"את גרה בארץ, זה הבית שלך, ופתאום אומרים לך 'קומי ולכי'. זה משגע"

הדוגמנית נואלה אג'ובה מככבת בהפקת בגדי ים לקיץ, ומספרת על החיים המאתגרים כבתם של עובדים זרים מקונגו ופולין שהכירו בארץ: "אמא שלי מועמדת לגירוש, אני נלחמת בשבילה"

אביב וינברגר | פורסם:23/06/2022
צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלינואלה אג'ובה. "מאז שהייתי קטנה אמרתי לאמא שלי שאהיה כוכבת" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלי)
מי הדוגמנית?נואלה אג'ובה, בת 22 מתל־אביב
היי. ספרי לנו איך התחלת לדגמן.
"מאז שהייתי קטנה אמרתי לאמא שלי שאהיה כוכבת", היא צוחקת. "מגיל 14 ניסיתי להתקבל לסוכנויות ולא קיבלו אותי. לפני שנה הצטרפתי לסוכנות 'אינץ' מודלס', ומאז אני פורחת, מצטלמת ללא מעט קמפיינים, דגמנתי לקסטרו ולרנואר, והכי חשוב - אני נהנית מאוד. אני חולמת להגיע לחו"ל, לוורסאצ'ה, פנדי, פראדה, הלבשה תחתונה של ריהאנה, לדגמן למותגים הגדולים. בשבוע האופנה האחרון בארץ דגמנתי בתצוגות של קש לימיטד וינקי ונטף והיה מהמם, עפתי על זה, הרגשתי כמו נעמי קמפבל. מקווה שבשנה הבאה אצעד ביותר תצוגות".
צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלי"בנוסף לעברית אני דוברת צרפתית, אנגלית ופולנית" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלי)
את מרגישה שיש פתיחות ליופי כמו שלך בארץ?
"לוקחים אנשים מגוונים נקודתית כשזה טרנד ואז כבר לא. וגם לא שמים הרבה דוגמנים שחורים בפרונט".
איפה נולדת וגדלת?
"אבי מקונגו ואמי מפולין, הם הכירו בארץ כשהיו עובדים זרים, ואני נולדתי כאן. למדתי בבית ספר צרפתי ביפו, ובנוסף לעברית אני דוברת צרפתית, אנגלית ופולנית. בכיתה ח' כבר למדתי בתל־אביב, ולפני הצבא עשיתי שנת שירות עם ילדים בקריית־אתא. במקביל אני מנסה להיכנס לעולם המשחק, וכשיש לי זמן אני גם מעצבת שיער".
צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלי"לפני הצבא עשיתי שנת שירות עם ילדים בקריית־אתא" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלי)
מה הורייך חושבים על העבודה שלך?
"ההורים שלי ממש מפרגנים ושמחים שאני מאושרת. אבא שלי גר בארצות־הברית ועובד בנדל"ן, אף פעם לא הייתי אצלו וכרגע אני גם לא יכולה כי אין לי דרכון".
וואו, קשוח.
"כשהייתי בת 19 קיבלתי תושבות קבע, עכשיו אני מנסה לקבל אזרחות ודרכון וזה תהליך ארוך ומסובך. אמא שלי מועמדת לגירוש, אני נלחמת בשבילה בעזרת עורכי דין שעוזרים לנו, והעובדה שהתגייסתי לצבא אמורה לעזור. בעוד כמה חודשים אני צריכה להגיש בקשה לאזרחות ואז אקבל דרכון ואסיים עם הסיפור, ואני מקווה שגם אמא שלי תקבל".
צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלי"ההורים שלי ממש מפרגנים ושמחים" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלי)
ואיך התחושות?
"זה משגע אותי. את גרה בארץ, זה הבית שלך, ופתאום אומרים לך 'לא מתאים לנו שתהיי פה, את צריכה לעזוב'. בנית את החיים שלך, ופתאום אומרים לך, 'קומי ולכי'. עברתי דרך ארוכה למצוא עורכי דין, אבל אני מאמינה שבסוף הכל יסתדר".
צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלי"אוהבת ביקיני לא חשוף מדי ולא מכסה מדי, ושיהיה צבעוני" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלי)
הצטלמת בכל מיני בגדי ים. איזה סוג את הכי אוהבת?
"ביקיני שיושב יפה על הגוף, לא חשוף מדי ולא מכסה מדי, ושיהיה צבעוני".
צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלי"מאמינה שבסוף הכל יסתדר" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: קרן נפתלי)
דוגמנית: נואלה אג'ובה ל־Inch Models. הפקה וסטיילינג: קרן נפתלי. איפור ושיער: ליאט בן שמשון. ע' צלם: דור אליהו
איפה משיגים? ברשתות/אתרים. COS, קניון TLV ת"א וקניון עזריאלי ירושלים. אוקלי, ורסאצ'ה - בחנויות וברשתות האופטיקה. ADDA, דיזנגוף 211 ת"א. הדס אבידני, באתר hadasavidani.co
הפריטים לפי סדר הופעתם בכתבה:
1. בגד ים (חלק עליון, 199 שקל, חלק תחתון, 149 שקל) ופריאו תואם (129 שקל, אינטימה), שרשרת (190 שקל, ADDA)
2. בגד ים (חלק עליון, 359 שקל, חלק תחתון, 180 שקל, ליה לונדון), תכשיטים (850–890 שקל, ADDA)
3. בגד ים (649 שקל, הדס אבידני), משקפי שמש (1,349 שקל, ורסאצ'ה), טבעת (850 שקל, ADDA)
4. בגד ים (150 שקל כל חלק, COS)
5. בגד ים (419 שקל, בילבונג), משקפי שמש (990 שקל, אוקלי)
6. בגד ים (חלק עליון, 199 שקל, חלק תחתון, 149 שקל) ופריאו תואם (129 שקל, אינטימה), שרשרת (190 שקל, ADDA)
לכתבה זו 100 תגובות
הוספת תגובה