1

בפעם השלישית: נדחתה ההצעה על לבנדובסקי

באיירן מינכן ממשיכה בשלה. לפי דיווח ב'בילד', היא השיבה פעם נוספת בשלילה להצעת ברצלונה על הכוכב, שעמדה על 40 מיליון אירו ועוד חמישה בבונוסים

מערכת ONE | פורסם:30/06/2022
רויטרסרוברט לבנדובסקי (רויטרס)
ברצלונה העבירה בימים האחרונים לבאיירן מינכן הצעה שלישית עבור רוברט לבנדובסקי בגובה 40 מיליון אירו ועוד חמישה בבונוסים. לפי דיווח ב’בילד’ היום (חמישי), אלופת גרמניה דחתה גם אותה. האדומים ממשיכים להתעקש שהפולני בן ה-33 ימשיך אצלם גם בעונה הקרובה.
בבאיירן יתחילו לחשוב על שחרור החלוץ המוביל שלהם רק עבור מחיר שנע סביב 50 מיליון אירו לפי אותו פרסום. המשמעות היא שבארסה תצטרך להתאמץ עם הצעה חדשה ומשופרת אם היא רוצה את לבנדובסקי אצלה, אבל זה לא יהיה כל כך פשוט לאור המצב הכלכלי המורכב בקבוצה של צ’אבי.
“משחק הפוקר” בין הקבוצות צפוי להימשך, כאשר לפי הדיווחים האחרונים לבנדובסקי אף שוקל להחרים את האימונים של באיירן, שיחלו ב-12 ביולי. גם השחקן וגם ברצלונה רוצים להימנע ממצב לא נעים שכזה ומקווים שניתן יהיה להגיע להסכמות עד 11 ביולי, אך כרגע לפחות זה נראה רחוק.
ניתן להאזין לפרק גם דרך אפליקציית Spotify ואפליקציות הפודקאסטים של אפל ושל גוגל.
האם ריאל מחכה לרגע הנכון להחתים את סלאח?
לכתבה זו 1 תגובות
הוספת תגובה
1

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
1.

ברור כי מדובר בסכום גבוה עבור שחקן בן 35. כאן לא מדובר כבר בעסקים אלא בלהעביר מסר וללמד את המתחרים לקח. סוג של ענישה כלפי השחקן וקבוצת ברצלונה.

0
מצב לילה
מצב לילה