107

מתי נוכל להתחיל להרוג דמוקרטים?

החיבוק שקיבל בן ה-18 שהרג מפגינים בוויסקונסין לא היה חריג. שורת התבטאויות פומביות של רפובליקנים מלמדת על מפלגה שירדה מהפסים

ציפי שמילוביץ | פורסם:22/11/2021
צילום: AFPקייל ריטנהאוס (צילום: AFP)
מעטים בארה"ב הופתעו מההחלטה לזכות את קייל ריטנהאוס בן ה-18 מהריגתם של שני אנשים במהלך ההפגנות הסוערות נגד אלימות שוטרים כלפי שחורים בקיץ 2020. חוקי מדינת וויסקונסין, האופן שבו התנהל המשפט והסטנדרטים הכפולים של מערכת הצדק האמריקנית הובילו לתוצאה בלתי נמנעת, אך קריטית. גם בחברה השבירה שעברה בשנים האחרונות הרבה זעזועים, יש לריקושטים של פסק הדין משמעויות מרחיקות לכת.
ראשית, נוצר תקדים שלפיו אדם יכול להסתובב ברחוב עם נשק חצי-אוטומטי, לייצר פרובוקציה, וכשיזכה לתגובה יפעיל את הרובה, יטען להגנה עצמית ולא יקרה לו שום דבר (לפחות לא אם הוא לבן). מטרידות לא פחות היו התגובות העולצות של פוליטיקאים רפובליקנים. פעם, גם אם הסכימו עם פסק דין כזה, הם היו מתביישים לחגוג אותו, הרי הנער הזה הרג שני אנשים. עכשיו הם חוגגים בלי שום סומק נבוך או חשש לשלם מחיר פוליטי. להפך, הם יודעים שזה רק יעזור להם. שני חברי קונגרס כבר הציעו ג'וב לריטנהאוס.
כל זה אינו מפתיע: כעשרה חודשים לאחר ההתקפה על הקונגרס, כשצילו של דונלד טראמפ ממשיך לרחף מעל, רפובליקנים מדברים באופן גלוי ויומיומי על אלימות נגד מי שבעיניהם אינו "פטריוט" – כל דמוקרט וגם כל רפובליקני שקצת סוטה מהטראמפיזם. מהקונגרס ועד לישיבות ועדי הורים בבתי ספר, המפלגה הרפובליקנית מחבקת יותר ויותר את האלימות.
חבר הקונגרס הרפובליקני פול גוסאר העלה סרטון שבו הוא נראה משסף את צווארה של אלכסנדריה אוקסיו-קורטז הדמוקרטית. רק שניים מ-213 רפובליקנים הצביעו בעד הגינוי שלו, ולמחרת הודיע טראמפ שהוא תומך בו
לפני שבועיים, בעצרת של ארגון שמרני באיידהו, ניגש בחור צעיר למיקרופון ושאל: "מתי נוכל להשתמש ברובים ולהתחיל להרוג דמוקרטים?". הוא זכה למחיאות כפיים. "זו שאלה הוגנת", אמר אחד מהפוליטיקאים על הבמה.
באוהיו פרסם ג'וש מנדל, המועמד המוביל בפריימריז הרפובליקניים לסנאט, סרטון שקורא להתנגד פיזית ל"רודנות" של הממשלה הפדרלית. "כשהגסטפו מופיע בדלת הכניסה שלך", אמר מנדל היהודי, "אתה יודע מה לעשות".
ואם איידהו ואוהיו רחוקות מדי, אז אפשר להישאר בוושינגטון. חבר הקונגרס פול גוסאר מאריזונה העלה סרטון שבו הוא נראה משסף את צווארה של אלכסנדריה אוקסיו-קורטז הדמוקרטית. בשבוע שעבר הצביע בית הנבחרים על גינויו של גוסאר. רק שניים מ-213 רפובליקנים הצביעו בעד הגינוי, ויום למחרת הודיע טראמפ כי הוא תומך בגוסאר.
תמונה כללית
ציפי שמילוביץמתוך אלבום משפחתי
רשימת הדוגמאות ארוכה מאוד, ומספר האיומים על חברי קונגרס כבר הכפיל את עצמו השנה ביחס לשנה שעברה. המאוימים הם לא רק דמוקרטים: רק בשבוע שעבר קיבלו רפובליקנים שהצביעו בעד חוק התשתיות של הנשיא ג'ו ביידן איומי מוות, וסניף של המפלגה במדינת ויומינג הודיע שאינו מכיר יותר בחברת הקונגרס ליז צ'ייני כרפובליקנית. מתברר שהיום גם לבתו השמרנית מאוד של דיק צ׳ייני, סגן הנשיא לשעבר, כבר אין יותר מקום במפלגה שירדה מהפסים ולוקחת איתה את הדמוקרטיה האמריקנית. הכתובות מופיעות על כל קיר, אבל כמעט כולם באמריקה, כולל התקשורת הממסדית, מביטים לצד השני.
  • ציפי שמילוביץ היא עיתונאית "ידיעות אחרונות"
מעוניינים להציע טור לערוץ הדעות של ynet? שלחו לנו ynetopinion@gmail.com
לכתבה זו 107 תגובות
הוספת תגובה
107

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
78.

האמת עם ציפי

77.

אם את חושבת שאת המידע אנחנו מקבלים ממך, הצחקת אותנו. להזכירך המשפט של הצדיק קייל ריטנהאוז שודר בשידור חי לכן אנחנו יודעים שכל מילה שכתבת כאן היא שקר וכזב. קחי לך איזה ברייר וצפי בו גם את, מי יודע אולי גם את תצטרפי לעשרות הפרוגרסיבים שמול עיניהם המשתאו צפו בדיווחים השקריים של התשקורת הממוסדת מהמשפט, אל מול המשפט האמיתי שהתנהל בחי אל מול עיניהם. בדיוק כפי שקורה כאן עם השידורים הישירים של הצדיקה כינרת בראשי אל מול הנדסת התודעה של הדליפמנים. בראשי היא לא עיתונאית אבל ראויה לפרס פוליצור על המיזם הזה שלה, את על כל שנות הניסיון שלך ב"עיתונאות" לא מגרדת כת קצה התלתל שלה.

76.

את ממש חושבת שכולם מטומטמים, נכון? מציע שתחליפי מקצוע את לא בעניינים בכלל. את לא יודעת מה קורה מסביבך. דבר בסיסי שכל עיתונאי צריך לעשות לפני שהוא כותב מאמר כזה זה לברר את העובדות לא רק מCNN ודומיהם אלא גם מ FOX או מ Newsmax TV ככה לפחות את תדעי כמה שאת טועה. אסור לאפשר לך לכתוב כי את טועה ומטעה בצורה החמורה ביותר.

75.

ריטנהאוס לא ייצר פרובוקציה, הוא הגן על עסקים מביזה והותקף על ידי פושעים שניסו להרוג אותו. בואי נתחיל מלהסכים על זה. מעבר לזה, יש הקצנה מטורפת במערכת הפוליטית האמריקאי. קורטז והסקוואד זה צד אחד, השוליים הרפובליקניים זה צד שני וכל אלה שלא מגנים אותם פשוט מלבים את האש. חבל שאת חושבת שקהל הקוראים של ידיעות אחרונות הוא בור ונבער. אחרת לא היית מנסה לעשות מניפולציות בסו קולד "כתבה" שלך.

74.

73.

הבחור הגיע למקום במטרה להגן על אזרחים חפים מפשע, בשל אוזלת ידה של המשטרה, כפי שאנו רואים שוב ושוב בארץ. תוך כדיי מעשה זה, לבנים אנרכיסטים הכו אותו, רדפו אחריו וניסו לגנוב את נשקו. יותר הגנה עצמית מזה לא יכול להיות. בגלל אנשים כמוך לוד עלתה בלהבות, וכל שני וחמישי נחסמים כבישים ורכבות כאילו שזה נורמלי.

72.

71.

האיש הותקף ע"י עבריינים מורשעים עם אינסוף עברות ובאלימות מסכנת חיים. הוא הגן על חייו ובצדק! בין ההרוגים היו פדופיל מורשע באונס ילדים ועבריין סדרתי. לולא היה מציל את חייו, היה נרצח בוודאות ע"י האשפה האנושית הזו.

70.

69.

נחנקנו מכם

68.

המחוקק הרפובליקני שנורה על ידי דמוקרט רדיקלי ובנס לא מת? ומה עם ההתקפה על ראנד פול, ששברו לו את הצלעות? ומקסין ווטרס שקראה לאיים על אנשי ממשל טראמפ? תסתכלי במראה טוב טוב לפני שאת משקרת לקוראים שלך

67.

אז במקום אחר

comment-2-comment

אבל להתעלם פשוט מהחלטה חד משמעית של בית המשפט זה כבר סתם בורות

66.

נשמעת כמו תומכת נלהבת של אנטיפה

65.

64.

63.

שלחתי לו קישור לכתבה הזו עם תרגום לאנגלית

62.

הכתובת או שלא עשתה אימות עובדות פשוט או משקרת בכוונה. שיטת העבודה היא לתרגם מאמר שנכתב בחו"ל בלי שום בדיקת אמינות הדברים. אם YNET אינו מוכן להפעיל סטנדרטים מינימליים ראוי שYNET יסגור את האתר וישאיר את המלאכה לגורמים שכן.

61.

מותר וחוקי להסתובב עם נשק גלוי חצי אוטומטי בוויסקונסין. זה מותר בחוק המקומי. את לא אוהבת את זה? אל תגורי בוויסקונסין. הנער לא עשה שום פרובוקציה. ההיפך הוא הנכון. הוא הגיע לעזור ולסייע לתושבים מפני ביזה ומהומות. הגברת מדברת על אלימות אך מתעלמת ממהומות ענק שפרצו באוגוסט 2020 דווקא מהצד ה״דמוקרטי״. מהומות שבשיאם נרצחו שוטרים ונשרפו מאות אלפי עסקים ונכסים. מי שצפה בכל המשפט יודע את האמת. מדובר בהגנה עצמית וטוב מאוד שהצדק , למרות כל ההטיות סגנון הכתבה הזו, נעשה.

60.

ראתה את המשפט של קייל ריטנהאוז. כי אם הייתה רואה כפי שאני ראיתי הייתה מבינה שאין לזה שום קשר לאוסף השטויות שהיא כתבה ושמדובר במקרה קלאסי של הגנה עצמית. בחבר המושבעים היו אפוא שני מושבעים שחורים ועדיין הוא זוכה בקונצנזוס. המקרה מתועד היטב ואפשר למצוא את רגעי התקיפה בקלות ברשת

59.

58.

מועמדים רפובליקנים. יש כאן לקיחה של אפס אחריות לנזקים שהמפלגה הדמוקרטת גורמת לאוכלוסיות רחבות בארצות הברית ציפי שמילוביץ = רייצל מדואו הישראלית

57.

56.

אם היית שומעת את הראיון שלו, היית מבינה שאלו שירה עליהם היוו סכנה אמיתית לחייו (וגם היו אנשי שמאל אלימים וקיצוניים)

55.

54.

The problem is the Democrats(I voted for Biden) who have a last chance to stand by law enforcement and make Americans feel safe. No American that I know is happy seeing "patriotic" teenagers with guns providing "protection". But at the same time, we all want safety. And when there's a violent BLM protest where LE is told to stand down and let criminals burn down a city, you feel like it's justified to carry arms for protection. It's on Biden to fix and hope he can do that.

53.

52.

פשוט כתבה שיקרית

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

ובאמת, להגן על רכוש? לא שמעו בארה"ב על ביטוח?

comment-2-comment

לאחת שאבא שלו גר שם, הידע שלך על הפרטים של המקרה חסרים ממש, אתה מדבר מבורות

comment-2-comment

במרחק 50 ק"מ, ובעיר שבו אבא שלו גר

51.

הבחור הצעיר הזה לא עבר על החוק. הכתבה כתובה כאילו היתה סיכום משפט שדה בחוצות כיכר פייסבוק וטוויטר. יש חוק, ובהמש וחבר המושבעים פועלים עפ החוק. הבחור הזה הותקף ע״י 3 עברניינים מורשעים, אחד פדופיל מורשע, 2 עברייני אלימות עם תיקים. הוא הגן על עצמו לאחר שעזר לבעלי עסקים לנקות, לסדר ולשמור מפני פורעי חוק אלימים שכל מטרתם היא לבזוז, לשרוף, להרוס ולהצדיק את התנהגותם השבטית והתרבותית בגזענות ממסדית שלא קיימת. ארהב היום במקום גרוע מאוד, הכי גרוע אי פעם והאזרחים פה ממתינים לחזרתו של טראמפ לעשות סדר בשעון הזה שנקרא ליבראל דמורקרטים. אוסף של מהללי אנסים,חוטפים,פדופילים ועבריינים אחרים, בשם הפוליטיקלי קורקט.

comment-2-comment

50.

49.

הטירלול היחיד מגיע מהפרוגרסיבים שרוצים ליצור כאוס מבלי שיתקוממו נגדם!

48.

כתבה שקרית באופן הזוי... תגידו לי, אתם עוד משלמים לה בשביל הקשקשת והשקרים..? אין לכם בושה..?

47.

שבוחרת במודע לא לבחון את העובדות. את יודעת שכל המשפט שלו נמצא ביוטיוב? את יודעת שכל הראיות מזכות אותו? את יודעת שכל נשק הוא חצי אוטומטי, מלבד זה שהוא אוטומטי? היית מעדיפה שהוא יסתובב עם מאג ברחוב?? אין פה שוב דבר תקדימי, שום דבר מפוברק, ואם היית צופה במשפט שלו מההתחלה עד הסוף, לא היית כותבת את השקרים האלה. אם הוא היה מבין עברית, הייתה פה עילה לתביעת דיבה נגדך. מעבר לכך, חוסר היכולת שלך לקבל את גזרת הדין, עומדת בהתנגדות מוחלטת לערכי הדמוקרטיה. וגם! - אם העיר שלך היתה עולה באש, אנשים לא היו מסתובבים עם נשק חצי אוטומטי (כל נשק קל) אלא עם נשק אוטומטי (מאג, נגב). אף אחד לא משלם לך כדי לשקר, בבקשה תפסיקי. כולם ראו את המשפט, אפילו אחד האנשים שהוא ירה בהם ולא מת הודה שעד שלא תקפו אותו הוא לא עשה כלום. חלאס.

46.

כן, מותר לו להסתובב עם הנשק ברחוב במקומות מסויימים בארה"ב. ולא, לא הוא התגרה ולא הותקף על ידי הפדופיל המורשע בגלל הנשק (רוזנבאום, אדם לבן שצעק ני**) אלה בגלל שאותו פדופיל חשב שריטנהאוס כיבה שריפה (אוי לא, איזה עבריין אכזר ככה לכבות שירפה בפח). מעבר לזה שאת הכל אפשר לראות בצילומים מהאירוע וחלק מהתוקפים שלו נשאו נשק, אחד נורה ביד בגלל שהוא שלף עליו אקדח. את ירדת מהפסים, מקווה שתפקחי עיניים. אין לבן ושחור בעולם הזה, אין רק טוב ורק רע.

45.

ציפי שמילוביץ היא ליברלית פרוגרסיבית שמעולם לא הייתה עם שום פסים. להשוות את השוליים הקיצוניים של הרפובליקנים לכמה עשרות חברי קונגרס דמוקרטים שתומכים באנרכיב, ב-BDS, בהרס ארה"ב ולומר שהם שפויים זה באמת מעיד על הכותבת יותר מכל.

44.

43.

ולהתערב בזה

42.

מתי יתנו לנו להרוג רפובליקאים בשקט? במשפט הוכח שקייל הותקף ע"י שלושה אנשים עם עבר פלילי אלים. ההתקפות קרו ללא פרובוקציה מצד קייל שהגיע עם ערכת עזרה ראשונה והציע עזרה לכל. התוקף הראשון כנראה התעצבן שקייל כיבה שריפה, רדף אחריו וניסה לקחת לו את הנשק ונורה. הוא היה פדופיל מורשע שאיים על קייל ישירות שירצח אותו באותו לילה וקודם. השני נורה אחרי שהתקיף את קייל שתי חבטות לראש עם סקייטבורד. הוא נורה בזמן שניסה לתקוף בשלישית. השלישי נורה ביד רק אחרי שכיוון אקדח ישירות לקייל. במשפט הוכח שהאקדח היה טעון עם כדור בקנה. אם קייל לא היה אמור להיות שם ולעזור אף אחד מהם גם לא היה צריך להיות שם

comment-2-comment

comment-2-comment

מי שמנסה לגנוב נשק למי שמחזיק אותו ברשיון זה חשד לרצח ומותר להתגונן.

comment-2-comment

comment-2-comment

עם עובדות. כל מי שה-״עיתונאי״ לא אוהב, הוא ״היטלר״.

comment-2-comment

השאר צריכים לחייג 1-0-0 ולחכות לשירות שקי גופות באדיבות משטרת ישראל (שתגיע כעבור יומיים). במדינות מתוקנות, כשאדם מנסה לקחת בכח נשק מאדם אחר, דמו בראשו. ואתה יודע מה? גם אם אני אנסה לקחת נשק בכח מהמאבטח של ראש מר״צ- אני אקבל כדור ובצדק. אבל זה מוצדק בעיניך, לא? רק למכובדים יש זכות להגנה עצמית. זו ישראל... אין בה אזרחים. יש בה רק נתינים.

41.

מציעים לכלוא אותם במכלאות..............

40.

39.

תתביישי לך. משקרת במצח נחושה, הכל כדי לקדם את הנרטיב. לעזעזל האמת, העובדות והצדק. קייל לא ייצר שום פרובוקציות. אין בדל ראיה לכך, והכל תועד בוידאו. הוא עסק בעזרה לבתי עסק ובניקוי גרפיטי. אין גם בדל של ראיה שהוא דוגל בעליונות לבנה או איזה ימני קיצוני. הדבר הכי גרוע שאפשר להגיד בקשר אליו הוא שהתפרעות כה אלימה אינה מקום לילד בן 17. הוא הותקף בידי אנשים עם עבר פלילי עשיר והגן על עצמו. אחד ה"מפגינים" שהרג היה עבריין מין מורשע שהתעלל בילדים שבדיוק השתחרר ממוסד והלך להתפרעות בקנושה כדי לחפש צרות. ממש מרטין לותר קינג עשה ממנו השמאל. וכל זה כדי לקשר את קייל לאיזה פסיכי שרוצה "להרוג דמוקרטים". לא תעזור לכם התעמולה. כל האנשים השפויים והחושבים כבר יודעים את האמת. הצדק נעשה עם קייל ריטנהאוס. וזה מוציא אותך מהכלים, אה גברת שלימוביץ, עלק עיתונאית. בושה לכם טמקא שאתם נותנים לזה במה. נא לא לצנזר.

comment-2-comment

כמעט כל המאמר מתייחס לאירועים אחרים - גם לגביהם היא משקרת? (אין לי מושג אבל אם אתה טוען טענות שכאלה ראוי שתתייחס לגופו)

comment-2-comment

אם באת חמוש להפגנה, כנראה שאתה מחפש צרות. זה לא המקרה הנורמלי של הגנה עצמית.

comment-2-comment

אנשים מיושבים בדעתם לא חושבים באמת שנער שבא מיוזמתו עם נשק טעון ודרוך לעיר אחרת (שנרכש בעבורו ע"י ידי פראייר שכבר מלאו לו 18 שנה אז) כדי "להשליט סדר" רק "הגן על עצמו..." ואנשים מיושבים בדעתם לא מבינים מדוע חיים של שני מפגינים שווים כקליפת השום גם אם היו מופרעים ומוטרדים בחייהם. אז הנה: לא ציזרו וכך נשמעה טיפשותך למרחוק. מה יצא לך מזה?

comment-2-comment

חבריו גרו שם. והמרחק לביתו הוא 30 ק"מ. אה, והנשק לא אוטומטי.

comment-2-comment

38.

והוא אומר שהוא תומך ב BLM שהם ארגון שמאל קיצוני מרקסיסטי

37.

, There was never a bigger friend for the state of Israel AND the Jewish people than president Trump , the True successor of president Ronald Reagan. If you support the democrats , you support Ilhan Omar, , Rashida Tlaib , Ayanna Pressley and other .supporters of the destruction of Israel and the triggering of Communism in the western world

36.

Obviously leftist to her bone !! Have no idea what the American Constitution is and on top seems like NO CLUE about the justice that was gratefully done here SHAM

35.

אפס הבנה, אפש שיעורי בית ומאה אחוז הטייה! שיא חדש.

34.

כמה זמן חשבת שאתם שם בשמאל ההזוי תוכלו לשקר‚ להונות‚ להשחיר למעלה ממחצית מאוכלוסיית העולם (הימנים) ושאנחנו נשב בשקט? תמיד הזהרנו אתכם שלא לעולם חוסן ושאנחנו נתחשבן איתכם. אז הזמן הזה ממש קרוב. מקומך ציפי הוא בכלא‚ ואנחנו נדאג שגם תשבי בכלא‚ ולא יעזור לסנן את התגובה שלי. המסר הועבר. האם תלמדי? אני בספק.

33.

ריטנהאוס בא להגן על בתים שהיו 20 דקות נסיעה מהבית של קרובי משפחה שלו. הוא הרגיש מחוייב לקהילה ולכן הופיע. את הנשק הוא נשא כדין. באשר לשימוש - ראית את הסרטונים שצילמו את האירוע? איימו עליו עם אקדח, הפילו אותו, ניסו לקחת לו את הנשק והכו אותו עם סקייטבורד - הירי שלו הוא תוצאה ישירה של הגנה עצמית - וכך גם פסק המשפט. האתגר האמיתי הוא לא אזרחים שנושאים נשק על מנת להגן על עצמם, אלא הממשלה שעושה כל דבר אפשרי כדי להשניא את עצמה על האזרחים. לא רק ארה"ב - גם ישראל בכיוון. כאשר הממשל הפדרלי מוכיח פעם אחר פעם את חוסר מקצועיותו, את שחיתותו, את הטיית הפנים וחוסר היכולת להתחבר לערכים של רוב העם - התוצאה היא חוסר אמון. בהקשר של ישראל - זה מה שעלול להיות בלוד ובבאר שבע בפעם הבאה שיהיו פרעות. אם המשטרה לא באה בזמן \ לא מסוגלת \ לא מעוניינת לטפל באירועים - שלא תצפה שהאזרחים ישבו שלובי ידיים בזמן ששודדים ורוצחים אותם.

32.

הגנה עצמית מפני שלושה חברי אנטיפה שניסו לרצוח אותו

31.

אסור לקלל פתאום הומואים או ניגרים . החופש נילקח באמצעות שופטים ליברלים . אנחנו נתלה את כולכם

30.

29.

עאלר ירדה מהפסים, האתר שלכם מזכיר הצהובונים של גרמניה הנצאית, אבל אין ציפיות, ממי שאין לו מודעות, מצפון או ביקורת. רחוקים מהמציאות

28.

איזה חבר קונגרס הציעה ג'וב? איזה כותרת הזויה, אני באמת לא מבין למה לא מפטרים על דבר כזה.

27.

עוד שמלני שלא מבין את החשיבות של הגנה עצמית באמריקה

26.

כתב- צריך לפתח חשיבה עצמית ולא רק לקרוא הנחיות יו"ר BLM. תלמד ממושבעים. או תקרא אלן דרשוביץ. הוא דמוקרט, ליברל ופרופסור בגרוורד- רק לא "אידיוט שימושי" כמוך. אגב פרסום שקרים על קטין - זה פשע שמשלמים עליה - כאשר לעו"ד של ריטרחאוס יהיה זמן פנוי.

25.

טראמפיזם = ביביזם

24.

וואו הכתבה הזאת היא טעות אחת גדולה מאיפה להתחיל? מחוסר ההבנה המשווע של החוקה האמריקנית? מהתעלמות מוחלטת מהעובדות ומהשתלשתלות האירועים? מה הנער עשה שם? האם הוא באמת הגן על חיו? האם ההמון ה״שמאלי״ (שבישראל אנחנו בטוחים שבשמאל אין אלימות) היה הורג את הנער? רשימה קצרה של עובדות שאין לערער בהן פירקה את התביעה מנישקה בצורה מביכה!!!! בדקו את השתלשלות האירועים לא את דעתי או את דעת הכתבת. מה שעושה בני אדם לקיצוניים הוא לא אידיאולוגיה אלא חוסר היכולת וחוסר הרצון להבין את הצד השני. הכתבת הוכיחה שהיא עיוורת וחרשת והעובדות לא מעניינות אותה בכלל. הנער יצא זכאי לחלוטין כי הוא היה זכאי על פי חוק וגם צודק על פי כללי מוסר שאינם תלויים בחוקה האמריקנית. כעיתון היה ראוי שתציגו את העובדות ״היבשות״ (למרות שלאנשים מסוימים קשה לעכל אותם) ורק אז את הדעה שלכם.

23.

אומר לך את זה אדם שיש לו בעיות. לכי לפסיכיאטר דחוף

22.

עובדות- לידיעתך הבחור הגיע לשם כדי להגן על חנות מכוניות שיום לפני במהומות שרפו להם מכוניות ולא רק שהבחור הגיע להגן על החנות הוא גם הביא איתו תיק עזרה ראשונה שאם יהיו נפגעים . אז לפני שאת מחטטת שטויות ושקרים תבדקי את העובדות שלך !

21.

שימוש בכוח לא סביר? לא יודע לגבי הראשון (הפדופיל) כי הוא רדף אחריו אבל לא רואים את הרגע שהוא ירה בו. השני תקף אותו עם סקיטבורד כאשר הוא על הרצפה וניסה לחתוף נשק, השלישי שנפצע כיוון אליו אקדח טעון. אפשר לנהל דיון על למה יש כל כך הרבה נשק ואלימות אבל לא מדובר בחולה נפש שירה בחפים מפשע.

20.

19.

18.

17.

קייל ריטנהאוס היה ילד בן 16 שהלך להתנדב עם תיק עזרה ראשונה ולנקות גרפיטי במקומות שהפכו לחורבן בגלל אנטיפה וBLM. קייל נשא נשק באופן חוקי לגמרי, לפי חוקי המדינה וכך גם החליט השופט בבית המשפט. כל ההרוגים היו עבריינים, אחד מהם פדופיל שהורשע באונס ילדים והאחר נשא אקדח באופן לא חוקי. יש סרטונים שרואים אותם רודפים אחרי קייל ומנסים להכות אותו, הוא ירה בהם במטרה להגן על עצמו וכך גם קבע בית המשפט שזיכה אותו. האמת העצובה היא שהשמאל הפך להזוי, קיצוני ומסוכן ומי שבאמת מגן על החירויות הפרט לא תומכים בדעות השמאל הקיצוני הזה. ציפי שמילוביץ תתביישי.

16.

השופט עצמו ביקר את ניסיונות ההתערבות של המדיה במשפט. MSNBC ניסו לעקוב ולחשוף את המושבעים. הפגנות מחוץ לבית המשפט. הסתרת עדויות מההגנה. האשמות של white supremacy כאשר מדובר היה בשלושה קורבנות לבנים, שאמנם תקפו אותו חי בווידאו. באמת השמאל (שהייתי שייך אליו) ירד לחלוטים מהפסים.

15.

In the mean time half of the cities in the US were burnt and looted by democrats and BLM activists but that does not bather you at all? Incredible

14.

אומרים זאת. מאהר על הדמוקרטים: 'המפלגה שאיבדה את השכל הישר'. קרביל, שהיה אסטרטג הבחירות של קלינטון: 'הם צריכים מחנות גמילה מ'ווק''.

13.

comment-2-comment

12.

מי שקרא את העיתונות האמריקאית בנושא המשפט והזיכוי - קיבל הרושם ש"המפגינים" הללו - כמו "מפגינים" בעכו או בלוד - הם פושעים (בעלי עבר פלילי!) שניסו לנצל את המהומות ולבזוז חנויות. די לדמגוגיה הצידקנית של "עיתונאית" העומדת אלפי ק"מ מהמקום ולא היתה עדה למהומות ויסקונסין. הזיכוי נעשה על סמך "הגנה עצמית" וגם בארץ החלה לחלחל ההכרה שפושע שבא כנגדך - אינך חייב לבצע את כל הנוהל של "עצור! אני יורה!" במהלך 4 שניות קריטיות מחייך

comment-2-comment

11.

תבדקו. אספסוף פרוגרסיבי הסתובב בפורטלנד, שיקאגו ובעוד מקומות והכה רפובליקנים. הם אפילו הגיעו לבתים של אנשים וגרמו לנזק... של מי הסיסמה ״defund the police" ? של רפובליקנים? זה 100% דמוקרטים. ומה המשמעות - אין משטרה שהכנופיות יאכפו חוקים. נשמע הזוי? תבדקו מה הם רוצים.

10.

3 מתפרעים מאנטיפה ניסו להרוג אותו -רק כי הוא לבן. הגן על עצמו-ולצערנו התוצאות טרגיות. יצא זכאי בבית המשפט. השמאלנים הם הכי אלימים שיש-ועוד יוצאים פה על הרפובליקנים? בושה

comment-2-comment

לא נראה לי שזה היה בגלל צבע העור שלו

comment-2-comment

9.

הוא לא הרג מפגיניםף הוא הגן על עצמו בפני פדופיל מורשע שניסתה לחטוף לו את הנשק. השניים האחרים ניסו להרוג אותו, וכמו שהוכח במשפט. השמאל בארהב ירד מהפסים ומנסה להרוס את הדמוקרטיה, והם הולכים ל MOB MANTALITY כמו שהיתה בתקופת הנאצים.

comment-2-comment

8.

די כבר. הפכנו למיעוט.....נועדים רק לשלם מיסים. לו רוצה לפגוע באף אחד אישי, אבל די. קהילה גאה, שחורים, נשים, כל מיני מזקנים....אולם מערבי הולך ונאלם....הנכדים שלנו כבר אבודים....

7.

אולי גם הפרוגרסיביים קצת ירדו מהפסים. אולי הקיצוניות הרפובליקנית, המוטרפת, אינה אלא תגובת נגד לטרלול הפרוגרסיבי אשר איבד כל גבולות של מוסר, ערכים והגיון אנושי? בסופו של יום, לא בטוח שהאלימות תפרוץ מהצד השמרני. ההיפך, כפי שאנו כבר רואים בקמפוסים ברחבי ארה"ב, האלימות היא בעיקר נחלתם של הפרוגרסיביים. אם הדמוקרטים חפצי חיים, עליהם לנתק עצמם לאלתר מהפרוגרסיביים. להסרת ספק, אני בהחלט סבור שאי הגבלה על החזקת נשק כנהוג ברוב מדינות ארה"ב, זו רעה חולה שעל השמרנים לשנות. אין גם ספק שישנם חוגים מסוכנים אצל הרפובליקנים, אבל, אין רק צד אחד.

6.

הגנה עצמית ברורה. לא התקבלה הטענה לפרובוקציה... כיוונו לו אקדח טעון לפרצוף! כמה אפשר לשקר??

5.

מהגרועות ביותר שונאת ישראל מוצהרת ממש סכנה למדינת ישראל ואת ציפי שמילביץ תתבישי לך להעתיק כתבות של מחורפנים אנטי ציונים ותומכי BLM עברינים

4.

3.

זה מטורף שילד בן 17 בלי הכשרה יכול להשתמש בנשק ארוך חצי אוטומטי ל"הגנה עצמית" אבל זה החוק שם.

comment-2-comment

He shot only his assailants.

2.

בושה שזה המצב של מפלגתו של אברהם לינקולן.

comment-2-comment

comment-2-comment

1.

מבחינה זו האחות התאומה בארץ - הליכוד - מצויה בדרך הנכונה, כפי שאנו לומדים מדברי דודי אמסלם, המתווה את הדרך

comment-2-comment

comment-2-comment

שצריך י'זאלמה. בוא בוא, אח שלו.

comment-2-comment

שדמי,ממפגיני בלפור, מבקש לקבל נשק כדי לטפל במתנחלים.אלים,מסית אבל "דמוקרט",לא ליכוד.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה