115
צילום: אבי מועלםצילום: אבי מועלם

זעם על הקלטת רגב: "נחשף הפרצוף האמיתי שלה. אין הבדל בין האזרח למלחמות בכנסת?"

בארגונים הפועלים למען אוכלוסיות מוחלשות לא אהבו לשמוע את דבריה של ח"כ רגב, ולפיהם באופוזיציה "אין כאבי בטן למקרי אונס, ואין כאבי בטן עם נשים מוכות ואין כאבי בטן עם חיילים". אחותה של מיכל סלה שנרצחה בידי בעלה: "אסור לעשות פוליטיקה במחיר דם שנשפך". צפו בתגובות באולפן ynet

תמונה כללית
הדר גיל-עד | פורסם: 24/05/2022
תגובות נזעמות על דברי ח"כ מירי רגב (צילום: אסף חן)
ביקורת חריפה בקרב ארגוני החברה האזרחית על חברת הכנסת מירי רגב (הליכוד), שאמרה לחברי סיעתה "אנחנו אופוזיציה לוחמת. אין כאבי בטן למקרי אונס, ואין כאבי בטן עם נשים מוכות ואין כאבי בטן עם חיילים". דובר פדרציית ארגוני הנכים פנה הבוקר (שלישי) לרגב: "היום ראינו את הפרצוף האמיתי שלך. אתם לא מבדילים בין האזרח הזקוק לעזרה לבין המלחמות שלכם בכנסת ישראל".
רגב אמרה אתמול בישיבת סיעת הליכוד, שעות לפני ההצבעה על חוק "ממדים ללימודים", כי על הליכוד להתנהל כאופוזיציה לוחמת, ולא להצביע בעד אף חוק שמעלה הקואליציה. "אנחנו כסיעה חייבים לקבל החלטה. החלטנו שאנחנו אופוזיציה לוחמת ואנחנו רוצים להפיל את הממשלה הזו, אז אין כאבי בטן. אין כאבי בטן למקרי אונס, ואין כאבי בטן עם נשים מוכות ואין כאבי בטן עם חיילים. כולם מבינים שזה הרציונל", אמרה.
האזינו: הקלטת דבריה של מירי רגב מישיבת הסיעה (צילום: יואב דודקביץ')
צילום: שרון צורלביא נאור. "נוכחנו לדעת שהאוכלוסייה החלשה לא שייכת לעם ישראל" (צילום: שרון צור)
"לנו דווקא כואבת מאוד הבטן למשמע דבריה של ח"כ רגב", אמרה אורית סוליציאנו, מנכ"לית איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית. "כשתיק על פגיעה מינית במשפחה נסגר כי לא הייתה חוקרת ילדים, לא כואבת לה הבטן? כשאין איפה לבדוק סם אונס, לא כואבת לה הבטן? כשעברייני מין משתחררים עם עבודות שירות, לא כואבת לה הבטן? כשילד שעבר פגיעה מחכה חודשים על חודשים לטיפול נפשי, לא כואבת לה הבטן? אנחנו קוראות לחברת הכנסת להיזכר בתפקידה ולחזור בה".
לילי בן עמי, אחותה של מיכל סלה שנרצחה על ידי בעלה אלירן מלול, אמרה בתגובה על דבריה של רגב כי "אסור לעשות פוליטיקה במחיר דם שנשפך בגוף ובנפש. בחיי אדם אין אופוזיציה וקואליציה. כולנו שכם אחד, כדי להפוך את העולם הזה לבטוח. כל הצעה המונחת על שולחן המחוקקים ובאה למנוע את הרצח הבא ולצמצם אלימות וכאב של קורבנות".
צילום: יואב דודקביץ'לילי בן עמי, אחותה של מיכל סלה. "בחיי אדם אין אופוזיציה וקואליציה" (צילום: יואב דודקביץ')
צילום: דנה קופלאורית סוליציאנו. "קוראות לרגב להיזכר בתפקידה" (צילום: דנה קופל)
מנכ"לית עמותת "ל.א. לאלימות נגד נשים" ורדית דנציגר הוסיפה: "גברת רגב טוענת שאין לה כאבי בטן על נשים מוכות או נפגעות אלימות, אולם אותן נשים נושאות איתן כאב עמוק וקשה יותר, משך שנים, וצר לנו שחברת הכנסת רגב עושה שימוש ציני, לא הולם ולא ראוי, תוך זלזול בסוגיות שאינן קשורות לצד פוליטי כזה או אחר".
מנכ"לית שדולת הנשים בישראל עו"ד עינת פישר-לאלו מסרה כי "מאות אלפי נפגעות אונס, תקיפה מינית ואלימות במשפחה, ספגו אתמול מכה קשה וכואבת מצד נבחרת ציבור ותיקה, שהכריזה כי השיקולים הפוליטיים גוברים על הדאגה לחייהן ולביטחונן. אנו קוראות לכל נבחרות ונבחרי הציבור להתנער מהאמירה החמורה של רגב, להוקיע אותה ולהצהיר על מחויבותם המלאה למיגור האלימות המגדרית בישראל".
גם לפעילים למען זכויות הנכים צרמה ההתבטאות של רגב בישיבה הסגורה. "אני יכול לומר לך רק דבר אחד חברת הכנסת מירי רגב - כשמדובר באוכלוסיות מוחלשות, אין עוררין שהמדינה חייבת לעזור להם ולא לפגוע בהם", אמר דובר פדרציית ארגוני הנכים לביא נאור. "היום ראינו את הפרצוף האמיתי שלך. אתם לא מבדילים בין האזרח הזקוק לעזרה לבין המלחמות שלכם בכנסת ישראל. במלחמות יש מפסידים, והיום נוכחנו לדעת כי האוכלוסייה החלשה לא שייכת לעם ישראל".
לכתבה זו 115 תגובות
הוספת תגובה
115

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
102.

101.

100.

99.

98.

97.

96.

95.

94.

93.

עשו כלום בשביל לוחמים ובשביל החלשים. והם ממשיכים לסגוד ולהצביע להם

92.

91.

comment-2-comment

תתבייש לך מירי רגב. צריך לפטר אותך לאלתר.

90.

89.

88.

87.

שאת מתנצחת בנו ונגדנו

86.

85.

84.

לא לתת למיפלגה שבה יש חברי כנסת שמתבטאים כך לחזור לשלטון ולא חסר בשכמותה בליכוד בושה וחרפה ממש ככה

83.

נבחר ציבור צריך בראש ובראשונה לזכור שהוא נבחר כדי לשרת ציבור, ובעיקר את אלו הזקוקים לכך, ובהם חיילים משוחררים, נכים, נפגעים וכדומה. מאוכזב.

82.

81.

וולגרי במיוחד. כהרגלה!

80.

79.

וממש לא אכפת לי למי..... כשפוליטקאית מדברת ככה זה אמור להפוך את המדינה , היא כרגע אמרה בגלוי שעל ה.... שלה נשים מוכות וחיליים , זה אנושי זה? מי שמצביע ליכוד שידע למה הוא מצביע -לרוע טהור.

78.

לא אזרחי ישראל, לא החיילים, לא הנפגעות מינית, לא הכלכלה, לא הבטחון. דבר אחר חשוב - ציוט מוחלט לראש ארגון הפשע

77.

76.

75.

comment-2-comment

74.

73.

72.

71.

70.

69.

68.

67.

66.

בגין מתהפך הקבר

65.

64.

ואין ספק שהיא מצטטת את דף המסרים של ביבי. אני מתביישת בהם

63.

comment-2-comment

האופוזיציה התבלבלה. התפקיד שלהם איננו להפיל את הממשלה. זה לא משחק! התפקיד שלהם להוליך את המדינה בדרך אחרת. מה הדרך?

62.

comment-2-comment

בכל השקפותיה לגבי תפקידי המדינה, רגב מתאימה לשמאל, רק שהיא מתיימרת להיות אבירת המזרחיים וא"י ולכן מסווגים אותה כימין. שטות מוחלטת. המרואיינים הנזעמים לא היו אוהדיה של רגב מלכתחילה. גם הם פוליטיקה. גם הם מכשירים של השמאל. ההתקוטטות הזו היא בין שמאל שמתימר להיות א-פוליטי לשמאל שמתימר להיות ימין.

61.

60.

59.

בושה בושה בושה

58.

57.

56.

בושה.

55.

comment-2-comment

אם ביבי "הורס את הליכוד" מגיעה לו ברכת יישר כוח. למרבה הצער, עדת מלכחי פנכתו ומצביאיו מתרבה מעשה אמבה. שיהרוס את הליכוד. הצרה היא שבדרך הוא הורס (כבר הרס) את המדינה.

54.

53.

52.

51.

היא צריכה להתפטר זה הדבר ההגון שהיא יכולה לעשות למרות שאין בה אפילו שמץ של הגינות. בתור אישה היא מתבטאת ככה על נשים מוכות?? קורבנות אונס?? אין לה בושה. היא רק נותנת שם רע לימין, לליכוד.

50.

49.

רגב, אמסלם, בן-גביר, סמוטריץ, גפני... עם כל הבעיות (ויש בעיות) של הקואליציה הנוכחית, פשוט *אסור* לתת לחבורה הנתעבת הזו לחזור לשלטון.

48.

אין רגש ואין בושה

47.

46.

כל ביטוי שלך/משפט מוריד בוחר נוסף מהליכוד.

45.

העם מצביע ואז בוחר ובוכה ובוחר ובוכה ובוחר ובוכה

44.

43.

42.

41.

הסיעה הזו כנראה משרתת גורמים בעלי עיניין זרים שיש להם אינטרסים בישראל.

40.

39.

38.

37.

36.

35.

מערכות החוק והבטחון צריכות לנקות את מוסדות השלטון מהשחיתות שפוגעת במדינה ובאזרחים. הכל כח, מעמד, כסף, בסוס שלטון ובריחה מהחוק. כל המושחתים האלו יוצאים בהסדר טיעון. יש בכנסת נאשמים, נחקרים ומורשעים. השחיתות הזו מחלחלת לכל מקום במדינה, לרשויות מקומיות. הגיע הזמן להעניש את הפושעים.

34.

אוכלוסיות מוחלשות. מדוע על החלאה הזו לא מדברים?

33.

32.

בזויה

31.

30.

פשוט בושה גדולה... לשרוף את המדינה בשביל הנאשם

29.

בנט לפיד וגנץ רחוקים מלהיות מושלמים אבל, וזה אבל גדול, בסוף היום הם באים לעבוד בשבילנו. חשוב להשמיע קול ולחזק אותם על כך כי האלטרנטיבה מזעזעת כמו ששומעים בהקלטות.

28.

פשוט קומי קחי את המפתחות ולכי הביתה. אין אמונה כמה סירחון יש בפוליטיקה וריקבון מצחין בליכוד.קשה לשמוע שהכל כשר רק כדי להחזיר לך (לכם הליכוד) את השילטון.

comment-2-comment

27.

26.

תמשיכו להצביע לאנשים הדוחים הללו , היא משקפת את הפרצוף האמיתי של הליכוד וזה שעומד בראש, חבורה שאזרחיה לא מעניינים אותם , הגיע הזמן להעיף את כל חבורת האפסים הזאת מהכנסת

25.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

24.

הליכוד כבר מזמן אינה מפלגה שדואגת למזרחים, המוחלשים או כל מגזר אחר אשר נמנה עם מצביעי הליכוד. מירי רגב שלימים תרצה לעמוד בראש הליכוד, אמרה את האמת המכוער. את הליכוד לא מעניין דבר מלבד השלטון, הכיסא, הכוח.

23.

22.

תגובה של הנוכל ביבי. או שתיקתו אומרת את האמת. היא אומרת מה שאני רוצה, היא הדוברת שלי

21.

בושה וכלימה לתת אלוף במיל איבדו כיוון אין רגש ואין חמלה מקווה שיבואו חשבון איתה ועם חבריה בבחירות

comment-2-comment

20.

19.

18.

להיות הוגן היו חכים שיצאו בעד החוק. אבל כל השאר איבדו את הצפון, הם שחכו מי משלם להם את המשכורת ולמה. הליכוד רוצה לחזור לשלטון- אז שישנה כיוון ומהר!!!

comment-2-comment

comment-2-comment

17.

אין מילים! בושה למדינת ישראל שאחת כמוה נבחרת ציבור פשוט-בהמה!

16.

15.

הם לא צריכים להיות דמות ציבורית ואז שיחשבו מה שבא להם

14.

13.

12.

מירי רגב - תתפטרי

11.

שנאה, בכל מחיר. היא בתחרות עם עוד כאלו בליכוד, שיעשו ויגידו הכול כדי למצוא חן בעיני הראיס. במילה אחת: אשפה.

comment-2-comment

10.

9.

מירי רגב : אתם לא אופוזיציה לוחמת אתם בושה !! לילוד אישה,בושה לאדם,בושה לחברה, אני ומשפחתי מתביישים בך!!! מאחל לך שתגיעי למצב שתצטרכי חברי כנסת והם לא יספרו אותך.אמן ואמן 100 פעמים.!!!!

8.

האםזה ישפיע בבחירות הקרובות? נראה שתבחר לראש הרשימה.מגיע לנו

7.

6.

הם מצביעים לליכוד ושומעים את מה שהליכוד או נציגיו חושבים עליהם. קפיטליסטים מגונים. חנוטים בחליפה. ת

5.

פשוט תיתביישי

4.

3.

כולל את מי שעומד בראש

2.

1.

איזה זבל של חברת כנסת.תתביישי אפילו אם את לא מבינה את מה שיצא לך מהפה.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה