6

"הסרטן עדיין יכול להתפרץ" - המרוץ להצלת חייו של מישה הקטן

מישה בן 3 חולה במחלת עור נדירה שיכולה בכל רגע להתפרץ לסרטן אלים. לפי רופאיו כשהסרטן יגיע הוא יהיה אלים וסופני, וכבר יהיה מאוחר להציל את חייו. בעזרת גולשי ynet גויסו למעלה מ-80 אחוזים. כעת משפחתו מתחננת למאמץ אחרון עד להגעה ליעד

ynet
| פורסם:14/02/2022
בשיתוף עמותת מאירים תקווה
החודשים האחרונים היו מטלטלים עבור משפחתו של מישה בן ה 3. מאז שנולד מישה הבהירו הרופאים להוריו שהוא ברמת הסיכון הגבוהה ביותר להתפרצות סרטן העור באזורים נרחבים בגוף, וכשהסרטן יתפרץ הוא יהיה אלים וסופני- ויהיה מאוחר להציל את חייו של מישה.
הצילום באדיבות המשפחהבגיל הזה מישה היה אמור להיות כבר אחרי הניתוחים (הצילום באדיבות המשפחה)
הרופאים הבהירו להוריו של מישה שעל מנת למנוע את התפרצות הסרטן האלים עליו לעבור סדרה של 6 ניתוחים בהם יושתל עור חדש בחלקים נרחבים בגופו של מישה ויוסרו הנגעים שעלולים להתפתח לסרטניים בקרוב.
הוריו של מישה פנו לעזרת הציבור ובעזרת הציבור הרחב וגולשי ynet גויסו למעלה מ-80 אחוזים מהיעד להצלת חייו של מישה. מישה החל בסדרת ניתוחים מורכבת, וכבר בוצעו ארבעה מתוך סדרה של 6 ניתוחים. כרגע משפחתו ממתינה להגעה ליעד קמפיין הגיוס שתאפשר להם להשלים את הניתוחים ולהציל את חייו.
"החודשיים האחרונים היו מטלטלים מאוד. ניתוח אחרי ניתוח", אומרת אימו מרינה ממאי. "מישה סובל מאוד, כל הגוף שלו מגרד ואסור לו לגעת באף אחת מהתחבושות, בכל פעם לפני שמרדימים אותו יש לו מבט מפוחד בעיניים. כאמא אני נקרעת שהילד שלי עובר את התקופה הזו, מנגד אני יודעת שכשמישה יגדל הוא יבין שאלפי אנשים זרים הצילו את חייו".
הצילום באדיבות המשפחהבגיל הזה מישה היה אמור להיות כבר אחרי הניתוחים (הצילום באדיבות המשפחה)
"הפחד עדיין כאן, הוא קיים", מוסיפה ממאי. "כשהסרטן מגיע לנקודה אחת בעור כבר מאוחר מידי, וכשאנחנו בתוך תהליך הניתוחים והגוף עובר טלטלות הסיכון להתפרצות הסרטן גובר, הרופאים אומרים לנו שעד שלא נשלים את הסדרה של כל הניתוחים בשלום אנחנו עוד לא יכולים להיות רגועים".
לדבריה, עד לפני כמה חודשים, היא הייתה אמא צעירה מול פחד ענק, "פחד נוראי לאבד את מישה הקטן שלי. היום אני מרגישה שאני כבר לא לבד, לאלפי אנשים היה אכפת מהחיים של הילד שלי, וזה החיבוק הכי גדול שבן אדם יכול לקבל. בכל פעם שקשה לי או למישה, אני מזכירה לנו שאנחנו לא לבד, אני נכנסת לתגובות של הקמפיין וקוראת לו משם מה אנשים כתבו, אנשים מאמינים במישה שלי שהוא יכול לשרוד, שהוא יכול לחיות".
"אני מבקשת שיעזרו לנו להגיע ליעד כי אנחנו חייבים לעבור את 2 הניתוחים האחרונים בהקדם, רק ככה נוכל לדעת שמישה יצא מכלל סכנה".
בשיתוף עמותת מאירים תקווה
לכתבה זו 6 תגובות
הוספת תגובה
6

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
6.

5.

למה קופת חולים או הביטוח לא מממנים? למה המשפחה מחכה עד לגיוס הכסף במקום פשוט לבצע את הניתוח ולקחת הלוואה מהבנק?

4.

אין הסבר על עלות הניתוחים ומי מממן אותם ,לא ברור מה הסכום שגוייס ולאיזה צורך.

3.

2.

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה