30

ניימאר דורש מפ.ס.ז' 200 מיליון אירו כדי לעזוב

דיווח ב'אל פאיס': הקבוצה מעיר האורות הודיעה לכוכב שהוא לא רצוי, ואפילו מוכנה להשתתף בשכרו ביעד הבא, כך שלא יפסיד כסף. הברזילאי מרגיש מושפל

מערכת ONE | פורסם:28/06/2022
רויטרסניימאר ונאסר אל חלאיפי (רויטרס)
לפני כחמש שנים הפך ניימאר לשחקן היקר ביותר בהיסטוריה, כאשר עבר מברצלונה לפאריס סן ז’רמן תמורת 222 מיליון אירו. לפי דיווח מסעיר ב’אל פאיס’, המועדון הצרפתי הודיע לכוכב שעליו לחפש קבוצה חדשה ושהוא לא רצוי יותר, כאשר ההחלטה התקבלה סופית לאחר שקיליאן אמבפה חידש את חוזהו.
הברזילאי שקושר לאחרונה לקבוצות כמו צ’לסי ויובנטוס מודע לכך שהוא לא רצוי, כאשר אמבפה סימן אותו כמי שלא מפגין מקצועיות באימונים. אחרי שהמנהל המקצועי לאונרדו עזב ולואיס קמפוס הגיע, פאריס רוצה לשנות מדיניות והקטארים ובראשם הנשיא נאסר אל חלאיפי דורשים מדיניות נוקשה יותר, כפי שהאחרון אף הצהיר בראיון לאחרונה.
ב’אל פאיס’ טענו שפ.ס.ז’ קיימה פגישה עם אביו של ניימאר, שם האב דרש בנו יקבל את מלוא השכר שמגיע לו עד סיום החוזה בין הצדדים – כ-200 מיליון אירו. בפאריס השיבו לו שיהיו מוכנים לשלם את ההפרש בשכר שירוויח בקבוצתו הבאה (המעבר הריאלי ביותר יהיה בהשאלה), כך שיקבל את מלוא הסכום (כלומר אם החוזה בקבוצה הבאה שלו יהיה שווה 100 מיליון, פ.ס.ז’ תשלים 100 נוספים).
עוד נטען בפרסום שלואיס קמפוס יהיה אחראי למהלך שיגרום לעזיבת ניימאר, שבעצמו מאוד לא מרוצה מהמתרחש. הכוכב מרגיש מושפל ורוצה כעת להראות מה הוא שווה בקבוצה אחרת, במטרה לסתום פיות. הברזילאי אף אמר למקורביו שהמטרה הבאה שלו בכדורגל היא לזכות בכדור הזהב בקבוצה שהיא לא פ.ס.ז’.
ב’אל פאיס’ אף ציטטו גורמים בהנהלת פ.ס.ז’, שהתבטאו לגבי היכולת המקצועית של ניימאר: “הוא לא אוהב להתאמן, הוא שיחק עם שלושה או ארבעה קילו עודפים במשך שנה, אבל הוא כן היה משחקני ההתקפה המובילים, שרצו הכי הרבה וניסו לסייע גם בהגנה”.
צילום מסךהכותרת הדרמטית ב'אל פאיס' (צילום מסך)
רויטרסניימאר (רויטרס)
לכתבה זו 30 תגובות
הוספת תגובה
30

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
23.

כדי לא לשחק בפאריז,לא תמצאו יותר נח ממני.

22.

מי תקח אותו? נראה שהוא פרש לפני כמה שנים...

21.

הבחור יכל להיות הכי טוב בעולם אבל הבחור עצלן לא אוהב להתאמן ולמרות זאת הוא נחשב לאחד השחקנים הטובים בעולם

comment-2-comment

חבל עליו...

20.

19.

18.

comment-2-comment

17.

comment-2-comment

comment-2-comment

וואלה צודק סתם אפס עצלן

16.

15.

יכולת טכניקה יש לו, פשוט הכסף עלה לו לראש, הוא כבר לא רץ כמו שהיה... יותר מנסה לעשות דריבלים בדקות קריטיות של המשחק ומאבד את הכדור, בכל אופן קיבל יחס של כוכב על, וזה עלה לו לראש יותר מדי, רק שהוא לא ידע שיש כוכבים עולים יותר טובים מימנו שעדיף להשקיע בהם כי הם רעבים להצלחה.

14.

13.

12.

הרבה שואו..הרבה רעש וצלצולים..אבל דשא סביבו לא צומח

11.

10.

9.

8.

7.

6.

5.

4.

לא מקצוען זה אנדרסטייטמנט

3.

והוא לא עוזר להגנה יותר משוטט שמה כי לא רץ להתקפות

2.

comment-2-comment

1.

היגיע לטופ,ירדה המוטיבציה ונוצרה לו תדמית של עצלן שאוהב לחגוג מחוץ למיגרש

comment-2-comment

comment-2-comment

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה