צילום: איחוד הצלה- מבשרת והסביבה
צילום: איחוד הצלה- מבשרת והסביבה

שריפה בהרי ירושלים: בתים פונו במבשרת ציון

מכיבוי והצלה נמסר כי סמוך ל-22:30 התקבלה קריאה על שריפת חורש סמוך לקו הבתים באחד הרחובות במבשרת ציון. שמונה צוותי כיבוי הגיעו למקום והורו על פינוי שני בתים תוך היערכות לפינוי של בתים ברחוב המקביל. כעבור כשעה הושגה שליטה על האש

תמונה כללית
חיים גולדיטש | פורסם: 13/10/2021
שריפת חורש פרצה הערב (רביעי) בהרי ירושלים, סמוך למבשרת ציון. שני בתים פונו ובכיבוי והצלה הודיעו על היערכות לפינוי בתים נוספים. צוותי כיבוי גדולים הוזעקו למקום, וכעבור כשעה הושגה שליטה באש.
מכיבוי והצלה נמסר כי "סמוך ל-22:30 התקבלה קריאה במרכז השליטה המחוזי על שריפת חורש סמוך לקו הבתים ברחוב שושנה 57 בעיר מבשרת. כוחות כיבוי מתחנת בית שמש שהוזנקו למקום זיהו אש מפותחת המסכנת את שלום התושבים והורו על פינוי מיידי של שני בתים".
עוד נמסר כי "כוחות נוספים הוזנקו למקום מירושלים. בסך הכול פועלים במקום שמונה צוותים. בשעה זו נערכים לפינוי התושבים מקו הבתים ברחוב המקביל".
צילום: כבאות והצלה ירושליםשני בתים פונו. השריפה במבשרת ציון (צילום: כבאות והצלה ירושלים)
צילום: איחוד הצלה- מבשרת והסביבהכוחות כיבוי במבשרת ציון (צילום: איחוד הצלה- מבשרת והסביבה)
צילום:  כבאות והצלה ירושלים (צילום: כבאות והצלה ירושלים)
טפסר משנה ראובן יצחק, מפקד תחנת בית שמש המפקד על האירוע, אמר: "קיבלנו קריאה על שריפה ודאית בין רחוב השושנה לרחוב סעדיה גאון. בחסות הרוח החזקה שנשבה האש התפשטה לכיוון בתי מגורים והיוותה סכנה ממשית. בזכות התושייה הרבה של לוחמי האש נמנעה פגיעה בבתים. נזק נגרם לחצרות".
לכתבה זו 1 תגובות
הוספת תגובה
1

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
1.

דייייייי כבר להצית

0