מוסר מיני

השכנה גונחת בקולי קולות. האם להעיר לה?

"זה הגיע לרמה שהדבקתי לה פתק על הדלת בבקשה מנומסת להוריד את הקול, אך כלום לא עזר. השינה שלנו יקרה לכולנו ואנחנו ממש אבודים. מה לעשות?". מוסר מיני, מדור חדש שאומנם לא לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות, אבל ינסה להכריע בסוגיות מיניות

אופיר סגרסקי | פורסם:20/07/2021
אופיר שלום, השכנה שלי גונחת מדי לילה בצעקות שמעירות את הילדים. לא נעים לי ואני לא בן אדם כזה, אבל זה הגיע לרמה שהדבקתי לה פתק על הדלת בבקשה מנומסת להוריד את הקול. לצערי הרב, כלום לא עזר. השינה שלנו יקרה לכולנו ואנחנו ממש אבודים. מה לעשות?
תודה,
נורית, הרצליה
נורית יקרה, מהשאלה שלך עולות מספר בעיות מטרידות. הראשונה היא ילדים, אבל נניח לזה הפעם. מאחר וכבר באו לעולם, גם להם, כמוך, מגיעה שינה ראויה ובלתי מצלקת. על פניו, נראה שהצדק עמך: סיימת עוד יום מתיש של הורות ואולי גם קריירה, והנה הגעת לשינה, זמן מתוק שבו את שוכחת איך נראים החיים שלך ומחליפה אותם באחרים. דווקא אז, נשמעת מבעד לקיר הסמוך גניחה חזקה ורועשת שמפריכה כל סיכוי להירדמות מוקדמת.
אומר בזהירות שייתכן שהשכנה הקולנית מזכירה לך נשכחות. אולי את הרווקה שהיית פעם, לפני שהתמסדת, ואין ספק שזה לא תמיד קל להיזכר בחיים שחלפו ואינם עוד. מהצד השני, השכנה, נקרא לה רוחמה (לא יודעת למה הסתדר לי משהו מאזורי ה"אסקימו לימון"), לה ככל הנראה אין ילדים, והיא נהנית ממנעמי החיים שמתאפשרים בהיעדרם. מנעמי החיים האלה אינם כוללים סקס שמרני ומאופק, כי אם צרחות משוחררות, חזקות ומשולחות רסן.
מאייר: נעם מרזוקסקס רועש (מאייר: נעם מרזוק)
שיהיה ברור: היא לא עושה את זה בהתרסה כלפייך או כלפי הילדים שלך, היא פשוט עושה את זה. למעשה, ייתכן שזה הדבר היחידי שעושה לה טוב בסופו של יום עבודה מתיש ומדכא לא פחות משלך. תופתעי אולי לשמוע, אבל גם ללא ילדים החיים הם בסך הכול מוצר די בינוני עם שיווק מוגזם.
בדומה אלייך, גם היא חוזרת הביתה ומתכוננת לגולת הכותרת של יומה, אך במקום לנחות ברכות היא מוצאת על הדלת פתק מביך עם ביקורת כלפי הפרפורמנס שלה במיטה, שקרוב לוודאי מסתיים באימוג'י פאסיבי-אגרסיבי. אגב, ייתכן גם שאורח החיים הזה לא עושה לה טוב בכלל. יכול להיות שהיא עושה את זה כדי לספק איזה דוש שהיא אוהבת, יכול להיות שהיא מכורה למין ויכול להיות שמאז אביה נפטר בגיל 20 היא רק מחפשת אצל גברים אישורים בדמות היענות פיזית. כן, אני עדיין מדברת לגמרי על רוחמה.
כך או כך, זה מה שהיא רוצה לעשות בין קירות ביתה, עליהם היא משלמת כנראה מחיר מופקע בדיוק לשם הנגישות למין. אם כן, מי אנחנו שנמנע ממנה את התענוג/צורך/יצר ההרס העצמי הכה בסיסי הזה?
מצד שלישי, יחסי שכנות עירוניים. רוחמה, טהורת כוונות ככל שתהיה, לא חיה לבד, וברור שעל כולנו להגביל את עצמנו ולו במעט למען הסובבים אותנו, וכדי לשמור על שפיות הדדית בסביבת המחיה המשותפת. בעצם, אפשר להחיל את המשפט הזה עלייך ועל השכנה כאחת: מצידה, תצטרכי להתרגל לקולניות הכלולה בסוג כזה של שכנות, ומצידך, עליה לגנוח בשקט. שתיכן מתעקשות על צרכים ורצונות בסיסיים ביותר: מין ושינה. לא פשוט להתיר את הסבך, ובכל זאת יש לי הצעה.

פסק הדין

נורית יקרה, דילמה קשה הבאת בפנינו. לצערך, זה אחד המקרים שבו שני הצדדים טועים וצודקים במידה שווה. אם כן, מבחינה מוסרית, אתן בתיקו. כדי לשבור אותו, יש לזנוח את המוסר ולגשת לפרקטיקה. ופרקטית, את פשוט לא תצליחי להשתיק אותה. יהיה קשה יותר לסתום לה את הפה מאשר לילדים שלך, שגם הצרחות שלהם, כנראה, אינן חינניות מדי, וייתכן שאף רועשות לא פחות.
הצעה שלי? שמרי את הפתקים במגירת חומרי היצירה ואטמי את הקירות, או עברי לגור בשכנות להורים לילדים שיטרידו אתכם ברעש עמו לא תוכלו להתווכח.
בהצלחה!
167

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
119.

כתיבה טובה!!

118.

אם כך, היא רשאית להדליק מוזיקה בקולי קולות כל יום, כל היום? לדפוק בפטיש, כל יום? לשים את שקית הזבל בחוץ, קרוב לדירתה? לשחרר ריחות למסדרון? מאיפה המוח המעוות לחשוב ששכנה יכולה לשמיע קולות "באופן משוחרר". תגיד זה לא בא מפנטזיה מעוותת? העצה שלך היא בדיוק ההיפך מהעצה לחיים המקובלת בכל העולם: חייה ותן לחיות! בכל העולם מקובל שלא להשמיע קולות הנאה בשעת הזיון אם יש ילדים בבית. ואני מדבר אפילו על ילדיך שלך, שלא לדבר על ילדי שכנים. עצה אומללה, לא נכונה, חסרת טקט וחסרת התחשבות.

117.

אבל לא בהידברות .

116.

להצטרף, להתחיל לגנוח בחזרה בצורה מביכה (זה טרן אוף רציני), לקנות לה מחסום פה עם פתק ובו 2 מילים - סתמי כלבה, לנצל כבר את ההזדמנות ולענג את עצמך, לדפוק על הקירות, ללכת לארון חשמל להפיל את הפקק, לפתות את השכנה כדי שתעזוב את הבחור/ה, לקחת סמים, להרעיל, לפתות את הבחור/ה שאיתה, להפסיק להמציא שאלות קלישאתיות עם תשובות חצי כוח. יש הרבה אפשרויות.

115.

זו הכתבה הכי מעליבה ומיותרת שקראתי בחיי. אל תקשיבי לו. אבל היו כמה טיפים לא רעים בתגובות. תקראי אותן בהצלחה ושיהיה לילה שקט ורגוע

comment-2-comment

למה החלטת שזה בן? איזו אטימות!

comment-2-comment

למרות השם שאולי היה/הינו נפוץ יותר לגברים, כותבת הכתבה היא אישה.

114.

113.

רוחמה ניקראת ככה כי משהיא מרחמת עליה שהיא נהנת חזק או שאולי הם מעלים סרטונים של גניחות לאתר פורנו ולכן יהיה קשה . מציע לשלוח שכן או שכנה שקרובה אליה שתרמוז לה ששומעים הכל ומהמבוכה היא תנמיך ווליום

112.

כנאמר בכותרת. אם היא משמיעה רעש העולה מהעוצמה המותרת בחוק ולאחר השעות שבהן מותר להרעיש, אז אפשר להתלונן על רעש. אחרת, שתהנה.

111.

לא בשביל זה פותחים טור!

110.

109.

גניחות של השכנה יחזירו לי את טעם החיים...אחרי שאישתי התייבשה כמו מדבר צין

108.

107.

106.

105.

פעם בשבוע היה מגיע אליה גבר ואז יום אחד הבת שלה הגיעה אליה הביתה ושמעה אותה לגנוח וזו הייתה שעה מאוחרת היא לא הספיקה לעלות לקומה עוד בלובי שמעו אותה היא ברחה מזל שכרה פה רק שנה הקלטתי אותה

104.

כל פעם שנמהומה מתחילה, צלילי אליה ותשאלו אם הכל בסדר ואם צריכים עזרה...

103.

גם אני אוהבת לצרוח…יש הרבה שיטות לעשות את זה. שימי לה מתנה בדואר כדור עם רצועה לפה תשמעי אותה הרבה פחות;)

102.

המסקנה היא שפה אנשים פשוט לא מכבדים את הזולת, בין אם בשכנות, שירות, בנסיעה בכביש ועוד. והמלצתי לכם לברוח מהגן חיות הזה כמה שיותר מהר ועוד יותר לדאוג שהילדים שלכם לא יקבלו פה חינוך כי הם בתורם יהפכו להיות חיות. במקרה שלי, ניסיתי להגיד יפה - לא עבד, ניסיתי להגיד פחות יפה - גם לא עבד. ניסיתי להזמין משטרה - בכל פעם שהזמנתי הם הפסיקו לשבועיים בערך וחזרו לסורם ואז הזמנתי שוב משטרה וחוזר חלילה. אגב, אין שום חוק לצערי שמגן מפני הדברים האלה וזה גם אחרי התייעצות עם השיטור הקהילתי וגם שוטר שאמר לי שאין שום אפשרות לאכוף גם כשהרעשים היו גם לפנות בוקר. בשורה התחתונה שנינו עברנו. מדינת חלם

101.

מה כולם רוצים מרוחמה. מי יודע איזה חבילה יש לרחמים..

100.

99.

ייתכן "שבשלישיה" התנהגותה תשתנה, כי בן זוגה למשחק יעדיף אותך ולא אותה. מניסיון חד פעמי תרגישי בשינוי.

98.

אם היית לי שכנה כזאת, הייתי מראה לה מה זה. פסק דין מטומטם וכלכך עכשווי ומגניב. באותו מצב, אם הייתי לי שכנה עם ילדים שהיו מרעישים כל הזמן, גם לא היית מוותרת. בשני המצבים פשוט הייתי ממש כועסת ולא מוותרת!

97.

עסור כמעט כל כתיבתך לנוכיח את המתלוננת שהיא מקנאה בצרווחנית....מגובר בהפרעה לכל דבר, לא בקינאה. תתביש לך.

96.

95.

השכנה שלי מדברת בפה מלא וגם עושה עם הידיים באותו זמן ואני נהנה מאד

94.

אם העבירה מצדיקה תקיעה

93.

מה אתם רוצים? שאשים פקק בפה?

comment-2-comment

comment-2-comment

מקנא בך ובבן זוגך...

92.

לפני מספר שנים השכנה שלי ממול החלון הייתה עושה בייביסיטר לנכד שלה. הוא היה מגיע יום אחרי יום ועושה כמויות רעש בלתי נסבלות. צעקות, צרחות, בכי יללות ומה לא. מה לא עשיתי... ביקשתי בנועם, ביקשתי פחות בנועם ושום דבר לא עזר, הסבתא הנחמדה לא הצליחה להשתלט על הילד. לבסוף נזכרתי במחקר שקראתי לפני מספר שנים שדיבר על זה על זה שלאנשים מאוד מוזר לשמוע את עצמם בזמן שהם מדברים. כלומר, אם בן אדם מולך מדבר ואת תתחילי להגיד את אותו דבר בזמן שהוא מדבר זה יגרום לו לחדול. הניסוי אגב היה שידור הקלטה של האדם המדבר בדיליי מאוד קטן ככה שהוא שומע את עצמו וזה ממש מפריע לו להמשיך לדבר. מפה לשם הבנתי שאולי כאן אמצא פתרון. בפעמים הבאות כשהנכד היה בוכה, הייתי פותח את חלוני ופשוט מחקה אותו ואיך שהוא בוכה בקולי קולות. הוא פתח את החלון והסתכל אליי. ראה אותי מחקה אותו כמה פעמים והפסיק בין רגע לבכות. נכנס לבית והיה שקט. המלצתי אלייך, או שתקליטי אותה ובפעם הבאה שהיא גונחת תשדרי לה בחזרה או שבפעם הבאה שהיא גונחת, לכי מחוץ לדלת שלה ותגנחי בצורה מופרזת ומגוחכת ליד הדלת שלה ככה שהיא תשמע אותך בוודאות. זה יעביר את המסר.

comment-2-comment

חבל רק שהסיכוי שהיא תגנח ככה מחוץ לדלת כדי להעביר מסר הוא כנראה אפסי.

comment-2-comment

91.

comment-2-comment

90.

89.

לאחרונה הפסיקה

88.

comment-2-comment

היא לא מדביישת היא מדוושת.

87.

הייתה לי שכנה כזו פשוט לקחתי את המקל של המגב דפקתי כמה פעמים על הריצפה כשזה קרה והיא למדה לקח והפסיקה עם זה

86.

בלי בושה, לדפוק לה על הדלת ולומר לה ישר בפרצוף שהיא העירה לך את הילדים ושאתם לא מסוגלים לישון. כך או אחרת, את הסקס של אותו רגע כבר שברת לה, ואם זה ממשיך גם אחר כך, לדפוק על הדלת שוב. קצת קשה להתרכז בסקס כששכן זועם דופק על הדלת. לפעמים אין ברירה, חייבים להעמיד בן אדם מול המראה.

85.

ואז נרגעים

84.

ראו את רוב התגובות של הקוראים, אז תבינו, בתוך עמך אתה חיי. לכו עם ה"רועשת לסקסולוג.

83.

מה זה הדבר הזה ומי החליט שהטמבל שחתום על הכתבה ראוי להשמיע את קולו המטופש?

82.

אם היא מרעישה בלילה בקולי קולות, זה לא בסדר ושתהיה בשקט. לא נהנים על חשבון אחרים.

81.

...ואז השכנה פשוט תפסיק מרוב בושה...ליד הילדים???

80.

עם כל כמה שהתגובות כאן משעשעות... זו זכותה לגנוח בקולי קולות ברמה שהשכנים שומעים ומפריעה לישון ? אחרי 23:00 אסור לשמוע מוזיקה בקולי קולות לא? למה מוזיקה אסור לשמוע ולגנוח כמו בהמה בקולי קולות מותר? אגואיסטיות לשמה, היא יכולה לעשות סקס גם בלי להעיר את כל השכונה.

79.

78.

77.

76.

אם השכנים היו צועקים בתוך הבית ברמה שמעירה את הילדים הייתי מזמינה להם משטרה. אז מה, בגלל שזה סקס זה פתאום בסדר?

75.

74.

73.

גונח ברוסית: ״בלאד בלאד יופויומט״. ואני מקנאה

72.

מה היא תעשה? תסרב? זו לא גסות רוח כי הצעקות שלה הן הזמנה, אין יותר הזמנה מזה. "אתם שומעים מה אני עושה"? אז אולי גם נבוא לראות, ולמה לא- אם אפשר גם לעשות. תבקשו יפה, זו זכותכם ומגיע לכם.

71.

70.

הייתה צועקת במבטא רוסי כבד אואד אואד אואי אואי. אף פעם לא הבנתי אם זה עוד או שזה אוי.

69.

68.

בעיתון "לאישה" בשנות השבעים. אין לי מושג מה אפשר לעשות במקרה כזה. צר לי מאד על השואלת ועל משפחתה, ומבינה מאד את המצוקה שלה. אבל התשובה שניתנה לה, נשמעת כל כך מתחסדת וכל כך לא בוגרת.

67.

תפריעי לה לישון שתלמד לקח , תקליטי אותה ותפרסמי בפייסבוק כולל פרטיה האישיים .

comment-2-comment

66.

אם זה לא עוזר אז אפשר לתבוע ולקבל פיצוי.

65.

64.

הילדים זה בעיה כנראה שהשכנה שלך סוג של בן אדם לא מתחשב אנשים לא משתנים.. אין לך מה לעשות רק להתחיל תהליך משפטי ולהוכיח שהילדים אכן נפגעים מזה. ואולי היא גם קלטה שאת מנסה לפגוע בה באותה צורה על ידי שימוש בילדים… הרי העולם מלא בחרא של אנשים לשתי הצדדים מסקנה תתמודדי!

63.

מוטב לעבור מדור או יועצת במקום שכונה.

62.

61.

חפירה ארוכה רק כדי להגיד בסוף ״אין לנו מושג מה לייעץ לך״. יש שיטות לאטום רעשים ואפילו בקלות, קנו חומר לאיטום רעש להדבקה על הקיר.

60.

59.

58.

סתם נראה לכם אין סקס כבר. לא זוכר איפה מכניסים אותו...

57.

גמור על הוילון!

comment-2-comment

56.

תקני לה מכשיר שמיעה או אוזניות אלחוטיות ואז היא תוכל לשמוע את הפסקול של הסרטים בשקט יחסי.

55.

תגידי ששמעת צעקות, וחששת לשלומה מניח שאחרי פעם-פעמיים, היא תבין את הרמז והכי חשוב, היא תרגיע, כי היא לא תרצה שתפריעי לה באמצע. בהצלחה

54.

53.

מה היינו עושים בלי אופיר? מי היה משמש לנו כמצפן? והאם ניתן למצוא דביל גדול ממנו? עד איפה עוד יכול להגיע הטימטום והרדידות של ynet?

52.

51.

החוק לא סבור ש"שני הצדדים צודקים וטועים במידה שווה". החוק בוחר צד ברור מאוד במקרה הזה. הוא אוסר על צעקות מדירות שכנים אחרי 11 בלילה, ולא משנה לו מה סיבתן. כל עוד הסיבה הזו אינה פלילית היא גם לא צריכה לעניין מישהו אחר ולכן התשובה של היועצת שמנתחת אותה לגמרי לא לעניין. אם החוק מופר ניתן להגיש תלונה במשטרה ובהמשך גם תביעה. זה גם מה שצריך לעשות עם שכנה שמצפצפת על החוק ועל בקשות מנומסות משכניה. אם היא גונחת לפני 11 בלילה באמת אין מה לעשות. ולנורית היקרה, בהנחה שאת לא היועצת או חברה של היועצת שפברקה את השאלה בשביל צחוקים, כנראה שתדעי בפעם הבאה לא לפנות לבלייזר עם בעיות רציניות.

50.

49.

תקליטי את צעקותיה ובמרפסת תשימי רמקול וכך כול הסביבה תהנה

48.

להקליט אותה ולשדר בקולי קולות ליד דירתה.

47.

46.

יש ציפוי לקירות שסופג רעש, גם ספריה עמוסה ספרים סופגת רעש. הצעה נוספת: תעשו אורגיה, ותגנחו כולכם בשעה מוסכמת חחחח

45.

אם אשתי נונת לי פעם בחודש אני מבסוט...

44.

השואלת זכאית לישוןן בלילה ולא צריכה בעל כורחה לשמוע את השכנה, חוסר התחשבות

43.

42.

אולי חוץ מההודים

41.

מה רע בשכנה גונחת?? כולם היום רוצים כזו גם אני

40.

שהם ידעו שאתם מעריכים את ההופעה המשלהבת שהם נתנו לכם.

39.

אסור להרעיש בשעות הלילה לפי חוק.

38.

37.

בודקים אם הרעש עובר את הרף המותר לשעות בהן זה קורה. אם זה עובר, אפשר להגיש תלונה. אם זה לא, אין מה לעשות. באותה מידה זה היה יכול להיות מוסיקה או סרט בטלוויזיה. זה שזה "סאונד של סקס" לא רלוונטי בכלל, וזכותה לעשות כמה רעש בביתה שהיא רוצה, כל עוד זה לא עובר על תקנות הרעש.

36.

הגברת הייתה גונחת עד שלשכנים נמאס ואז כולם החלו לצעוק להם הערות: עכשיו תעביר לה אותו לפה, עכשיו דחוף לה אצבע בתחת וכו. זה נפסק.

35.

עדיף גניחות של אישה נהינת מאשר צרחות ובכי ליליים של ילדים שגם מעירים את השכנים ואת השכונה.

34.

אם הינו גרים מבודדים במדבר, נכון לעשות כרצוננו. לכן בסביבה עירונית נדרש להתנהג בחברתיות, ולא לחשוב רק על עצמך, במיוחד שזה חוזר על עצמו פעמים רבות. אופיר- מהתגובה שלך עולה שאתה אדם אנוכי ולא מתחשב בזולת. פעם ראשונה ופעם אחרונה שאני קורא כתבה שלך. בזיונר..........................

33.

בישראל אי אפשר לגור בבניין... תפנימו.

comment-2-comment

32.

31.

במקרה הטוב פעם בשבוע.. יאללה כל יום??? איזה תענוג אלו חיים!! תפרגני לה, איזה כיף לה

30.

29.

אחרי שהשכנה תתחתן היא תפסיק לצעוק בלילה ותתחיל לצעוק ביום.

28.

.take-home message of the day. mind your own business is another one

27.

26.

יש זוג מבוגר יחסית 50 פלוס דוחה ביותר שהאשה גןנחת בקול גדול . דוחה מעיר בעאמצע הלילה . הזמנו משטרה דווקא עזר .

25.

שכן צעיר עבר לגור מעבר לקיר. כל היום היו נשמעות מכות וחריקות, אבל זה כי הוא היה מתאמן על מכשירי כושר למיניהם שהתקין בדירה. לזה התרגלתי. אבל לילה אחד התעוררתי (ואני ישן עם אטמים), למשמע קולות מוזרים. חתולים רבים בחצר? נרדמתי חזרה. לילה אחר שוב התעוררתי. הפעם הוצאתי את האטמים והבנתי שאלה ללא ספק קולות אנושיים. צרחות של ממש שנשמעו יותר כמו זעקות כאב מאשר גניחות הנאה. לא נרדמתי חזרה בקלות... הסיפור המשיך, עם צרחות דומות, מכאן קיוויתי להסיק שהצורחת לפחות מסכימה למצב, וחוזרת אל הבחור שוב ושוב מרצונה החופשי. זה הפך למטרד של ממש. כשאני כבר דרוך לקראת הסשן הבא , הייתי מתעורר בלילות שוב ושוב למשמע הצעקות ודפיקות עמומות. משום מה הם העדיפו לעשות את זה בין 3-4 בבוקר, כך שהשינה שלי תידפק בצורה החזקה ביותר. זה היה הרגע שבו התקשרתי למשטרה להתייעץ. נאמר לי שבפירוש אפשר להזמין שוטרים, אם הרעשים מתחוללים באמצע הלילה. המתנתי עם זה. יום אחד פתאום שמתי לב שכבר תקופה הסקס הפרוע הפסיק להתחולל מעבר לקיר. אולי נפרדו סוף סוף?! אבל השלווה לא נמשכה יותר מדי. באיזו שבת בצהריים ראיתי את הבחורה צועדת אל הבניין (כנראה חזרה מחופשת משפחה בחו"ל - היא דיברה אנגלית רצוצה). ואז יום אחד, כשחזרתי מהעבודה, שכנה סיפרה לי שהשכן פשוט עבר דירה, וזהו. בא לציון גואל. תנחומי לשכנים החדשים של הבחור.

24.

ככל שזה בכלל אמיתי הפנייה הזו. לפנות לוועד הבית. אם הם מתביישים להתערב, לדרוש שיממנו מכתב התראה מעורך דין, או לחלופין תביעה למפקח על המקרקעין. היא רוצה לצרוח כמו בבורדל, אדרבא. אבל שתעשה את זה בבית פרטי, או בזה של הפרטנר. מי שגר בבית משותף צריך להתחשב בשכניו.

23.

זה בדיוק הזמן לקפוץ לבקש כפית סוכר. יותר טוב, לשלוח את הילד לבקש מהשכנה כפית סוכר.

22.

21.

כמה טמטום בתשובה הילדים הקטנים חייבים לשמוע ולשאול פשר הדבר כבר אין צניעות כבוד לזולת בושה וחוצפה

20.

בשביל העונג שזה גורם לה ולכולם שווה לכולכם לאהוב התנהגות זנותית ומתגרה של אשה

19.

איזו טעות

18.

היה מקרה דומה באנגליה. ודווקה משטרה מצאה פתרון

17.

והעיקר את ישר מניחה שהכותבת עם ילדים, שזה מזכיר לה נשכחות ובלה בלה בלה…. העיקר לא לומר שזה פשוט מרעיש. משהו לא בסדר עם הכותבת ותמה כנראה.

16.

תדפקי לה חזק על הקיר מה שיעצור את האקסטזה היא תבין שהאקוסטיקה עובדת לשני הכיוונים ותמתן את עצמה. בהצלחה לשתיכן.

15.

14.

שם זו כבר הטרדה מינית ואת צריכה להתלונן עליו ושירחיקו אותו מהאנושות לנצח

13.

וזה ממש מעיר אותי אני מקווה שזה לא בזמן שהיא מו*צת

12.

11.

הייתה לי שכנה מהממת שהייתה צועקת כל לילה. אחרי תקופה ארוכה של שקט מפתיע, שאלתי אותה מה שלומה ובחיוך שאלתי אם היא נפרדה מחבר שלה. היא שאלה אותי בפליאה איך אני יודע. אמרתי לה בחיוך גדול יותר שבזמן האחרון יותר שקט :) היום, 12 שנים אחרי אנחנו נשואים + 2 ילדים מדהימים ועד היום היא צועקת רק בשבילי :)

10.

אין בעיה ואפילו רצוי לחיות את חייך כפי שאתה רוצה, כל עוד אתה מאפשר לאנשים אחרים לחיות את חייהם כפי שהם רוצים. בדומה לקריוקי, אירוח של הרבה אנשים בבית, עישון שעולה מהמרפסת של השכן אל תוך הבית, וכו' וכו' וכו'. קצת התחשבות באדם אחר לא תזיק, טוב הסקס ככל שיהיה - יש עוד אנשים בעולם חוץ ממך

9.

יש לי שכנה ממש HOT, כל לילה היא צועקת YES,YES .... אז הצעתי את עצמי כ PARTNER.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

מבטיח לכם שהיא תפסיק

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

וזה עוד קרה אצלי במיטה... (גרתי קומה מתחתיה, אבל הייתה ישנה אצלי)

8.

אני נהנה מכל רגע, כן ירבו

comment-2-comment

שבועיים כשהיא שקטה ברור לכולם שהיא בנידה ושוב שבועיים חגיגה וצועקת בלי מעצורים. אני ממש מתביישת בשבילה אבל כנראה שהיא לא שולטת בעצמה בזמן האקט. ויש לה 6 ילדים

7.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

מה הבעיה, אפשר לבקש אם אפשר להיצטרף לחגיגה.

6.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

בראיון עימו, קצת לפני מותו ציין ששכב עם 13 אלף נשים שונות אך במהלך שנות נישואיו (נדמה לי שכ-5 שנים) מעולם לא בגד באשתו. משעשע.

comment-2-comment

5.

מעשנים בכל פינה ומזהמים לנו את האוויר "כי הם רק רוצים ליהנות קצת". משמיעים מוזיקה בקולי קולות בכל חוף ציבורי. זורקים זבל בלי לאסוף אחריהם. מפעילים קמיני עץ בבית וכל הרחוב מסריח כמו מדורה. למה זה צריך לעניין אותנו מה היא עושה בבית שלה, אנחנו לא צריכים לשמוע אותה!!

comment-2-comment

comment-2-comment

קראת בכלל את הכתבה עד סופה?

comment-2-comment

אולי דווקא צריך לשנות את תקני הבנייה לקירות אטומים יותר.ולפרסם תקן לאיטום נגד רעש בבנייה.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

אני לעומך לא רוצה לשמוע צרחות בלתי פוסקות של ילדי שכנים שמערים כל שכונה כל לילה. את תגידי שזה טבעי ילד בוכה וצורח.סבבה.גם אישה בעת סיפוקה המיני זה טבעי ולא ניתן לשליטה. אז לגבי ילדים בוכים וצורכים בלילה : לא צריכים לשמוע אותם.זכותי?כן. ואין קשר לאיך שמדינה נראית. אם היא תפסיק להז....ן ולגנוח פני המדינה לא ישתנו.

4.

3.

comment-2-comment

המשטרה תטפל בתלונה על הרעש, רק במקרה שההפרעה מתרחשת בשעות בין חצות עד 6 בבוקר והווליום בעוצמות חזקות ממש. לא בטוח שזה המקרה.

comment-2-comment

מי קורא למשטרע להלשין?

comment-2-comment

במקרה הטוב נבקש לראות מי בן או בת הזוג ... מקווה שלא אגיע למצב שבו אבקש להפסיק לגנוח רק תהני

comment-2-comment

comment-2-comment

אחרי שהיא תקבל מהשוטרים היא תרגע לשבוע.

2.

היה לה יזיז שמדי פעם היה מגיע בשעות היום , והם היו עושים סקס קולני חבל על הזמן תהיו אנשים טובים ומתחשבים זה כיף לעשות סקס .

comment-2-comment

אם היא מפריעה לי לישון אני ממסמר לה את אבו אבוהום

1.

לא להעיר לה, להצטרף אליה

לכל התגובות
0