4

"ראמוס ביקש עזרה לזכות בכדור הזהב ב-2019"

בספרד חשפו כי הבלם, ששיחק בריאל מדריד באותה תקופה, פנה לנשיא ההתאחדות רוביאלס וביקש להפעיל את קשריו: "לא רק בשבילי, הכדורגל הספרדי ראוי לזה"

מערכת ONE | פורסם:29/06/2022
רויטרססרחיו ראמוס (רויטרס)
התקשורת בספרד חשפה היום (חמישי) כי סרחיו ראמוס ביקש מלואיס רוביאלס, נשיא ההתאחדות לכדורגל בספרד, עזרה לזכות בכדור הזהב בשנת 2019, אחרי זכייתו בליגת האלופות עונה לפני. קפטן הנבחרת הספרדית לשעבר, ביקש מרוביאלס "להפעיל קשרים" עם אנשי הקשר שלו באופ"א כדי לעזור לו לזכות בפרס האישי לשחקן הטוב בעולם.
"רובי, לילה טוב. אתה יודע שאני אף פעם לא מבקש ממך כלום, אבל מה שאבקש היום, זה בגלל שאני חושב שזו הייתה שנה מיוחדת עבורי” – הציטוט הזה של ראמוס הוא אולי החשיפה הגדולה ביותר בסאגה הזו, שמגיעה מכלי התקשורת הספרדיים. בספרד מספרים שראמוס אף ביקש מפורשות: “הייתי רוצה שתעזור לי בנושא כדור הזהב. אני אעריך את זה כל חיי לא רק בשבילי, אני גם חושב שהכדורגל הספרדי ראוי לזה".
בכל אופן, רובילאס, יו”ר ההתאחדות בספרד, לא שיתף פעולה עם גחמותיו של הבלם וענה: “זה לא תלוי בי לגבי כדור הזהב, אני כמובן יכול להמליץ, בזה אתה יכול לסמוך על העזרה שלי, שולח חיבוק גדול מאוד".
רויטרסלואיס רוביאלס (רויטרס)
הדיווחים טוענים כי ראמוס המשיך להתעקש על התואר, שבסופו של דבר זכה בו ליאו מסי באותה השנה: "אני יודע שזה לא תלוי בך, אבל גם מערכות יחסים הן קשרים. אינפניטנו (נשיא פיפ”א) הוא חבר. בכל מקרה, אני סומך על עזרתך", אמר הספרדי.
האם ריאל מחכה לרגע הנכון להחתים את סלאח?
לכתבה זו 4 תגובות
הוספת תגובה
4

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
4.

הפרסום לא ממש הפתעה. פלורנטינו פרס מנוסה בזה. תסמכו עליו

3.

פרק לסלאח את הכתף וגרם זעזוע מוח לשוער אח"כ הבריז מבדיקת סמים

2.

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה