2

אוהדי הפועל תל אביב הודיעו על חרם מנויים

הקהל האדום יצא בביקורת קשה: "לא עוד בעלים שדנים את עתיד המועדון שלנו לבינוניות מבישה", "צעד קיצוני וחריג, אך הוא למען עתיד המועדון שלנו"

מערכת ONE | פורסם:24/05/2022
שחר גרוסאוהדי הפועל תל אביב (שחר גרוס)
סערה בקרב אוהדי הפועל תל אביב. בתום העונה הנוכחית, בה הקבוצה הגיעה לפלייאוף העליון וסיימה במקום החמישי, היום (שלישי) פורסם על ידי ארגון אוהדי הקבוצה האדומה כי הם מתכוונים לבצע חרם מנויים כולל לאור הביקורת סביב בעלי המועדון.
בעמוד ‘מחזירים את הפועל’ נכתב: “לא רצינו להגיע לרגע הזה, לא חשבנו שנצטרך ולא רצינו להאמין. אבל היום, רגע לאחר סיומה של עוד עונה תחת הבעלים הנוכחיים של הפועל ורגע לפני שנת ה-100 למועדון, אנחנו אומרים די! לא עוד! חרם מנוים עכשיו! לא עוד בעלים שדנים את עתיד המועדון שלנו לבינוניות מבישה. לא עוד בעלים שמצד אחד מרוויחים על הגב שלנו ומן הצד השני מייצרים למועדון חובות נוספים. לא עוד בעלים ששמו להם למטרה להילחם במשאב הכי יקר של כל מועדון - האוהדים. הגיע הזמן להיפרד מהבעלים הנוכחיים, הגיע הזמן להחזיר את הפועל”.
כמו כן נכתב: “היום, ה-24.05.21, אנו מודיעים על חרם מנויים כולל של אוהדי הפועל ת"א. חרם שמטרתו אחת ויחידה - להחזיר את הפועל ת"א להיות מועדון ראוי ומתפקד. אכן זהו צעד קיצוני, חריג וברור שהוא כואב לכולנו, קשה לתאר את הפועל שלנו משחקת כשאנחנו לא ביציע.א בל אין ברירה - זהו צעד בשביל הפועל ולמען עתיד טוב יותר לכולנו. בתקופה הקרובה נפרסם בכל מקום אפשרי הסברים על מצבה הרע של הפועל ת"א ונחשוף בפניכם את הגורמים אשר במודע הביאו אותנו למצב הזה. זהו, זה סופי, מהיום לא קונים מנויים, לא נותנים יד למחרבי הפועל להמשיך ולהרוס את המועדון. מוטלת עלינו החובה להתאחד סביב המטרה - להחזיר את הפועל!”.
פלייאוף זה אחר: 1:3 למכבי על הפועל ת"א
לכתבה זו 2 תגובות
הוספת תגובה
2

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
2.

האוהדים שהעיפו את טביב הרסו את הקבוצה עד אז עם טביב הפועל היתה קבוצת צמרת אך ההאוהדים העיפו אותו והרסו את הקבוצה

1.

0
מצב לילה
מצב לילה