פאולו מלדיני וריקי מסארה האריכו חוזים במילאן

המנהל הספורטיבי והמקצועי שביצעו מהפכה גדולה בשנים האחרונות, ממשיכים ברוסונרי. מלדיני: "חידשנו את ההסכם ברגע האחרון, כעת מתכננים עתיד מצליח"

מערכת ONE | פורסם:30/06/2022
רויטרספאולו מלדיני (רויטרס)
תוקף חוזיהם של מנהלה המקצועי של מילאן, פאולו מלדיני, ומנהלה הספורטיבי ריקי מסארה, פג אתמול. השניים, שביצעו מהפכה גדולה אצל הרוסונרי בשנים האחרונות, חתמו על פי דיווחים באיטליה על ההסכמים החדשים לשנתיים הקרובות רק היום (שישי) אחרי שאוהדי הקבוצה המתינו בכיליון עיניים, כשמלדיני הרגיע את כולם ואמר: “הכל בסדר, חידשנו את ההסכם ברגע האחרון, כעת אנחנו מתכננים עתיד מצליח".
“איך תיבנה מילאן העונה? עכשיו נראה, יש זמן. התחלנו קצת באיחור אבל נשלים את הפער הזה. אני מאוד שמח” הוסיף אגדת המועדון. על פי הדיווחים, מלדיני שהה בלילה האחרון ב’קאסה מילאן’ (מתחם האימונים ומשרדי המועדון), שם קיבל את הגרסה הסופית של החוזה מהבעלים. גם מנהלה הספורטיבי של האלופה האיטלקית, ריקי מסארה הצטרף אליו בבוקר אך עזב אחר הצהריים כדי לטפל בעניינים הקשורים לתחילתו הרשמית של חלון ההעברות בקיץ. נשיא המועדון, פאולו סקארוני, טען בתקשורת כי הוא בטוח שגם מסארה וגם מאלדיני יבטיחו בסופו של דבר את עתידם באלופה וכל שנותר הוא ההכרזה הרשמית, שככל הנראה תקרה בקרוב מאוד.
כבר היו דיווחים באיטליה שמלדיני היה קרוב לחתום על חוזה חדש לפני כמה ימים, אבל עדיין לא עשה זאת, מה שבאופן טבעי גרם למצב בו רוב אוהדי מילאן הפכו לחסרי סבלנות (בוודאי לאור העובדה שהיום פג חוזהו), וחלקם אף חוששים שהוא לא יחתום בסופו של דבר. יש לציין שאוהדי הרוסונרי מעריכים את אגדת המועדון וקפטן הקבוצה לשעבר לא רק מימיו כשחקן, אלא גם כמי שהחזיר למילאן את הסקודטו אחרי 11 שנים קשות בהן לא היו קרובים לזכות בתואר.
כזכור, האיטלקי הוותיק מונה באוגוסט 2018 למנהלה המקצועי של מילאן, כשב-2019 מינה את סטפנו פיולי למאמן הקבוצה ולימים מי שזכה גם באליפות. בשנים האחרונות החל במהפכה גדולות בסגל, ובנוסף לכך שהצליח להחזיר את זלאטן איברהימוביץ’ לקדנציה נוספת, עשה צעד משמעותי במיוחד כששם את ידו על ג’ופרי מונקאדה שהפך לאחראי על מחלקת הסקאוטינג אותה הוא מנהל.
משם, התחילו הקסמים בהעברות. סימון קיאר הדני הגיע לקבוצה והפך למנהיג ההגנה, תיאו הרננדס שוכנע לעזוב את ריאל מדריד ולהצטרף בסכום של 21 מיליון אירו, המגן ימני/בלם פייר קאלולו הצרפתי בן ה-22 הגיע בסכום זעום של 1.19 מיליון אירו, פיקאיו טומורי נרכש מצ’לסי רק לאחר שנת השאלה שבה הצדיק את סכום הרכישה על סך 28.8 מיליון אירו, שחקן הכנף הפורטוגלי, ואחד הכוחות המשמעותיים בהתקפה האדומה, רפאל לאאו הגיע מליל הצרפתית תמורת 29 מיליון אירו והשוער הצרפתי מייק מניאן הגיע גם הוא מהקבוהצ הצרפתית תמורת 14.4 מיליון אירו והפך להברקה שהשכיחה את עזביתו של ג’יאנלוא’יגי דונארומה.
רויטרסרפאל לאאו מול ארדיאן איסמאילי. אחת הרכישות המוצלחות ביותר של מלדיני (רויטרס)
הוספת תגובה
0

תגובות

close-fullscreen-comment
0
מצב לילה
מצב לילה