14
הכותרת 850

מי למד מאסון מירון ומי מתעלם

שנה למות 45 מהחוגגים בהילולה, הרשויות שינו לחלוטין את פניה - כרטיסים והגבלות קהל "כמו בהופעה של שלמה ארצי" - אבל השוליים בחברה החרדית שלא משתפים פעולה, מתרחבים. על חשיבות האירוע לפוליטיקאים, הספסרות בכרטיסים להדלקות ה"שוות" והמחשבות הקשות שעולות מוועדת החקירה | האזינו לפודקאסט החדשות היומי

תמונה כללית
סיון חילאי, קובי נחשוני | פורסם: 18/05/2022
האזינו לפרק חדש של "הכותרת" - פודקאסט החדשות היומי של ynet. והפעם: ביום שבו מתקיימת הילולת הענק בקבר רשב"י בהר מירון, שנה אחרי האסון שבו נספו 45 בני אדם, ביקשנו להיזכר בנסיבות שהובילו אליו ולהבין מי הפיק את הלקחים ומי מעדיף להתעלם.
עם כתבנו קובי נחשוני דיברנו על האופי של האירוע שהשתנה עם השנים, על החשיבות העצומה והאנרגיות שהשקיעו ומשקיעים הפוליטיקאים החרדים סביב ההילולה, על ועדת החקירה שפרסמה מסקנות ביניים ועל מה שצפוי היום. חרף שינויים מהותיים, יש בקרב החרדים שוליים מתרחבים שמצהירים שלא יישמעו להנחיות. למה זה קורה? האזינו לפרק.
צילום: גיל נחושתןההילולה בשנה שעברה. מי אחראי שאנשים יעזבו בזמן? (צילום: גיל נחושתן)
בכל יום סיון חילאי ורון טוביה בוחנים עם כתבי ynet ו"ידיעות אחרונות", לצד מומחים ופרשנים, את הנושאים הבוערים שעל סדר היום. אתם מוזמנים להאזין לנו כאן ב-ynet, ולעקוב אחרינו בלחיצה על אחת מהאפליקציות שמתחת לנגן, או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים לשמוע פודקאסטים. בכל מקרה את כל הפרקים תוכלו למצוא כאן: עמוד הבית של הכותרת - פודקאסט החדשות של ynet.
לכתבה זו 14 תגובות
הוספת תגובה
14

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
8.

יש כניסה אחת ויש שני יצאות המשטרה סגרה יציאה אחת ואנשים נכנסים ואין שני יצאות ואז נהרגו אנשים

comment-2-comment

7.

6.

הלקח הראוי ללמידה הוא אחד. תנו לחרדים אוטונומיה בשטחים מוגדרים שידאגו לעצמם ושאלוהים ידאג להם. אין צורך לספק להם שירותי אבטחה בטח שלא על ידי המשטרה.

comment-2-comment

חולה שינאה וקינאה שכמוך

5.

אף אחד לא למדנו כלום האסון הבא במקום המטורף הזה זה ענין של זמן

4.

החליפו שיטת קומבינה אחת בשיטת קומבינה אחרת. הכי חשוב מה אומר הרב. כן ואל תדאגו, הרב גם מקבל הרבה כסף.

3.

כלום חראדים הקאקי של עם ישראל

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

2.

אסור לממן את האוייב. אסור לוותר על קיום החוק

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה