2

בוסטון הביסה את מיאמי, 2:2 בגמר המזרח

טייטום קלע 31 נקודות והוביל את הסלטיקס ל-82:102, שלא היה תחת שום ספק. ההיט סיפקו ערב מזעזע וללא שחקן חמישייה אחד בספרות כפולות. 23 לאולדיפו

מערכת ONE | פורסם:24/05/2022
רויטרסג'ייסון טייטום (רויטרס)
סדרת גמר המזרח בין בוסטון למיאמי ללא ספק הרבה יותר צמודה מהמקבילה שלה במערב והלילה (בין שני לשלישי) הסלטיקס השווה ל-2:2 אחרי ניצחון ביתי גדול 82:102 על ההיט. ג’ייסון טייטום היה איש המשחק עם 31 נקודות, בעוד בצד השני התקבלו הנתונים העלובים ביותר שאפשר לצפות להם כאשר ג’ימי באטלר סיים עם 6 נקודות ובתוך החמישייה הפותחת היו שני שחקנים על אפס נקודות ואף לא אחד בספרות כפולות.
בוסטון שיחקה שוב ללא מרכוס סמארט הפצוע, אך דריק ווייט נכנס לעניינים וקלע את כל 7 הנקודות הראשונות של קבוצתו, שרצה ל-11:29 ברבע הראשון ולא הביטה לאחור. ההיט פתחו עם 0 מ-14 מהשדה והיה ברור כי אין סיכוי שנראה אותם חוזרים להתמודדות. אירועי המשחק הזה היו הפוכים לגמרי ממשחקים קודמים במשחק, כאשר באם אדביו הפעם נעצר על 9 נקודות, זאת אחרי משחק של 31 רק שלשום.
לטייטום היו 24 נקודות מתוך ה-31 שלו רק במחצית הראשונה, וסך הנקודות שלו היה גם זהה להפרש בהפסקה בין הקבוצות. מיאמי ניסתה איכשהו לחזור למשחק דרך המחליפים שלה וקיבלה את הנקודות בעיקר משם עם 23 של ויקטור אולדיפו ו-14 של דאנקן רובינסון אך ההפרש נותר כל הזמן על דו ספרתי בדרך להפסד.
רויטרסטייטום עם ווייט (רויטרס)
בבוסטון הציגו משחק סולידי ורגוע ואפילו ווייט שפתח חזק, התקרר וסיים עם 13, כאשר ג’יילסן בראון קלע רק 12 עם 5 מ-20 מהשדה. הסדרה תוכרע בשישה משחקים לפחות, כאשר מחר גולדן סטייט תוכל להשלים סוויפ על דאלאס ולקבל מנוחה ארוכה במיוחד ביחס למי שהיא תפגוש בגמר ה-NBA.
לברון ג'יימס נפגש עם הרב פינטו
לכתבה זו 2 תגובות
הוספת תגובה
2

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
1.

comment-2-comment

חמישיה מפחידה

0
מצב לילה
מצב לילה