1

"פ.ס.ז' סיכמה עם רנאטו, שקריניאר וסקמאקה"

בדרך לעידן חדש. אלופת צרפת סיכמה תנאים עם קשר ליל, בלם אינטר וחלוץ ססואולו, וצריכה לסגור עם קבוצותיהם לגבי ההעברה. הושקו רשמית המדים החדשים

מערכת ONE | פורסם:29/06/2022
רויטרסרנאטו סאנצ'ס, מילאן שקריניאר וג'אנלוקה סקמאקה (רויטרס)
פאריס סן ז’רמן רוצה להמשיך לעצב את הסגל שלה לקראת העונה הקרובה, ואחרי הדיווח על פרידה אפשרית מניימאר, בצרפת מדווחים שהקבוצה מעיר האורות הגיעה לסיכום עקרוני עם לא פחות משלושה שחקנים: מילאן שקריניאר מאינטר, רנאטו סאנצ’ס מליל וג’אנלוקה סקמאקה מססואולו.
אלופת צרפת רוצה לסכם על סכומי המעבר עם הקבוצות של הבלם, הקשר והחלוץ עד סוף השבוע. המאמן החדש כריסטוף גאלטייה אמור לחתום בקרוב מאוד אחרי שהכול סוכם מולו ומול ניס, אך קודם לכן פ.ס.ז’ צריכה לסגור עם מאוריסיו פוצ’טינו וצוותו על פיצויי הפיטורים, שאמורים לעמוד על 15 מיליון אירו.
עבור רנאטו הונחה הצעה על שולחנה של ליל בגובה 10 מיליון אירו, כאשר השחקן מעדיף את פ.ס.ז’ על פני מילאן, שיצאה מהמרוץ. על שקריניאר פ.ס.ז’ הציעה 50 מיליון אירו, כאשר הנראזורי דרשו 80 והשיחות נמשכות. גם השיחות מול ססואולו לגבי סקמאקה חיוביות ונראה שהקבוצה מבירת צרפת בדרך לסגירה של שלוש החתמות משמעותיות, שיפתחו עידן חדש.
בנוסף לשלושה, פ.ס.ז’ ופורטו צפויות להשלים בקרוב את עסקת ויטיניה, שכבר סיכם בעיר האורות. העסקה התעכבה מעט, אבל ב’לאקיפ’ טוענים שהכול נפתר והשחקן צפוי להיות מוצג בקרוב בפארק דה פראנס. הוא יחתום על חוזה עד 2027, כשהקבוצה הפורטוגלית תקבל 40 מיליון אירו, אולי בשני תשלומים של 20.
רויטרסויטיניה (רויטרס)
בנושא אחר, פאריס השיקה רשמית את החולצה שלה לעונת 2022/23. צפו:
האתגר הגדול שמציבה חזרת לוקאקו לאינטר
לכתבה זו 1 תגובות
הוספת תגובה
1

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
1.

0
מצב לילה
מצב לילה