2

"ניימאר חייב לבוא לצ'לסי, זה יהיה הכי טוב שיש"

טיאגו סילבה, ששיתף פעולה עם הכוכב בפ.ס.ז' ובנבחרת ברזיל, הגיב לשמועות הנוגעות לעזיבת הקיצוני והזמין אותו: "אני לא יודע כלום, מקווה שיצטרף"

מערכת ONE | פורסם:29/06/2022
רויטרסטיאגו סילבה וניימאר (רויטרס)
אחרי הדיווח המרעיש ב’אל פאיס’ על כך שפאריס סן ז’רמן הודיעה לניימאר שהיא לא רוצה אותו בסגל בעונה הקרובה, באופן טבעי הכוכב הברזילאי כבר החל לקבל פניות. נכון, אין שום דבר קונקרטי עם אף קבוצה אחרת כרגע, אבל על רקע השמועות יש את מי שהרשה לעצמו להזמין את הקיצוני לחבור אליו מחדש.
טיאגו סילבה ששיתף פעולה עם ניימאר במשך שנים בפ.ס.ז’ וגם בנבחרת ברזיל אמר בנושא: “ניימאר חייב להגיע לצ’לסי, זה יהיה הכי טוב שיש אם זה יקרה. כרגע אני לא יודע כלום, אבל אני מאוד מקווה שזה יתממש”. הבלם הגיע בעצמו לבלוז כשעזב את בירת צרפת, שם לא האריך חוזה, ועונה אחת לאחר מכן זכה עם הלונדונים בליגת האלופות.
בינתיים הכול מצביע על כך שהקבוצה של תומאס טוכל הולכת על ראפיניה, קיצוני ברזילאי אחר, כאשר גם אופציית אוסמן דמבלה וראחים סטרלינג על השולחן, כך שקשה לראות איך ניימאר ומשכורתו הגבוהה ישתלבו בקבוצה שעברה לאחרונה לידיו של טוד בולי. אם וכאשר הכוכב יעזוב את פאריס, זה צפוי להיות בהשאלה, כשקבוצתו תשתתף בתשלום המשכורת.
רויטרסטיאגו סילבה וניימאר (רויטרס)
לכתבה זו 2 תגובות
הוספת תגובה
2

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
2.

יעזור לו לצלול יותר טוב

1.

כאוהד צ’לסי מעדיף שילך למנצ’סטר הם אוהבים בלאגן

0
מצב לילה
מצב לילה