הלפרין: זה לא היה פשוט, הכוח שלנו זה העומק

מאמן הפועל ירושלים דיבר אחרי הניצחון על גלבוע/גליל והעלייה לחצי הגמר, אובאסוהן: "התחלנו לא טוב אבל למדנו מזה". משחק 1 מול חולון: ביום שישי

משה ברדה | פורסם:23/05/2022
איציק בלניצקייותם הלפרין (איציק בלניצקי)
הפועל ירושלים השלימה את המשימה שלה. החבורה של יותם הלפרין רשמה הערב (שני) ניצחון חלק עם 42:84 קליל על גלבוע/גליל, שקבע 1:3 בסדרה ושלח את הקבוצה מהבירה לסדרת חצי הגמר מול הפועל חולון. המשחק הראשון ביניהן יתקיים ביום שישי הקרוב ב-15:00, בפיס ארנה.
יותם הלפרין אמר לאחר המשחק: “לא פשוט להגיע כפייבוריטים אחרי שאתה בפיגור 1:0 מהמשחק הראשון. ננוח כרגע וביום שישי מחכה לנו הפועל חולון. בסופו של דבר אני מסתכל על לוח התוצאות. קיבלנו 42 נקודות, עצרנו אותם על 60 במשחק הקודם ועכשיו על פחות. מול חולון יהיה סיפור אחר לגמרי”.
עוד אמר המאמן: “צריכים שנייה להירגע מהסדרה הזו שהייתה לא קלה, אבל כבר בלילה אנחנו נחשוב על המשחק הבא. כל השחקנים שלנו חשובים ולכל אחד יש את התרומה שלו בצורה כזו או אחרת. הכוח של הקבוצה שלנו זה גם הספסל. זו קבוצה עם הרבה יכולות, נבוא מוכנים לשישי”.
רטין אובאסוהן אמר: “אנחנו שמחים, התחלנו לא טוב את הסדרה שלנו אבל למדנו מזה. יש פה המון פוטנציאל. חולון קבוצה מוכשרת וכיף לשחק מולה, נבוא צנועים כי זה מרתון. אנחנו רעבים מאוד לקחת את זה”.
מנגד, מאמן גלבוע/גליל, גיא קפלן אמר: “קודם כל, מברוק לירושלים כי מגיע להם, הם היו טובים יותר לאורך הסדרה. הפכנו את הסדרה הזו ליותר מעניינת. עשינו מה שאפשר. ניסינו לעשות הכול, זה נגמר בתחושת גאווה ושניסינו. בסוף הסדרה הזו, כמו כל העונה, הייתה בתחושה של כמעט ויכול לקרות. היה מדהים והקהל מדהים שמילא את האולם. מודה למי שנתן לי את הבמה להיות פה. ניקח שנייה אוויר ונתקדם הלאה”.
הוספת תגובה
0

תגובות

close-fullscreen-comment
0
מצב לילה
מצב לילה