ליברפול ויובה עובדות על טרייד בין קייטה לראביו

המרסיסיידרס והגברת הזקנה מעוניינות להחליף בניהן את הקשרים המרכזיים, שמסיימים את חוזיהם בקיץ הבא. השניים מעוניינים לעבור לטובת דקות משחק

מערכת ONE | פורסם:29/06/2022
רויטרסנאבי קייטה ואדריאן ראביו (רויטרס)
ליברפול ויובנטוס עובדות על טרייד בקישור של שתיהן. לפי דיווח ב’דיילי מייל’, אדריאן ראביו מהגברת הזקנה יתחלף עם נאבי קייטה של המרסיסיידרס. השניים מסיימים חוזה בקיץ הבא ורוצים לעזוב את הקבוצות שלהם בחיפוש אחר יותר דקות משחק.
עוד דווח כי מאמנה של ליברפול, יורגן קלופ, מעריך מבחינה מקצועית את הקשר הצרפתי בן ה-27 עוד מהימים שלבש את מדיה של פאריס סן ז’רמן. יש לציין כי ראביו מעוניין לעזוב את טורינו בשל היעדר דקות משחק, והגעתו של פול פוגבה רק תחמיר עבורו את המצב. מנגד, הקשר בן ה-27 מגינאה לא הצליח לממש את הפוטנציאל שלו בליברפול, שבזמנו שילמה 60 מיליון אירו עבורו לרד בול לייפציג.
בכל מקרה, שני המועדונים מעוניינים בטרייד המוזכר, שכן הם מקבלים תחליף הולם לשחקנים שעלולים לעזוב ללא תמורה כבר בקיץ 2024, וכך גם שני השחקנים שלא זוכים למעמד שממנו הם מרוצים. כל מה שנותר הוא שנאבי קייטה יסכם את תנאיו האישיים מול יובנטוס ואותו הדבר אצל אדריאן ראביו מול ליברפול כדי שהטריד הפוך לרשמי.
רויטרסאדריאן ראביו. רוצה דקות משחק (רויטרס)
הוספת תגובה
0

תגובות

close-fullscreen-comment
0
מצב לילה
מצב לילה