צילום: John Pawsonצילום: John Pawson

ותודה לקריפטו: מייסד קוינבייס רכש בית בלוס אנג'לס ב-133 מיליון דולר

בריאן ארמסטרונג ייסד את פלטפורמת המסחר בקריפטו הגדולה בארה"ב והראשונה בענף שיצאה להנפקה, והפך לאחד מעשירי היבשת עם הון שמוערך יותר מ-10 מיליארד דולר. הבית המיוחד נראה כמו שתי קוביות שנערמו אחת על השנייה

כלכליסט | פורסם:05/01/2022
בריאן ארמסטרונג, מייסד ומנכ"ל פלטפורמת המסחר בקריפטו קוינבייס (Coinbase), רכש בית בלוס אנג'לס במחיר של 133 מיליון דולר, כך לפי דיווח בוול סטריט ג'ורנל.
העסקה, שנסגרה בחודש שעבר, נחשבת לאחת הגדולות ביותר בתחום נדל"ן המגורים באזור לוס אנג'לס. הצד המוכר הוא חברה בע"מ הקשורה ליזם היפני הידקי טומיטה, שרכש את הנכס ב-2018 עבור 85 מיליון דולר.
קוינבייס היא פלטפומת המסחר בקריפטו הגדולה בארה"ב והראשונה שהונפקה בתחום. ארמסטרונג מצטרף לבכירים נוספים מתעשיית הקריפטו שרכשו לאחרונה נכסים יוקרתיים בארה"ב. כך למשל, ג'ונתן ינטיס, מייסד פלטפורמת הבלוקצ'יין eXchange רכש לאחרונה בית גדול מחוץ לדנבר ב-12.5 מיליון דולר.
צילום: John Pawsonהבית מבחוץ (צילום: John Pawson)
הבית בבל אייר שאותו רכש ארמסטרונג היה בעבר בבעלותה של בתו של איש העסקים הקנדי צ'רלס ברונפמן. בזמן המכירה ב-2018 התפרסה הנחלה על פני שטח של 18.6 דונם וכללה בית ראשי בגודל 1,765 מ"ר בעיצובו של האדריכל הבריטי ג'ון פאוסון.
צילום: גטיבריאן ארמסטרונג, מייסד ומנכ"ל קוינבייס (צילום: גטי)
הבית כולל 5 חדרי שינה ונבנה ב-2009. המראה שלו מזכיר קוביות שנערמו אחת על השנייה, כשהקומה העליונה תלויה מעל התחתונה. כמו כן יש בבית חדר קולנוע ביתי, חדר כושר, ספא וחדר אוכל מרווח. ובנוסף יש גם בית אורחים.
צילום: John Pawsonאזור הבריכה (צילום: John Pawson)
ארמסטרונג הפך לאחד האנשים העשירים בעולם בשנה שעברה לאחר ההנפקה של קוינבייס באפריל, והונו נאמד ב-10.3 מיליארד דולר, כך לפי מגזין פורבס.
צילום: Jim Bartschיש גם מגרש טניס (צילום: Jim Bartsch)
צילום: Jim Bartschפינת אוכל עם נוף (צילום: Jim Bartsch)
הוספת תגובה
0

תגובות

close-fullscreen-comment
0
מצב לילה
מצב לילה