5

משאית עלתה באש בתאונה בכביש 6: הנהג נהרג, הכביש נחסם ל-5 שעות

בן 38 מהצפון נהרג בתאונה סמוך למחלף נחשונים. המשאית שבה נהג עלתה באש, וכביש 6 נחסם לחלוטין לכיוון דרום לשעות ארוכות. חובשי מד"א: "תא הנהג היה מעוך לחלוטין, כשהאש כובתה ראינו שהנהג ללא רוח חיים"

תמונה כללית
רענן בן צור | עודכן: 24/05/2022
המשאית עולה באש בכביש 6 (מתוך הרשתות החברתיות)
פאדי סואעד, נהג משאית בן 38 מהצפון, נהרג הבוקר (יום שלישי) בתאונה סמוך למחלף נחשונים בכביש 6. בעקבות התאונה המשאית עלתה באש, והכביש נחסם לתנועה ממחלף נחשונים לכיוון דרום למשך יותר מחמש שעות. בשעות הראשונות שאחרי התאונה נחסם גם נתיב אחד לכיוון צפון, שנפתח בהמשך. בוחני התנועה במרחב השרון פתחו בחקירה, ושוטרים מפנים את הנהגים לכבישים אחרים.
תמונה כלליתפאדי סואעד
צילום: תיעוד מבצעי מדזירת התאונה (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
צילום: תיעוד מבצעי מד (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
צילום: כבאות והצלה (צילום: כבאות והצלה)
צילום: כבאות והצלה (צילום: כבאות והצלה)
סואעד, תושב ואדי סלאמה, היה נשוי והותיר אחריו שלושה ילדים. הדיווח על התאונה התקבל במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון בשעה 09:42. צוותי מד"א נאלצו לקבוע את מותו של הנהג במקום.
החובשים של מד"א, אלי פכטר ומתן גידה, סיפרו: "הגענו במהירות למקום וראינו משאית עולה באש כשתא הנהג מעוך לחלוטין. לאחר שהאש כובתה, ניגשנו אל הנהג, ראינו שהוא ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום".
ניסים אלבז, שעבר בנסיעה בכביש וראה את המשאית שהתנגשה במעקה, מספר כי אנשים ממש סיכנו עצמם כדי לנסות לסייע לנהג. "שמונה אנשים ירדו עם מטפים וניסו לכבות את השריפה. בהחלה היא הייתה מינורית וראינו עדין את הנהג זז. באנו לאש עם המטפים, עצרנו רכבים ומשאיות וביקשנו עוד מטפים. למרות הסכנה אנשים שברו את חלונות המשאית עם ברזלים על מנת לנסות לחלץ את הנהג. האש התפשטה במהירות, אנשים ממש ניסו לעזור. סיכנו את עצמנו בניסיון לעזור. האש התפשטה במשאית במהירות עד שהגיעה למצב שאי אפשר להתקרב אליה".
פורסם לראשונה: 10:33, 24.05.22
לכתבה זו 5 תגובות
הוספת תגובה
5

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
3.

ולהוריד את המס כדישהרכבים יהיו חדשים, זה מציל חיים

2.

comment-2-comment

comment-2-comment

כביש מעולה, רחב, ללא פיתולים, ללא רמזורים!

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה