559

דודי אמסלם, הכי רחוק מהיהדות שאפשר

ההתלהמות, הבריונות, דריסת כל ערך של דרך ארץ, רדיפת צדק, כיבוש היצר ומה ששנוא עליך – הוא מקפיד להרחיק את עצמו ככל הניתן מתרבות ישראל

פרופ' נמרוד אלוני | פורסם:23/11/2021
צילום: יונתן בלוםח"כ דודי אמסלם (צילום: יונתן בלום)
דאגתו הכנה והנרגשת של ח"כ דודי אמסלם ליהדותה של ישראל עומדת בסתירה משוועת להתנהגותו הבריונית (ראו למשל כאן, כאן, כאן וכאן) ומציבה אותו הכי רחוק שאפשר ממהות היהדות. הוא חלילה לא הראשון שחוטא בכך. בהתקפותיו הקשות על אנשי המשפט ואיומיו הבריוניים כלפי מבקריו הוא מזכיר להפליא את המקרה הידוע ביותר בתנ"ך של נשיאת שם הפטריוטיות לשווא. במקום לדרוש מעצמו דין וחשבון מוסרי ולהקהות מעט את סגידתו העיוורת ל"שליח הקדוש ברוך הוא", בנימין נתניהו, הוא מאשים את שומרי הסף של הדמוקרטיה – במשפט, בתקשורת ובמפלגות היריבות – כאויבי ישראל ומבטיח להם עונשים מרים: ממכלאה, דרך פיטורין וקיצוץ בשכר ועד מניעת נגישותם לשלטון. ח"כ אמסלם של היום עושה כמעשה המלך אחאב: עיוור לחלוטין לפגמיו ונלהב להגדיל את שלטונו ורכושו, הוא מאשים את אליהו איש האלוהים כעוכר ישראל.
נכון שלאיש אין מונופול על היהדות, ויש בה מגוון זרמים ושפע פרשנויות, אבל ישנם דברים מסוימים שהם בכתובים ואי אפשר להתעלם ממעמדם בליבת היהדות. אם איש אמת הוא ח"כ אמסלם, מהדברים הבאים הוא צריך להיות מודאג שבעתיים. אלה הדברים שהוא באמת הצליח לדרוס בלהט איומיו ונאצותיו:
הוא רומס את עיקרון היסוד ש"דרך ארץ קדמה לתורה" (בטח שלמפלגה) ושהיהדות "דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום", קל וחומר על רקע "איזהו מכובד - המכבד את הבריות", ו"איזהו גיבור - הכובש את יצרו". בהשתלחויותיו הפוגעניות והמאיימות הוא לא רק רומס עיקרי יסוד של היהדות אלא גם מבזה את עצמו ברבים: שהרי כיצד נכבד אדם שבז לכל מתנגדיו ויצר העוינות מביאו להתלהמות מגונה?
זו דרכו של פופוליזם - עוצמת ההתלהמות נמצאת ביחס הפוך לאיכות ולמהות. כפי שקנאי האינקוויזיציה נשאו לשווא את מוסר הנצרות כך דורס אמסלם בהתנהגותו את ליבת היהדות עצמה
ח"כ אמסלם מקעקע את "כל התורה כולה" ש"מה ששנוא עליך לא תעשה לחברך". שהרי גם אם נניח שהוא צודק וראשי הקואליציה מתעמרים בחברי האופוזיציה ושוללים מהם זכויות לגיטימיות של ייצוג בכנסת, הרי מה שיש לצפות ממנו כיהודי טוב זה שיכריז ברבים שכשהוא יהיה בשלטון הוא ינהג כדרך היהדות ויראה לציבור כולו מופת של הגינות, אי-משוא פנים ויושרה. בפועל ממלא ח"כ אמסלם צו הפוך: כל הרע והעוול שעשיתם לנו, כאין וכאפס הם יהיו לעומת הרוע והעוול שנביא עליכם כשאנו נהייה בשלטון.
ח"כ אמסלם: נדרוס את השמאל כשנעלה לשלטון (צילום: גיל יוחנן, שמוליק דודפור)
הוא מנאץ את תפארת היהדות מאז אברהם אבינו שעם הסגולה יהיה אור לגויים בתחום הצדקה והמשפט, ש"ציון במשפט תיפדה", וש"צדק צדק תרדוף". אם יש סגולה מוסרית מובהקת ליהדות המקראית המשיאה אותה מעל מרבית התרבויות העתיקות, זה העיקרון שהמשפט עליון על המשטר ושאין אדם העומד מעל החוק. אפילו במקרה של גדול מנהיגי ישראל המקראית, דוד המלך, הוא נדרש להשפיל מבטו בפני נתן הנביא אחרי שחטא בחמדנות יתרה כלפי בת שבע ופשע כלפיה וכלפי בעלה כששלח אותו למותו – ואז לקח לעצמו את כבשת הרש.
תמונה כללית
פרופ' נמרוד אלוניענר גרא
ואילו ח"כ אמסלם מצפה משופטי ישראל שינהגו כשפוטים שלו, מבקש לסלק את ערכאת הצדק, ואינו מבין את היועץ המשפטי לממשלה שעומד על עקרונותיו המשפטיים ובכך מגלה כפיות טובה כלפי אדוניו הפוליטיקאים.
זו דרכו של פופוליזם - עוצמת ההתלהמות נמצאת ביחס הפוך לאיכות ולמהות. כפי שקנאי האינקוויזיציה נשאו לשווא את מוסר הנצרות וקנאי הקומוניזם חירבו את חזון המרקסיזם, כך מסע דורסנותו של ח"כ אמסלם לוקח אותו הכי רחוק מתרבות ישראל. ואם יש משהו שהוא דורס בהתנהגותו המתלהמת, אזי זה את ליבת היהדות עצמה.
  • פרופ' נמרוד אלוני הוא מרצה לחינוך במכללת סמינר הקיבוצים
מעוניינים להציע טור לערוץ הדעות של ynet? שלחו לנו ynetopinion@gmail.com
לכתבה זו 559 תגובות
הוספת תגובה
559

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
380.

379.

חבל שוויינט סוגר את הבסטה בשעה 12:42 ומשעה זו כל התגובות אינן נענות ולא מתפרסמות. מוזר האתר הזה. מה, אתם רוצים לומר לי שכל היום של 1/12 /2021 היתה רק תגובה אחת ??????? הפלא ופלא.

378.

מדוע לצ'אפר את הפרימיטיבי הזה במאמר אודותיו ?!

377.

376.

מעניין, לפרופסור אין אף הערה על תפקודה של מערכת אכיפת החוק? המון כשלים התגלו עד היום- אז הם בסדר ואמסלם לא? להתכסות תחת התואר פרופסור, ולכתוב דברים לא מאוזנים, פוגם בכל מה שהוא כתב כאן. לפחות איזו מילה על הכינויים והתיוגים שנתנו לו ולחבריו, אנשי הקואליציה, אשר הם הם שפגעו עד היום בליבת היהדות- פרופסור נכבד, טול קורה מעיניך

375.

אם אדם אומר זונה הוא לא יהודי ופרימיטיבי אבל אם אומר נערת ליווי אז הוא יהודי ואינטליגנט . איזה אדם מדופלם אדון אלוני

374.

373.

נמרוד אלוני חייב להגן על מסיתי השמאל בהתקפת נגד הפוכה הזויה המזכירה את תגובות הגוים

372.

בתור אשכנזי ואב לילדים חצי מרוקאים מיזדהה עם אמסלם.

comment-2-comment

371.

פח אשפה. הביטוי העלוב ביותר לשלטון נתניהו המושחת. הביטוי העלוב ביותר לרגשי הנחיתות של המרוקאים. לא נעים לומר אבל אין אף עדה שמתנהגת בצורה כה בוטה. האיש הזה מבזה כל ערך של יהדות ואנושיות. תת רמה. בושה למרוקאים שרובם ככולם אנשים נהדרים. רק אחד טיפש כמו דודי אמסלם עושה מזה קריירה. הסבתא שלי עלתה ממרוקו ואני יודע מה זה משפחה מרוקאית. אנחנו לא רואים באיש העלוב הזה נציג שלנו.

comment-2-comment

370.

אמסלם הוא פרצופה של המדינה לא, לא כולם כאלה. אבל הרוב כן. אחרי שנים של קידוש הבהמתיות, שנבחרי הציבור הם מהחומר האנושי הנמוך ביותר, כשהמהתבוננות בהנהגה, בראשויות האכיפה והשפיטה המסר הוא ששווה לעבור על החוק, מה הפלא? כל אלה ושילוב בעיה דמוגרפית קשה מלמדים כיצד תראה סוף הדרך. לצערי, כבר מאוחר לחשב מסלול מחדש.

369.

היהדות זה תורה שניתנה מסיני, הדבר הגדול ביותר של התורה זה עשרת הדיברות, ומענייו שלא מופיע שם "מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך" מה שאומר שנכתב הוא בור ועם הארץ. בתורה מופיע 613 מצוות וזה מה שמאפיין יהודי, כל מי שלא מקיים תורה ומצוות, פוגם ביהדות.

comment-2-comment

אומנם אתה כותב כפרופסור.אבל אחרי כל הביקורות והציטוטים מהמקורות.למה לא נזכרת בכל אלה כלפי לפיד וחבר מרעיו.וכלפי ליברמן עם זריקת החרדים במריצות לאשפה.ולמה לא שאלת איפה היועץ מנדבליט?? למה לא שומעים אותו יותר??

368.

אם לא יכתבו או לא יזכירו אותו ורצוי כמה שיותר מגעיל, אז לא יהיה לו סיכוי בפריימריז לכשיבואו

367.

הדרך ביטוי שבה משתמש מר אמסלם יותר ממדאיגה. ולגבי עניין הצדק ואנשי הצדק שאותם הזכיר ברשימת האיומים שלו אני עונה לו באופן הבא: "לא נתן למשפט המגוכך "אין צדק בבית המשפט" לחלחל בקרב אותו ציבור שנוהר לבית המשפט לבקש מזור לבעיותיו. " הרבה בריאות.

366.

מול כוחניים כמוכם ככה צריך להתנהג איך כתוב על הרשע הקהה את שיניו זה מה שהוא עושה

365.

הוא לא במחנה הנכון וגם אומר מה שהוא חושב. אני מנחש שהשמאל הוא כור מחצבתך והצביעות ערוגתך.

364.

יישר כח אמסלם... איש יקר תקשורת המעוותת את המציאות

363.

ידוע ובטוח אני שאת התגובה הזאת לא תפרסמו אבל לא אכפת לי מציגי תתפוצצו גוד אמסלם הוא דרגה אחת אחרי ביבי ובנט 20 דרגות לאחר ביבי

comment-2-comment

comment-2-comment

362.

עדיף לעבור על דברי חז"ל מאשר לא להאמין כשופטי העליון שרומסים בגסות כל מה שיש בו ריח של יהדות

361.

מרחם על הסטודנטים ששומעים אותו

360.

359.

איפה היית כשלפיד כינה ימניים חארות ומגעילים, איפה היית כ זנברג קראה לפגוע כמו ב פשיסטים, איפה היית כשבן ברק חילק העם לשחורים ולבנים

358.

היהדות שלו היא בדיוק הזרם השולט ביהדות במאה השנים האחרונות, והקנאות הגזענות והבריונות שלו הן מאד אופייניות לקבוצות קיצוניות ביהדות מאז בית שני. השורשים של תפיסת עולמו נעוצים עמוק בתנועות כמו הסיקריקים שהובילו למלחמות אזרחים וגלות בבית שני.

357.

356.

אתה ממש גדלת על ברכי היהדות, אימך ז״ל שולמית אלוני, מפאיניקית ומייסדת מרצ, אהבה ספרדים, גדלת בכפר שמריהו בצנע ובעוני, אתה פרופ׳ אלוני בין הבודדים שלא מרגיש שגנבו לו את המדינה, וליבך שלם שהליכוד בשלטון. אתה מלח הארץ, הקיבוצים בעיניך פרה קדושה ואסור לגעת בקרקעות המדינה שהם מחזיקים. אבל בסופו של דבר פרופ׳ נכבד, אני מצדיק כל מילה של דודי אמסלם, יכול להיות שאת אופן הגשת דבריו הוא צריך לשפר, באשר לגביך פרופ׳ נכבד, הסר דאגה מליבך, מחשבתי הפוכה מכתבתו.

comment-2-comment

"יכול להיות שאת אופן הגשת דבריו הוא צריך לשפר", לדבריך.הוא צריך ללכת הביתה או למחלקת טיפוח מראה העיר בירושלים, כי זו לא דוגמה ומופת של בכיר הנבחר ע"י ציבור ומתפרנס מכספינו.השכם והערב מעלים את נושא האלימות, אם אמסלם מתנהג בכזו ברבריות ובגסות רוח מה יגידו אזובי הקיר"???

355.

הרי זו המטרה שלו, פרובוקציות, כך הוא כל הזמן בכותרות.

354.

353.

פרופסור נמרוד אלוני חושב שהתואר שלו הופך אותו מבין יותר מרוב העם , כתוב בתורה " מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו " על זה מדבר דוד אמסלם שאותם פרקליטים וחברי כנסת שסרחו מדרכם צריכים לשלם מחיר , דוד אמסלם הוא מאלה שמדבר מדם ליבו ומייצג את רוב העם שתומך בו בלי למצמץ .

comment-2-comment

רוב העם לא יהרוג פרקליטים וחברי כנסת רק כי הם אומרי דעה שונה. דוד אמסלם הוא היחיד שסרח מהדרך

352.

עבור אנשים כמו אמסלם תומכיו אנשי המערות

351.

את התכונות האלה .שלא מביישות שמאלני נאור שבנאורים.

350.

349.

לכם בסמאל מותר לשפוך רעל על הימין ? אז כבר לא .אנחנו נדבר בשפה המגעילה שאתם משתשים בה עם כיבוס של המילים . תתרגלו .הימין הדתיים.החרדים.והספרדים הם כבר לא שק החבטות שלכם . היום אנחנו החובטים בכם .

comment-2-comment

אם אתם החובטים למה אתם מצביעים תמיד ראש ממשלה אשכנזי?

348.

347.

346.

תומך העבריין תומך החרדים שומרים על לא תעבוד שומרים על תגנוב תשקר ותחמוד כמה שיותר .

345.

מוזר מאוד שמרצה לחינוך יודע מהיהדות רק קצת מפרקי אבות וכל הפסוקים על משפט וצדק, כשעצם הגדרת הצדק רחוקה מאוד ממה שהולך היום בבתי משפט. על איזו יהדות הוא מרצה, האם יש בתורה רק דברים נחמדים כמו סבר פנים יפות וכו' או גם מחלליה מות יומת ועוד הרבה דברים נחרצים וברורים.

comment-2-comment

ממש ככה פרופסור של בורות באיצטלא של מרצה.. מצחיק ביותר

comment-2-comment

344.

אלוני,למה אתה לא כותב על הביריונות של מיקי לוי,על האנטישמיות של ליברמן,על ההסטה של כרמי גילון ואהוד ברק,על רמיסת הדמוקרטיה ומחיקתה בידי השמאלנים.אמסאלם הוא הפה של מיליונים שסובלים ממכם אשכנזים שמאלנים גאוותנים שקרנים ,רמסתם את אבותי ומסורת אבותי כשאתם לא רק שלא יהודם,אתם ספק כוזרים,וניתן להוכיח זאת. מה קרה יש משהו שאומר לכם את האמת שאתם מנסים להשתיק 73 שנה.

comment-2-comment

כבר הוכח מזמן שאין בסיפור הכוזרים שום דבר, והגזענות המסוות שלך התבררה כמו שקריו של גייבלס חסרת כל שחר. מה לעשות, יש בדיקות גנטיות, אשכנזים ומזרחיים חולקים את אותם הגנים של העבריים. אולי אתה מגזע אחר. גזע המתבכיינים המקופחים

comment-2-comment

הסתה דביל. לא הסטה.

comment-2-comment

343.

אבל אתה כמובן רשאי לבטא את דעותיך, ולשקף את הבעיה מנקודת ראותך, רק כדאי שתתבטא כנגד יריביך הפוליטיים ביתר תחכום, קבל טיפ ואמצעי לבחינת הנקודה בה אתה נמצא. שים לב למשל, מנקודת ראותו של החרא, האדם ממריא כמו ציפור, והנמשל, אתה צריך להחליט בכל רגע אם אתה האדם או החרא.....

342.

טיפוס אופייני לליכוד כוחנות ואי כיבוד החוק והזולת תחבור למירי רגב ולאוחנה ולגברת דיסטל אנשים דוחים

341.

אמסלם מה עדיף להיות צבוע או לקקן עד אובדן חושים?

340.

339.

338.

תת תרבות.ועוד מעט יתחיל לילל שזה בגלל שהוא מזרחי. הוא בושה וחרפה ליהדות המזרח בפרט. דרך ארץ וצניעות דרכנו,הגינות ומוסר. לא שינאת חינם גזענית ומתועבת.

337.

אתם לא מגיעים לקרסוליים של אמסלם סוף כל סוף קם ח"כ אמיתי ששם לכם את האמת בפנים. יש לכם מה להפסיד ואתם כבר מפסידים מכרתם את המדינה חינם אין כסף ועוד שלימתם פרוטקשן 53.000.000 מיליארד שוחד בחירות למנסור הבוס ,אין לכם בושה כת של צבועים שקרנים וחנפנים. אין לכם חלק באלוקי ישראל ובארץ ישראל .

comment-2-comment

אמסלם הוא עבד נרצע של ביבי השטיח העלוב של טיבי. ראש הממשלה הפחדן ביותר בהיסטוריה. האיש ששיחרר אלפי מחבלים חילק כסף לחמאס ועשה במכנסיים מול האיראנים. זאת האמת 12 שנה שלט כאן אפס.

comment-2-comment

comment-2-comment

336.

לא זוכר שהכותב הנכבד יצא נגד דבריו של שר האוצר שצריך להשליך את כל החרדים עם מריצות למזבלה או דבריה של זהבה גלאון על טיפול באנשי הימין .... בקיצור עוד מהנדס תודעה מפוזיציה...

335.

דוד המלך ע"ה לא חטא, אוריה החיטי היה מורד במלכות ולכן נענש במיתה. מעבר לכך, אשתו הייתה בעצם גרושתו אז כשדוד המלך לקח אותה אלא שעם צדיקים מדקדקים כחוט השערה ולכן נתן הנביא הוכיח אותו. ובקשר לאמסלם, הוא לא. יותר אלים מרוב אנשי השמאל.

comment-2-comment

אוריה החיתי (ולא החיטי) כביכול מרד במלכות דוד (בלשון הווה סרב פקודה) אחרי שדוד הכניס להריון את בת שבע, והורה לאוריה ללכת לשכב עם בת שבע על מנת להכשיר את ההריון...אוריה סרב נשלח לקרב שממנו הוא לא חזר...אלוהים שלח את נתן הנביא להוכיח את דוד...

334.

אחאב היה עובד עבודה זרה כמוך שמשתחווה לאלילי השמאל.צלילי השמאל זה המנגינה היחידה שאתה מכיר. פשוט עליבות

333.

צבוע אינטרסנט שכמותך. אינך שונה מכתבי הבית של תומכי הטרור למנהם. נראה אותך מעלה כתבה כזו למיקי לוי. לפיד. איווט האיום ודומיהם.

332.

איפה היה הפרופסור כשליברמם גילגל מריצות עם חרדים לפח האשפה?? וכלפיד כינה את גנץ סמרטוט?? אתה לא אמין...כי הבקורת היא רק לכיוון אחד. ואם יהדות בגרונך למה המוסר הכפול??

331.

האלימות המילולית והמרגליות שיוצאות מפיו הם ביזיון לכנסת ולעם ישראל,בעיני מדובר באיש חסר דרך ארץ,ערכים ומוסר ולחבר שכזה אנחנו משלמים עשרות אלפים של שקלים מידי חודש ,פשוט ביזיון.

330.

מהו, מיהו מהי יהדות? הנוכלות של בנט? השקרנות של סילמן?, העבריינות של אורבך? של הפרקליטות? של בסאם? של טיבי והמשותפת? של ממשלת ישמעאל? של הבריונות של היורכלב? נו באמת

329.

comment-2-comment

הוא לא היה בתברואה הוא היה אחראי על מחלקה שנקראית שפע .נא לדייק.

328.

327.

326.

אני מתבייש שיש אנשי ציבור כאלה כמו דודידו אמסלם

325.

להקיא ולשטוף עם זרנוק.

324.

איך אתה וחבריך לשמאל המתנשא מעיזים לחלק ציון ביהדות ? אחרי כל מה שעוללתם במדינה הזאת והפינות שדחפתם אליהם את כל מי שלא שייך לעליתה הלבנה שמאלנית שלכם.

comment-2-comment

comment-2-comment

נשאר כאן רק ימנים אמיתיים. כולם יתפללו כל היום.אף אשכנזי לא ילך יותר לעבודה כי הם כבר לא יהיו כאן יותר.יהיה פה ממש כיף בלעדיהם.עוכרי ישראל.גם הילדים שלנו נחנך אותם לדבר דוגרי ולא בנימוס כמו הצבועים האלה.בקיצור אני חושב על זה מי ילך לצבא?מי ישלם מיסים? אולי נשאיר כמה שמאלנים שיעבדו קצת.

323.

comment-2-comment

comment-2-comment

מה לו ולדרך הליכוד של מנחם בגין או של ז'בוטינסקי???

322.

הכי רחוק שאפשר ממוח

321.

320.

comment-2-comment

לאמסלם עושים רצח אופי. הנדסת התודעה עובדת שעות נוספות.

319.

318.

שנתניהו קידם אנשים שלידם הוא נראה גאון. כל פוליטיקאי ליכודניקי שנראה טיפה נורמלי מוגלה או מודח. ארדן לאום, כחלון הודח מהפוליטיקה. גדעון סער פרש ויש מלא דוגמאות. מי מקודם? אמסלם, רגב, מיקי, אוחנה, הבלונדינית החכמה שלשמחתנו נעלמה ועוד

317.

הקואליציה דורסת כל חוק שהאופוזציה מובילה. הקואליציה דורסת את האופוזציה בוועדות הקןאליציה אומרת אנחנו מולכים וכל השאר לא מעניין אותנו לא אידאולוגיה רק כסא זה משחשוב והמשכורות שלהם. מצפצפים על הכל שורפים כסף על מטוסים וטסים כאילו אנחנו מדינה עשירה לפיד לא מפסיק לטוס בלי סוף מממנים חברים בלי למצמץ קרובים הכל .נורבגים לכל שר ולכל ח"כ שניים שלושה עוזרים פרלמנטרים ויועצים בלי סוף החגיגה בשיאה והתשקורת בכלל מפרגנת ונותנת להם את כל הבמה לא מבקרים כלום. חזרנו לשנות ה 60 עוד מעט יתנו לנו פנקס אדום. ואסור לדבר סתימת פיות להם מותר הכל לא אומרים להם כלום לפידאמר שהימין הם חראות לביבי בוגד ואף אחד לא אמר מילה . או שאמרו לנו אנחנו השחורים והם הלבנים להם מותר הכל מכל אמסלם אולי קצת בוטה אך אמר דבריו מתוך דם ליבו.

316.

מי שיש לו ציפיות מאמסלם עשוי להתאכזב אבל מאמסלם אין שום ציפיות ולכן אין אכזבה או הפתעה כי הוא פשוט כזה שטחי. אמסאלם מחלק ציונים לכולם אבל המלצתי לאמסלם היא להוציא במעט את לשונו מעכוזו של אדונו ולהביט סביב על העולם. כבר עברנו את ימי הביניים והכל השתנה. התנהגות השוק שלו מתאימה לביבים ובדרך זו הוא בטוח יגייס מלא תומכים במה שמכונה "הליכוד". אמסאלם=שכונה

315.

314.

313.

נגן לא הייתי שם אותך ,שתלכי כפרה על הציפורים של אמסלם שמאלנים שונאי ישראל

comment-2-comment

לכי כפרה על המסטיק בכף הנעל שלי, שפחה של אמסלם

312.

טיפש ובריון

311.

הוא מתאים לגקי אזולי מהשרדות.

310.

צריך לזכור שאליהו הוא זה ששחט את ארבע מאות נביאי הבעל,יש דברים שאין צורך לנהוג בהם סבלנות,גם לפי היהדות ובנוסף לא לשכוח שיש מידה כנגד מידה

309.

אחלה דודי אמסלם,מאוד ישיר ואמיתי,מדבר מדם ליבו.עם היסטוריה יהודית הרבה דורות אחורה.שמו המלא,מסמל יהדות צרופה.הפרופ שפסל,פסל במומו.

308.

כמה בושות אתה עושה להם ולעצמך. שב בבית עדיף.

307.

306.

305.

איש טיפש וקטן !!!!!

304.

303.

מר אמסלם, אין לי חשק להבין אותך, אין לי חשק לפרשן אותך. אתה מייצג כל מה שרע בליכוד

302.

301.

300.

שלא ממש לגיטימית זה סוג של כילאיים שבחטאם של מורדי ימין ליברמן סער ובנט שמצאו דרך להיתחבר עים הבילתי אפרי והמסוכן לעתיד עם ישראל ומדינת ישראל ולא ידעו ליגבור על יצר שינאתם לנתניהו אז עכשיו עים הכח שבידם הם מנסים לרמוס את האופוזיציה בדרך לא ממש דמוקרטית ויש היתקוממות ואמסלאם ישיר ובוטא יותר מאחרים ומי שצריך לשנות דרך והיתנהגות זה הקואליציה שעוסקים בחוקים שפוגעים וסילוק אנשים מוועדות ומהכנסת על כל דבר קטן תנו להם להשמיע קולם ולא לסתום פיות יש פה הדדיות של הבוטות ואין לכם אלה להלין על עצמכם

299.

298.

בושה שאמסלם ודומיו נמצאים בכנסת. במקום לעסוק בדברים חשובים, הם עסוקים בניבולי פה. זבל אנושי. ביבי הביא הרבה מהם לליכוד. אנשים נורמלים ואיכותיים מאיימים עליו. טוב שביבי הלך והוא לא יחזור.

297.

נראה לכם שאמסלם והבבונים שכמותו בכלל מבינים על מה הכתבה?

296.

ח ח ח עכשיו יש דבר חדש, הוא רחוק מהיהדות. טוב, נימרודי רצה להיות מקורי כולם כתבו על דבריו,עכשיו הוא רוצה לחדש , כדי שהקוראים יכירו אותו. זה מה שמטריד אותך עכשיו ? הוא יותר ישר ואמין ממך. יש לו קהל מעריצים עצום. מעניין שלא מצאת לנכון לכתוב על הקריאה לרצח של שדמי, זה לא חשוב אה? לך הביתה, אתה לא מעניין.

295.

294.

293.

ויצא לו האלכסון

292.

כתבה לתפארת - הכותב לא משיב למתלהם באותה דרך - אלא בדרך ארץ - אולי משהו מכל הכתוב יחלחל סוף סוף למר אמסלם ודומיו שההתנהגות ואמירת הדברים הקשים לא מוסיפים לו כבוד ובטח שלא מכבדת את הכנסת. חייבים להוריד את הטונים הצורמים לרמת שיח של בני תרבות - גם אם זה לא ממש מוצא חן בעיני מר אמסלם שכרגע הם לא בשלטון ולא מוסיפים לשסות איש ברעהו. השנאה והפלגנות בשנים האחרונות עברה כל גבול ורצוי מאד לעצור ולחשוב על דרכים אחרות להתבטא.

291.

לא האמנתי כשקראתי שאמסלם באחת ההתקפות שלו כינה את יאיר לפיד "גמד" חשבתי שאני עדיין בב"ס בכיתה א או ב , חבר כנסת מכנה חבר כנסת אחר "גמד" לא נתפס בעיניי, אמסלם בבקשה תחשוב דקה לפני שאתה משפיל את עצמך ואת כל חברי הכנסת

290.

תודה לך אדוני הנכבד שכתבת את מה שלא הצלחנו לבטא במילים. תודה

289.

אוי לנו אם אלה מנהיגי המדיה.

288.

287.

286.

285.

284.

עם שם כמו שלך הייתי ניכנס לטמבור הראשון שרואה קונה חבל טובבבב הולך לוורשה הקרובה וניפרד מכולם יפה ומהר למה ניקרה נימרוד רצה למרוד בשם יתברך אמסלם חזק ואמץ ואל תיתרגש ממאמר של אספסוף

283.

הוא יחשב לדורות כחבר הכנסת הכי אוויל ששרת את המדינה. כל הציטטות שלו יהיו חלק ממורשת הליכוד.

282.

אלוני מה אתה מבין מיהדות תתעסק באותו חוליגן שמבקש נשק נגד המתנחלים

281.

280.

279.

כל הכבוד לנמרוד אלוני על התאור המדוייק.

278.

אופקים נתיבות ושדרות ולהפריד אותם משאר העם עלמנת שיטב להם מדינה שלהם עים חוקים שלהם

277.

הלוואי והייתי מגיע לקרסוליים של סער שדאג להעיף אותך ויתר המושחתים מהשלטון הלוואי והיו עוד כמה כמוהו

276.

דוד אמסלם ראוי להיות מוקדן מכירות בסלקום .

275.

274.

מדובר באדם ברמה נמוכה. אוי לנו אם אילו הם נציגינו.

273.

272.

comment-2-comment

271.

לא שמע השמאל זה הלויים בבית המקדש. אף פעם לא היה דבר כזה שמאל ימין יש ותמיד היה יהודים נגד ערב רב(שמאלנים). היהודים בעד התורה והערב רב לא כל כך פשוט זה דתי

comment-2-comment

אלא מקיא מגועל

comment-2-comment

270.

comment-2-comment

269.

זה בדיוק העיניין שהיהדות של אמסלם זו היהדות של רוב העם, יהדות שהיא למראית עין, יהדות של טקסים, לעשות ברית מילה, חתונה תחת חופה, לאכול כשר, לשים כיפה על הראש לבקר בבית כנסת פעם פעמיים בשנה וזהו, ככה רוב העם חי כאן ואכן אמסלם מייצג אותו בכנסת

268.

267.

זה הבן אדם שמדבר הכי נכון על כל מה שקורה הוא גבר שבגברים כל מה שיש לו מוציא לא שומר בלב עם כל ההתנהגות של הממשלה הדיקטטורית הזאת

266.

comment-2-comment

ההנחה שלי היא שבנה הפרופסור יודע לא פחות (וסביר שיותר) ממה שיודע מגיב 266 על יהדות.

265.

זה לא אשמתי שאני כזה זה אשמת האשכנזים. לפי אמסלם אפשר היה לחשוב שגם בגין ואף נתניהו הם מרוקאים או מזרחיים שיתברכו. אלוהים אדירים דוד אמסלם אני חשבתי כי מוטב האדם מהבהמה אך היתברר שדודי אמסלם הוכיח אחרת.

264.

היית מת להגיע לציפורן שלו אלוני

263.

נמרוד מסמל ביהדות את המרידה האולטימטיבית בקב"ה. איך אדם מעניק לבנו שם כזה? ואיך אדם נשאר עם שם כזה? האם יהודי היה רורא היום לבנו היטלר או אייכמן?

262.

261.

כל מילה במאמר נכונה,יש להוציא אדם כמו אמסלם מהכנסת הוא מתאים לעבוד בשוק

260.

259.

דרך ארץ קדמה לתורה? זו דעת יחיד הנשענת על הפסוק "לשמור את דרך עץ החיים" בפרשת בראשית. ותו לא.

258.

זה ההמשך של סתימת פיות של התקשורת למה לא רואים כתבה למשל שאיך שהערבים עושים הפוך ממה שכתוב בקוראן אלא כותבים רק מה שאתם רוצים ולא רצון העם

257.

אמסלם מוציא את האמת של הימין בינתיים כל הממשלה השמאלנית דרדרה גם את המדינה וגם את היהדות הכי למטה שאפשר

256.

תרבות ? חחח , תיקחו את הדמוקרטיה שהמצתם ותידחפו אותה עמוק בגרונכם עים דם על הידיים בלבן , כאן ארץ ישראל ליהודים בלבד , ואך שיהודי מתנגד ליהודים ליישם את שליחות האסמכתה התורה ? זה ברפורמות של הרפורמים הדמוקרטים שגונבים את ארץ היהודים ישראל , ולא אש"ף שמסביבנו ובתוכנו שהכניסו לכנסת וזכות בחירה , הרפורמים מלמדים אותנו תרבות לשון חתוכה ומוסתרת מהאמת ,

255.

אמסאלם ,מירי רגב ,אסנת מרק ועוד כמה כאלו ,הנזק התדמיתי שהם גרמו לליכוד לא ישוקם עוד 50 שנה . צריך כישרון ממש מיוחד לגרום לאנשים שכמותי ,ביתרי ,חסיד של בגין ושמיר ,לשנוא את מה שהליכוד היום , חבורת לקקנים ,מלככי פנכאות ,בורים ועמי הארץ .

254.

אני נכנס לווינט ומרפרף קצת על התגובות.

253.

כל מילה של פרפ נמרוד אלוני בסלע אך ההשוואה לאינקבזיציה מיותרת ומזכירה את התנהלות ח"כ אמסלם,כל המוסיף......

252.

251.

בושה של אדם, או יותר נכון בהמה גסה

250.

קודם כל.. וראשית כל...תבדקו מיהו אלוני נמרוד???. המחווה כאן את דעתו "המלומדה" ...הוא הבן של השרה שולמית אלוני .שהיתה ידועה בשינאתה את הדתיים. ואני מניחה שיש לו אותן הדעות..והוא בא לספר לנו מיהו יהודי ??? חחחחחחחחחח כמו ששמעתי ל9ני מספר ימים .. בתכנית האהובה עלי..של שרון גל..ערוץ 13 את עו"ד סודרי..."ואימרות השפר" שהשמיע כנגד אמסלם ....

comment-2-comment

ובנה עולה ברמתו על כל גדולי הדת . (גדולי הדת - אלה שעושים בדת קרדום לחפור בו. אלה שהתמחו בשטיפות מוח של צאן מרעיתם. אלה שתורתם אומנותם ואין בלתה. אלה שאנחנו החופשיים עושים להם את העבודה בכל תחום ומממנים אותם באיוולתנו ובחולשתנו)

249.

ליברמן - שר בכיר וחבר מרעיו בממשלה השפויה ששולחים יהודים לתאי הגז. הם השפויים והנהורים של ממשלת ישראל

248.

לא יילך לך!!!! של שורה שלך נוטפת ארס, אז לך אתה ותלמד קצת יושר וצניעות על אפך וחמתך יש ויהיו עוד דודי אמסלמים

247.

נדפקתם לגמרי .. פשוט אין מילים .

246.

245.

אתם הבריונים באמת.

244.

קודם כל הוא הגזים בהתנהגותו (גם מירי, גלית , גילי, מיקי ...ועוד כמה צעקנים, הביתה!) ומקווה שהוא יהיה בחוץ יחד עם עוד כמה שמביישים את התנועה הז'בוטינסקאית. לגבי השופטים... יש להוריד אותם מהעץ (אולי קודם להוריד את הכותונת, סמל העליונות ושונות. אני דרשתי מהשופט להוריד את הגלימה... והוא הוריד.

243.

אם היית יודע איך צריך לענות למי שרוצה לעקור את התורה עם החוקים האלה אמסלם עוד נקרא צדיק

242.

נמרוד הוא שם יהודי? חז"ל למדונו שיש לבדוק כל אדם בשמו. והנה לך אדם בשם נמרוד ע"ש נמרוד הידוע שמרד בהקב"ה. הוא נותן מוסר לאדם יקר בעל מסורת שלא יכול לסבול עוולות של אנשים רשעים.

241.

240.

האימרות שלו לא במקום ...אבל מבין למה אמר ..השמאל מתנהג בדיוק כמו שאמר . מנסה לגמור את הימין.

239.

אם אין התעסקות עם ביבי אז יש תמיד במה להתעסק מסביב

238.

כל הכבוד על החידוד וההקבלה שנעשו במאמר זה לכל אחת ואחת מאמירותיו ומשפטיו של אמסלם , במהירות עד כמה מתלהם הוא ודרכו אינה דרכנו דרך היהדות.

237.

הופעותיו של אמסלם מזכירות לכולנו כמה חשוב היה לשנות כיוון ולהחליף את השלטון. עכשיו הופעותיו חשובות גם על מנת לשמור על הממשלה החדשה. על השקט, על העשייה, על חזרת השפיות, חזרתה של המדינה לאזרחיה, שימור אורחות החיים הדמוקרטים והיותה של המדינה יהודית ודמוקרטית. מדינה ציונית, פטריוטית. נכון, לא הכל מושלם. דמוקרטיה זו אומנות הפשרה. לכן חשוב שקומץ המסיתים, האלימים, הקולניים, המגדפים, והשונאים ימשיכו להשמיע את קולם וככה רוב רובם של אזרחי ישראל לא יירדמו ולא יסחפו אחר מהנדסי תודעה ומפיצי שנאה.

236.

235.

אני מתפלאת שפרופ' אלוני איש חינוך בעל שיעור קומה, מקדיש כתבה שלמה לכלום הזה שהינו אחד מיני רבים בכנסת ישראל.

234.

לשונה גם לצעוק ולהשמיץ את הממשלה וגם ללקק לנתניה

233.

232.

עובדי אלילים , ממליכים לעצמם מלכים , שליחים, ואחד משיח שכבר מת מתחת חצבה כבר עשור , אידיוטים מנהלים מדינה או שבעצם האדיוטים האמיתיים הם אנחנו

231.

האם יודע הטיפוס העלוב הזה הוא בטוח לא מבין כיאה לרמה שכל

230.

אמסלם הוא לא יותר מפקיד מפלגה מתוסכל, ספג שנאה בהית ומשפריץ אותה הלאה

229.

הצביעות במלו הדרה

228.

הוא צמחוני ע"י האמא של הכותב.

227.

גם לבני דתות אחרות אתה מחלק ציונים? הרי כל הטיעון הפלורליסטי מתבסס על החופש של כל אדם להגדיר את אמונתו. מי שמקבל את זכותן של נשות הכותל להתעטף בטלית כחלק מיהדותן צריך להיות סובלני גם כלפי זרמים אחרים ביהדות.

226.

225.

224.

זה ממש ערכי הסובלנות וההכלה של היהדות

223.

222.

הנבחרת של ביבי, תענוג. אם לא היו קיימים היה צריך להמציא אותם כדיי להשאיר את ביבי באופוזיצייה

221.

אמסלם , אתה פשוט ,אדם הזוי ,לקקן ,חנפן , מסית ,חסר השכלה ,השר לדיגיטל לשעבר , לעולם לא תחזרו יותר לשלטון בעזרת השם אמן .אמן.אמן , תמשיך ללקק לראש מפלגת המאפיה נתניהו המושחת .

220.

219.

218.

217.

216.

215.

הפוליטיקה וגורל המין האנושי מעוצבים על ידי אנשים נעדרי אידיאלים וחסרי גדולה. אלה שיש בהם גדולה אינם נוטלים חלק בפוליטיקה. אלבר קרמי.

214.

אתה ישראלי ותו לא

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

הכוס של האמא שלו

comment-2-comment

פתאום מבין ביהדות.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

213.

עבד כי ימלוך - סכנה לדמוקרטיה צריך למצוא דרך להעיף אותו מהפוליטיקה לפני שיהיה מאוחר , דיקטטור מתאים לסגנון האיראני , נורא לראות אותו ונורא יותר לשמוע את האלימות שלו לך הביתה ומהר

comment-2-comment

ההשתלחיות חסרות הרסן שלך מביישות את המשפחה ממנה אתה בא. חזור בך.

comment-2-comment

אני מזרחית. מבייש את כל המזרחיים. מדוע גם הם לא קמים נגד התבטאויות כאלו. איפה בדיוק הם רוצים לחיות ובאיזה שלטון.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

212.

יסביר למזרחים מה זה יהדות .

comment-2-comment

הם נהרו אחריו לקלפיות!

comment-2-comment

אז מה?

comment-2-comment

גדולי היהדות מהמזרח היו גאונים וסובלניים. היום חלק מאחינו המזרחיים דוגמאות המנהיג אמסלם מתנהגים כמו עובדי אלילים.

comment-2-comment

מה, זה שהוא הולך בשנת לבית כנסת וצם ביום כיפור ? בגלל זה מזרחי יותר יהודי ? ומה בין לבין ? מה עם ציונות, שפה, תרבות, ערכים, תרומה למדינה ? גם אלו חלק מהיהדות. מה איתם ?

comment-2-comment

comment-2-comment

האגרסיביות והאלימות יש להם מונופול

comment-2-comment

גם אני מזרחי, עם טיפת דרך ארץ . אמסלם מייצג תת תרבות ובריונות.

comment-2-comment

אני אגיד לך שזו תגובה עלובה ביותר.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

בן של שולמית אלוני ז"ל. אישה יקרה

comment-2-comment

אמסלם הוא אדם חסר מעצורים, עם שכל קטן שלא מבין אפילו את המשמעות של מה שהוא אמר. הוא חושב שמגיע לו לשבת על כסא המלך לצד ביבי ולאמר לציבור מה לעשות. מי שלא מסכים איתו ילך לכלא או יסבול מסנקציות כמו הורדה בשכר, מכות וכו - כל מה שהולך עם לדרוס אנשים… מתאים לך שאידיוט קטן ללא מוסר וללא שכל ישב על כסא המלך ויאמר לך מה לעשות ואיך לחיות??? וואלה גם לי לא. הבנאדם הוא לא רק המיץ של הזבל, הוא סכנה למדינה. אין כל קשר בינו ובין המרוקאים שאני מכיר שהם אנשים טובים, בעלי הגיון בריא ויראי שמיים. מספיק ברור ? מרוקאי מאופקים.

comment-2-comment

comment-2-comment

למה מי מינה אותך למנהל היהדות ? זה שאתה מזרחי זה מה ? לך תעשה חמוצים

comment-2-comment

comment-2-comment

תגיב לגוף הכתבה ולא לגוף הכותב. זה בסיסי, לא כן? אתה יכול?

211.

עזר לעניים הרבה

comment-2-comment

וגם החמאס עוזר לעניים.

210.

comment-2-comment

209.

208.

החמאס פוגע גופנית ואמסלם פוגע חברתית ומפצל אותה

207.

206.

comment-2-comment

comment-2-comment

אמסלם משכיל דווקא, יש לו בגרות ואפילו תארים באוניברסיטאות, בניגוד לבור הנבער וחסר הבגרות לפיד למשל

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

את מה שהוא שכח אתה עוד לא יודע.

comment-2-comment

צריך להקריא לו, וגם אז בטוח שלא יבין מה אומרים לו. אנאלפאבית צפון אפריקאי, שלו(ף)ח

205.

הכל יח"צ ופוליטיקה. הכל פלקט של סיסמאות. בדיוק כמו אצל 119 חבריו .

204.

תראו כמה הוא צדק.

comment-2-comment

comment-2-comment

איך המדינה תיהפך בקרוב למדינת כל אזרחיה? בנט, גנץ ולפיד הם פחות ציונים מביבי? אתם חיים בסרט. הממשלה של ביבי הורכבה מחרדים שמייצגים רק את עצמם ובן גביר שמייצג רק את לה פמיליה. והליכוד? במקום לעבוד עסוקים בללקק למנהיג ולהיצמד לשלטון. טוב שנפלתם. אין לכם שום דבר למכור יותר.

comment-2-comment

203.

"ואהבת לרעך כמוך" אמסלם (ועוד הרבה) חוטאים בה עפ"י הרב זמיר כהן, זוהי המצווה המגדירה אדם האם הוא דתי או לא, כל היתר הן בגדר "בונוס"

comment-2-comment

ערבים, רוסים, אתיופים, חילונים ושמאלנים

comment-2-comment

202.

עד היום מה אמסלם עשה למען המדינה הזו חוץ מלהגן על נתניהו שמישהו ימנה לי פה מה היה פועלו למעננו אדם חשוך ובוטה אשר מייצג אך ורק את נתניהו ולא אזרחי ישראל!!!

comment-2-comment

אם תרצה לדעת מה הוא עשה מספיק להקליד את השאלה בגוגל ולגלות חבורה של מתנשאים ויהירים אתה וכל השמאלנים שמקבלים מקום לכתוב ללא מעצורים ולהוסיף עוד שינאה קרע ופילוג בעם איכססססס

201.

שגם חלק מהמרוקאים שעלו לארץ לא יהודים

200.

199.

אם אפשר לקרוא לזה צביעות אז היא התגלת מפיו של פרופסור נימרוד כל הפוסל במומו של האחר במומו הוא פוסל

198.

בושה לנו שאיש כזה הוא חבר כנסת. יש לשלול ממנו את המשכורת שהוא מקבל. כך לא מתנהג חבר כנסת, יהיו דעותיו אשר יהיו. מצפה מהתקשורת להתעלם ממנו ולא לאפשר לו במה לדיבוריו המתלהמים.

comment-2-comment

בושה שבנו ראש ממשלה בושה שלך יש רוצה להיות ראש ממשלה בושה שליברמן שר אוצר בושה שסער שר משפטים בושה שההוא ממרץ שר הבריאות וכן הלאה אז מי שצריך להתבייש זה אתם אנחנו גאים באמסלם

197.

196.

בסך הכל בריון שהצליח להגיע קרוב לשלטון ועכשיו מצא על ההפסד שלו

comment-2-comment

בסך הכל אמר את מה שרוב העם חושב וזאת האמת

195.

194.

אמסלם מתנהג כאחרון הבסטיונרים בשוק,...זו הרמה שלו....לא ברור איך נותנים לו במה בכנסת.

193.

זה שהוא כל היום מקיא על מזרחיים ואשכנזים, לבנים ושחורים, אבל כל עולמו הוא ריצונ הפולני מרחביה/קיסריה. הוא עלבון.

192.

comment-2-comment

comment-2-comment

191.

אין איש ישר והגון יותר מדודו אמסלם שרומס את מי שצריך לרמוס

comment-2-comment

הפוך הוא מטונף

comment-2-comment

comment-2-comment

190.

אלוני זורק סיסמאות פופוליסטיות על היהדות ונעזר בהם כדי להגן על גישתו ש"אנחנו" יודעים טוב יותר. 1- " היועץ המשפטי לממשלה שעומד על עקרונותיו המשפטיים" : הגישה הספקנית לדקדקנות משפטית עקרה מוסברת היטב בתלמוד המציג את התיזה של ר' יוחנן ש"ענונתנותו" (טפשותו) של הפוסק זכריה בן אביקולוס הביאה לחורבן בית שני. האם לא נראה לאלוני שההחלטה להעמיד לדין ראש ממשלה מכהן היא חוקית? 2- " העיקרון שהמשפט עליון על המשטר" : בבית הספר שלי דובר על 3 רשויות המאזנות זו את זו. אלוני פועל כחיות בתגובתה החריפה להצעת חוק של סמורטיץ' הדנה בניגודי ענינים של שופטים ובמיוחד של חיות " "מדובר בהצעה הנובעת ממניעים לא ענייניים שנועדה אך לנגח את הרשות השופטת ". 3- לא אפרט את השימוש הלא מיומן במונחי עם סגולה, אחאב ואליהו, וכד'. בקיצור כמו שטמרו הגשש "זה פרופסור (רדיו) זה?

189.

בושה וחרפה גם לשאר חברי הליכוד שלא מגנים אותו.

comment-2-comment

188.

מעניין שרק אמסלם מוכן להיות שופרו של נתניהו וכול השאר התאיידו, התנדפו ולא מוכנים לתמוך בו. הליכוד השפוי והערכי מתנער מה"משיח" בדמותו של ביבי נתניהו ורוצה להחזיר את הליכוד לערכי בגין וז'בוטינסקי, ולהתמודד בכבוד על החזרה לשלטון

187.

צבועים

186.

אתה נראה נשמע ומובן כאפס מהעדה המפוארת שמאסה בנבחר שכמוך עוד לא היה בכנסת ישראל אפס עלוב כמותך הליכודניקים האמיתיים מאסו בך ביוב מהלך

185.

מזמן לא קראתי כאלה שטויות. די. מספיק. חלאס.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

הוא בחינת חולה נפש , ובאמת הערבי צודק שהוא [השמאל הכופר, האנטי ציוני, אנטי תורת ישראל וכמו שהוא מעיד על עצמו חילוני= זר ,זה פירוש המילה מארמית] הכובש , אבל אנחנו היהודים טוענים שהארץ היא של השם יתברך וברצונו נתן לנו אותה והגושפנקא והטאבו על ארץ ישראל היא תורתנו הקדושה היו שלום ישראל.

184.

אמסלם לא יכול לרצות ש"שופטי ישראל יהיו שפוטים שלו", כי הם כבר שפוטים של הרוח האליטיסטית המתנשאת שלך כמייצג הדורסנות הפסוידו-מוסרית-ערכית הנבובה שהשתלטה על האקדמיה, המשפט, הצבא, התקשורת המגוייסת.

comment-2-comment

comment-2-comment

ראיתי את אמסלם הבהמה בתור שר הסייבר, חחחחחחחחחחחחחחחחח. עכשיו אתה רוצה אותו בתור איש אקדמיה, פקולטה חסרי מח? שופט במשחקי דוק? למה מתאים הראש הריק הזה משכל, ידע וכבוד

183.

כל-כך נכון,כל מילה בסלע

182.

הוא ערבי וצריך להתמודד במפלגה ערבית

181.

כשר לא שבת לא טהרה לא תורה לא מה יהודי בך???

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

אם כך הרוב הגדול כאן בארץ הם לא יהודים. אלא יהודים לשעבר שלא שומרים כשרות ולא לומדים תורה. אם כך אולי כדאי להפריד בין מדינה לדת. ששומרי המצוות יהיו עוד חלק בפסיפס המורכב שיש כאן.

comment-2-comment

מהבודדים האמיצים הלא צבועים בכנסת ואם יחקו אותו יבוא המשיח

180.

אמסלם מלח הארץ כך ביבי חינך אותך

179.

178.

הצביעות של השמאל כבר יכולה להתחרות ולקחת ראשון ,כל מה שאמר אם אמר מתגמד לעומת הנאורות של השמאל .רק שקרנים כמו השמאל שלא מסוגלים להודות טוענים שהוא לא מנומס ראינו אתכם בהפגנות החולניות .שמענו את הנציגים שלכם .

comment-2-comment

תגדיר את הערכים החלולים עליהם אתה כותב

177.

176.

לצערי בנט נכון להיום הכי רחוק מכל ערכים יהודיים

175.

comment-2-comment

0
מצב לילה
מצב לילה