83
צילום: עוז מועלם,  טל שחרצילום: עוז מועלם, טל שחר

15 אלף דולר בחודש, שלוש קומות ובריכה: הדירה הסודית של חוגג נחשפת

הדירה שבה צולמו עשרות סרטונים של דוגמניות ונשים בזמן קיום יחסי מין וצריכת סמים ממוקמת בשכונת פארק צמרת בתל אביב, וגורמים בחקירה מתארים כי היא הייתה "זמינה" לכל סובביו של בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג. פרסום ראשון: 2 ממקורביו של חוגג שוחררו ממעצר על-ידי המשטרה במפתיע

תמונה כללית
אלי סניור | פורסם: 25/11/2021
צפו בדיווח באולפן ynet, הבוקר (צילום: משי בן עמי)
החקירה שהחלה ככלכלית, הולכת ומתקדמת דווקא בחלקה האחר - עבירות המוסר: המשטרה שחררה הבוקר (יום ה') ממעצר באופן מפתיע שניים מהאנשים הכי קרובים לאיש העסקים ובעלי בית"ר ירושלים משה חוגג, שנעצרו בפרשת "המשחק הגדול". כך נודע ל-ynet. השניים, שנעצרו לפני 10 ימים, נחשדו בניהול מאות מיליוני דולרים של החברות של חוגג, ואמורים היו לשהות במעצר עד לשבוע הבא.
שחרורם של השניים סוכם בין עורך דינם עדי כרמלי לבין נציגי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה), בין היתר מאחר שהמשטרה חשפה בפניהם כי יש בידיה עד מדינה, שדבר גיוסו נחשף ב-ynet. מלבד זאת, החשודים גילו כי המשטרה חשפה את הדירה הסודית שבה לפי החשד בוצעו עבירות מין ועבירות סמים.
אותה דירה יוקרתית, כך עולה מממצאי המשטרה, הוחזקה על-ידי אחת מהחברות שבבעלות חוגג והושכרה בכ-15 אלף דולר בכל חודש. הדירה נמצאת בקומה העליונה של אחד המגדלים בשכונת היוקרה פארק צמרת בתל אביב, משתרעת על שלוש קומות ויש בה גם בריכת שחייה. גורמים המעורים בחקירה אמרו כי הדירה הייתה "זמינה" לכל המעגל שסבב את חוגג.
צילום: טל שחר (צילום: טל שחר)
אתמול נחשף ב-ynet כי חוקרי הפרשה מחזיקים בידיהם עשרות סרטוני וידאו של צעירות ודוגמניות בדירה, ובהם הן נראות בין השאר בזמן שהן מקיימות יחסי מין וצורכות סמים בדירה. ראיית הזהב נמסרה למשטרה על ידי אחד המעורבים בפרשה, והיא לא קשורה לחשדות לעבירות הכלכליות ותרגילי ההונאה לכאורה של משקיעים – אלא דווקא לחלק של פרשיית המין בתיק. בידי החוקרים מצויים סרטונים באורך שעות רבות, שתועדו ככל הנראה באמצעות מצלמות נסתרות שהותקנו בדירה בתל אביב ובה התארחו צעירות רבות על ידי גורמים שונים מסביבתו של חוגג. הנשים טוענות כי לא ידעו שצולמו.
גורם המעורה בפרטי החקירה אמר אתמול כי לעיתים באותו יום ביקרו בדירה אנשים שונים. הסרטונים שקיומם נחשף בפני כמה מהחשודים, כך הוא אמר, "הותירו אותם בהלם".
תמונה כלליתחוקרי יאח"ה מגיעים לבית המשפט
צילום: מוטי קמחי (צילום: מוטי קמחי)
חוגג נחשד בין היתר בעבירות של איסור הלבנת הון, קשירת קשר לפשע, גניבה בידי מורשה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, השמטת הכנסה במזיד, רישום כוזב במסמכי תאגיד, עבירות לפי פקודת הסמים המסוכנים, מתן אלכוהול לקטינים ועבירות מין. יחד עמו נעצרו שבעה חשודים אחרים, כולל השניים ששוחררו הבוקר, וזאת בגין עבירות הונאה מתחום המטבעות הקריפטוגרפיים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים.
בית משפט השלום בראשון לציון האריך אתמול את מעצרו של חוגג בשבוע. לאחר הדיון אמרו סנגוריו, עורכי הדין עמית חדד ומשה מזור: "אנו בטוחים שבסיומה של החקירה תוכח חפותו של מרשנו ולפיכך ועל מנת לאפשר למשטרה להגיע לחקר האמת, הסכמנו לבקשה להאריך את המעצר בשבעה ימים נוספים. משה חוגג משתף פעולה באופן מלא עם חוקריו, בטוח בחפותו ונתמך על ידי רעייתו ובני משפחתו. בימים האחרונים אנו עדים להמשך פרסומים שקריים שמקורם בבעלי אינטרסים, ואנו ממליצים לתת למשטרה לסיים את עבודתה לפני חריצת דינו של מרשנו".
צילום: מוטי קמחיעורכי הדין עמית חדד ועדי כרמלי. "המקור - בעלי אינטרסים" (צילום: מוטי קמחי)
צילום: אופיר אייבעו"ד משה מזור (צילום: אופיר אייב)
תיק החקירה נגד חוגג נפתח ביאח"ה כבר ב-2019 לאחר שהחל להגיע מידע על התנהלות בעייתית שלו לכאורה. עדות של אדם שעבד בחברה של חוגג הצביעה על חשד לכאורה לעבירות פליליות שנעשות בכסות החברות בבעלותו של איש העסקים. בעקבות מידע זה פנו חוקרי יאח"ה לבית המשפט וקיבלו צווים לביצוע האזנות סתר. החוקרים מימשו את הצווים וערכו בין היתר האזנות לחוגג ולכמה ממכריו, בהם עדי שלג, לשעבר שותפו של בעלי בית"ר ירושלים ואחד העצורים בפרשה (בעבר היה שלג עד מדינה במשפטו של נוחי דנקנר).
במהלך החקירות, בין היתר, הטיחו החוקרים בחוגג חשדות שקשורים לשלושה פרויקטים: ניבוי תוצאות עתידיות של אירועים בחברת סטוקס, פרויקט סירין שאמור לפתח טלפון חדש ופרויקט לידקוין שאמור לקשר בין עסקים על ידי פלטפורמות מסחר. לטענת החוקרים, חוגג גייס מאות מיליוני שקלים לפרויקטים הללו, אך בפועל "הבריח" את הכסף למטרות אישיות ואחרות.
לכתבה זו 83 תגובות
הוספת תגובה
83

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
78.

איכס

77.

מגעיל לקרוא תגובות ילדותיות אינפנטיליות כמו ״שימו את הסרטונים״ .קצת בגרות. תחשבו שהבת שלכם או אחותכם יכולה להיות בסרטון הזה ומגיעה להם את הפרטיות שלהן. ומצד שני לא מדובר באונס לפי הכתבה הגיעה הזמן גם שיבינו יש פה דור של בנות שכל מה שמעניין אותם זה פרסום וכסף וחבל. אין פלא שיש מי שמנצל את זה כל עוד זה בהסכמה ובהתאם לגיל המותר בחוק. הבעיה זה שצילמו בלי ידיע.ה וזאת בעיה חמורה.

76.

זה שהשקה ו'הפריח' את מאורות הזימה עם הקטינות של אפשטיין בניו יורק ובקריביים.

comment-2-comment

75.

גברים אתם חארות לא פחות ממנו, הבן אדם פאקינג אנס! וגנב, ואתם מצדיקים אותו? כנראה שאתה מהזן שלו, לאן הגענו....

74.

73.

72.

מה מבלבלים את המח .אם נשים באו מרצונם החופשי וקיימו יחסי מין מה הבעיה כאן.

71.

70.

69.

פימפם כספים ממטבעות וירטואליים על בשיטת bump & dump, ניצל אנשי עסקים זרים מפוקפקים והיה שיכור מרוב הכסף שצנח עליו והחליט ״לפנק״ את חבריו הערסים שגדלו איתו בשיכון בב״ש ולנצל אינסטגרמיות צעירות שחיפשו לעשות פוסטים של חיי יוקרה. איף

68.

אסור להיות עשיר ולשכב עם דוגמניות בהסכמה? כמעט כל אדם שני במדינה צרך סמים באופן אישי בזמן כלשהו. המצלמות זו הבעיה? אולי אלו היו מצלמות אבטחה? בכל אופן, שלוש קומות בשווי 15 אלף דולר...

comment-2-comment

67.

66.

65.

64.

למה אתם לא יוצאים עליו? כל התאגידים הזריקו לעצמם פלצבו

63.

62.

61.

הזאב מתל אביב

60.

בטח הליכוד יאמץ אותו

comment-2-comment

59.

58.

ככותרת זה נהדר , בפועל ... כל עוד הוא לא היה חלק , לא ידע , לא השתמש , החזיק דירה לעינוגים פרטיים שלו במסגרת החוק .... כולם יכולים ללכת לחפש .

57.

56.

זאב בתחפושת גיק

55.

תבדקו אם החוקרים והשופטים קיבלו כסף בביטקויין

54.

הכל קינאה......ימותו הקנאים......

53.

נשים באות לנצל גברים לקבל סמים וכסף ואז מאשימים רק את הגברים

52.

51.

איזה זבל של אדם- למה אף אחד לא בודק מי רוכש את ביתר? החלאה הזה שכל הראש שלו זה בדוגמניות וסקס איתן רוכש קבוצה ועושה מה שבא לו -איש מזיק מדון וחלאתי

50.

חוגג ידוע במעלליו ומשחקיו עוד מבאר שבע

49.

גם רמאי , גם גנב ....חלאת המין האנושי ...

48.

47.

השתמשו באותה הדירה, כלומר - אולי יש פה סחיטה סטייל גפרי אפשטיין

46.

comment-2-comment

45.

44.

כמה אירוני

43.

החבל נכרך עוד ועוד סביב צווארו!!!

42.

41.

40.

39.

בושה וחרפה להתנהלות!! אם לשניים יש חלק בהאשמות נגד חוגג, מדוע הם בחוץ? כדי שיברחו מכאן? כמו כל עניין בו יש למשטרה חלק בחקירות, העשירים משוחררים, האנסים משוחררים, הגברים האלימים משוחררים וכו'. מדינת בושה וחרפה!!

38.

37.

ובא לציון גואל

36.

הבינו שהוא עוסק בדברים לא כשרים כי כמות החברות שהוא הקים וסגר וכמות מוצרי הקש שהוא השיק וביטל לא התאימו להיקף הכספים שהוא שפך בבית"ר. תמיד כולם תהו מאיפה יש לו עשרות מיליונים לשפוך על קבוצת הכדורגל?

35.

גם ריאל או בארסה ליברפול ובאיירן הםסידו בחלק מהמשחקים גם בעונות שהן היו בדרך לתארים

34.

מייצג את כל הטינופת במדינה, חוגג, ברלנד, ביבי.

33.

32.

תמימות ורגישות ואוי אוי אוי צעקו לי כוסית ברחוב עד שהם נתקלות בכסף. אז נפתח הבית זונ......

31.

30.

29.

אני מעונין לצפות בחומר החקירה בכדי שאוכל לחוות את דעתי לגביו.

28.

27.

26.

מה אתם רוצים ממנו. הבחורות הגיעו מרצונן החופשי והן מעל גיל 18 .

25.

24.

23.

22.

יאללה יאללה חלאס לשחק אותה יפי נפש, כולם פה משחקים אותה נאורים. כל הגברים מתים לדירה כזאת ולפרק דוגמניות פצצות כל היום והנשים הגמורות שמשמינות עם השנים שלא חוו מספיק בולבולים בקלאס באפס מאמץ היו מתות להגיע לדירות כאלה ולעשות כיף. אז יאללה חלאס לבלבל את המוח. חוגג חי נכון וכל גבר יודע את זה. אין גבר שלא טס בשביל לעשות את החגיגות האלה בזול בחו"ל.

21.

20.

כשמו כן הוא

19.

18.

17.

16.

שוטרים מציצנים...

15.

14.

13.

12.

שיכנס ל-10 שנים אם הוא עשה זאת לילדות

11.

קצת חגגתי, אז מה קרה ?

10.

9.

חוץ מצריכת סמים? משטרה משועממת.

8.

comment-2-comment

מלעיזים! מדובר בעורכי דין מהשורה הראשונה.

7.

6.

עם כל מיני ססמאות,ועוד יותר חמור,מראה עד כמה התקשורת בארץ ברמה נמוכה,אייך ארחו אותו בכל אולפן,ראיונות בלי סוף,הללו אותו והרימו את חוגג לגבהים.ניפחו אותו.בלי לשאול בלי עתונאות נקיה חוקרת. דרך אגב עכשיו קורה אותו הדבר עם נושא הקורנה,לא חוקרים,לא בודקים,לא שואלים,רק מביאים כל פעם רופא מגוייס,או פקידי משרד הבריאות,או פוליטקאים ונותנים להם במה להעביר מסרים,לשטוף את המח,ולהציג דעה אחת שלהם בלבד,למרות שהכל מסריח בנושא ההזרקות של התכשיר,תופעות הלוואי שמוסתרות,או מגמדים אותן,על כל הטרוף שקורה במדינה.על הזרקה לילדים. רק ההבדל כנושא הקורנה והתרמית הגדולה תחשף,כבר כל השלטון והממסד יתפרק,כולל העתונאות כפי שאנחנו מכירים אותה כיום.כולם ישלמו מחיר

5.

מידע חשוב לציבור

4.

ולא ברור מדוע אזרח מוחזק במעצר ארוך כל כך גם אם היתה לו דירת מסתור (כמה מסתור יש ב 3 קומות עם בריכה באמצע שכונה בת אביב שפתוחה למקורביו?) ובה נפגש עם נשים. הייתי שמח לדווח מקצועי על החשדות הפליליים נגד האיש.

3.

תשיגו את כל הכוסית במדינה ו20 שנה אחכ הן יתלוננו שניצלתם אותן. טוב שיש צילומים, ככה אף אחת לא תתלונן על אונס, רק תבין שהיא זונה של עשירים

2.

1.

לכל התגובות
0