222

באופוזיציה מגבים את צה"ל וקוראים: "לפיד, תקוף בעוצמה". במשותפת ביקרו: "דם תמורת קולות"

סמוטריץ' פנה לראש הממשלה ואמר כי "יש לך גיבוי מלא מאיתנו", נתניהו העדיף להתעלם מהדרג המדיני: "מחזק את כוחות הביטחון". מיכאלי ושקד הבהירו: "תושבי העוטף לא יהיו בני ערובה", ואיימן עודה תקף: "פשעי מלחמה לשירות אינטרסים פוליטיים צרים". ברע"מ לא אמרו דבר, אך יו"ר התנועה האיסלאמית הבהיר: "מבצע לא צודק, לא לסכן חפים מפשע"

מורן אזולאי, עינב חלבי | פורסם:05/08/2022
תיעוד מהתקיפה בעזה
מבצע "עלות השחר" יצא לדרך היום (שישי), 88 ימים לפני שאזרחי ישראל יגשו לקלפי בפעם החמישית תוך כשלוש שנים וחצי. באופוזיציה, שהרבתה בימים האחרונים לתקוף את הממשלה על ההחלטה להכניס את יישובי עוטף עזה לסגר, העניקו גיבוי לצה"ל וקראו לממשלה לפעול בנחישות.

מבצע "עלות השחר" - כתבות נוספות

יו"ר מפלגת הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' פנה לראש הממשלה יאיר לפיד ואמר: "היו וישנם בינינו הרבה חילוקי דעות על הממשלה, הקמתה ותפקודה. בעת הזאת, יש לך גיבוי מלא מאיתנו למתקפה נרחבת נגד האויב".
צילום: קובי קואנקספנה ללפיד. "יש לך גיבוי מלא מאיתנו" (צילום: קובי קואנקס)
הוא המשיך: "תושבי עוטף ישראל אינם אזרחים סוג ב', וסגר מתמשך בגלל איומי הגיהאד האיסלמי אינו מתקבל על הדעת. תתקוף בעוצמה ובנחישות, יש לך גיבוי מלא מהאופוזיציה". יו"ר ש"ס אריה דרעי צייץ בטוויטר, רגע לפני כניסת השבת: "אני דורש מהמערכת הצבאית והדרג המדיני להשיב את ההרתעה. האויב חייב להבין כי דמם ונפשם של תושבי העוטף אינו מותר". יו"ר האופוזיציה, ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, העדיף להתעלם מהדרג המדיני וצייץ כי הוא "מחזק את צה"ל וכוחות הביטחון שלנו. אוהבים אתכם ומתפללים להצלחתכם".
צילום: APהתקיפה בעזה (צילום: AP)
צילום: AFP"להשיב את ההרתעה" (צילום: AFP)
בקואליציה התייחסו לפעולה שיצאה לפועל אחר הצהריים ובה חוסל בכיר הג'יהאד האיסלאמי פלסטיני תייסיר ג'עברי. שרת התחבורה מרב מיכאלי כתבה בטוויטר: "לתושבות ותושבי ישראל מגיע לחיות בביטחון. אף מדינה ריבונית לא הייתה מסכימה למצור על תושביה על ידי ארגון טרור. שורשי והשלכות טרור הג'יהאד האסלאמי הם ברמה האזורית והבינלאומית והג'יהאד צריך לדעת שכלל הפעילות שלו, גם מחוץ לעזה, היא מטרה חשופה אם יפעל נגדנו. מחזקת את ידי כוחות הביטחון".
שרת הפנים ויו"ר "הרוח הציונית" איילת שקד הסתפקה בציוץ קצר: "תושבי עוטף עזה לא יהיו בני ערובה של מחבלי הג'יהאד האיסלאמי. פשוט כך".

גורמים במשותפת תקפו: "מתקפת עלות הסחר"

לעומת מיכאלי, זהבה גלאון המתמודדת לראשות מרצ, כתבה בטוויטר: "הלב עם מיליוני נשים וגברים, נערים וילדים שחיים במציאות בלתי אפשרית יותר מדי שנים". לדבריה, "למיליוני ישראלים ופלסטינים לא מגיע עוד עשור של אלימות, טרור והרג. מגיעה להם תקווה וביטחון ארוך טווח, ולא הידרדרות והסלמה". סגן שר הכלכלה יאיר גולן, שמתמודד אף הוא לראשות המפלגה כתב: "בשעה מתוחה זו כולנו מחזקים את תושבי העוטף והדרום, ומקווים כי שלום יהיה לכל אזרחי ישראל וחיילי צה"ל". חבר הכנסת מוסי רז ממרצ ערך הקבלה בין תושבי עזה לדרום: "בעזה ושדרות ילדות רוצות לחיות".
צילום: עמית שאבי,  יואב דודקביץמיכאלי חיזקה את כוחות הביטחון, גלאון: "צריך תקווה וביטחון, לא הסלמה" (צילום: עמית שאבי, יואב דודקביץ)
צילום: יואב דודקביץ', קובי קואנקסעודה: "פשעי מלחמה". גולן: "כולנו מחזקים את תושבי הדרום" (צילום: יואב דודקביץ', קובי קואנקס)
יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה תקף את פעולות הממשלה בראשות לפיד: "ממשלת ישראל מבצעת פשעי מלחמה נגד העם הפלסטיני כדי לשרת אינטרסים פוליטיים צרים, ואת המחיר משלמים העזתים בדם. חייבים לעצור את האש מיד! רק משא ומתן לסיום הכיבוש יביא ביטחון לאנשים. לא דמם של ילדים חפים מפשע". מי שאף הגדיל לעשות הוא חבר הכנסת עופר כסיף שכינה את התקיפות בעזה נגד יעדי טרור "מתקפת עלות הסחר" וטען כי מדובר ב"דם תמורת קולות".
לדבריו, "מהלך האלימות הציני של לפיד וגנץ בתקווה לעוד מנדטים בבחירות יביא רק לים של דמעות ודמים, בגטו עזה, שם כלואים 15 שנה שני מיליון בני אדם, וגם ובישראל. המתקפה כבר גבתה את חייה של אלאא קדום בת ה-5. די! עצרו את האש עכשיו".
ברע"מ שמרו על שתיקה בשעות שחלפו מאז פתיחת המבצע, אך יו"ר התנועה האיסלאמית - שחברי המפלגה נתונים למרותו הרוחנית - גינה את התקיפה בעזה. "המבצע הלא מוצדק הזה הוא רק חלק מסדרה של שפיכות דמים שלא תביא טוב לאזור כולו", אמר השייח ספואת פריג'. "אנו דורשים מהממשלה להפסיק את התוקפנות הזו לאלתר ולפעול להשבת השקט שהיה עד כה, ולא לסכן את חייהם של חפים מפשע ואזרחים".
השייח פריג' הוסיף כי "חובתנו כלפי עמנו בעזה אינה תלויה בגינוי התוקפנות. חובתנו לאורך כל השנה לתמוך באנשינו שבמצור ולהבטיח חיים טובים ליתומים והמשפחות הנזקקות שם. שורש הבעיה ברצועת עזה הוא המצור החונק, והכישלון להתקדם לעבר פתרון שיסיים את הכיבוש והמצור, הכרה בהקמת מדינה פלסטינית עצמאית וקידום פתרון בדרכי שלום בין שני העמים".
צילום: יואב דודקביץלא התייחס למבצע באופן אישי. מנסור עבאס (צילום: יואב דודקביץ)
עם זאת, איש הפלג הצפוני, השייח ראאד סלאח, השתלח במנסור עבאס ובאיימן עודה. "תשים חינה על ידיך", רמז סלאח למנהגי השמחה בחברה הערבית. "אתה, ומפלגת רע"מ שלך, בעלי ברית של ראש הממשלה לפיד, ראש הממשלה לשעבר בנט ושר הביטחון גנץ שעמדו מאחורי ההחלטה לצאת למלחמה הבוטה הזו שהוכרזה נגד עמנו בעזה", אמר סלאח.
סלאח תקף את עודה, שהמליץ במערכת הבחירות ב-2019 על בני גנץ לראשות הממשלה, ואמר: "מתבייש בך, איימן עודה. אתם אלה שהפושע לפיד מדבר עליכם עם אפשרות שתהיו שותפים שלו בממשלה עתידית".
לכתבה זו 222 תגובות
הוספת תגובה
222

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
140.

הגיע הזמן לממשלה ציונית רחבה כולל יש עתיד ליכוד ואחרים כדי לשנות אחת ולתמיד את המציאות במדינה לחלוטין

139.

138.

פחדנים זה היה ברור שבשעה האחרונה נתנו להם לשגר כמה שיותר טיליים לעבר המדינה המקוללת מה שונה לפיד גנץ מביבי ומ האפס מרעננה כולם אותו דבר פחדנים אפשר לומר בקול רם שלמדינה המקוללת אין יכולת לשבור את המחבלים מעזה אז כאשר הלבנונים ואירן יפתחו במלחמה המדינה המקוללת לא תתקיים יותר

137.

גלאון שוב חוזרת ללהג ודיברי בלע. כבר היה שקט ממך כמה שנים. יצור רפה שכל וצעקן.

136.

אל תתנו עצות

135.

134.

אתם רואים את הפרצופים המגעילים וכמוני אומרים תודה לאלוהים שגירשנו אותם מחיינו.כמה מתאים לפסיכופט השקרן לא לומר מילה טובה לראש הממשלה המצויין ולממשלה המתפקדת.זה האיש הבזוי שלא מסוגל להודות בהפסד ולא מסוגל לומר מילה טובה על אף אחד.רק"אני...אני..לא יודע..לא אמרו..לא ראיתי...דרעי חבר טוב...ליצמן יהודי....כל הגועל נפש בעולם נתכנסו לשקרן האומלל והמזדקן שהפך לראש כת ולדחליל.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

133.

132.

131.

ברגע שישראל תאזור אומץ ותכתוש את עזה לאבק, לא יהיו יותר עימותים. פעם אחר פעם משתקים לנו את החיים במדינה ריבונית, המנוולים כולם אותו הדבר, אף אחד לא יצטער אם לא תהיה עזה יותר. מדוע לא לומדים מהעבר ולא מסיימים את הסיפור פעם אחת ולתמיד. למי עושים חשבון? ביזיון של מדינה.

130.

129.

ביבי לא היה עושה מה שעשו אתמול לפיד וגנץ וביבי לא יאמר ולו מילה לדרג המדיני כי רק הוא מבין בבטחון רק הוא מבין בכלכלה רק הוא הביא שלום בלעדיו לא היתה פה מדינה

128.

כמה חבל לראות את ביבי יו״ר האופוזיציה וראש ממשלה ב12 השנים לא. מסוגל להתרומם לגובה של מנהיג אמיתי ולגבות את הדרג המדיני אלא רק את הצבא.סמרטוט אמיתי איש קטן ואני בטוח לשרה ויאיר הנחו אותו מה לומר.

127.

אני מציע לכל חברי המשותפת לבקר בעזה אצל החברים שלהם הג׳יהאד במפקדות שלהם ולהביא להם ממתקים. רק תודיעו לשב״כ כאשר אתם מגיעים לשם.

126.

125.

דיי. תפסיק לדבר שטויות. כמה משלמים לך. אולי תעבור לעזה לאות הזדהות עימם

124.

על האמת...מי שיזם הוא הגיאד שהחליט להכין פיגוע ספציפי עם נשק מדוייק באזרחים. במקום לתקוף את הגיאד להפתיעם, התמהמהו מקבלי ההחלטות כאו על חשבון אלפי תושבים נצורים שחייהם נסגרו. להגיב אחרי שאלפי אזרחים במצור זו לא יוזמה אלא אילוץ ידוע מראש.

123.

122.

תומכי ליכוד יקרים, אחים שלי, גם אתם יודעים טוב שביבי היה חושב פעמיים לפני שהיה יוזם את הסיכול בעזה, מפחד שלחימה כעת גם יכולה להתרחב ולפגוע במערך הבחירות שלו.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

כשביבי תקף בעזה בא לפיד הסמרטוט הגמד והאשים אותו שסה ממניע של הבחירות,עכשיו האופוזיציה תומכת וגם כאן יש לשמאלנים החמוצים טענות.

121.

מר עודה דם תמורת קולות זו האג״נדה של המשותפת ביום שבוחריך יבינו שאתה וחבריך הורדתם אותם שאולה לא ישאר ממכם כלום ואפילו ללויות איש לא יגיע כי חיריה היא בושם ליד הסירחון שנודף ממך וחבריך

120.

בעזה קוראים לערביי ישראל לבחור בנתניהו. מעולם לא היה לפלסטינים מנהיג טוב כמו נתניהו.

119.

comment-2-comment

118.

אין לו זכות דיבור להביע דעתו בנושא זה. איש מגעיל ודוחה

117.

יש להם גבול פתוח למצרים ולים. מוזמנים להגר לאיראן קטאר טורקיה ומערב אירופה שכל כך דואגים לשלומם

116.

115.

לבוטים של לפיד החלול:: זה סבב שיזם לצרכי בחירות שלא ישיג כלום מלבד עוד סבל לאזרחי המדינה

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

114.

ליכודניק אמיתי לא יצביע לנתניהו גם במחיר אובדן שלטון. רוצים לנקות את הליכוד ולהחזירו למסלול

113.

112.

אין מוסלמים טובים שאינם אלימים, מטונפים. ואם יש הם בטלים בשישים ובכלל.

111.

לפסול את הרשימה המשותפת ולשלול את האזרחות של עודה טיבי ושאר הגייס החמישי ולשלוח אותם לדמוקרטיות הנאורות סוריה ולבנון

110.

109.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

108.

אתה חוצפן בזמן שצהל נלחם להגן על מדינת ישראל אני שם לב לתגובות של אנשים כגון: פעם ראשונה בתולדות המדינה שראש האופוזיציה אינו תומך בממשלה. שים לב איזה אדם שדואג רק לאינטרסים שלו. אל דאגה יום הבוחר יגיע ויבוא איתך חשבון. והנה עוד תגובה של אנשים שפוייפ ואפילו מאנשיך: בביטחון אין ימין אין שמאל לכולנו גורל משותף ואותה מטרה. יום טוב לך ביבי תשב עם שהרלה ותחשוב על השטויות שלך.

comment-2-comment

comment-2-comment

לאשר בעל זיכרון קצר

comment-2-comment

107.

פספסתם גם הפעם. תמיכה במדינה דמוקרטית שמנסה גם לתת מקום צודק ונכון ליהודים שנותרו בעולם ושמכבדת ללא מצרים את כל האזרחים בחלקת אדמה זאת היתה הופכת אותכם לאחים. אתם פספסתם ואנחנו מוסיפים עןד נדבך של אכזבה שנערמה כבר להר של שאט נפש.

106.

comment-2-comment

105.

104.

את שלושתם הייתי מגלה מהארץ ושולל אזרחותם. לגלאון נזכור ביום הבחירות בו מפלגתך תמחק

103.

יהיה זמן לחילוקי הדעות בננו לאחר מכן. בהצלחה לצהל לראש הממשלה לגנץ כוכבי וכוחות הביטחון

comment-2-comment

comment-2-comment

מיד אחרי הלחימה לפיד יחזור ללקק לרעם והמשותפת. אין לו ממשלה אחרת.

comment-2-comment

אבל לא משותף לא במאמץ ולא בקורבנות חלק נלחמים וחלק מתפללים

102.

comment-2-comment

זה עלבון לכלבים שהם נשמות טובות, להשוות אותם לצוררי ישראל

101.

comment-2-comment

100.

99.

98.

מדינה הזויה ,בכל מדינה נורמלית היו תולים אותם בכיכר העיר בגין בגידה

97.

96.

מה אומרים מרץ מה אומרים חכים אצל לפיץ השנאה הזו שבנוי בעיקר משטיפת מוח תקשורתית הצליחה לייצר זומבים מושבעים ומשובדים לשנאה חסרת פרופורציות

comment-2-comment

comment-2-comment

בשביל להבין שזה לא התקשורת שגרמה לנו לשנוא אותו כל-כך, זה הוא.

comment-2-comment

comment-2-comment

95.

לא הבנתי מה קרה פה. עצרנו בכיר בג'יהאד. הטלנו עוצר על התושבים שלנו בדרום בגלל איומים שלא התממשו. ואז יצאנו לתקוף בעזה. פעם בשנה כמו טיול שנתי. זה לא יתן כלום. אפשר כבר עכשיו להריץ קדימה את הסרט לסצינה של הפסקת האש עם התיווך המצרי, את העלילה אנחנו כבר יודעים בעל פה אז חבל על הנפגעים בדרך

comment-2-comment

94.

93.

בזמן מלחמה!

comment-2-comment

comment-2-comment

92.

התכוונת לעוטף עזה שסובלים מהמלחמה

91.

90.

גם מבצע צבאי ומאות אלפים בממדים הם כר לקמפיין

89.

comment-2-comment

יניב אייך אתה מוצא קשר בין הדברים

comment-2-comment

אתה מתבלבל עם ביבי. היחיד שהעביר להם מזוודות כסף זה ביבי

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

מה ביבי נתן לחמס מזוודות כסף וכך חיסל אותם .הגיע הזמן שיסתכלו על הסטויות שביבי עשה

88.

comment-2-comment

את הנ"צ, צה"ל ישלח להם.

87.

comment-2-comment

בנט ולפיד נפקידו את זה ישר בחשבון בנק

86.

comment-2-comment

וגם זה היה קורה רק אחרי אלפי רקטות, ביביסטים תלמדו מה זה ראש ממשלה גבר ולא הקוקסינל הפחדן שלכם

comment-2-comment

85.

84.

פניו של ביבי -צהובות עכשיו ויחד עם פדחת סגולה הוא נראה כמו ליצן בוכה.

83.

ביבי והליכוד זה לא ימין. פשוט מאוד לא. לקשקש בלי הפסקה ימין ימין ובפועל לא לעשות שום דבר שתומך בטענה הזו לא הופך אותך לימין. הרי ביבי כראש ממשלה, לא עשה כלום כשאלפי טילים נחתו בדרום. היו מבצעים, אבל רק אחרי שהדרום ספג כמויות גדולות. באה עכשיו ממשלה שהיא לא ימין, אבל נכנסת בהם בצורה יזומה, תוקפת על כל דבר שיוצא מעזה ועובדת הרבה יותר חזק ממשלות ״ימין״. שלא יהיה ספק, אם היתה פה מפלגת ימין אמיתית עם מנהיג אמיתי הייתי בוחר בה. אבל אין כלום קרוב לזה.

comment-2-comment

82.

81.

80.

מדינה פח עם אינטרסים פוליטים

79.

מושחתניהו לא מסוגל להגיד את המילה לפיד ראש ממשלתנו. שלא לדבר על חבורת נושאי האדרת להקת הנבחנים שעד אתמול רקדה משמחה שגיהד ניצח. כול הסיבוני, המאכלוף, הקרעי ושו"ת אוסף של אפסים מושחתים ושקרנים.

comment-2-comment

הלו הלוא אם נתניהו היה יוצא עכשיו למבצע ולא השמאל היית אומר מלחמת בחירות נכון שמאלן חלול

comment-2-comment

ביביסט ארור

78.

77.

76.

אני קורא למשותפת אם לא מוצא חן בעינכם עזבו את ישראל ועברו לעזה. שם טוב יותר.

comment-2-comment

75.

כי אם זה היה הפוך, השמאל לא היה מגבה את הממשלה מהאופוזיצייה, גם אם ביבי מביא חיסונים ומנצח את הקורונה אז ביבי רע ואם יש מלחמה אז הימין מחרחר מלחמות, עוד סיבה למה השמאל בארץ מתכווץ.

comment-2-comment

comment-2-comment

אם צריך מבצע, הימין תומך. אם לא צריך מבצע לא יוצאים. לכן לפי ההיגיון שלי (וגם שלך כנראה) עדיף שהמרכז יהיה בשלטון, ויקבל תמיכה מהימין אם צריך

comment-2-comment

תמיד .בכך מלחמה נגד האויב השמאל לא ביטל את הימין ותמיד הסכים לכל כדי להגן על המולדת.עכשיו מר ביטן האיש הישר והסגולנהתככן לא מגיבים ואפילו פוגעים ומשסעים בשמאל.האמת.השמאל פה לא שמאל והימין בטח שלא ימין.הסגול ימני? אפילו לא מתקאב

74.

יאיר לפיד קיבלת אתה תותח

73.

72.

תצטרפו לאחיכם בג'יהאד האיסלאמי בעזה

comment-2-comment

71.

70.

69.

comment-2-comment

ממש ביבי מבין, הבעיה שביבי פחדן ולא נתן לצבא לעשות את שלו, רצא שקט שלא יערר את כיסאו

68.

שוחדיהו לא מסוגל לתת גב לממשלה, אפילו סמוטריץ יותר הגון ממנו.

67.

המבצע בעזה מעולה אבל אם לא נטפל בבעיה הרצינית שיש כאן גיס חמישי אנחנו נהיה בבעיה. יש פה הרבה שרוצים לחיות בשלום אבל יש כאן גיס חמישי וראינו את זה בשומר חומות

66.

comment-2-comment

הנה פרסמו את שלך.....

comment-2-comment

איפה התגובות שלי???

65.

64.

63.

דרעי הממשלה המצוינת הזאת לא צריכה את העצות שלך. היא יודעת מה לעשות כדאי שתייעץ לנאשם מקסריה אתה יודע מה המשמעות להיות מורשע.

comment-2-comment

דרעי מביע ביקורת על נושא ביטחוני כשהוא ומרבית ציבור בוחריו לא מתגייסים לצבא. החיים והדם שלהם שווים יותר אז מותר לשלוח אותנו למות

62.

61.

comment-2-comment

60.

59.

comment-2-comment

58.

למי שלא מתאים לו כמו הרשימה המשוטפת כולל היהודים שבהם אני מבטיח כרטיס בכיון אחד מבלי חזרה אתם לא יותר טובים מהגיהד

57.

מצביעים יחד נגד חיילי צה''ל באופן קבוע.

56.

comment-2-comment

וכן לפיד לא מתאים לתפקיד במיוחד עם הרשמה המשותפת ורעם, עתיד פורח מחכה.

55.

יאללה לך

54.

53.

52.

איש הזוי ומושחת..

comment-2-comment

comment-2-comment

51.

50.

comment-2-comment

49.

באמצע המבצע עצר הכל ודאג להעביר תקציב לרהיטים לקיסריה לא נשכח לך את זה

48.

47.

טוב נו כרגיל...שום דבר לא משתנה

comment-2-comment

הוא ח"כ? הוא שר? דרעי,אסיר משוחרר-דורש?

comment-2-comment

הוא וכל החרדים. חוצפן

comment-2-comment

comment-2-comment

46.

45.

לך הבייתה נמאס לשמוע את השם שלך

comment-2-comment

44.

43.

comment-2-comment

42.

41.

40.

דמוקרטיה משונה

39.

38.

זהו האגו שלו, חוסר היושרה וחוסר הפירגון. אגב, הוא מצהיר על עצמו כאיש ימין, כאשר כל החלטותיו היו בכיוון ההפוך (מגנומטרים, מזוודות דולרים לחמס, להזכיר רק שניים). נתניהו הוא בפועל איש שמאל. הצהרותיו (השקריות) נועדו לאזנים ביביסטיות.

comment-2-comment

37.

הוא לא חושב בכלל..כי הוא לא יודע..אין בו ולא כלום...הוא לא רואה אף אחד ממטר...12 שנים שהמדינה הזו נחנקת על ידיו...זהו האדם..היה ונשאר המזיק הלאומי..והוא עוד רוצה לחזור...שהעם יחליט...

36.

35.

34.

33.

אין לכם כל זיקה לישראל כמדינה. יש לכם כל הזכויות ואין לכם כל חובה או מחוייבות או נאמנות למדינה. הלוואי שיוציאו אתכם מחוץ לחוק.

comment-2-comment

32.

31.

30.

מה שלא יגיד ביבי תמיד יהיה מה להגיד אגב הוא כן תמך בכוחות הביטחון

29.

28.

אבל רצח של אזרחים ישראלים זה "פעולה לגיטימית נגד הכיבוש" לפי המשותפת.

27.

26.

פעם אחר פעם סגול השיער מוכיח לעם ישראל כמה הוא לא ראוי להנהיג אותו

25.

חבורה של מחבלים. מאחל לכם רק הלוויות של מחבלים אחד אחרי השני. לכו לעזה ושתפסיקו לקבל משכורות ממשלמי המיסים הרחמנים הצדיקים אחרי זה נראה אותכם מגיבים. המדינה הזאת מטומטמת שנותנת לכם הכל מהכל

comment-2-comment

comment-2-comment

24.

23.

22.

comment-2-comment

תישאר ללא,שם. ביביסט.

21.

פרט למשותפת ולנתניהו.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

20.

מה שתתן להם לא יעזור אלה בני ישמעאל פראי אדם ורק חורבן הם מחפשים צריך למגר אותם מלפנינו

comment-2-comment

בעינינו אתם המחבלים אתם הנאצים את הסרטן את ההיסטוריה לא תשנו והכל לגיטימי ופתוח

19.

18.

17.

מסתבר שהמדינה מסתדרת מצוין בלעדיו וזה אוכל אותו מבפנים. שרק ימשיך כך.

comment-2-comment

comment-2-comment

16.

נמאס מהקיצוניות שלו שילך לעזה

comment-2-comment

comment-2-comment

מקומכם ומקורכם שם ולא הארץ הקודש

15.

14.

הימיני הגדולללללל בטח אוכלים תראש שלפיד נותן בראש לחמס ולגיהד יותר מזיבי שנותן רק דןלרים

13.

העיקר שדרעי המניוק דורש. גם החתולה שלי דורשת!

12.

הוא תכלס מחליט איזו ממשלה תקום ואיזו לא. לו הכח האמיתי תתמודדו

11.

וכסיף יותר גרוע

comment-2-comment

10.

סתמי תפה שמנה מכוערת

comment-2-comment

9.

כל הכבוד לצהל תפרקו להם תצורה לערבים דפוקים רק מלחמה רוצים לכו תאכלו פול ותרגעו

8.

ספק כלל עבור רשימתו.

comment-2-comment

comment-2-comment

בימים כתיקונם לאפסים כמוך עושים משפטי שדה

7.

הלם...

6.

שילמד מצחי הנקבי שאני לא סובל שילוב באולפן ומגבה

5.

4.

איך עדיין אפשר לתמוך בפושע הזה?

3.

איימן איימן שיקח אותך אללה אמן

2.

אז הלכתי לראות את השקיעה לעת ערב. החוף היה מלא משפחות ערביות. אנשים שלווים שבאו ליהנות, לעשות מגנל ולבלות עם המשפחה. לתשומת ליבם של חברי הכנסת של המשותפת, לא נראה שלבוחרים שלכם באמת אכפת. חמאס, ג'יאהד... כאילו יש הבדל... רוב האנשים רוצים לחיות בשלום, כמה פצצות על מחבלים ותושבי עזה יוכלו להשתחרר מעריצות הטרור שפוגעת בהם.

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה