11
ריפרש

מהפכת החומרה של גוגל

עם הכרזות על סמארטפונים, שעון חכם, אוזניות וטאבלט, כנס גוגל I/O לא הותיר מקום לספק - ענקית הטכנולוגיה רוצה יותר מתמיד לשחק במגרש של אפל ולהגשים את חזון ה-Ambient Computing שלה. וגם: אילון מאסק ממשיך להתעלל בהנהלת טוויטר וישראל עושה צעדים ראשונים בדרך למטאברס. האזינו

אושרית גן-אל, יובל מן | פורסם:19/05/2022
סמארטפונים, שעון חכם, אוזניות, טאבלט ואפילו משקפי AR עתידיים: מי שצפה בשבוע שעבר בכנס גוגל I/O יכול היה להתבלבל לרגע ולחשוב שהוא צופה באירוע הכרזה של אפל. מה עומד מאחורי המאמצים המחודשים של גוגל בתחום החומרה ומהו בדיוק חזון ה-Ambient Computing שהיא מנסה לקדם באמצעות שלל הגאדג'טים החדשים שלה?
אילון מאסק נגד טוויטר: האיש העשיר בעולם, שהסכים לרכוש את הרשת החברתית תמורת 44 מיליארד דולר, הצהיר כי העסקה לא תתקדם לפני שיקבל הוכחות לכך ששיעור הבוטים והמשתמשים המזויפים בפלטפורמה אינו גדול מ-5%. בינתיים הוא מתקוטט (בטוויטר כמובן) עם המנכ"ל פרג אגרוול. האם מדובר במהמורה קטנה בדרך או שהעסקה בדרך להתמוטט?
מדינת ישראל בדרך למטאברס: כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, משרד החוץ מתכנן לפתח עבור פלטפורמת רובלוקס משחקים וחוויות שיעזרו לקרב צעירים מרחבי העולם למדינת ישראל. אלה יהיו האתגרים בדרך לשם.
צילום: גוגלהגאדג'טים החדשים של גוגל (צילום: גוגל)

הפרקים הקודמים של ריפרש:

ריפרש הוא פודקאסט הטכנולוגיה של ynet. בכל שבוע יובל מן ואושרית גן-אל מדברים על מה שחדש, חשוב ומעניין בעולם הטכנולוגיה: מה קורה ברשתות החברתיות, לאילו גאדג'טים כדאי לשים לב ואילו תופעות חדשות הולכות לשנות את החיים שלנו. האזינו לנו כאן ב-ynet, ועקבו אחרינו בלחיצה על אחת מהאפליקציות שמתחת לנגן, או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים להאזין לפודקאסטים.
תמונה כללית
לכתבה זו 11 תגובות
הוספת תגובה
11

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
8.

7.

6.

הפיקסלים שלהם מלאים באגים וקריסות

5.

פעם חברות היו מפתחות דברים למען כולם, היום כל חברה פח אשפה מפתחת לעצמה משהו לא מועיל לטובת עצמה ולטובת שטיפת מוח לאנשים, לטובת העלאת מחיר המניה. וכל זה בגלל שיטת הפירמידה שנקראת הבורסה שמכניסה לחברות כאלה מליארדי שקלים. מקווה שהבורסה תקרוס בע"ה

4.

וכך גם ישאר. היא בכלל לא מתחרה לאפל. אולי מתחרה זוטרה לסינים הזולים

comment-2-comment

״מיני״מום שכל

3.

אפל היא תאגיד שמתנהל כמו מלא סטארטאפים קטנים. גוגל היא חברה שקונה סטארטפים והורסת אותם. יש להם תרבות אירגונית של אנשים שלא באים לקדם שום דבר חוץ מתנאי עבודה יותר טובים ויוגה אחרי העבודה.

comment-2-comment

זה נכון חחחח

2.

comment-2-comment

1.

דיי לדחוף את המושג לכל דבר. כשנהיה ברמת מטאוורס אתם תדעו. בינתיים רובלוקס זה משחק, חוויה. אפילו לא מתקרב

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה