אלאניס מוריסט חושפת כי הייתה קורבן לאונס מספר פעמים כנערה

בסרט דוקומנטרי חדש על חייה שיוקרן בפסטיבל הסרטים בטורונטו, הזמרת אלאניס מוריסט מספרת כי נאנסה כמה פעמים בגיל 15. "הם כולם פדופילים, זה אונס", אמרה והודיעה כי לא תגיע לפרמיירה

ynet | פורסם:14/09/2021
בסרט דוקומנטרי חדש על חייה, הזמרת אלאניס מוריסט טוענת כי היא הייתה קורבן של אונס מספר פעמים כאשר הייתה בת 15.
לפי הדיווח של ה"וושינגטון פוסט", בסרט Jagged שיוקרן בבכורה השבוע בפסטיבל הסרטים של טורונטו, מוריסט מתארת את התקיפות שחוותה. "לקח לי שנים בטיפול להודות אפילו שהייתה סוג של קורבנות מצידי", היא אומרת. "תמיד אמרתי שהסכמתי, ואז אני נזכרת 'היי, היית בת 15, את לא מסכימה בגיל 15'. עכשיו אני כזה, 'אה כן, הם כולם פדופילים. זה הכל אונס'".
צילום: APאלאניס מוריסט (צילום: AP)
"אמרתי לכמה אנשים וזה נפל על אוזניים ערלות. זה בדרך כלל היה השלב שהם קמו ויצאו מהחדר", אומרת מוריסט ולא מוסרת פרטים על זהות התוקפים. "אתה יודע, הרבה אנשים אומרים 'למה האישה הזו חיכתה 30 שנה?'. לכו לעזאזל. הן לא מחכות 30 שנה. אף אחד לא הקשיב, או שאיימו על הפרנסה שלהן או על המשפחה". גיל ההסכמה בקנדה היום הוא 16, אולם כשמוריסט הייתה נערה הוא היה 14.
בגיל 15 מוריסט התחילה את הקריירה המוזיקלית שלה כזמרת פופ. ב-1990 היא חתמה חוזה בקנדה עם חברת תקליטים. היא החלה להקליט את אלבום הבכורה שלה בגיל 16 והוא שוחרר רק בארץ מולדתה. היא הציגה בו צליל פופי ושונה בהרבה מהאלבום השלישי והמפורסם שלה Jagged Little Pill, עליו עבדה עם גלן באלארד. האלבום שיצא ב-1995 הפך ללהיט ענק, מכר 33 מיליון עותקים ברחבי העולם ומיצב את מוריסט כאחת מיוצרות הרוק החשובות של התקופה.
צילום: Glen Ballard/HBOאלאניס מוריסט באולפן ב-1994 (צילום: Glen Ballard/HBO)
מוריסט הודיעה כי לא תשתתף בפרמיירה לסרט הדוקומנטרי שסוקר את חייה של הכוכבת בת ה-47. במאית הסרט אליסון קליימן אמרה: "ודאי שרציתי שאלאניס תהיה שם. זו הייתה פריוויליגיה לעשות את הסרט הזה ואני מאוד גאה בו. אני מקווה שיהיו הזדמנויות אחרות בעתיד שהיא תוכל לבוא לאירועי הסרטים".
27

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
12.

11.

10.

comment-2-comment

מפלצת בתחפושת אדם...איכס

9.

שמוכר

comment-2-comment

comment-2-comment

חשבת אולי זה באמת קרה?!?! אגב הקריירה שלה ממש לא נגמרה. יצא לה אלבום חדש שמצליח לא רע בכלל בארה"ב. הייתי בהופעה שלה לפני כחודש בפלורידה, היו כעשרת אלפים איש, בכל הגילאים ולא מובן מאליו כמות כזו של קהל בתקופת קורונה. הייתה הופעה ממש מעולה, אחת הטובות שהייתי בה. אפשר לפעמים לפרגן.

comment-2-comment

8.

comment-2-comment

comment-2-comment

7.

במשך עשרות שנים היא טענה שהיא רצתה את זה וזה היה בהסכמתה, עכשיו כשהזכרון כבר מתעייף פתאום הם הופכים לאנסים ופדופילים. אז ראשית- היא הייתה נערה ולכן לא מדובר בפדופילים. שנית גם נערים (במיוחד נערים אם לא הדחקתם לחלוטין) הם יצורים מיניים ומין בהסכמה הוא דבר נהדר. מדוע תמיד להשחיר? למה היא לא קיבלה במה לפני כן עוד בגרסה שלה שהיא טענה שהכל נעשה מהסכמה וברצון? מגמתיות שיטתית.

comment-2-comment

6.

5.

הייתי יוצא איתה לו הייתה רוצה

comment-2-comment

עכשיו גרוטאה עם גיטרה

comment-2-comment

comment-2-comment

4.

comment-2-comment

comment-2-comment

3.

comment-2-comment

2.

בכללי

comment-2-comment

אה, ואתה גם מכיר אישית את הזמרת. היא לא פריירית.

1.

comment-2-comment

אז אולי תקרא שוב

לכל התגובות
0