צילום: EPA
צילום: EPA

ערן זהבי: "זה היה ערב כמעט מושלם"

הכוכב הישראלי דיבר אחרי השלושער מול גלאטסראיי: "חבל שספגנו שער, צריך להשלים את העבודה בשבוע הבא. לכבוש זה נחמד, אבל אני פה קודם כל כדי לזכות בתארים"

ynet ספורט | פורסם:22/07/2021
ערן זהבי הוא הגיבור הגדול של פ.ס.וו איינדהובן. הכוכב הישראלי כבש אמש (רביעי) שלושער והוסיף גם בישול נפלא בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות והוליך את סגנית אלופת הולנד ל-1:5 ענק גלאטסראיי. יתרון מבטיח לקראת הגומלין בטורקיה - וכזה שאמור להספיק להולנדים להמשיך הלאה.
"זה היה ערב כמעט מושלם", אמר זהבי בסיום. "חבל שספגנו שער אחד. זאת רק המחצית וצריך להשלים את מה שהתחלנו בשבוע הבא. זה כיף מאוד לכבש שערים, אבל אני כאן כדי לזכות בתארים ולשחק בליגת האלופות. אני עושה הכל כדי לעזור לקבוצה גם כשאני לא כובש".
צילום: EPAמצא את הרשת שלוש פעמים (צילום: EPA)
"השתפרנו כקבוצה בזכות מחנה האימונים שעשינו ביחד", הסביר זהבי את הפתיחה המדהימה לעונה, " הרבה שחקנים חדשים הצטרפו ואני חושב שיש לנו חיבור טוב. אנחנו צריכים להמשיך ככה. עוד לא סיימנו ועוד לא עלינו. יש עוד משחק בשבוע הבא בטורקיה".
מאמן הקבוצה רוג'ר שמידט הוסיף: "זה היה טוב שערן זהבי ומריו גצה התחילו איתנו את העונה והיו במהלך כל ההכנה. היו לנו ארבעה שבועות להתכונן ביחד וניצלנו את זה. קיבלנו הרבה אנרגיה מהקהל וזה עזר".
קשר העבר ווסלי סניידר שמשמש היום כפרשן החמיא: "לא מגיע לזהבי שפ.ס.וו תחתים חלוץ נוסף כמו לוק דה יונג, זה משוגע לעשות דבר כזה. לא מגיע לזהבי שמישהו ישחק במקומו והוא יהיה על הספסל". גם בתקשורת המקומית החמיאו לכוכב הישראלי: "הוא נתן לפ.ס.וו מתנה לקראת פתיחת העונה", נכתב ב"טלחרף". "זהבי נתן לאיינדהובן פתיחה חלומות במוקדמות ליגת האלופות".
9

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
5.

4.

ובסין קל להבקיע צרורות למרות שהוא עשה את זה גם בישראלית ושבר שיאים בסין הענקית עכשיו הוא מחורר רשתות גם בהולנד מדובר בשחקן הישראלי הטוב ביותר שדרך בארצנו. אין לו מנטליות של ישראלי בכלל. ודרכו נוכל להגיע למשהו עם הנבחרת

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

שחקן גדול מתאים לכל ליגה בכירה בעולם הגדורגל

3.

שחקן שכל קבוצה הייתה מתברכת בו

2.

1.

למה אף אחד לא מתלונן על זה שהוט הורידה את ערוץ שידורי הליגה האיטלקית כאשר בשאר החברות הערוץ משדר כרגיל

comment-2-comment

לכל התגובות
0