64
צילום: APצילום: AP

אולמרט ביקש שמשפחת נתניהו תעבור בדיקה ע"י מומחה לבריאות הנפש

אולמרט ביקש לערוך לבנימין נתניהו, לרעייתו שרה ולבנם יאיר בדיקה על ידי מומחה לבחירתו במסגרת תביעת הדיבה שהגישו נגדו. סנגור משפחת נתניהו: "ניסיונות אומללים לשוב לתודעה הציבורית". השופט ניסה לקדם פשרה, אך אולמרט סירב להסכם שבו לא ייאלץ להתנצל כי אוזכרה המילה "פיצוי"

תמונה כללית
גלעד מורג | פורסם: 23/01/2022
ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ביקש היום (א') מבית משפט השלום בתל אביב להורות לראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, לרעייתו שרה ולבנם יאיר להיבדק על ידי "מומחה מתחום בריאות הנפש" לבחירתו, זאת לצורך "חוות דעת בנושא" במסגרת התביעה שהגישו נגדו. ניסיונות הגישור בחסות בית המשפט עדיין לא צלחו.
מדובר בבקשה שהוגשה על ידי סנגורו של אולמרט, עו"ד אמיר טיטנוביץ', במסגרת ההליכים המקדמיים בתביעת הדיבה שהגישו בני משפחת נתניהו נגד אולמרט לאחר שכינה אותם בראיונות בתקשורת "חולי נפש".
אולמרט הגיש שאלונים ודרש מבני משפחת נתניהו לענות עליהן. בין היתר הם נשאלו סדרת שאלות הקשורות למצבם הנפשי, חלקן עוקצניות. כמו כן, הם נשאלו לגבי המצב התעסוקתי של יאיר נתניהו.
עו"ד יוסי כהן, סנגורם של נתניהו, השיב לשאלונים: "עולה כי מרשך אינו מבין ששעת התעלולים התקשורתיים עברה חלפה לה וכי הגיעה העת להשיב לתביעה בנימוקים ענייניים. אין בכוונתי להשחית את זמני לריק על ניסיונותיו האומללים של מרשך לשוב לתודעה הציבורית באמצעות השתלחות מכוערת ומבישה במרשיי".
צילום: APיאיר נתניהו בבית המשפט. שאלות על המצב התעסוקתי (צילום: AP)
לפני כשבועיים התקיים בבית המשפט דיון מקדמי בתביעת הדיבה על סך 837 אלף שקלים שהגישו בני משפחת נתניהו. בדיון שנערך היום המשיך השופט עמית יריב בניסיונות להגיע לפשרה בין הצדדים שתמנע משפט פומבי שיהפוך לדבריו ל"קרקס שיגרור את מוסד ראש הממשלה לבוץ", אך לא הצליח בכך.
לקראת תום הדיון היום הציע השופט יריב פשרה שבמסגרתה ייקבע שדבריו של אולמרט היו בגדר "הבעת דעה" בלבד והוא לא יידרש להתנצל. אולמרט הסכים לפשרה, אולם בהמשך הגיעה דרישה מצד משפחת נתניהו לקבוע כי שאלת הפיצוי תישאר לשיקול דעת השופט.
אולמרט סירב לכל הסכם שבו תיכלל המילה "פיצוי", למרות שהשופט הבהיר שאין בכוונתו להטיל פיצוי כלשהו. לבסוף עזב אולמרט את האולם, למרות שסנגורם של משפחת נתניהו ביקש שיישאר לצורך המשך המשא ומתן לפשרה בין הצדדים.
לכתבה זו 64 תגובות
הוספת תגובה
64

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
48.

ביבי ראש ממשלה הכי טוב שיש מקום המדינה

47.

לא ביקש בדיקה לפני שהביא את הפנינים שלו ולכן הוא זה שצריך להוכיח שהוא אמר את מה שאמר כי יש לו ביד את הבדיקה שאומרת שיש בעיה נפשית. הוצאה אבחנה נעשתה לפני הבדיקה ולכן שיתן את הדין.

46.

שם את המשפחה המופרעת בדיוק במקום המגיע לה. הם תבעו? עכשיו שיוכיחו שהם לא מופרעים... לא מקנאה באיש המקצוע שייצטרך לכתוב את ההערכה. כל איש מקצוע מתחיל קולט את הפרעת האישיות הפרנואידית והפסיכופטית של הזוג והבן ההזוי

45.

איש חכם. פוליטיקאי מעולה ,איש ימין מובהק שידע לאחד ולא לפלג שכשל לפני היותו ראש ממשלה. וידע לקחת אחריות על כך ולא לגרור את כל העם. לכל הקרקס הזה זכה ביבי ביושר... אולמרט חזק ואמץ.

comment-2-comment

44.

43.

ממשפטים כאלה, רק עורכי הדין של הצדדים מרוויחים. הצדדים המתכתשים רק מפסידים. אז מי יפסיד יותר? כנראה זה שייפול ממקום גבוה יותר: לאולמרט אין שאיפות פוליטיות אשר המשפט עלול לטרפד אותן. לנתניהו יש שאיפות פוליטיות אשר המשפט עלול לטרפד אותן.

42.

41.

יש חיסיון רפואי אולמרט טוען שהם חולי נפש שהוא התיעץ עם אנשי מקצוע בעיניין שיביא הוחכות לכך ויביא את אנשי המקצוע שאמרו לו את זה לדוחן העדים אם לא שיכין את פינקס הצקים

40.

אולמרט בן אדם רעה. פוליטיקאי מהזן ההכי נמוך. ביבי אחד הראשי ממשלה הטובים איי פעם.

39.

38.

אולמרט עבר גבול... רק בגלל שמדובר בנתניהו זה לא נגמר ממזמן... אם מישהוא מפיץ בחדשות על בן אדם אחר שהוא משוגע סתם ככה ברור שיתבעו אותו! במיוחד שמדובר באיש ציבור שישב בכלא! ועוד יש לו את החוצפה להמשיך עם המשחק הזה בבית משפט?! הבן אדם איבד את זה...

37.

36.

מי נתן לליצן הזה במה בכלל?? הוא היה ראש הממשלה הכושל בתולדות המדינה. אהה, ושכחנו, הוא ישב כבר בכלא על עבירות של שוחד ומרמה. השוחד שלו מכער את ירושלים בצורה קטלנית. שלום לך "הולילנד..."

35.

עצוב לראות לאן הגיע אולמרט היה ראש ממשלה חביב בגילו שיפרוש לביתו בקצת הכבוד שעוד נשאר לו

34.

33.

32.

תפסו אותו והכניסו אותו לכלא על אחד מעשרות עבירות שחיתות שלו במשך החיים הציבויריים שלו. אני מכיר אישית אנשים שהוא ביקש מהם שוחד וטובות הנאה כדי לסדר עבורם ״עניינים״... והוא מנסה לדלל את המציאות המושחטת שלו ע״י הוצאת דיבה על משפחת נתניהו.. אדם שפל שמקבל במה אצל אמשים שפלים כמו פירה וברקו רק כדי להשחיר את משפחת נתניהו... אנשים רעים שאני מאחל להם להענש פי 10 על כל הרוע שלהם.

31.

עם ישראל אוהב את ביבי!

30.

29.

28.

ותתבייש בדבריך

27.

26.

25.

באהבה ומלחמה אין חוקים. אבל יש כבוד ליריב

24.

בארה"ב הוא היה נשפט למאסר עולם , ומלאימים את כל רכושו. אבל התקשורת השמאלנית מעריצה את דעותיו , ומביאה אותו להתראיין שתי וערב , רק לא ביבי.

23.

22.

21.

אולנרט יודע שביבי כנראה באמצמות שליחים הביא להתפטרותו מרשות הממשלה ולמשפט. ניסה לנקום אבל לא בטוח שינצח במשפט. כי גם אם אנדים חולים בנפש זה לאו דווקא עניין הציבור.

20.

העברין המורשע אולמרט חסר גבולות ובזיון לעצמו. מקווה שיוטל עליו קנס נכבד על השלחויותיו חסרות הרסן וההגיון. מיותר לציין שהוא זה שצריך להבדק עי גורמים שיבדקו את בריאותו הנפשית

19.

18.

17.

16.

לאולמרט עומדת הגנת אמת דיברתי

15.

החיילים והמעריצים של ביבי מטנפים ומשקרים ומפיצים פייק כבר שנים. ואגב לאולמרט יש דברים הרבה יותר קלים שיכל לומר ולא לחטוף תביעה כי הם נכונים, למשל שביבי היה נכנס למסעדות ויוצא בלי לשלם. חרא של בנאדם, וזו הבעת דיעהץ

14.

13.

אפילו ערבי מת יודע שמשפחת נתניהו חולת נפש. היחיד שאולי אינו כזה הוא הבן שלהם שאינו יאיר

12.

היית אחד מראשי הממשלה המבריקים ביותר בעשורים האחרונים, נפלת על שטויות וקיבלת את המגיע לך אבל עכשיו אתה עושה תיקון בהתעקשות שלך מול משפחת המופרעים הזו. חזק ואמץ!!!

11.

10.

9.

תתכונן לשלם לביבי

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

8.

comment-2-comment

7.

אולמרט אתה חולה חולה

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

6.

comment-2-comment

5.

זה קורע. עצם העובדה שמשפחתו נתניהו תובעת את אולמרט על האמירה הזאת קצת מוכיחה שהם איבדו את זה. אולמרט קורע.

4.

האיש הקטן הזה איבד את שפיותו מזמן. מדבר לא לעניין אולי דמנציה או משהו דומה? הבעיה שמייחסים לו איזו שפיות. ומעסיקים אותנו בשטויות שלו. לא צריךלהתייחס לכל מטורף עבריין..

3.

לכו לבדיקה וזו רק לצורך שישלם את מלוא גובה התביעה לא לוותר לנבלה אולמרט.

comment-2-comment

comment-2-comment

נרקיסיזם, OCD ועוד מוגדרות כמחלות מפש ויתכן שמומחה יקבע שלפחות חלקית יש בדברי אולמרט אמת. אז לא רק שלא ישולם להם כלום, אפילו יחויבו בהוצאות. זה סיכון שבשלו הם לא ילכו להבדק. אפילו לא אצל פסי-כו-לו-גי-ת בעלת MA או BA

comment-2-comment

מבטן ולידה

comment-2-comment

2.

מעניין מה עבר על אולמרט בכלא? השתגע לגמרי.רץ מאולפן לאולפן ומדבר שטויות.

1.

comment-2-comment

אולמרט עבריין מורשע שישב עם אסירים .

comment-2-comment

comment-2-comment

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה