1

מיכה ואנסה בהרכב ב"ש, שתפתח עם 3 בלמים

האדומים יפגשו את מכבי חיפה ב-20:30, קלטינס ב-11 של אליניב ברדה, טיבי, אבו עביד ו-ויטור בחלק האחורי. גם ספורי ובריירו בהרכב לגביע גביע המדינה

איציק כלפי | פורסם:24/05/2022
ראובן שוורץדולב חזיזה ודור מיכה (ראובן שוורץ)
התרגשות גדולה בהפועל באר שבע לקראת גמר גביע המדינה הערב (שלישי, 20:30) נגד מכבי חיפה באצטדיון טדי. במועדון חולמים לצאת עם משהו מהעונה הקשה שעברו, כשזכייה בגביע תסיים את העונה בטעם מתוק, אבל הם יודעים היטב שהיריבה הכי קשה שיכולה להיות בשלב הזה.
הרכב ב"ש: עומרי גלזר, אור דדיה, איאד אבו עביד, איתן טיבי, מיגל ויטור, הלדר לופס, מריאנו בריירו, דוד קלטינס, דור מיכה, רמזי ספורי ויוג'ין אנסה.
"מרגישים את האווירה והטירוף", אמרו בבאר שבע. "יש תחושה מיוחדת, אבל גם הרבה מתח. משחק אחד על תואר זה תמיד מלחיץ, בטח שהיריבה שלך היא הקבוצה הטובה בארץ. אנחנו צריכים לבוא צנועים ולרצות יותר. כל העיר על הרגליים ואנחנו חולמים לשמח את האוהדים, אבל מולנו יש יריבה שרוצה לזכות בעוד תואר. שאלת השוער של מכבי חיפה? זה לא משנה מי יעמוד כי מכבי חיפה קבוצת התקפה והגנה מצוינת".
בפן המקצועי, בב”ש סיימו את ההכנות למשחק ועד שיחל מנסים לנתק את הריכוז מהלחץ. הקבוצה סיימה לאכול ארוחת צהריים בבית המלון וכעת השחקנים נחים בחדריהם עד היציאה לטדי. אליניב ברדה עדיין מחזיק בכמה התלבטויות לגבי ההרכב, בעיקר לגבי חוד ההתקפה. במועדון עוטפים ומסייעים למאמן שכל הזרקורים מופנים עליו כעת, גם בגלל שאלת עתידו במועדון, בין אם ימשיך כמאמן על הקווים או בין אם יחזור לתפקיד המנהלת המקצועי.
אנקדוטה מעניינת לקראת המשחק. 11 שנה אחרי שזכה עם קבוצת הילדים של מכבי חיפה בגביע המדינה, יתייצב הערב רותם חטואל דווקא במדי באר שבע וינסה מבחינתו לסגור מעגל ולקחת את הגביע לירוקים. חטואל העונה נחשב לאחד השחקנים המשמעותיים של באר שבע במפעל הגביע, אחרי שכבש בסיבוב ח' צמד שערים נגד בית"ר ת"א בת ים, שער ניצחון על מכבי פ"ת בגומלין רבע הגמר ואת השער השלישי בניצחון על מכבי ת"א. ואם אנקדוטה אחת לא הספיקה, אז מי שעמד בשער הירוקים באותו גמר היה רועי פוקס, שגם עצר שני פנדלים, והיום עשוי לעמוד אל מול חטואל בשער הירוקים.
פרטירותם חטואל במדי קבוצת הילדים של מכבי חיפה עם גביע המדינה (פרטי)
מסע"ת לקראת גמר הגביע
לכתבה זו 1 תגובות
הוספת תגובה
1

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
1.

יכנס בחיפה, הם בטוח מ9סידים אל הגביע.

0
מצב לילה
מצב לילה