"אנחנו נהיה אגרסיביים בקשר לאורליאן צ'ואמני"

מנהלה הספורטיבי של מונאקו שיתף בראיון כי הם מוכנים למכור את הקשר הצעיר: "מצפים למחיר הוגן, הוא מוכשר להפליא". ליברפול וריאל מדריד חזק במרוץ

מערכת ONE | פורסם:24/05/2022
רויטרסאורליאן צ'ואמני (רויטרס)
אורליאן צ’ואמני, שחקנה של מונאקו, הוא אחד הצעירים המבטיחים בעולם והיה מכוכביה הבולטים של הקבוצה מהנסיכות במסעה אל עבר המקום השלישי בליגה הצרפתית. עכשיו, כשהעונה הסתיימה וחלון ההעברות בפתח, יש לא מעט קבוצות שרוצות להנחית אצלן את הקשר הנהדר.
מנהלה הספורטיבי של מונאקו, פול מיטשל, שיתף בראיון על עתידו של השחקן ואישר כי הוא יימכר: “מה יהיה עם צ’ואמני? לי אין העדפות בקשר ליעד אליו הוא יעבור. אנחנו מצפים למחיר הוגן עליו, השוק שונה משנה לשנה”.
מיטשל המשיך: "כולם יכלו לראות שאורליאן היה שחקן מוביל בקבוצה. אנחנו נהיה מאוד אגרסיביים מבחינת העסקה כיוון שזה לא יהיה פשוט לאבד שחקן מוכשר להפליא. הוא כל כך מבוקש בזכות היכולות שלו. להחליף אותו לא תהיה משימה קלה, אבל אנחנו צריכים להתמקד בקבוצה ולא בשחקנים בודדים”.
צ’ואמני מבוקש על ידי מספר קבוצות צמרת כשליברפול וריאל מדריד, שייפגשו בגמר ליגת האלופות ביום שבת, הן בעלות הסיכוי הגבוה ביותר להחתים את בן ה-22, אך בבריטניה דווח כי גם פאריס סן ז'רמן, מנצ'סטר יונייטד וצ’לסי נמצאות במרוץ.
אווץ': אל-ח'ליפי שולח עקיצה לריאל מדריד
הוספת תגובה
0

תגובות

close-fullscreen-comment
0
מצב לילה
מצב לילה