10
צילום: אמיר יהלצילום: אמיר יהל

אחרי הליך של שנתיים: אושר הסדר החוב של מעצב האופנה דני מזרחי עם נושיו

בית המשפט המחוזי אישר את הסדר החוב שהציע מעצב האופנה המפורסם, שכדי לעמוד בו נאלץ למכור את ביתו היוקרתי בהרצליה פיתוח ב-4.5 מיליון שקל

ליטל דוברוביצקי | פורסם:23/06/2022
בית המשפט המחוזי בתל אביב (השופטת איריס לושי-עבודי) אישר אתמול (יום רביעי) את הסדר החוב שהציע מעצב האופנה דני מזרחי לנושיו, לאחר שנקלע לקשיים כלכליים.
מזרחי, שמיוצג בהליך על ידי עו"ד זאב משה בן דורי, עוסק מעל 40 שנה בתחום האופנה ועיצב בין השאר שמלות לתחרויות מלכות היופי לדורותיהן ולתוכניות ריאליטי. הוא הלביש נשים מפורסמות, משרה נתניהו ועד גל גדות, ונחשב לאחד ממעצבי האופנה המובילים בישראל.
בשנת 2019 נקלע לקשיים כלכליים, ובית המשפט הורה על פירוק החברה שלו "דני מזרחי דיזיינס". מעצב האופנה הגיש בקשה להסדר עם נושיו לאחר שצבר חובות. בית המשפט מינה את עו"ד אייל עברון לתפקיד מנהל ההסדר.
הצעת ההסדר של מזרחי מול נושיו כללה את מכירת הווילה שהייתה בבעלותו בהרצליה פיתוח, ואכן הווילה נמכרה. מדובר בווילה עם בריכת שחייה, שהוערכה על ידי שמאי בכ-5 מיליון שקל, ונמכרה תמורת 4.5 מיליון שקל.
תמונה כללית
עו"ד בן דורי
מנהל ההסדר ציין לאחרונה בפני בית המשפט כי כנגד מזרחי הוגשו 20 תביעות חוב, ולאחר בדיקת התביעות - עומדים חובותיו על סך של כ-3.6 מיליון שקל. עוד עולה כי בקופת ההסדר הופקד סכום של כ-4.5 מיליון שקל. לאחר תשלום יתרת המשכנתא בסך של כ-2.8 מיליון שקל, תשלום לבנק הפועלים, אחד הנושים, בסך מיליון שקל, תשלום של 60 אלף שקל בגין דיור חלוף למזרחי ועוד תשלומים נוספים, צפוי להישאר סך של כ-127 אלף שקל לתשלום דיבידנד נטו לנושים.
עו"ד זאב משה בן דורי, בא כוחו של מזרחי, מסר בתגובה: "ההסדר משקף תכלית הדין והפסיקה העכשווית. בקרוב יחזור אושיית עולם אופנת הקוטור של שמלות כלה וערב לפעילות בשוק וייצא בקולקציה".
לכתבה זו 10 תגובות
הוספת תגובה
10

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
7.

מה לוקח שנתיים לדבר כזה?

6.

מריך ללמוד מהמיקרה זה שהוא פלא הפלאים של עולם האופנה לא נותן לו את הזכות לנהל עסק זה שני דברים שונים וכנראה בניהול היה גרוע מקווה שיחזור במהרה

5.

comment-2-comment

מפרסמים שהנכס עומד למכירה בטיזינבי, עובדי הוצל"פ מגלים בשושו לאנ"ש, ואז עושים את המכירה בזריזות בטיעון שרוצים להחזיר את הכסף לנושים מה שיותר מהר. ככה דואגים שהחברים יעשו רווח, על חשבון הנושים והחייב.

comment-2-comment

4.

3.

comment-2-comment

2.

ממש מעניין את החתולה שלי היא באבל מרוב דאנה לבגדים שלה

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה