86

ליטל סמדג'ה: "חוויתי דיכאון קשה"

אחרי שעברה תקופה מאתגרת, בעקבות גירושיה והביקורת על הופעתה ב"הישרדות", ליטל סמדג'ה החליטה להגיע לעונה החדשה של "גולסטאריות" בגישה מודעת וזהירה מאי פעם. בריאיון היא מסבירה למה היא נשארת בריאליטי ("זו פרנסה לכל דבר"), מבהירה שאין קשר בין הפרסום והגירושים ("משפחתיות זה ערך עליון") ומאשימה: "ב'הישרדות' עשו לי עוול"

תמונה כללית
רן בוקר | פורסם: 25/11/2021
ליטל סמדג'ה שוחה כבר עשר שנים בבריכת הריאליטי הישראלי, אבל הפעם, לעונה החדשה של "גולסטאריות", היא הגיעה מוכנה מאי פעם וחשוב מכל מבחינתה - גם מודעת יותר. "היו רגעים שהרגשתי ששופטים אותי בצורה מסוימת, ואמרתי לעצמי, 'אין סיכוי שאני מגיעה למקומות האלה'. נשכתי שפתיים והתאפקתי", היא אומרת בריאיון ל-ynet.
מה זאת אומרת "נשכתי שפתיים"? "זה אומר שבאתי לחוויה כיפית ומטורפת. למשל, הכרתי את תקוה גדעון. ראיתי אותה קודם בטלוויזיה, אבל כשהיא הייתה שותפה שלי לחדר בצילומים של 'גולסטאריות', הבנתי למה היא זכתה ב'האח הגדול'. היא מצחיקה, היא חברה טובה והיא יודעת להביע את עצמה. יש לה לב טוב וחוש צדק מדהים".
צילום: אוהד רומנו, HOTליטל סמדג'ה (צילום: אוהד רומנו, HOT)
לצד הקשר הקרוב עם גדעון, גורמים שנכחו בסט הצילומים העידו על מערכת יחסים טובה קצת פחות עם מאיה בוסקילה, שמשתתפת גם היא בתוכנית שעולה לשידור היום (ה') ב-HOT VOD (וב-29 בנובמבר ב-HOT Real). סמדג'ה, כאמור, הגיעה מודעת ושקולה יותר לצילומים, כפי שהיא מרבה להדגיש בריאיון, ואולי לכן היא חוסכת במילים על מערכת היחסים עם הזמרת.
"היו בחורות שהיו יותר קרובות אליי ופחות קרובות אליי", היא מתחמקת באלגנטיות. "אני יכולה להגיד שהיא אחת הבחורות הכישרוניות, ואני לא יודעת איך היא לא כובשת את המדינה. יש לה קול מדהים. וברמה האישית? אני לא אוהבת לעשות ספוילרים, תצפה".
למה היית צריכה ללכת לעוד תוכנית ריאליטי? "זו פרנסה לכל דבר. זה היה בתקופה קצת פחות טובה בחיי האישיים והייתי צריכה פרנסה, ובקורונה אי אפשר שלא לברך על זה. אני לא בת 20, ופחות מעניין אותי למכור את נפשי, אבל אני רואה בזה פרנסה. מצד שני, ריאליטי גם משאיר בך חוויות. אתה פוגש אנשים חדשים, מקבל אהבה וזה מקרב אותך לקהל. ל'גולסטאריות' הלכתי בין היתר כי חשבתי - מה כבר יכול להיות אחרי 'הישרדות'?"
ליטל סמדג'ה ב"גולסטאריות"
לא לשווא סמדג'ה בת ה-33 מדברת כך על "הישרדות". היא השתתפה בעונה הקודמת של תוכנית הריאליטי האקזוטית, וחטפה אש וביקורות לאורך כל העונה. שני השיאים השליליים הגיעו בעקבות התבטאויות שנויות במחלוקת שלה כלפי מתמודדים אחרים, שעליהן כבר הספיקה להתנצל.
איך לקחת את התגובות הקשות שקיבלת? "היום אני צוחקת על זה. אנחנו בעשור כזה של מתייפייפים, והלוואי והיינו יפים כמו שאנחנו רוצים להיות. אנחנו כל כך רוצים להיראות טוב ולהישמע טוב, ואם היינו כל כך נאורים כמו שאנחנו רוצים, 90 אחוז מהבעיות שאנחנו קוראים עליהן בחדשות היו נפתרות. אני אגיד לך משהו: אל תשפוט אדם עד שאתה עומד בנעליו. ולא לשכוח שיש גם עריכה".
מה זאת אומרת? "עשו לי עוול ב'הישרדות'. אני בן אדם מצחיק. אני עושה אווירה טובה, אומרים 'אין הנחתום מעיד על עיסתו', אבל אין מי שיעיד עליי עכשיו, אז אעיד על עצמי. אני מאוד עמוקה, אני רחוקה מלהיות שטחית. היו שיחות טובות, אבל הדמות שיותר התאימה לקונספט זו דמות הערסוואתית - ואני שנים לא שם. אני שם כשאני עצבנית, כשדוחקים אותי לפינה".
איך את מגדירה את החוויה בדיעבד? "היו ימים שבכיתי, פחות היה בא לי לענות לטלפונים. כעסתי מאוד על עצמי שהלכתי בכלל לתוכנית הזאת. זה היה מאוד עוצמתי וקשה. הייתי בדיכאון קשה אחרי 'הישרדות'. אבל היו גם דברים טובים שהתוכנית נתנה לי".
צילום: אוהד רומנו, HOTבאה בגישה שונה. "גולסטאריות" (צילום: אוהד רומנו, HOT)
הלכת לטיפול? "כן. פעם התחלתי ללמוד פסיכולוגיה, אז את רוב הדברים אני יודעת. שיתפתי שיש לי דיכאון, אבל לא ציפיתי לפתרונות. פסיכולוגים אוהבים לדבר על זה, אני רוצה לפתור את זה. אני מאוד אוהבת פרקטיקה, ידעתי שזה יעבור". סמדג'ה מוסיפה כי אחרי "הישרדות", "כל העולם שלי התמוטט, וכבר לא נותר לי כח להילחם. באותו זמן הרגשתי שזו מלחמה מיותרת, להילחם על מה שחושבים עליי. היום אני יכולה להגיד לך שאני צוחקת על זה. אז קיללתי, אז מה! בכביש אנשים מתנהגים כמו אני לא יודעת מה. בן אדם שנוסע באוטו עם מזגן ובתנאים נוחים - יוצאת ממנו מפלצת. אז אני ב'הישרדות', שמביאים אותך למצב קיצון, קיללתי".

"מבחינתי, רצוי היה להישאר נשואה, אבל זה היה מאוד קשה"

מלבד הסערה התקשורתית, בשנה האחרונה סמדג'ה גם חוותה משבר בביתה, כשנפרדה מבעלה אחרי ארבע שנים. "הגירושים הם לא תוצאה של שום ריאליטי. מטומטם וטיפש מי שחושב שאתגרש בעד 15 דקות של תהילה", היא אומרת. "מבחינתי משפחתיות זה ערך עליון, האופי שלי יותר משפחתי משל מישהי שאוהבת לחגוג, אבל אחרי מספר שנים של ניסיונות אתה מבין שאתה לא פוגע רק בעצמך, אלא גם בילדים שלך. לכן בשלב מסוים הבנו שעדיף בנפרד. מבחינתי רצוי היה להישאר נשואה, אבל ב'מצוי' זה היה מאוד קשה". כיום סמדג'ה מתפרנסת מעבודתה ביחסי ציבור, ומגדלת את שני בניה, אחד ממערכת היחסים עם הכדורגלן לשעבר ראובן עובד, והשני מבעלה לשעבר.
את רוצה זוגיות חדשה? "לא, כרגע אני לא מחפשת זוגיות, לא מחפשת כלום. אני רוצה שקט. מעניינים אותי הילדים שלי, מעניין אותי התא הזה. אני לא רוצה להכיל אף אחד יותר. אני מרגישה שלאורך כל החיים בחרתי לוותר על עצמי, לטפל באנשים, להבין, להכיל ולטפל בבעיות שלא אני יצרתי. כל עוד לא ארגיש שאני בשלה להכניס אנשים לחיים שלי, לא אכניס אף אחד. הילדים שלי ממלאים אותי. אני לא מרגישה שאני מפספסת משהו בחוץ".
לכתבה זו 86 תגובות
הוספת תגובה
86

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
67.

שאף אחד לא עשה לה שום עוול, זה מה שהיא, קשה להביט במראה. נכון שענייני עריכה מקצינים מעט, אבל לא נשכח את האיחולים שלך לקוז'יקרו. אולי הבנאדם הכי נורא שהופיע על מסכי הטלוויזיה.

66.

שתדליק משואה ביום העצמאות

65.

קחי אחריות על מי שאת מה קיבלת זה מה שנתת..

64.

63.

62.

פסיכולוגים רוצים לדבר כדי לנסות להבין איך לפתור את הבעיה. את פשוט רוצה לפתור אותה את ממש הייטקס. בהצלחה לך ולהוט בהצלחה לשני הצדדים....

comment-2-comment

61.

60.

היא אינה היחידה שחיה בסרט, ניתן לומר עליה שהיא כמו סביבון שחג כמרובע ומועד ואז אנו מקבלם נ ג ה פ נס גדול היה פה. בעוד שנה שנתיים תבין שאינה הקנקן היפה וגם מה שיש בתוכה לא מדליק אלא להפך ולכן תעשה שינוי בהתאם למציאות שיביא אותה להצליח, ונאחל לה הצלחה

59.

comment-2-comment

חבל שאתה אוסר על ילדיך ליראות ישרדות רק חבל שהתוכן של התוכנית אינו מתאים לילדים כגון השם של התוכנית ישרדות אין חוקים לכלום וזה מאוד מצער ליראות אנשים כמותך מגיבים בצורה כזאת

58.

שאומר אם יש לך חמאה על הראש אל תלך בשמש ז"א אם את טיפשה אל תלכי לתכניות ריאלטי שכולם יראו שאת טיפשה והמבין יבין

57.

מחפשת צומת . לא מעניינת עדיף תשבי בשקט אולי יחשבו שאת חכמה.

56.

מה זה המקבץ המזעזע של הסחי החברתי הזה?! לאן עוד אפשר לדרדר את המדינה הזאת, בשם אלוהים?! כל הפרחות, עארסים ועארסיות באות לעשות רעש ודאווינים יחצניים ועוד משלמים להם הון תועפות עלזה. אי אנה אנו באים כחברה וכמדינה שאמורות לשמש דוגמא ומופת ליתר אומות העולם. פשוט מביש ומחפיר!!!

comment-2-comment

55.

שיהיה לך כל הטוב

54.

ואז הכל משתחרר בבום גדול.

53.

52.

51.

50.

העיפו אותה בכיתה ט' לעמל חניכים של הבעייתיים מסיימת פקט סיגריה ביום ומסתובבת עם הערסים הבכירים של העיר מהשלוכיות הבולטות שיצאו מבאר שבע אהובתי

49.

comment-2-comment

אבי

comment-2-comment

48.

47.

מה קרה מגיבים כל כך רעים

46.

45.

דווקא אלו הכותבים כאן שמגנים בשמות גסים ורעים נראה שדווקא הם לוקים בחסר. גם בהיותי בעלת תארים אקדמיאיים יש לי ולאחרים מב לחמוד מנסיון חייה של ליטל ולקחת דוגמא כיצד על אף חוסר תואר הרי שהיא אטודידקטית ובעלת נסיון נהדר. וחוץ מזה תסתכלו ותלמדו על טוב חיבה ורחמיה.

comment-2-comment

גם את דפוקה.

44.

43.

42.

בנחת. מה שהיה השאירי מאחור.

41.

40.

39.

38.

עם רק יופי לא מצליחים בחיים. צריך ללמוד לדבר כמו שצריך, בעברית תקנית, ולא לנבל את הפה. אמרת כמה דברים נוראים שלבני/בנות תרבות קשה לשמוא או לקרוא. התנהגות גסה ביותר. אז לא רואים את היופי. תלכי ללמוד, להשלים את כל השנים שירדת מבית הספר ונדבר אחרי זה!!!

37.

36.

ואומרת שהיא כבר שנים רחוקה מלהיות ערסאוותית חחחחחחחח ענק

35.

למה שגבר ירצה להיות איתך אולי רק במיטה וגם הוא עושה לך טובה אתן הגרושות פגות תוקף!

comment-2-comment

34.

33.

32.

"פעם התחלתי ללמוד פסיכולוגיה אז את רוצה בדברים אני יודעת"

31.

30.

comment-2-comment

29.

28.

27.

26.

25.

24.

כשהערסים משתלטים על המדינה... תתכוננו, זה הולך להיות עוד הרבה יותר גרוע בהמשך

23.

22.

להזכיר לך, את לא רק קיללת פעם אחת, ואת גם ממש התנקלת לחברת הקבוצה שלך לשעבר. הבדל גדול מאד. עדיין את רחוקה מאד ממודעות עצמית. הדרך ארוכה וקשה.

21.

20.

19.

18.

17.

16.

15.

comment-2-comment

14.

13.

comment-2-comment

comment-2-comment

מה לעשות? זו היא.

12.

"עשו לי עוול".. לא לא עשו לך עוול, פשוט הראו את ההתנהגות הבהמתית שלך. כמו כל מרוקאית טיפוסית היא צורחת וצווחת ואז בוכה שעשו לה עוול, וכולם חוץ ממנה אשמים.

comment-2-comment

comment-2-comment

11.

comment-2-comment

10.

9.

הרפש של הרפש, צריכה לרחוץ את הפה שלה באקונימיקה כל יום לחאט אותו.

8.

7.

6.

גסות רוח קיצונית. היה עדיף לא לראות אותה בכלל. מאחלת לאנשים סרטן, אלוהים ישמור.

5.

comment-2-comment

5.

תולעת ביבים

4.

comment-2-comment

בעעעעעעעע

3.

לא מודעות בשיט. מביישות את עצמן

2.

רק להשוות בין הראיון הזה לראיונות שספקה לאתר במהלך הישרדות. הבדל של שמיים וארץ. מפרגן.

comment-2-comment

גם בראיון פה היא לא לוקחת אחריות על הדברים המזעזעים שהיא אמרה. מתרצת את העובדה שהייתה על האי (למרות שאף אחד שם לא דיבר כמוה), מתרצת את זה שיש אנשים שבאוטו גם מתנהגים ככה, מתרצת את זה שכולם מתייפיפים.

1.

comment-2-comment

לכל התגובות
0