12
ריפרש

חדשות רעות או הדבר הכי טוב שקרה לטוויטר?

המיליארדר אילון מאסק יהפוך בקרוב לבעלים של טוויטר והוא מבטיח להפוך אותה ל"זירה של חופש הביטוי". האם אחד הצייצנים הפרובוקטיביים ביותר שהכרנו מבין את האחריות שמגיעה עם התפקיד החדש שלו? וגם: כך תנסה נטפליקס לצאת מהמשבר והקופים המשועממים שוברים את הבלוקצ'יין

אושרית גן-אל, יובל מן | פורסם:03/05/2022
03:15 - אילון מאסק בדרך לרכוש את טוויטר תמורת 44 מיליארד דולר. האיש העשיר בעולם הצהיר כי הוא מעוניין לצמצם את סינון התכנים ברשת החברתית ולהפוך אותה ל"זירה של חופש הביטוי". האם המיליארדר השנוי במחלוקת הולך להחזיר לרשת החברתית הוותיקה את הצבע ללחיים או שתחת הנהגתו היא תתמלא בדברי שטנה, הסתה וגזענות?
תמונה כללית
16:10 - נטפליקס בצרות. ענקית הסטרימינג מאבדת מיליוני משתמשים והמניה שלה בצניחה. בין הסיבות: התחרות עם שחקניות חזקות כמו דיסני פלוס ו-HBO Max, היציאה שלה מרוסיה וגם הירידה באיכות התכנים. ממלחמה בשיתוף הסיסמאות דרך הוספת פרסומות לפלטפורמה ועד לחיזוק תחום הגיימינג - זאת האסטרטגיה של החברה ליציאה מהמשבר. 24:40 - מועדון היאכטות של הקופים המשועממים (Bored Ape Yacht Club) הוא אחת התופעות המעניינות באינטרנט בשנה האחרונה. Yuga Labs, החברה שמאחורי קולקציית ה-NFT המצליחה, השיקה בסוף השבוע קולקציה נוספת - הפעם של חלקות אדמה בפלטפורמת המטאברס העתידית שלה, Otherside, שנחטפו כמו לחמניות טריות. ההתנפלות הייתה כל כך גדולה, שהיא שיבשה את הפעילות ברשת הבלוקצ'יין אתריום וגרמה לעמלות המכירה (Gas Fees) לזנק לאלפי דולרים.

הפרקים הקודמים של ריפרש:

ריפרש הוא פודקאסט הטכנולוגיה של ynet. בכל שבוע יובל מן ואושרית גן-אל מדברים על מה שחדש, חשוב ומעניין בעולם הטכנולוגיה: מה קורה ברשתות החברתיות, לאילו גאדג'טים כדאי לשים לב ואילו תופעות חדשות הולכות לשנות את החיים שלנו. האזינו לנו כאן ב-ynet, ועקבו אחרינו בלחיצה על אחת מהאפליקציות שמתחת לנגן, או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים להאזין לפודקאסטים.
תמונה כללית
לכתבה זו 12 תגובות
הוספת תגובה
12

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
11.

הדבר הכי טוב שקרה לטוויטר

10.

9.

8.

7.

אחרי כל החקירות התברר שכל הסיפור על התערבות רוסית התברר כסיפור שהומצא על ידי הילרי קלינטון. טוויטר חסמה מידע על הבן של ביידן לפני הבחירות שמראה על המעורבות של הנשיא ביידן ברוסיה סין ואוקראינה אם המידע לא היה נחסם ביידן לא היה נבחר. אתם שמאלנים קיצוניים פשוט לא להאמין על המידע הלא נכון שאתם מפרסמים. חשבתי שזה אתר חדשות ולא אתר של בעלי דיעות ללא ידע.

6.

מה שהוא הולך לעשות עם טוויטר הוא לבטל לגמרי את האנונימיות, ולקשר את הזהות של כל משתמש ישירות לבלוקצ'יין... היזהרו מהכוונות הטובות שלו

5.

אחד מכלי הפרופוגדנה הכי גדולים של הדיפ סטייט הולך לצאת מכלל שימוש, הם עכשיו בפאניקה אל איך למנוע ממאסק לממש את הרכישה הזאת, אני מקווה מאוד שהם לא יחליטו לעשות לו את מה שהם עשו לאפשטיין.

4.

הם לא יותר חכמים ממאסק. הוא קונה את החברה בגלל חוסר האחריות שלהם ובגלל המחויבות שהוא מפגין כבר שנים כלפי האנושות.

3.

ניצלנו (מי שמבין את חשיבות חופש הביטוי) ברגע האחרון בזכות הרכישה הזו

2.

1.

comment-2-comment

נראה לי שאני בדרך להפוך לאיימיש- רק עם טכנולוגיות פשוטות של פעם

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה