהסיפורים הבדיוניים המטופשים האלה? חשוד משהו.

comment-2-comment

ואם כבר נכנסת, אגלה לך סוד קסום: מה שעבורך הוא חלום, לאחרים זאת המציאות

comment-2-comment

comment-2-comment

עכשיו רק התעוררת ?

26.

הנשים היום פשוט הזיה, זה כאילו אתן במרוץ לתחתית.

25.

24.

comment-2-comment

comment-2-comment

23.

22.

פשוט גועל נפש ווידוי כזה מטופש לא שמעתי מימי.

21.

20.

19.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

כולנו עשינו וחלקנו עדיין עושים, גם במועדונים, גם באוטו, ביער, בחורשה, בשדה התעופה, בכפר, בקרת ואף אחד לא עושה מזה כזה עניין גדול כמו הכותבת ואלה שהיא מטרגרת אותם. תתבגרו, אפשר לחשוב שאנחנו בשנות ה00 ואת מתבגרת בישראבלוג. פיהוק אחד גדול.

18.

כוונתי שאמיתי לגמרי האופן שיובל שיובל מבינה את המילה סקס. ככ מצומצם ועצוב. ״ התכופפתי, הוצאתי את הראש אל מחוץ לחלון, והוא נכנס״ כלומר ההתרחשות המתוארת לא בהכרח קרתה במציאות ואולי כן. זה ממש לא משנה. אבל יובל לוי כך באמת מבינה את המילה סקס. נכון, הוא היה מבעית וכו׳ כי היא פחדה להיתפס והברכיים שלה פגעו בקיר. אבל חוץ מזה זה בשבילה היה הסקס. די מזעזע. נראה לי כמו אונס של המושג הזה.

17.

רק מהריח של השירותים הציבוריים בחומה אפשר להקיא

16.

אבל מאז לא נותנים לי להתקרב לשם

15.

קשה להאמין לך אולי את עדין מבתולה.אך את יכולה להוכיח שאת לא בתולה עדין ?. אבל למען האמת את מביאה את החשק והתאבון לסקס.יש לך פנים כאלה בוא אלי פרפר נחמד.

14.

אני נתתי פליצה בארמון בקינגאהם. הישג גדול משלך

comment-2-comment

חחחחחחחח

13.

לחלוק איתנו?

comment-2-comment

12.

comment-2-comment

כל כך נאורים ופרוגרסיבים ומגניבים כאלה... שאוהבים לז*** בשכל וחושבים שאיזה סיפור מטופש על סקס באיזה מועדון דוחה עושה אתכם כאלה... ואנחנו סתם שמרנים, עושים סקס פעם בשבוע חמש דקות במיטה.. עם גרביים כמובן. אם עד עכשיו לא הבנתי מי בכלל מתלהב מהסיפורים של הכותבת - מצאתי אותו.

11.

אין לה מה לכתוב, אז היא ממציאה, כדי להתפרנס.

comment-2-comment

סופר.

10.

לא עושים את זה מתוך משהו שאין לך- כבוד

comment-2-comment

comment-2-comment

9.

8.

7.

comment-2-comment

הכל סיפורי אלף לילה ולילה

comment-2-comment

פאדיחה

comment-2-comment

לא הייתי רוצה שידעו שאני עד כדי כך נואש וdown bad

6.

מה נשאר לכם ? את המדינה חירבנתם, בהפיכה הצלחתם, את כל סוגי הוויריאנטים הכנסתם לארץ, עכשיו חטפתם חרמות של חברת גלידות... וזאת רק ההתחלה !

comment-2-comment

קצת מחשבה

comment-2-comment

אם לא אנחנו, אין פה מדינה בכלל. לך תחזןר להיות ערס מאור יהודה, מצביע נתניהו אינפנטיל

5.

אז לשאלתך אנשים שמכבדים תרבות של עם אחר אפילו לא יעלו על דעתם לעשות סקס על החומה הסינית.

comment-2-comment

לא נכס ולא נעליים

comment-2-comment

3.

2.

....בשם כל הגברים. הייתכן שזה רק אני?

comment-2-comment

ואז זה לא רק אתה, יש עוד סוטים כמוך

comment-2-comment

comment-2-comment

בהקדם תזומן לחקירה איזה טעות להודיע על זה

1.

comment-2-comment

יש לך מזל שלא תפסו אותך.. אחרת.. היית חוזרת לישראל, ישר לאחוזת ראשונים.. היינו מעבר לגיל הפנסיה.. ככה זה בסין.. אים כבר.. עד הסוף.. (של החומה.. אלא מה??)

לכל התגובות
0