מתוך אינסטגרם
מתוך אינסטגרם

הותר לפרסום: זה המורה החשוד בעבירות מין בתלמידה בת 12 בתל אביב

כשבועיים אחרי שנעצר מותר לפרסם כי יותם אוקון, מורה ומחנך בבית ספר יסודי בתל אביב, הוא החשוד בעבירות מין בתלמידה. לפי החשד הוא ניהל איתה התכתבויות מיניות בוטות וביקש שתשלח לו תמונות עירום. השופטת: "העבירות קשות וחמורות ומתפרסות גם מעבר למה שהחשוד מודה בו"

תמונה כללית
אלי סניור | פורסם: 21/07/2021
יותם אוקון (37) הוא המורה בבית ספר יסודי יוקרתי בתל אביב החשוד בעבירות מין בתלמידה בת 12. כך הותר לפרסום היום (רביעי).
אוקון היה מורה למדעים ומחנך בשכבה ו' באחד מבתי הספר היוקרתיים בעיר, וכבר לפני כמה חודשים עבודתו בבית הספר הופסקה לאחר שמידע על מעשיו הגיע להנהלה.
לפני כשבועיים הוא נעצר לאחר שתלונה בעניין הוגשה למשטרה. במהלך החקירה, ובעקבות חדירה לטלפון הנייד שלו שהוחרם, התברר לחוקרים כי הקשר בין המורה לבין הילדה היה רחוק מלהיות קשר של התכתבות "בעייתית" בלבד. החוקרים גילו כי המורה ניהל עימה שיחות מיניות בוטות בוואטסאפ, ביקש ממנה לשלוח לו תמונות שלה בעירום, וכן לבצע בעצמה מעשים מיניים.
צילום: דנה קופל"החשוד מתבייש במעשיו". עורכי הדין ששי גז ועידן שני (צילום: דנה קופל)
מעצרו של אוקון הוארך היום בפעם השנייה, ושופטת בית משפט השלום בתל אביב כריסטינה חילו אסעד כתבה כי "העבירות המיוחסות לחשוד הן עבירות קשות וחמורות, בפרט על רקע מעמדו של החשוד כמורה של הקטינה ופער הגילאים בינו לבין הקטינה". עוד כתבה השופטת: "עיון בתיק מלמד כי העבירות מתפרסות גם מעבר למה שהחשוד מודה בו".
סניגוריו של החשוד עורכי הדין ששי גז ועידן שני אמרו: "מדובר באירוע שאירע לפני זמן רב ומאז החשוד הפסיק את עבודתו כמורה בבית הספר. כל המעשים המיוחסים לחשוד הינם במסגרת התכתבויות בלבד וחלילה לא מעבר לכך. החשוד מתבייש במעשיו ועם סיום החקירה אנו מאמינים שישוחרר לביתו".
64

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
34.

איך יש להם תירוץ כל כך נמוך, תלוש ולא קשור מאחורי כל מעשה נפשע עם ראיות חותכות? האם לא מלמדים בפקולטה למשפטים שהמשפט הוא הראיות ולא הסיפור שלגיה שהם מספרים? מה עוזרת ה"בושה" (לטענתם במקרה זה) לעובדה שהבחור הזה הוא סכנה לציבור ברמה העובדתית?? האיש הזה חולה.

33.

זה נהיה מכת מדינה מה הולך פה????????????????????????????????

comment-2-comment

32.

31.

30.

אמא׳לה איזה חתיך אני מתההההה

29.

28.

27.

איכס עליו. גיבור על ילדות. פדופיל חולה נפש . דפק לעצמו את החיים והמיט חרפה על משפחתו.

26.

ביבי : זמנך עבר ! עבר ! עבר ! די !!!!! שחרררררררר !!!!!!!

25.

אז המצב של בתי המשפט קשה! אביתר גרוס אנס והטריד ילדה ולא רק התכתב איתה. וקיבל עבודות שירות בלבד. וחכו זה לא הכל. הוא עדיין עובד כמורה!!! כן שמעתם נכון מורה הטריד ילדה ועדיין עובד כמורה

24.

מי אמר שמורים לא מרוויחים טוב?

comment-2-comment

בפשע צוורון לבן, אלא בפשע שגרתי- יקבלו גם תיק גרוש וחצי כדי להחזיק עצמם ולתחזק השם

23.

comment-2-comment

https://m.ynet.co.il/Articles/5443497

22.

לכלא 10שנים

21.

מול התופעה המכוערת הזאת. בית ספר יוקרתי. מנסים לרמוז שהילדה לא היתה ממש קטנה. טמטום חוצה גבולות. אם המורה מחנך לא הבין שההתנהלות שלו עם ילדה בת 12 היא לא מוסרית. משהו אצלו מקולקל. זה לא פדופיליה, זה פשוט ניצול מיני של מורה תלמידה שהיא במקרה קטינה. רק במקרה. אידיוט, הרס לעצמו את החיים. לומדים שנים לרכוש השכלה ותואר ובגלל דבר כזה איבד הכל. מטומטם.

20.

19.

לשם מה אתם תמיד מפרסמים את התמונות של עורכי הדין של העבריין ( או העבריין לִכאוֹרָה ). מי מעוניין בזה? מה זה פרסום שלהם על ידי העיתון שלכם ? אין לנו שום עניין בתמונות של עורכי הדין הנ"ל.

18.

comment-2-comment

17.

16.

15.

14.

אין בתל אביב אף "בית ספר יוקרתי", אתם חיים בסרט עם התיאור הזה. זה בלי קשר למורה הזה, שראוי שישב בכלא ויפה שעת אחת קודם. מזל שזה "רק" נגמר בלי תקיפה פיזית.

13.

comment-2-comment

comment-2-comment

את באמת לא מבינה מה הבעיה כאן ולמה זה פסול? את לא מבינה שגם אם לא היתה עבירה פדופילית, זה מעוות להתכתב עם תלמידה שלך (!) ילדה בת 12 על סקס!! והוא היה במערכת החינוך...אני לא רוצה לחשוב אם הוא חלילה פגע בילדות נוספות גם אם זה "רק " בהתכתבות ....

comment-2-comment

12.

11.

לעיתים נדמה לי שאחוז לא מבוטל מהגברים הם סוטי מין. יש אמת בכך ?

comment-2-comment

איזה גבר חכם ירצה להתעסק עם בחורה ממורמרת בת 35+.עדיף צעירות בנות 20. צוחקות נהנות מהחיים ולא רק מחפשות לריב כל הזמן ולהוציא את כל התסכולים של החיים עלינו

comment-2-comment

comment-2-comment

10.

9.

8.

אלה היו ״התכתבויות בלבד וחלילה לא מעבר לכך״... אה - אז הכל סבבה. שכנעת....איזה פחד, שאלוהים ישמור

7.

כן אני יודעת שזאת הפרעה..

comment-2-comment

6.

5.

4.

פלילי, אך בהחלט מגיע לו שייפטרו אותו.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

״ביקש ממנה לשלוח לו תמונות שלה בעירום, וכן לבצע בעצמה מעשים מיניים״... ועו״ד אתה לא, אם החלטת על דעת עצמך ש״אין כאן עניין פלילי״

comment-2-comment

comment-2-comment

פשוט הוא נתפס לפני

3.

לא יאמן!! איזה דבר נוראי!! אולי תלך לאברי גלעד שיחמול אותך!!

comment-2-comment

comment-2-comment

2.

נמאס כבר מהפרסום העצמי חסר הבושה של עורכי הדין בכל הכתבות שלכם. התמונות שלהם יותר גדולות מהתמונות של החשוד. עם כל הכבוד הם לא הנושא ולא העיקר.

comment-2-comment

חמוץ

comment-2-comment

1.

הרי, אם הוא היה מורה בבית"ר עילית, הייתם ודאי מזכירים את אמונתו ואורח חייו, לא? הנדסת תודעה.

comment-2-comment

comment-2-comment

נאצית כי עצרה פדופיל "משלהם"

comment-2-comment

כאן זה יותר עדין - אבל עדיין קצת חולני.

comment-2-comment

התמונה שלו מפורסמת, כתוב שמלמד בתל אביב וברור לכולם, כולל לך, שמדובר בחילוני. אבל אתה כל כך שבוי בקונספירציות שלך ובהתקרבנות שלך, ששום דבר לא ישנה לך.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

וה"ילדה" כעת בצבא אז מי הוציא את זה כעת ? למה?

לכל התגובות
0