חיים: האנגלים פייבוריטים, אך אנחנו לא חוששים

המאמן במסע"ת לקראת גמר היורו עד 19 שייערך מחר: "מרגיש את הטירוף". מדמון: "המשחק הקודם מול האנגלים היה שונה, מוכנים למשחק מסוג אחר, זה 50:50"

אסי ממן, שליח ONE לסלובקיה | פורסם:30/06/2022
אסי ממןאופיר חיים ואיליי מדמון (אסי ממן)
יממה בדיוק לפני גמר אליפות אירופה לנבחרות עד גיל 19, התרגשות גדולה בנבחרת ישראל שקיימה הערב (חמישי) מסיבת עיתונאים לקראת המפגש שייערך מחר מול נבחרת אנגליה בסלובקיה.
מאמן הנבחרת, אופיר חיים אמר במסיבת העיתונאים: "אני רוצה שהמשחק יתחיל עכשיו, אני לא יודע איך אני עובר את השעות האלה עד לשריקת הפתיחה. אני רוצה לומר תודה לכל מי שתומך בנו, אני רוצה לשמח את עם ישראל ומדינת ישראל מחר. הרבה מגיעים לפה מהארץ ואני רוצה רק לשמח את כולם עם זכייה בגביע".
על ההכנות לגמר: "אנגליה היא הנבחרת החזקה ביותר בטורניר, היא הפייבוריטית. יחד עם זאת, אנחנו לא חוששים, אלא מכבדים אותה. הרגשתי מהרגע הראשון שאנחנו יכולים ללכת עד הסוף ועכשיו אנחנו בגמר וצריך עוד צעד קטן כדי לשמוח. במשחק הראשון היה הרבה לחץ, אמרתי לשחקנים שישחקו את הכדורגל שלנו ובהמשך ראיתם את היכולות של הנבחרת. אנחנו מאמינים בזה שאנחנו טובים".
אסי ממןאופיר חיים ואיליי מדמון במסע"ת (אסי ממן)
על יחסי הכוחות מול אנגליה: "יש לנו יתרון אחד או שניים, אבל לא אספר על זה עכשיו. נבוא לשחק את המשחק שלנו, לא נשנה את הסגנון שלנו. המשחק מחר יהיה שונה מהמשחק הקודם נגדם, כי שם התנאים הקשו עלינו, אבל אנחנו רואים שזאת נבחרת מדהימה וזה לא יהיה פשוט. מי מפחיד אצלם? כולם. הם שחקנים פנטסטיים. הם פיזיים ומהירים, אז ייתכן שנצטרך להתאים את עצמנו לזה ולשנות קצת את ההרכב. כדי לנצח אותנו הם יצטרכו לעבוד קשה. לא נוותר להם".
על ההתרגשות שלו ברמה האישית: "אני מרגיש את הטירוף הזה. בכל הקריירה שלי לא התראיינתי כפי שהתראיינתי בימים האחרונים. המציאות והחיים שלי לימדו אותי מה זה פרופורציות, התברכתי בילד כמו אור הבן שלי שמכניס אותי לפרופורציות. אני יודע שמחר הדברים הקטנים יכולים לזעזע את האדמה שאני דורך עליה, אז אני מכבד את המעמד ומאושר מהמקום אליו הגענו. יש לנו עוד משימה שאני מחכה לה בקוצר רוח. אם נפסיד, אני אהיה מאוד מאוכזב ויהיה לי קשה לקבל את זה, לכן אנחנו באים לנצח את המשחק ובכל הכוח".
Photo by Seb Day - UEFA via Sportsfileגביע היורו עד גיל 19 (Photo by Seb Day - UEFA via Sportsfile)
הקפטן איליי מדמון שיתף גם הוא לקראת הגמר: "כשמגיעים למשחק אחד הסיכויים הם 50:50. אנחנו בטוחים בעצמנו ורוצים בעזרת השם גם להניף את הגביע. המשחק הקודם נגד אנגליה היה שונה ממה שהולך להיות מחר, כי התנאים במגרש היו פחות טובים והמטרה הייתה שונה, ועכשיו אנחנו מוכנים למשחק מסוג אחר. עשינו הכנה טובה, צריך להאמין בשחקן הישראלי. במשחקים כמו גמר אירופי אין עייפות, אף שחקן לא ירגיש את הרגליים, תהיו בטוחים בזה. כולם יתנו את הלב”.
על הטירוף בישראל: "אנחנו מרגישים את מה שקורה במדינה, אבל לא כמו מי שנמצא בארץ. כיף לקבל מילים טובות ומחמאות, נשאר לנו עוד פסע מעשיית היסטוריה. אומנם עצם זה שהגענו לפה זה לא מובן מאליו, אבל הרגשנו שיש פה משהו שלא בטוח יחזור תוך כדי הטורניר. הרגשנו שיש לנו יתרון על פני נבחרות אחרות בפתיחת הטורניר".
Photo by Seb Day - UEFA via Sportsfileאיליי מדמון חוגג (Photo by Seb Day - UEFA via Sportsfile)
על השיחות עם המאמן: "את מה שעשה פה אופיר חיים אני אקח איתי לכל החיים. הוא יודע להשפיע ולגעת בכל שחקן ושחקן בנבחרת, מעבר לצד הטקטי. זה מה שעושה אותנו מלוכדים, כי הקשר שיש אצלנו בין המאמן לשחקנים לא קיים אצל נבחרות אחרות, זה מה שעושה את ההבדל. יש לו לב גדול והוא המפתח להצלחה של הנבחרת, ללא ספק".
נבחרת הנוער חוגגת העפלה לגמר היורו
הוספת תגובה
0

תגובות

close-fullscreen-comment
0
מצב לילה
מצב לילה