18

הרב קנייבסקי: חובה לחסן את הילדים

פרויקטור הקורונה וראש הצוות המומחים של "מגן לישראל" הגיעו לביתו של "גדול הדור" החרדי, הרב חיים קנייבסקי, וסקרו בפניו את יעילות החיסונים ומידת בטיחותם. לאחר שהרב השתכנע - הוא קרא לחיסון כלל הילדים מגילי חמש ומעלה. במערכת הבריאות מקווים כי דבריו יזניקו את שיעור המחוסנים הצעירים במגזר

תמונה כללית
קובי נחשוני | פורסם: 25/11/2021
צילום: שוקי לררהרב חיים קנייבסקי (צילום: שוקי לרר)
נמשכים המאמצים לעידוד התחסנות הילדים מפני נגיף הקורונה: המנהיג החרדי הבכיר, הרב חיים קנייבסקי, קורא להורים לחסן את ילדיהם בגילי 5 ומעלה, וקובע כי אל להם לחשוש מנזקים עתידיים למתחסנים. במערכת הבריאות מקווים כי דברי "שר התורה" הליטאי יזניקו את שיעור המחוסנים הצעירים במגזר.
<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו >>
הבוקר (ה') נפגשו הרב קנייבסקי ורופאו האישי, ד"ר משולם הרט, עם ממונה הקורונה, פרופ' סלמאן זרקא, ועם ראש צוות המומחים של "מגן ישראל" ומנהל מכון המחקר של קופת החולים כללית, פרופ' רן בליצר, כדי לשמוע מהם סקירה על יעילות החיסונים ועל מידת בטיחותם. לאחר שהרב השתכנע מהם בעניין, הוא הצטרף להמלצתם לחיסון הילדים. בהזדמנות זו גם בירך המנהיג החרדי את המתחסנים העתידיים בבריאות איתנה, ולעובדי מערכת הבריאות איחל הצלחה.
צילום: שוקי לררפרופ' זרקא ופרופ' בליצר בבית הרב חיים קנייבסקי (צילום: שוקי לרר)
במהלך הפגישה, שהתקיימה בביתו של "גדול הדור" בבני ברק, הציגו פרופ' זרקא ופרופ' בליצר למארח את אישורי ה-FDA ומשרד הבריאות למתן החיסון גם לקבוצת הגיל הזו, את חוות הדעת של רופאים בכירים בעניין ונתונים המגבים אותה, את תוצאות מבצע החיסונים של מיליוני ילדים בארה"ב - ואת ממצאי המחקרים העדכניים בנושא, שנערכו בארץ ובעולם.
השניים סיכמו כי התועלות והיתרונות הבריאותיים למי שיחוסנו, עולים בעשרות מונים על הסיכונים ותופעות הלוואי מהחיסון, וציינו כי קיימת מגמת עלייה בתחלואת הקורונה, בעיקר בקרב הילדים, שלא יכלו להתחסן עד כה – והרב קנייבסקי השתכנע.
לכתבה זו 18 תגובות
הוספת תגובה
18

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
16.

שיראה שיעור התחסנות בבני ברק, מגרש ביתי של הרב. חיסון שני 31%, חיסון בוסטר 18% ,חיסון צעירים בני 12 עד 15 אפסי, עכשיו שאלו עצמיכם כיצד לא שומעים לפסקתו? תשובה זה פסיקה לתקשורת למען תקציבים. האמת הוא אומר למקורבים שמפיצים לכל הציבור.

15.

הבין שטעה

14.

13.

מי שמו לקבוע ולכפות דבר כזה על הציבור? ומה אם יש שחוששים לחסן? איזה מידע מצוי בידו לקבוע ?

12.

בגיל הזה לקרא בלי משקפים.

11.

אין סכנה לילדים מקורונה. מי שבסיכון ורוצה שיתחסן... הזהרו

10.

9.

הרבה מאוד מהאוכלוסיה החרדית כבר חלתה בקורונה כנראה

8.

כנראה קיבל כסף מהמדינה

7.

הציבור להתחסן.

6.

5.

4.

3.

כולם הרי מאמינים לכם. אני עכשיו הולך לעשות ילדים כדי שאוכל לחסן אותם שיגדילו. ואז לשלוח אותם לצה״ל בגיל 18 עשיתי ילדים כדי לתרום אותם למדינה.

2.

1.

comment-2-comment

comment-2-comment

אם היה סרטון אמיתי, הייתם מפיצים אותו בכל הכח, אין כזה סרטון לא היה ולא נברא, הרב לא אישר את החיסון

לכל התגובות
0