11
הכותרת 850

ממשה קצב עד אלון קסטיאל: השחרור המוקדם של עברייני המין

איך בדיוק פועלת ועדת השחרורים שמקצרת עונשי מאסר? עד כמה עוזר הכסף למי שבונה על השליש ומה מייעצים עורכי הדין לאסירים? מי באמת מקשיב לקורבנות, מדוע חשוב בכל זאת לשמור על ההליך המושמץ, ולמה המסר הבעייתי מתחיל בעצם הרבה לפני הוועדה? | האזינו לפודקאסט החדשות היומי

תמונה כללית
סיון חילאי | פורסם: 24/05/2022
האזינו לפרק של הכותרת - פודקאסט החדשות היומי של ynet. והפעם: איך עברייני מין שהורשעו ונשלחו למאסר, משתחררים פעם אחר פעם לפני תום תקופת העונש? ביקשנו לבחון את ועדות השחרורים בעקבות הסערה סביב אלון קסטיאל.
עם כתב ynet ו"ידיעות אחרונות" שמסקר את שירות בתי הסוהר, מאיר תורג'מן, דיברנו בין היתר על אופי עבודת הוועדה, מהם השיקולים שהיא לוקחת בחשבון, איך מתנהלים הדיונים, מהם המהלכים האופייניים לעורכי דין שנחשבים טובים בתחום, ועל השלכות הוועדה על הנעשה בכלא. כתבת הרווחה הדר גיל-עד הסבירה לנו על הבעיות המהותיות ביחס לנפגעות עבירות מין, שוועדת השחרורים היא רק אחת מהן. האזינו לפרק.
צילום: זהר שחראלון קסטיאל בכניסה למאסר, לפני כארבע שנים (צילום: זהר שחר)
בכל יום סיון חילאי ורון טוביה בוחנים עם כתבי ynet ו"ידיעות אחרונות", לצד מומחים ופרשנים, את הנושאים הבוערים שעל סדר היום. אתם מוזמנים להאזין לנו כאן ב-ynet, ולעקוב אחרינו בלחיצה על אחת מהאפליקציות שמתחת לנגן, או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים לשמוע פודקאסטים. בכל מקרה את כל הפרקים תוכלו למצוא כאן: עמוד הבית של הכותרת - פודקאסט החדשות של ynet.
לכתבה זו 11 תגובות
הוספת תגובה
11

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
9.

בפרט שנודע ברבים שתופרים תיקים לפוליטיקאים. אין אימון במערכת הציבורית. מי שמקורב מעלימים עין(עו"ד,פרקיטת ת"א ועוד), ומי שאינו בהשקפת העולם הנדרשת, עורפים את ראשו בעלילות שווא וללא רחמים. מעשים שקוברים אנשים נפשית. לא קולטים שההשלכות להמשך הפירסום שובר אנשים ומביא מאותם ללחצים ומחלות. לשון הרע והוצאת שם רע, כאשר אין ביטחון שהמעשים נעשו בוודאות. האם רוקדים על הדם? על כך מתפרנסים הכתבים?!

comment-2-comment

‏מסכנים ‏אותם כתבים שגורלם להתפרנס ממעשים שכאלו.

8.

בשיחה מופיעים הרבה פרטים שאינם נכונים באשר לוועדות השיחרורים.

7.

כאבא לבנות במדינת ישראל אני כבר יודע שאם אחת מהן תוטרד בעתיד אני אבוא בצדק עם הבחור .למה צדק אין פה .כל כך הרבה ריקבון במדינה כל כך קטנה וחדשה.

6.

זו ועדת פושעים מנוןלים שצריך לבטל את הועדה הזו ולהעיף את אנשיה לבית הסוהר

5.

יש מאה אלף עבריינים מסוגים שונים שאמורים לשבת בכלא ורק עשרים אלף מקומות. תעשו את החשבון לבד.

4.

בתי המשפך הלבנים של משטר ה האפרטהייד הישראלי מרשיע את מי שנוח לו לא את המקורבים לו

comment-2-comment

שאין לה בעיה עם אנסים, נשים שנרצחות או חיילים שצריכים לישון ברחוב.

3.

עד כמה אתה מתחרט, כעת אתה מבין את שגיעתך, אינך ישן בלילה בגלל המעשה וכו' ןכו'. והועדה קונה את ההצגה ןמשחררת

2.

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה