20
צילום: אלבום משפחתיצילום: אלבום משפחתי

שני בת ה-3 נלחמת בסרטן: "הרופא אמר שהכאבים הם כמו 8 לידות בלי אפידורל"

כשהתגלה הסרטן בגופה של שני בת ה-2.5 הוא היה מפושט כבר מכף רגל ועד ראש. אחרי טיפולי כימו בארץ שלא הצליחו להשיג את התוצאה המיוחלת, הוטסה שני לארצות הברית ושם היא החלה השבוע את הטיפול שיציל את חייה. "אני לא אמחל לעצמי אם נאבד את הילדה השמחה שלנו רק כי לא היה לנו כסף לטיפול", אומרת אמה- מירי. כך תוכלו לעזור

משה גלנץ
| עודכן:26/05/2022
בשיתוף עמותת רחשי לב
"לפני ששני נכנסה לטיפול הראשון בסדרה הרופא אמר: 'יהיה כאב של 8 לידות בלי אפידורל'. ידעתי שיהיה נורא. לא ידעתי עד כמה. היא צרחה כמו שלא שמעתי מעולם בן אדם צועק. היא שאגה מכאבים. הלחץ דם טיפס ל 186 ובכל רגע הייתי בטוחה שזהו, אני מאבדת אותה. הדבר הכי נוראי שהייתי צריכה להחזיק אותה כל הזמן הזה. היא צרחה והעיניים שלה התחננו שאפסיק את הכאבי גיהנום האלו, שאעצור את זה".
"באיזשהו שלב היא הפסיקה לצרוח. היא פשוט הסתכלה עלי בעיניים גדולות וכאובות ולא מבינות מה קורה. אני לא מאחלת לאף אמא לעמוד בכזו סיטואציה. בכל רגע רציתי פשוט לברוח משם, הרגשתי שאני לא מסוגלת להתמודד עם הכאב הנוראי הזה".
את המונולג המצמרר הזה כתבה מירי קוסטנטינר, אמא של שני שעדיין לא חגגה 3 אחרי הטיפול הראשון שקיבלה בארה"ב. היא הוטסה בשבוע שעבר לאחר שבגופה של שני הקטנה התגלה סרטן אלים מסוג נוירובלסטומה דרגה 4. כשהסרטן התגלה הוא כבר היה מפושט ממש בכל גופה של שני, כולל במח העצם. "אני זוכרת שיצאתי מהפרופסור אחרי שהוא הסביר לנו את תוצאות הבדיקות, הרמתי את שני וכל מה שעבר לי בראש שאני פשוט מחזיקה גידול אחד גדול. גידול אחד גדול שהתפשט בגוף של הילדה שאני הכי אוהבת בעולם" מספרת לנו מירי עם דמעות בעיניים".
איך הסתיים הטיפול הראשון?
"נשארתי שם עד שנגמר כדי לאסוף את השברים של הילדה שלי שהייתה פעם ילדה חייכנית, שעוד לא בת 3. החזקתי אותה והבטחתי לה שלמרות שהסרטן מפושט מכף רגל ועד ראש אני אעשה הכל כדי שהיא תנצח את זה ותצבור עוד הרבה חוויות טובות ומפצות על הגיהנום הזה שהיא עוברת".
צילום: אלבום משפחתי"אני יודעת שכל יום יכול להיות האחרון". (צילום: אלבום משפחתי)
"הבטחתי לה שגם כשזה נראה שאמא מחזיקה חזק ונותנת לרופאים לעשות לה כואב- זה רק בשביל שהכאב הנוראי מהגידול יחלוף בסוף, ונהיה בסוף אחרי זה. נחזור לחברות, לגן, ולחיים שהיא כל כך אוהבת".
"בימים האחרונים קיבלנו כמות אהבה מדהימה. התגובות והשיתופים שלכם נותנים לנו כוח להמשיך להילחם על שני האהובה שלנו", היא אומרת. "אנחנו צריכים את העזרה שלכם להגיע ליעד ולהציל את שני שלנו. להוציא אותה מהגיהנום שהיא עוברת ולהחזיר אותה אלינו בריאה ושלמה".
משפחתה של שני הקימה קמפיין גיוס המונים להצלת חייה, ניתן לתרום באשראי מאובטח, פייפאל וביט. הקליקו כאן לתרומות>>>
קוסטנטינר מספרת שבימים הראשונים היא לא הצליחה לצאת מהלופ של לדמיין את הנורא מכל. "את מדמיינת את המצבה הקטנה ואת עצמי בוכה עליה, את מדמיינת את עצמך יושבת על כסא נמוך בשבעה. הולכת בבית ומתגעגעת לריח שלה. פשוט לא הצלחתי לעכל את המצב. לא הצלחתי להכיל אותו. אבל בכל פעם שהתחילו מחשבות כאלו פתאום שמעתי ברקע את הצחוק שלה, שמעתי אותה שרה לבובת ניו יורק שהיא אוהבת והבנתי שאי אפשר לוותר על כזו שמש, על כזה אור מדהים כמו שני שלנו. ידעתי שחייבת להיות דרך להציל את שני".
לאחר ייעוץ עם הרב פירר ומומחים בינלאומיים רבים הוטסה שני לארצות הברית לקראת טיפול יקר שמהווה הסיכוי האחרון לחיים שלה. הטיפול כולל סדרת כימו אגרסיבית הרבה מעבר לרגיל. זריקות ניסיוניות וטיפול אנטי באדי - שיכול לטפל בסרטן מתקדם כל כך. "אנחנו יודעים שהאחוזים לא לטובתינו. אבל לרופא הזה יש נסיון עם ילדים במצב כמו של שני בהצלחה. אני מתפללת שגם פה הוא יצליח להציל את שני שלנו".
צילום: אלבום משפחתיבשביל החיוך שלה שלא יפסק. (צילום: אלבום משפחתי)
צילום: אלבום משפחתיהיא בכל פעם מחדש בוכה לי שאשמור עליה מהרופא (צילום: אלבום משפחתי)
מירי מספרת על ההתמודדות של שני עם הטיפולים והכאבים ומתארת שהדבר שהכי מרסק אותה זה המבט הפגוע שיש לבתה בעיניים בכל פעם אחרי שהיא צריכה להחזיק אותה שיקחו ממנה דם או בדיקות. "היא לא מבינה למה אני עושה לה את זה, היא בכל פעם מחדש בוכה לי שאשמור עליה מהרופא, היא מחביאה את הפנים שלה חזק בתוך הצוואר שלי, ואחרי שאני נותנת לרופא לטפל בה היא ממש נפגעת".
"זאת תחושה נוראית, אני רוצה להגן על הילדה שלי, אני רוצה לתת לה חיים טובים. אבל עכשיו בגלל כסף המצב שלה מתדרדר ואין לי מה לעשות, זה סכומי עתק. אין לי מאיפה להשיג אותם, גם אם אמכור את כל מה שיש לי לא יהיה לי איך להשיג את הכסף לטיפול הזה. אני יודעת שאני לא אמחל לעצמי אם אאבד את שני היפה שלנו בגלל כסף".
צילום: אלבום משפחתישני שרה שירים לבובת ניו יורק שהיא אוהבת (צילום: אלבום משפחתי)
הילדה הזו היא האהבה הכי גדולה שיש לנו בחיים, היא מכניסה לנו כל כך הרבה צחוק ואושר לבית, אנחנו לא יכולים לדמיין רגע בחיים בלעדיה. בשבילי לא הייתי מבקשת, אבל בשביל שני, בשביל החיוך שלה שלא יפסק. בבקשה תעזרו לי להציל אותה".
משפחתה של שני הקימה קמפיין גיוס המונים להצלת חייה, ניתן לתרום באשראי מאובטח, פייפאל וביט. הקליקו כאן לתרומות>>>
תינתן קבלה פטורה ממס
בשיתוף עמותת רחשי לב
פורסם לראשונה: 12:26, 19.05.22
לכתבה זו 20 תגובות
הוספת תגובה
20

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
8.

אני ידעה ש האת חולה

7.

6.

רוב העמותות עושות עם הכסף ככל העולה על רוחן (מניסיון)

5.

4.

3.

מבקשת פרטים לתרומה ישירה להורים ללא עמותה.

comment-2-comment

comment-2-comment

הכתבה הזאת מופיעה כבר כמעט שנה וכל פעם מוחקים את התאריך ושמים תאריך אחר. אותו דבר לגבי התגובות.התגובות תמיד מהימים האחרונים. שמישהו כבר יגלה את האמת,מוליכים אנשים רחמנים בני רחמנים שולל ולפי מה שכתוב כבר כל כך הרבה זמן "הילדה" היתה צריכה כבר למות. זאת ממש 0ח*טה אחת גדולה והונאה.

comment-2-comment

מספיק לפרסם כתבה לעוסה בשינוי תאריך גם של התגובות כדי להמשיך לסחוט את כיס הדמעות של הקוראים. אני קוראת את הכתבה הזאת כבר בפעם החמישית וכל פעם אותו סיפור. מעניין שלמרות שעברו חודשים,הילדה עדיין באותו מצב,כי לפי הכתוב היתה צריכה כבר ללכת לעולמה מזמן...

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

המצב באמת קשה!!! והם מתחננים לעזרה מכיר אותם מקרוב ממש

comment-2-comment

גם אני יכול לכתוב שאני הנכד של נפוליאון. מי יכול לדעת אם זו האמת או לא? אם קצת שכל יש בקודקודך שימי לב לתאריך של הכתבה ושימי לב לתאריכים של התגובות. התגובות הן מה-25 לחודש ופתאום אותה כתבה (אולי שינו כמה מילים) הן מה-26 לחודש. מה קורה כאן? ברור לכל חדי העין והמוח שיש כאן סוג של סחיטת כיס הדמעות של הקוראים.ותמיד יש כאלה. וטוב שיש כאלה,אבל לא כדי לסחוט את הכיסים של הציבור. לא סתם שונאים אותנו בעולם.יהודים תמיד חיפשו איך לרמות ולגנוב,אפילו את האמא שלהם.

2.

איך תורמים בביט?

comment-2-comment

אם היו מפרסמים,היינו יודעים שיש אמת בדבר. אבל מי שרוצה לטמון ראשו בחול,שימשיך. יש כאן רק מספר טלפון של עמותה ותו לא. אח"כ אנשים בוכים שגזלו מהם הון. כמו ענבל אור ודומים לה. אנשים,תחקרו ותבררו לפני שאתם נפרדים מהכסף שלכם שעמלתם לא מעט כדי לתת אוכל לילדים שלכם. אל תהיו פרייארים

1.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

מי ולמה מנסה לרמות ולזייף?

comment-2-comment

למה אין חקירת משטרה?

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה