347

תפסיקו עם הטון המתגונן על מות שירין אבו עאקלה - הגיע הזמן לעלות להתקפה

עיתונאית אל-ג'זירה נכנסה לאזור לחימה וידעה שהיא מסכנת את עצמה. אז הגיע הזמן להפסיק עם ההכאות הישראליות על חטא ולהתחיל לתבוע הסברים: האם האמריקנים חוקרים גם מוות של עיתונאים בשדות הקרב שלהם? ואיפה הגינוי של האו"ם לחיסול העיתונאיות במקסיקו? ג'ודי ניר מוזס שלום קוראת להפסיק את היבבות ומזכירה לנו מי הרעים בסיפור האומלל הזה

ג'ודי ניר מוזס שלום | פורסם:15/05/2022
צילום: EPAשירין אבו עאקלה. נכנסה ביודעין לאזור לחימה (צילום: EPA)
שירין אבו עאקלה נהרגה כשעמדה – במסגרת עבודתה העיתונאית - בסמוך לחילופי אש בין כוח צה"ל למחבלים חמושים במחנה הפליטים שבג'נין. זה מצער אבל זה מה שקורה לעיתים באזורי לחימה. אז אתם שם - בממשלה, במשרד לביטחון פנים, בצמרת המשטרה, אולי בצבא - רדו מכל הכאות החטא האלה, הרימו ראש והתעלמו מכל הטרוניות והיללות.
מהאש של מי נהרגה אבו עאקלה – אנחנו לא יודעים, וקרוב לוודאי שלא נדע אף פעם. אבל זה גם לא באמת חשוב. בניגוד לכל דברי ההסתה, שירין אבו עאקלה לא נרצחה בידי ישראל, לא חוסלה בידי כוח צה"ל שפעל במקום והאש כלל לא כוונה אליה. ואני מניחה שזה נכון גם לגבי המחבלים הפלסטיניים, כנראה שגם הם לא כיוונו אליה את האש שלהם.
כל עיתונאי שיוצא לסקר שדה קרב - ורבים מאיתנו עשו זאת, גם אני – יודע שהוא מסכן את עצמו. אבו עאקלה ידעה זאת היטב וגם דיברה על-כך לא אחת. זה חלק מהסיכון המקצועי. בעימות הישראלי-פלסטיני נהרגו ב-30 השנים האחרונות 20 עיתונאים ואנשי תקשורת. ולמרבה הצער, בעולם כולו נהרגים עיתונאים דרך קבע בשדות קרב ובאזורי אלימות אחרים. השנה נהרגו עיתונאים באוקראינה ובמקסיקו ובאפגניסטן. בשנה שעברה נהרגו 45 עיתונאים ברחבי העולם. בשנה שלפני כן נהרגו 65. וב-30 השנים האחרונות נהרגו 1,523 עיתונאים. בין השאר בעיראק, במקסיקו, בסוריה, בפקיסטן, באפגניסטן וגם באירופה ובארצות הברית. זה מה שקורה לעיתים כשעיתונאים נאלצים לסקר, באומץ לב, אזורי סכנה. וזה גם מה שקרה לשירין אבו עאקלה.
אז בבקשה ממשלה יקרה, רמטכ"ל יקר – תפסיקו עם מסע הריגשי הזה לבדיקת נסיבות מותה של הגברת. כל מה שהייתם צריכים לומר זה: "אנחנו מצטערים על מותה של העיתונאית, אך אירועים כאלה באזור קרב מתרחשים לעיתים. בכל מקום בעולם. לא ברור כיצד היא נפגעה, אך בוודאי ובוודאי שכוח צה"ל לא ירה בה, לא במכוון ולא במזיד, וכל טענה אחרת היא תעמולה מרושעת".
זה הכל.
ובכלל, כל הלירלורים האלה של נבדוק ונחקור, וכל הטון האפולוגטי הזה – צריך להפסיק עם זה ולעלות להתקפה. למשל על אונסק"ו, ארגון החינוך, המדע והתרבות של האו"ם שהזדרז לפרסם גינוי על מות אבו עאקלה ו"שכח" לפרסם גינוי על חיסול שתי עיתונאיות במקסיקו שהתרחש יומיים קודם לכן.
ועם כל הכבוד לידידנו האמריקנים, כשדובר מחלקת המדינה דורש חקירה של האירוע (אבו עאקלה הייתה אזרחית אמריקנית) ונשיאה באחריות, מותר לשאול אותו האם נערכו חקירות דומות באירועי מוות של עיתונאים בשדות קרב שבהם היה מעורב הצבא האמריקני – בכווית, בעיראק, באפגניסטן.
ואם עיתונים בעולם, כולל "הוושינגטון פוסט", מפרסמים כותרות המטילות את האחריות על ישראל – צריך מיד לתבוע מהם את הסימוכין לטענות הללו. ובהינתן שאין לכך שום סימוכין למעט טענות כזב פלסטיניות – צריך לתבוע מהם הסרת הכותרות והתנצלות.
התקפה במצבים האלה אינה רק טקטיקה יעילה אלא גם צודקת והוגנת.
תמונה כלליתכוחות משטרה בזמן הלוויתה של שירין אבו עאקלה
ואז הגיעה הלוויה. המשטרה, שצפתה מראש הפרות סדר, זימנה לפני-כן את האח של שירין אבו עאקלה כדי שימנע השמעת שירים וקריאות לאומניות בלוויה, כדי שלא לחמם האווירה. הוא כמובן סרב. ואכן בלוויה השתתפו אלפים, משמיעים קריאות ונושאים דגלים, ואספסוף מלווה ומיידה אבנים, מה שחייב את המשטרה לעשות שימוש בכוח כדי להשליט סדר ולמנוע התפרעות נרחבת.
תמונה כללית
ג'ודי ניר מוזס שלום
כן. המראות לא היו סימפטיים. וברור שהסרטונים האלה - של פלסטינים שנושאים ארון עטוף בדגל פלסטין ובו גופתה של גיבורה מקומית, נאבקים בשוטרים במדים שחורים – זכו לתפוצה ניכרת בכל העולם וחיממו היטב את זירת הרשת הבוערת גם כך. זה הרי דימוי כל-כך חזק בשירותה של התעמולה הפלסטינית. אז יתכן שהיה צריך לחשוב מראש על הפוטנציאל הנפיץ של סרטוני רשת כאלה ולמנוע מראש מצבי חיכוך. אבל בסופו של דבר השוטרים בשטח עסקו בדבר אחד: לשמור עלינו. לשמור על הסדר הציבורי. למנוע כדור שלג של אלימות שהיה מתחיל בלוויה ומי יודע היכן היה מסתיים.
אז מה כל הדיבורים האלה על ועדת חקירה ובדיקה פנימית?
הפסיקו עם דיבורי ההצטדקות, עם הטון המתגונן, עם הניסיונות "להבהיר", "לברר", "להצדיק". אירוע מותה של אבו עאקלה לא נעים, אך לא באשמת אף אחד. הרעים בסיפור הזה הם מי שעושים בו שימוש תעמולתי. אז חלאס. די עם כל היבבות.
לכתבה זו 347 תגובות
הוספת תגובה
347

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
285.

צודקת מאה אחוז. מה יש לבדוק כאן ומה יש להתנצל כאן. היא נהרגה בטעות בחילופי האש, וזהו. התגובות הגלותיות והמתנצלות והמתרפסות של "מנהיגי המדינה" וכל "הפרשנים" הזויות לחלוטין. די צאו מהגלות !!

284.

283.

מישהו אחד אומר את האמת לצערי ערבי ישראל הם הסכנה הגדולה ביותר למדינה

282.

281.

אחת הפעמים הבודדות שאני מסכימה עם הכותבת,אכן די לקשקש,תעלו להתקפה בלי הכרזות ובלי התנצלות,המלחמה כאן היא על הבית,שונאינו רוצים רק להרוג במקום לנסות לחיות בשלום. והעולם,כבר באירופה מתחילים להרגיש את האיסלם,עוד רגע לא תהיה שם שליטה

280.

279.

כך מנהיגיה העכשווים של ישראל עסוקים כל היום בהלקאה עצמית , הרי ברור לכל בר דעת מי הרג אותה הם ביום יום רוצחים את אחיהם , זו התרבות שלהם , מסכים עם כל מילה של מוזס ,

278.

מה היה לה ל סתובב שם? אלא רק ללכלך על היהודים - עיתונאית עויינת, שונאת ישראל...

277.

סוף סוף מישהי כותבת את הדבר הכי פשוט ומובן

276.

סוף סוף מישהו (ליתר דיוק מישהי) שיש לה יכולת רצינית להשתמש בעתון הנפוץ והחזק במדינה אומר דברים ברורים ונחרצים, כל כך פשוטים וברורים. רק אציין שקדם לכך הראיון המצויין שנתן אלוף פיקוד המרכז יהודה פוקס, לערוץ 12 ביום הארוע, שאמר בדיוק את אותם הדברים. בלי להתבלבל, בלי להתנצל, רק להביע צער (אנושי, כמובן). תפקיד צה"ל לשמור על בטחוננו, וכל מי שימצא באזור המלחמה עלול להיפגע וזה על אחריותו בלבד. נקודה

275.

איפה האנושות נעלמה?? ואם הייתה עיתונאית יהודיה איך תגיבי?? יבוא יום אלוהים יביא צדק לכל בן אדם חלש ויביא עונש לכל שתלטן

274.

273.

ואם זה היה בטעות ... אז שעיתונאים יפסיקו לרוץ בתוך שדה קרב ... ולא יפגעו

272.

271.

מסכים איתך ..

270.

שהעיתונאי צדוק יחזקאלי נפצע קשה בגלל הפצצה הרוסית בככר לא חקרו את . הרוסים" זה ישראלי עם פוטין לא מתעסקים העולם צבוע אנחנו תמידאשמים

269.

סוף כל סוף לא מלקקים את הישבן של איש ואומרים את מה ששוכב בין החזה לבטן . כל הכבוד מיס מוזס

268.

גודי. תודה שסוף סוף קם רול אחד שפוי מהרוב הממורמרר והדומם שיש בעם. בבקשה אל תרפי מהעניין . מה זה השתפננו. לא הגיוני מה שקורה בעיתונות הישראלית ובתקשורת הממוסדת. חולשה תבוסתנות אין לי הסבר

267.

די כבר להתחנחן ולהתחנפן. חבל מאד שהיא מתה, אבל העובדה שהמדינה הרופסת שלנו ממשיכה בשגעת הזו של לשתתף בכלל מדבר הזה עברה כל גבול.

266.

265.

264.

ירו על החיילים שהיו מכונסים ברכבים הממוגנים ללא הרף במשך שעות. למה אפשרו מצב כזה ? למה לא מפעילים מזלטים ומסוקי קרב שיגיבו בעוצמה ומיד למקורות הירי ? .במקום זה מהחשש מהעיתונות הבינלאומית.העדיפו להשאיר את החיילים כך במצב בלתי אפשרי. הגיע הזמן שגנץ יילך.

263.

262.

261.

260.

259.

כמה קל להיות אבו ג'ילדה כאשר אינך אחראי לבטחון המדינה ועם ישראל. לא ג'ודי תצטרך לפנות בבקשת סיוע ואולי אפילו עזרה מידית (יום כיפור-ניקסון) לצורך שימור קיום המדינה! בנוסף לכך, זו לא הייתה "סתם" עיתונאית אלא אזרחית ארה"ב, ומדוע כל כך קשה לג'ודי להבין את הזעקות כאשר מדינת ישראל זועקת לא פחות חזק כאשר מדובר בפגיעה באזרח ישראלי (לפני 4 חודשים, הזוג בטורקיה)? קצת מחשבה לפני ההקלדה.

258.

חבל שאין הרבה אנשים שיכולים לומר את האמת ולא צריך יותר מהאמת. לא צריך להתייחס יתר על המידה מכל מה שעשו סביב העיתונאית .

257.

256.

" וברור שהסרטונים האלה - של פלסטינים שנושאים ארון עטוף בדגל פלסטין ובו גופתה של גיבורה מקומית, נאבקים בשוטרים במדים שחורים" לו ניסוחים יכלו להחליף עובדות מצולמות....

255.

רק לפני כמה שבועות נהרגו עיתונאים אמריקאים באוקראינה. היא (שירין ) לקחה סיכון שיקרה לה משהו.

254.

ממש כך. לא מצליחה להבין את כל הטטרים הזה סביב מותה ומסע ההלוויה שלה. 19 יהודים חפים מפשע נטבחו החודש ולא היה סביבם כזה רעש . אני לא מבינה, הדם שלה יקר יותר מהדם של האזרחים שלנו? או שאנחנו צריכים להצטדק על הקיום שלנו בפני העולם??? היא נכנסה לשטח מסוכן ונשאה בתוצאות. אבל כמובן שהערבים יודעים לקחת כל סיפור ולהפוך אותו לתעמולה נגד ישראל בעולם. בושה שאנחנו נותנים לזה יד.

253.

זה יפה להתלהם וגם לאומי אבל לישראל יש אינטרסים שלא קשורים במה צודק או נכון כי לא ככה מתנהג העולם. הארוע בג'נין נצפה בכל העולם וזה מסוג המצבים בהם צריך להקטין להבות למנוע פגיעה במעמדה של ישראל. למשל, בארה"ב האהדה לישראל מאוד ירדה וזה יכול להאפיל על אינטרסים בטחוניים, יש לנו יחסים עם אמירויות , סעודיה ירדן שחיוניים לנו במודיעין ויותר מזה בזירה מדיניות מול איראן . במצבים כמו הארוע הזה המנהיגים הערבים מתקשים לעמוד מול ההמונים ומקשיחים עמדה. לגופו של עניין העיתונאית נפגעה בכדור תועה והקו לפיו זה לא משנה מי ירה עדיף לנו על פני המצב הנוכחי בו מיליארד מוסלמים ומאות מיליונים במערב רואים כותרת לפיה ישראל חיסלה עיתונאית. בעניין הזה אין הבדל בין ביבי בנט ברק ושרון . כולם צריכים לתת דין וחשבון לאמריקנים ולדעת הקהל הבינלאומית כולל הערבית. ניר מוזס כמו רוח התקופה הטוויטרית לא חושבת עד הסוף.

252.

‏את צודקת כל מה שכתבת אני בעד זה אני כל כך מעריך אותך ‏ואני בדיוק ‏בדעה שלך תמשיכי ככה מאחל לכם הרבה בריאות

251.

250.

העם רוצה בחירות עכשיו. אם לא עכשיו אמתי. צריך לשבור ימינה וחזק, אין דרך אחרת להילחם בטרור ובשונאי ישראל בדרך אחרת. אין לממשלה מנדט. מי מאמין "לסקרים" של ערוץ 12. המדינה בפשיטת רגל גועל נפש.

249.

מחבל מתוך כוונה שלו לתלות עוד אשמה על ישראל ולהקריב אותה למען ההסתה הפלסטינית.

248.

עוד לא הייתה מדינה בעולם שניצחה קרבות באזוריי מגורים. אז מלחמה זה לא כהגדרת מלחמה. וכן הישראלי ידוע בעולם כ "משוגע" כ "תוקפני" כ "מגיע לי" וגם "אל תצא פראייר" שמנהל אותכם גם בלי שתבינו זאת. כן גברת ג'ודי זה בדיוק מה שמנהל אותך אך בסוף את הפראייר (דעתי). כנראה חזרת להתנהגותך הטיפש עשרה שלך. אני אוהבת אותך.

247.

זאת מלחמה לא מסיבה אנחנו מסכנים את חילנו יום יוםבהתנהגות ובחינוך הבזויה של הערבים גם לנו לצערי יש מתים עצה לי אלהם שומר נפשו ירחק ושיתרחקו מאיתנו אנחנו לא נשב בחיבוק ידיים

246.

צודקת בכל מילה וזה שכתב פה על הארון קבורה אוי אוי אוי כמעט נפלה מהארון היא כבר מתה לא ישנה לה . ל3 מאלעד שנרצחו גיניתם בכל העולם גרזנים ינעל העולם גרזנים . העיקר שיגנו רציחות ולא איזה מסע הלוויה שכמעט נפל הארון מי ישמע

245.

היא צודקת בהחלט היא לא נרצחה חא על ידי ישראל וגם לא על ידי המחבלים היתה באיזור מסוכן חטפה כדור היתה חסרת מזל

244.

צודקת .

243.

242.

טון מתגונן ? זה טון חתרני למען האוייב אש"ף מהרפורמים , לא חילונים , התפקיד של המלעונה הוא ריגול והסתה על הלגיטימיות שלנו בארצנו , ברוך שפטרנו מיזו , ובכלל מה עושים תיקשורת אוייב עויינת לישראל בישראל ? הרפורמים הורסים אותנו , מחלחלים לנשמתנו עים אצבע בוז בעיניים , ימח שמם של הרפורמים , לא החילונים והשמאלנים עדרם של הקומץ ערב רב , מלשון רב לאומים , על היהודים בארצם , מלא בגלות עובדים עליהם , עלנו ? עץ חותך עץ , ידית הגרזן , יהודי עד יהודי יעבוד עליו,

241.

כל מלה בסלע

240.

זה השמאל החולה, שמנהל אותנו. לולא מעשה הנבלה של בנט, השמאל לא היה מגיע לשלטון לעולם

239.

238.

צודקת. לא שהיא הפסד גדול שקרנית תומכת טרור אבל צה"ל לא יירה בעיתונאית.

237.

מוזס לא צפתה כנראה בתמונות בהן שוטרים מכים באלות אנשים שהולכים אחרי הארון. את התמונות האלו מסתירים בישראל אבל לא בתקשורת הבינלאומית. וכן מוזס, זה חשוב לדעת מי ירה. אם זה חייל ישראלי הירי היה מכוון ולכן זה לא אקראי. הצלף יעמוד לדין על רצח.

236.

כל הכבוד לגודי ניר מוזס שלום על התגובה הנחרצת , הלוואי שהיו שומעים לעצתה

235.

עכשיו כל המגיבים תשמעו אתם אפסים לא מבינים שאתם צריכים פסיכיאטר שיטפל בכם כללי המשחק שאין כללים זה היה יהיה וישאר ככה רצחת ובכית אז אני מוכן להצדיק את הדינמיקה אתם מבקשים 70 שנה מגרמניה לשלם על הפשעים שלה ובצדק ולא מוכנים לשלם על הפשעים שלכם 7 שניות די רציתם וקיבלתם תודה

234.

צודקת 100%

233.

אין מה לעשות. המוות של העיתונאית כנראה לא היה באשמתנו , והמיקום של הכתבת הוסיף לטרגדיה אבל אפשר היה להתנהג אחרת בלוויה שלה.

232.

מעניין את הת.... שהם שרו שרים לאומניים והניפו דגלים, את מי לכל הרוחות זה מעניין? אף אחד לא היה משדר את זה אלמלא המשטרה נתנה להם במתנה את קטע האלימות הרגיל שלה. אנחנו הרי כבר 50 שנה יורים לעצמנו ברגליים. גם את ספינת ה"מרמרה" הטורקית איש לא היה זוכר אלמלא האידיוטים שקיבלו החלטה לעצור אותה בכוח מול המצלמות.

231.

את זודי הקול השפוי שלי ושל תשעים ותשע אחוז של היהודים במדינה, אבל התקשורת האוינת תדאג לשים את הדעות שלך ושל כמותך בתחתית המהדורה, היא תכתוב בכותרות על הפילוג והשסע בנינו, היא תכתוב בכותרות על השוליים הנחשלים והמפשלים, היא לא תכתוב על האחווה והנתינה והמגשר והנבנה ללא הרף והצומח והמלבלב, היא לא תכתוב ממושכות על גיבורנו עטורי התהילה, היא תהדיר את הרוע והאכזריות והכוח של אויבינו בני השטן, את דגלי חמאס, את חברי הכנסת הערבים מחבלים מתוך הבית, אלו הכותרות שלה, העיתונאים אלו הגיס החמישי במדינה שלנו.

230.

229.

הוא מה שגורם לנו להפסיק להאמין במערכות החוק והאכיפה שלנו שישמרו עלינו ויתנו לנו גב. איך יכול שוטר או חייל לסמוך על המדינה ששולחת אותו אם היא תמכור אותו בשקל כדי לקבל יחסי ציבור טובים יותר ? שתדע כל אם עבריה...איך משפט כלכך חשוב הפך להיות ציני ? ואנחנו מתחילים לפקפק בזכות הקיום שלנו כאן...במיוחד כשהשלטון שומר על המפגעים ומעניש את הקורבנות. הגנה עצמית ? אין דבר כזה כשאתה יהודי. כשאתה פושע העונשים מגוחכים. מדינה לתפארת . זה בלי לדבר על יבוש תקציבים כל מה שהמדינה אמורה לתת לאזרחים.

228.

כל מילה בסלע. למסגר ולשלוח לכל ממשלות ישראל לדורותיהן...

227.

בושה וחרפה מה שגכתבת ,שילוב של תוצאת כיבוש ,שנאה והתנשאות , חוסר אינושיות ,ומעל ומעבר לכך שיא הטיפשות ..

226.

התגובה הכי שפויה מאוזנת ובעיקר מוסרית והוגנת . הגיע הזמן לעמוד מול תעשיית השקרים והנרטיבים הקורבניים של הפלסטינים. ממילא תמיד יאשימו אותנו אז הגיע הזמן להחזיר להם ולעולם בנשק הכי חזק שבו הם משתמשים נגדנו. עדכון התודעה העולמית לגבי הסכסוך והפיכתו לסכסוך שגובה קורבנות ללא רחם מאיתנו. הפעם גודי אני איתך

225.

איפלו שערפת מת לא דבריו ככה די כבר סך הכל הייתה תומכת טרור שונאת ישראל.

224.

אני לא אוהב את גודי מוזס אבל היא צודקת ב100%

223.

אז מה השתנה עכשיו?

222.

ובכל תחנות הרדיו הישראליות היו מתחננים לראיין אותו ומתרפסים אליו בשידור חי.

221.

זאת חמאסניקית בכיסוי של עיתונאית תראו לי כתבה אחת שהיא כתבה שידרה שמצדיקה את ישראל. עיתונאי צריך שיהיה הגון ונותן בכתבותיו ובמאמריו את כל הצדדים, תראו לי עיתונאי אחד ערבי שנמצא בשטחים ובעזה שהביע איי פעם הצדקה בישראל, הלא למחרת הוא יחוסל, הם כותבים ומשדרים את אשר החמאס רוצה.

220.

219.

תודה, ג'ודי, התסכול בימים האחרונים מהצביעות הנוראית בארץ ובעולם היה גדול. סוף סוף מישהי אומרת דברים הגיונייים!! ועוד כששבוע לפני כן, 3 אזרחים תמימים, שהלכו ברחוב- ורצצו את גולגלתם- לא היה נראה שיש לזה התייחסות כ"כ רצינית בארץ ובעולם כמו מה שעשו על מותה של עיתונית שלקחה על עצמה סיכון בתחום העבודה שלה- ונהרגה בטעות. פשוט לא יאומן לאן הגענו אנחנו, ולאן הגיעה השנאה לישראל בעולם.

218.

217.

216.

אכן בהסברה - חייבים לעבור להתקפה ויש על מה לתקוף !!!

215.

מאות עיתונאים נהרגו בקרבות והעולם ממשיך בשלו..והנה כאשר מגיע האסון בקרב עם טרוריסטים ועיתונאית נהדרת כל העולם על הרגליים...תתעוררו...תפסיקו להתרפס...לגמגם...אנחנו לא אשמים. מי שמגיע לאזור בו מתנהל קרב צריך לדעת שהוא יכול להיפגע..ולא משנה מאיזה צד הרשות מסרבת לשתף פעולה בזיהוי צד התוקף מתוך ידיעה ברורה שזה בא מהצד שלהם. הם צועקים כקורבנות של הכיבוש זוכים לאהבה בעולם במקום לצאת בהתקפה לפני כל העולם לציין שאין אנו יודעים מי פגע אך בל נשכח שזה צפוי שיקרה. וזה קורה בכל העולם עיתונאים נהרגים בקרבות. היא הסתכנה ושילמה מחיר. זהו סוף להתרפסות המטורללת של בנט ולפיד שני ילדים בגן שמנהלים מדינה קודם שינהלו מכולת...גם לא ידעו לנהל. מה שמעניין אותם זה התואר ראש ממשלה והם מוכנים להתאבד ולאבדמאת המדינה לשניהם מיליונים בבנק הם מסודרים...עכשיו לעשות חיים על חשבון המדינה...בושה וחרפה. זה השינוי המיוחל שזכינו לו. קיבלנו עונש משמיים. הערבים חוגגים הטרור חוגג וכולם שותקים.

214.

צודקת במאה אחוז רק חבל שהממשלה והצבא רוצים להיות יותר צדיקים מהאפיפיור וזה לא יהיה 1.כי העולם צבוע ומאמינים לשקרים של הפלסטינים ואנחנו צריכים להגן על עצמינו ולא להגרר לשקרים שלהם 2.כי הפלסטינים הם תמידמשרים כשהם חוטפים מראים עצמם כמסכנים אבל בפועל מתנהגים יותר גרוע מחיות

213.

הרי עם ישראל אלופים בלהיות יותר צדיקים מכולם ולירות לעצמנו ברגל כל פעם מחדש . דיי........

212.

211.

מלכה !!!

210.

209.

נכנסה לאזור לחימה ונהרגה מכדור .כל האחריות עליה

208.

207.

206.

סוף סוף מישהי אומרת את הדברים שאף פוליטיקאי לא אומר. מי שנכנס לקו האש עלול גם לחטוף

205.

204.

יפה כתבת

203.

כרגיל ישראל אלופת השקרים בעולם

comment-2-comment

202.

201.

200.

199.

198.

צודקת ג׳ודי.

197.

196.

צודקת בהחלט!!!

195.

עדיין צועדת ללא כיוון

194.

מסכים.... הפעם

193.

זה קול מסית ואסור שיהיה בארץ טלביזיה חייבת לדווח חדשות לא דעה הם הוצאו בזמנו ממצרים אל גזירה זו טלביזיה בחסות חמאס והאחים המוסמים בחסות קטאר

192.

צודקת

191.

מה שקרה בהלוויה פשע נתעב

190.

189.

188.

ניסיון ניסיון ניסיון

comment-2-comment

187.

אז עושים תחקיר ועוברים הלאה. לא חושב שצריך להעמיד לדין מישהו על זה. זה טבע המלחמה

186.

סוף סוף נאמרת האמת בלי פחד

185.

184.

183.

182.

אשר משרתת את האויב ובזה לערכי המדינה היהודית ותומכת בפתרון מדינת כלל אזרחיה.

181.

צודקת בכל מילה

180.

סוף סוף האמת נאמרת, כל מילה נכונה.

179.

מיתור להכביר מילים על דברי ההבל ורעות הרוח הללו.

178.

לא יכלת לתאר זאת בצורה מדויקת יותר.

177.

176.

לא מצדיק בשום אופן הרג אבל שמעתי כתבות שלה הכוללות הסתה נגד ישראל

175.

שדם של עיתונאים אדום יותר מדם של כל חף מפשע אחר שנפגע בחילופי אש? ויש אלפי נפגעים כאלה ואין פוצה פה.

174.

כל מילה חצובה בסלע

173.

מסכימה עם כל מילה. אנחנו טובים ולהאשים עצמינו על לא עוול בכפינו. תודה על הדברים

172.

171.

אני חשבתי שישראל מוכרחה להתנצל, אך לאחר שקראתי אני חושב שהיא צודקת

170.

169.

יפה לך גודי. אהבתי מאוד את תגובתך שצריך להפסיק להתגונן .לא חשבתי כך והארת אותי

168.

כל הכבוד. כל מילה בסלע. הרי כל העולם יודע שצה"ל הוא צבא חזק, חכם ומוסרי.החייל לא יפגע באף אדם חף מפשע ולא ישתמש בו כמטרה. עצוב מאד שמאשימים את צה"ל בהריגת העיתונאית תוך כדי שידעה שהיא בתוך שטח אש והיא עלולה להיפגע. אז בבקשה עזבו את צה"ל להשלים ולעשות את עבודתו.

167.

כל הכבוד על הכתבה הזו. את צודקת בהחלט

166.

165.

164.

לאן העיתונאית חשבה שהיא נכנסת ללונה גל

163.

צודקת מאה אחוז

162.

תודה לך ג'ודי על דברי טעם ובעיקר שיעור לכולנו בפרופורציות. הייתי שמח לראות ולשמוע דברים בסגנון הזה מגורמים רשמיים בפעם הבאה. זה בהחלט ישמע הרבה פחות מתנצל ואשם.

161.

160.

159.

לוחם ימ"מ דגול נהרג באותה תקרית ,בקושי דיברו עליו,אבל העיתונאית מאל ג'זירה לא ירדה מהכותרות וסיקרו את כל פועלה בתשקורת המגוייסת,נכון את צודקת בדברייך!!!הזכירו אותה פעם אחת?מספיק לנו ודיי!!!!

158.

comment-2-comment

157.

עשה אותנו מפלצות

comment-2-comment

156.

כתבת כמו שצריך שאפו

155.

העולם אוהב כוח ואנחנו מציגים עצמינו כמתגוננים חלשים ורפאי שכל!!!די להתגונן הגיע הזמן להתקיף ולהרים את הראש. באי התגוננותי טמון ביטחוני!!!!

154.

153.

152.

מילים של מרגליות יצאו לך מהפה חד וחלק כל הכבוד גודי

151.

כל מילה שאמרת בסלע, צריך פה שנוי התנהגות ולחדול עם ההתרפסות, כאילו אין לנו מדינה שלנו ותמיד צריך לרצות איזה אדון.

150.

כל מילה בול

149.

148.

שמחה שהבאת לביטוי את מה שחשבתי והבעתי בפני מי שיכולתי. הממשלה נופלת כל פעם מחדש ב"פח" הזה.

147.

146.

יישר כוח

145.

צודקת אלף אחוז

144.

143.

תגובה עניינית, רהוטה ובהחלט נכונה

142.

141.

כתבה נודפת ריח של התעלות וזילזול בחי האדם כאשר הוא מהצד השני.

comment-2-comment

comment-2-comment

140.

139.

סוף כל סוף קוראים משהו שפוי, הגיוני ולא מתחסד הלוואי וירבו הקולות בכיוון הזה ישר כח על המאמר המדוייק והכל כך נכון!!!

138.

צודקת בהחלט מספיק שאמרו אנחנו לא הרגנו את העיתונאית..וגם צריך לעמוד בתוקף על כך ולעזזל על מה חושבים הפלסטינים

137.

תאכלס!! גו'די סיכמה בהכי מדויק! זה הסיכון בעבודה! תתקדמו...

136.

135.

134.

"כל מילה בסלע..." תודה לך...

133.

comment-2-comment

comment-2-comment

132.

131.

יישר כוח

130.

מסכימה עם כל מילה

129.

צודקת בהחלט, הגיע הזמן להוריד כפפות ולצאת נגד כל שונאינו

128.

127.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

126.

צודקת במאה אחוז.כל הכבוד

125.

124.

משטרה שמפקדיה חכמים יותר לא הייתה נופלת לכזו מלכודת דעת קהל היא גורם חשוב במאבק ביננו לבין הפלסטינאים ולא פלא שאנו מפסידים בקרב זה פעם אחר פעם על מות העיתונאית יש להצטער ולא להתנצל

123.

עיתונאי שניכנס לקרבות צריך לדעת שהוא יכול להיפגע

122.

121.

120.

אם נפגין מספיק בטחון ונחישות, העולם יניח לנו להמשיך לדכא להתעלל ולענות מיליוני פלסטינים.

comment-2-comment

אז מה, שנוריד את הגדרות ונתיך את הנשקים? יתחיל עידן חדש? הפלסטינים יזרמו ויהיו סופר נחמדים?

comment-2-comment

119.

118.

סתם חופרים לעצמנו בור הסברתי בזה שאנחנו דורשים חקירה. ואם יצא שהיא נורתה על ידי כוח צהל אז אנחנו פושעי מלחמה? ברור שלא, אבל עם איך שזה מוצג לתקשורת ולעולם זה עלול להתפרש ככה

117.

פשוט צודקת בכל מילה

116.

את צודקת.היה פעם מי שאמר לא חשוב מה אומרים בעולם העיקר מה אומרים ועושים יהודים.לצערי היהודים הולכים שולל על מה שאומרים בעולם.

115.

114.

פסולת אנושית.

113.

אתם חיים על זמן שאול

112.

111.

כל הכבוד צודקת בכל מילה ומילה כחה הממשלה היתה צריכה לנהוג לפי המאמר שלך גודי

110.

כמה שאת צודקת...

109.

כל הכבוד לך צודקת במיליון אחוז

108.

צודקת, פשוט צודקת...

107.

comment-2-comment

comment-2-comment

קודם אותך

comment-2-comment

נה נה נה נה נה נה נה

106.

כל מילה כסלע גברת גודי הגיע הזמן שנפסיק להתיפיף ולהתחנף לרשות הטרור בכדי לבצע בדיקה מעמיקה מהאש של מי נרצחה שירין שנכנסה לתוך קרב יריות עם סכנה מוחשית לחייה.היא לא העיתונאית הראשונה והאחרונה שתמות מכדור טועה של צבא כזה או ארגון כזה .בטח ובטח היא לא יותר טובה מהלוחמים דמסכנים את חייהם ונרצחים בכל שטחי הרשות בכדי לשמור על ביטחון אזרחי ישראל מטרור בני העוולה צמאי הדם.

105.

104.

103.

102.

101.

100.

בדיוק כך להפסיק להצטדק

99.

לגמרי צודקת

98.

97.

comment-2-comment

comment-2-comment

לא קשור לביבי סטית היא יהודייה ישראלית פטרייוטית שלא מפחדת להביע את דעתה. וחוץ מיזה היא צודקת .

comment-2-comment

96.

95.

94.

93.

על גרזינים בראש של יהודים תמימים.אף מילה.עשרות יתומימים ןאף מילה.רבותי פה זה לא אושויץ.פה יהודים ירביצו חזרה ןחזק יהיה מי שיהיה.

comment-2-comment

לא יקרה שום דבר אם נהיה רגישים יותר לצד השני.

comment-2-comment

וכל ההרתעה שלנו נמוגה...

comment-2-comment

קרליטו היקר. בוא תסביר לי איך להיות סבלני כלפי הצד השני? הראית פעם אותנו שוברים הפסקת אש? הראית אותנו אי פעם יורים טילים בשושו מתוך בתי ספר אצלינו? הראית אותנו פעם שולחים מתאבדים לאמצע המון? הראית איזה אנשים יושבים לנו בממשלה? הראית איך אנו מחזיקים אסירים בטחוניים? הראית את המדינה מחבקת עונש מוות למחבלים שפלים? הראית שב90 מהזמן גם במצבי לחימה קיצוניים אנו מספקים חשמל, מים, ומזון לעזה? הראית אחרי כל פיגוע איזה חאפלה עושים בעזה? אם תרצה אני אמשיך. בלי קשר אשמח לשמוע מה עוד כדי לעשות מבחינתך ברגע שכל קול מהצד השני פרט לאבו מאזן אומר במפורש שהם רוצים להכחיד את היהודים כולם. מה תציע? ללכת בשקט לחשיכה בנימוס? סלח לי - אבל דעות כמו שלך הופכות את אבותינו שבנו את המדינה הזו בקברם. ידידי צריך לפתוח עיניים ומהר. אין לנו מדינה אחרת ואין לנו לאן ללכת. רילוקיישן תגיד לי? לאן? ראית מה קורה השבוע באנגליה? גרמניה? ארצות הברית? בטח ידוע לך שספרד, שוודיה וגם נורבגיה לא מטורפים עלינו ועל כל 5 אנשים שלא ישנאו אותך שם - תמצא אחד שחולם לראותך קבור. יכול גם לספר לך חוויות מכמה טיולים בצכיה. רוצה?

comment-2-comment

92.

צודקת לגמרי

91.

לשוטר אסור להכות כל אדם בכל מקרה. אם יש צורך יש לו סמכות לעצור אפילו בכח.

comment-2-comment

90.

חחח הם משחקים על כל הכיוונים פעם מול האמריקאים היא אמריקאית ובכלל היא פלסטינית שחיה בשטחים תומכת בטרוריסטים בניגוד למדיניות האמריקאית

comment-2-comment

מעניין שאף אחד לא מתייחס לזה, לכמה הנוצרים נדחפים על ידי המוסלמים בעולם הערבי כולל הרשות כולל במגזרנו החביב.

89.

88.

87.

comment-2-comment

אלופה תפסיקו להשפן כמו היהודים בשורה

comment-2-comment

אתם עם אלים ואיתכם צריך לנהוג בהתאם

86.

85.

84.

בדרך כלל אני לא מסכימה עם גודי לאחרונה אך הפעם היא צודקת לגמרי

83.

82.

וגם עמדה בסמוך להם

comment-2-comment

קארמה איז א ביץ"

comment-2-comment

81.

80.

79.

את צודקת, עאלק אכפת להם מהעיתונאית,העיקר ללכלך ולעשות רעש.

comment-2-comment

78.

האשמה הבלעדית במותה זו העיתונאית עצמה. בשטח אש יש סכנה להיפגע.

77.

מי מאלץ אותם? העורך? האגו? היוהרה?

76.

וקיים. תודה לך על זה, זה מאד מאד חשוב.

75.

74.

73.

בדיוק כך. מספיק עם הצטדקויות הללו. ממילא הן לא משכנעות אף אחד והן שמות אותנו במקום של אשמים.

72.

את כל כך צודקת ג'ודי!!! אישה חכמה!!!

71.

מאמר בהחלט קולע. כמה חבל שאין הסברה ברוח הזאת במילים הללו. שיכנעת אותי והייתי שמחה שזה ישמע מפי ראש ממשלה במסיבת עיתונאים למה זה לא קורה אף פעם???

70.

אני מוכן לתת לפלסטינים את דנה וייס, דפנה ליאל ויונית לוי כפיצוי על מות העיתונאית, ושהפלסטינים יעשו איתן מה שהם רוצים

comment-2-comment

comment-2-comment

69.

אר צודקת לחלוטין.

68.

הללויה אני נהנה לשמוע קול שפוי סוף סוף.

67.

"אנחנו מצטערים על מותה של העיתונאית, אך אירועים כאלה באזור קרב מתרחשים לעיתים. בכל מקום בעולם. לא ברור כיצד היא נפגעה, אך בוודאי ובוודאי שכוח צה"ל לא ירה בה, לא במכוון ולא במזיד, וכל טענה אחרת היא תעמולה מרושעת".

66.

לא להתעכב, להמשיך הלאה

65.

תסתמי את הפה שלך

65.

64.

ממש ישרת אותנו אם נגיב בצורה מטופשת וילדותית.

comment-2-comment

comment-2-comment

למה להגיד את האמת זה מטופש וילדותי. אולי לא יעזור לנו בעולם אבל האמת חשובה.

63.

comment-2-comment

62.

אני מצדיקה ומחזקת כל מילה שלך

61.

למה שלאל ג׳זירה שסגרו במצריים יש נציגים בישראל שמשקרים ומסיתים נגד המדינה המארחת?

60.

59.

צודקת ב100% הלוואי וגם.הממשלה הפחדנית הזאת תחשוב ככה

comment-2-comment

מחזק את דבריך

58.

57.

בכתבת כבר טיפלנו. את נושאי הארון לימדנו לקח. עכשיו צריך לטפל גם בקבר שלה!

56.

55.

כל מלה במקום. מצדיעה לך. ההלקאה העצמית היא טמטום ומחלישה אותנו מאד.

54.

הפלשתינים לצערי מנצלים כל עימות להסברה עלובה,וטוב שמשטרת ישראל התערבה, והיו צריכים לעשות זאת בחכמה מראש,להרים ראש ולהלחם נגד מסיתים.

53.

52.

51.

ואת צופי הטלוויזיה בעולם. ותדאגי גם למחוק את סרטוני ההלוויה מהרשת. אחרת איך נהיה בטוחים שאת צודקת?

comment-2-comment

למה צריך לשכנע? אנחנו כבר אשמים גם אם אנחנו לא אשמים

50.

פשוט נכון ו נבון

49.

comment-2-comment

48.

גודי כל הכבוד סוף סוף אמרת את מה שהיה צריך להאמר.

47.

47.

כל מילה במקום וטוב ונכון שמשמעת את קולך

comment-2-comment

תחזרי לרוסיה.שם פוטין יטפל בך

47.

46.

כל מילה סלע

45.

44.

43.

לקרוא ולא להאמין

43.

את כל כך צודקת שבא לי לצעוק את זה בחוצות העיר...

comment-2-comment

42.

41.

כל מילה בסלע.

40.

ברור העובדות הוא חובה קודם כל מוסרית לעצמנו ואחר כך כל השאר גם תאונות דרכים קורות וילדים מתים אבל זה לא אומר שצריך או מותר לותר על חקר האמת ומיצוי הדין חברה בריאה בודקת עובדות לפני שהיא עולה למתקפה כשהראיות לצידנו אז ראוי להציגן ולדחות מכל וכל האשמות שוא

39.

במשך האלף שנים האחרונות, הוורודים הילכו את עצמם מבוקר עד ערב ובין לבין הילכו את אלה שמימינם ושמאלם. עליהם נאמר כל המרבה בנלכאות הרי זה משובח. בקיצור אופי של חרות. ראו את השקרנים הזכוכים, בנט לפיד ושמאלץ.

38.

לאוקראינה דחוף

37.

36.

סוף סוף קצת היגיון!! תודה רבה

35.

ממש חכמה ובטיחותית את יה הזויה.

comment-2-comment

34.

התחלה טובה

33.

32.

0
מצב לילה
מצב לילה