1

ג'אבר ודוניו יפתחו, ג'וש כהן ייבדק בטדי

הקשר והחלוץ יעלו ב-11 של מכבי חיפה בגמר הגביע מול הפועל ב"ש ב-20:30, אבו פאני יפתח על הספסל. השוער עובר מבחן כשירות, הנטייה: לתת לו לפתוח

דורון בן דור | פורסם:24/05/2022
עמרי שטייןג'וש כהן על כר הדשא (עמרי שטיין)
אחרי שהשיגה את האליפות ה-14 שלה, מכבי חיפה תנסה הערב (שני, 20:30) באצטדיון טדי מול הפועל באר שבע להוסיף לארון הגביעים שלה תואר נוסף: את גביע המדינה מספר 7 בתולדותיה. יתרה מכך, חיפה רוצה להשלים קוואדרופל, שכולל ארבעה תארים בעונה אחת: אלוף האלופים, גביע הטוטו, אליפות וגביע המדינה. “אנחנו בדרך לעשות היסטוריה בכדורגל הישראלי”, אמרו בחיפה.
השאלה הגדולה ביותר שאנשי המועדון עוסקים בה לקראת המשחק היא סביב שיתופו של ג'וש כהן. האחרון סבל מפריקת כתף ולא נטל חלק מלא באימונים לאורך התקופה האחרונה. בשל הפציעה של רועי משפתי, בחיפה נכנסו לדילמה יחד עם השוער. מצד אחד ניתן להכשיר את כהן למשחק אחד נתון, אבל מנגד הוא נמצא בסיטואציה לא פשוטה. כך או כך, כהן עדיין בסימן שאלה גדול ויעבור בדיקה עם הגעת הקבוצה לטדי.
כהן מסיים חוזה ואם חלילה ייפצע שוב הוא עלול למצוא את עצמו בבעיה רצינית וללא ביטחונות של ממש. במכבי חיפה מבינים את הסיטואציה בה שחקן חושש לעתידו המקצועי והכלכלי במיוחד, כאשר הוא מסיים חוזה ולא מן הנמנע שכבר היום יואץ המשא ומתן עם השוער על מנת לסכם איתו לשנתיים נוספות עם שדרוג בשכר, מבלי לחשוש לעלות ולשחק בלי ביטחון לגבי עתידו. ברק בכר, ללא קשר לפציעה, רוצה את ג'וש כהן גם לעונה הבאה מתוך ידיעה שהוא פותר סוגיה רצינית ולא יהיה צורך בחיפוש שוער אחר, במיוחד על רקע העובדה שבכר לא רוצה שוער זר.
עמרי שטייןג'וש כהן (עמרי שטיין)
מעבר לשאלת השוער, ה-11 של בכר כבר סגורים. חוסה רודריגס יפתח כמגן ימני, בוגדאן פלאניץ’ ושון גולדברג במרכז העורף וסאן מנחם כמגן שמאלי. מחמוד ג’אבר יקבל את הקרדיט במרכז השדה לצידם של עלי מוחמד וצ’ירון שרי, בעוד שבחלק הקדמי ישתפו פעולה דולב חזיזה, עומר אצילי וגודסווי דוניו. מוחמד אבו פאני יחכה להזדמנות מהספסל.
בתוך כך, אוהדי מכבי חיפה זועמים. שעות ספורות לפני המשחק, הקהל הירוק הודיעה: “הביזיון המתמשך בכדורגל הישראלי שוב פוגש אותנו והפעם מבית היוצר של משטרת ישראל. האישור שניתן על ידם כבר לפני מספר ימים לתפאורה שהייתה צריכה לכסות את טדי הערב, בוטל. מלבד ציוד עידוד בסיסי לא יאושר כל ציוד אחר מכל סוג שהוא. לא נותר לנו אלא לסמוך רק על עצמנו. הערב כולם מגיעים לבושים בלבן, אנחנו נהיה תפאורה אנושית אחת עצומה”.
אוהדי מכבי חיפה משתלטים על מחנה יהודה
ניתן להאזין לפרק גם דרך אפליקציית Spotify ואפליקציות הפודקאסטים של אפל ושל גוגל.
לכתבה זו 1 תגובות
הוספת תגובה
1

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
1.

0
מצב לילה
מצב לילה